Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо Вам пощастить і буде правильний час

Якщо Вам пощастить і буде правильни й час

== Якщо Вам пощастить і буде правильни й час ==

Якщо вам пощастить, ви залишитес я одні. Зовсім одні, коли нікого не буде поруч і доведетьс я шукати опору на землю і на себе.
Якщо вам пощастить і це буде в правильни й час, життя вдарить у вас, щоб розколоти як горіх і дістати ядро.
Якщо вам пощастить і буде правильни й час, вам буде боляче. Так боляче, що цей біль майже змусить померти, а потім допоможе переродит ися зсередини .
Якщо вам пощастить, ви будете плакати. І ці сльози нічим неможливо буде стримати. І через них прийде звільненн я, а потім і справжнє життя.
Якщо вам пощастить, ви будете уразливі при інших людях. І ніяк не зможете це заховати. І тоді зрозумієт е, хто з вами, а хто ні.
Якщо вам пощастить, ви не будете знати відповіде й на запитання . І тоді доведетьс я щось вигадуват и самостійн о.
Якщо вам пощастить, ви розчаруєт еся в людях, ідеях, вчителях і добрих чарівника х. І, переживши це, зможете дивитися на реальний світ.
Якщо вам пощастить і буде правильни й час, вам не буде в кого запитати поради. Зовсім ні в кого. І доведетьс я знайти внутрішні й компас.
Якщо пощастить і буде правильни й час, вам буде нестерпно, настільки що доведетьс я щось зробити з цим або просто розслабит ися і дозволити світу щось з вами зробити.
Якщо вам пощастить, ви втратите, обдуритес ь, будете зраджені і майже розчавлен і. І це "майже" відкарбує ться на обличчі зморшками мудрості. І досвід залишитьс я з вами на все життя.
Якщо вам пощастить, у вас не залишитьс я грошей. І доведетьс я вступати в реальні відносини з людьми, яким раніше можна було просто заплатити .
Якщо вам пощастить, у вас буде дуже багато грошей, ви осягнете глибину відчаю, коли розвієтьс я ілюзія, що щастя в них.
Якщо вам пощастить, вас далеко не всі будуть любити. І потрібно буде налаштува ти внутрішню систему цінностей . А бажання всім подобатис я відпустит ь ваше горло.
Якщо вам пощастить, хтось близький відвернет ься від вас. І ви пізнаєте ціну моментам щастя. Якщо вам пощастить, ви зіткнетес я з улюбленим и лицем в лице. І буде дві правди. Їх і ваша. І ви відчуєте дзвінкий простір між окремими Вселеними, які ледь стикаютьс я.
Якщо вам пощастить, ви зможете все це витримати . І знайти спосіб перетворе ння себе. Відчуєте ту внутрішню алхімію, яка робить з болю красу. Зі злості смиренніс ть. Зі страху звершення . А з радості надихаючи й приклад. Провина і сором вичищають душу, як двірник вимітає старе сміття. А шрами перетворю ють в двері.
Якщо вам пощастить і буде правильни й час ...

© 22.02.16 Аглая Датешидзе

:pooh_go:

#думкивголос #переклад #копіпаста

Re: Якщо Вам пощастить і буде правильни й час

Повна версія