Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мій прогноз розвитку ситуації в країні на найближче майбутнє :gigi:

імітація від імітації відрізняє ться
оргазм(наприклад) можна імітувати навіть по телефону,
а користування українськ ою мовою(наприклад) імітувати неможливо, таки доведетьс я користува тись
мімікрія олігархіч ного режиму під націоналі зм вже поступ вперед, вже позитив,
оскільки чим довше людина прикидаєт ься тим більше вона вже не прикидаєт ься, а такою і стає, мільйони совків тому зразок і приклад

про інше сперечати сь нема смислу порівняєм о ВВП через рік і побачимо наскільки кормова база зменшилас ь

ну-ну... вся нинішня верхівка імітує користува ння українськ ою мовою. Вона в них виключно для офіціозу і піару

з.і. багато хто з нинішніх "нациків" отримає оргазм по телевізор у і кинеться одобрюват и дії режиму...

Реальні справи не зміняться: хто крав той і далі буде красти...

Так , саме так й буде . Так з відходом даМбаськи х янучар й сталося . Все інше - малі деталі : але корито без змін

Мені так видається, що корисна результат ивна багатогра нна патріотич на плідна творча робота ідеологіч них працівник ів партії Свобода

має Велику ціль і прагне великого результат у. Результат ом в їх розумінні має бути виникненн я Великої Українськ ої Галицької Імперії  з зовнішнім и кордонами Львівсько ї області

Мені так видається, що корисна результат ивна багатогра нна патріотич на плідна творча робота ідеологіч них працівник ів партії Свобода

має Велику ціль і прагне великого результат у. Результат ом в їх розумінні має бути виникненн я Великої Українськ ої Галицької Імперії  з зовнішнім и кордонами Львівсько ї області

:lol:
ти за москальск і рублі поширюєш розбрат в країні чи від відсутнос ті розуму в голові?

ну-ну... вся нинішня верхівка імітує користува ння українськ ою мовою. Вона в них виключно для офіціозу і піару

з.і. багато хто з нинішніх "нациків" отримає оргазм по телевізор у і кинеться одобрюват и дії режиму...

Ні, не вся, Аваков, як приклад, нічого не імітує.
Нема користува ння українськ ою - нема кар'єри.
Тільки одне запровадж ення цього принципу змінить відсотки користува ння українськ ою всюди на порядки.

До речі.
"офіціоз" в українськ ій мові має не те значення в якому ви його вживаєте
якщо дії влади є саме такими, які націоналі ст вважає правильни ми то чого ж їх не схвалюват и? 

Ні, не вся, Аваков, як приклад, нічого не імітує.
Нема користува ння українськ ою - нема кар'єри.
Тільки одне запровадж ення цього принципу змінить відсотки користува ння українськ ою всюди на порядки.

До речі.
"офіціоз" в українськ ій мові має не те значення в якому ви його вживаєте
якщо дії влади є саме такими, які націоналі ст вважає правильни ми то чого ж їх не схвалюват и? 

я вважаю всю діяльніст ь нинішньої "иліти" токсичною
відповідн о - підтримув ати "дії влади" я аж ніяк не можу
максимум можу константу вати, що якісь дії не йдуть на шкоду державі. Підтримув ати чи хвалити - нині нема за що

я вважаю всю діяльніст ь нинішньої "иліти" токсичною
відповідн о - підтримув ати "дії влади" я аж ніяк не можу
максимум можу константу вати, що якісь дії не йдуть на шкоду державі. Підтримув ати чи хвалити - нині нема за що

це ваша позиція, не всі "нацики" її поділяють

це ваша позиція, не всі "нацики" її поділяють

само собою шо виключно моя!
вище я вказав, шо якась частина умовних "нациків" піде на службу до режиму допомагат и в здійсненн і "україніза ції"...

питання мови тут взагалі ні до чого! Тим більше незрозумі лим є висловлюв ання про "монополію"...
В цій гілці обговорен ня йде про спробу зберегти режим побудував ши ерзац тоталітар ного суспільст ва. Зважаючи на те, що більшість тем для заманухи піпла вже спалені, можемо зробити висновок що буде використа на тема націоналі зму. Бо саме націоналі зм пропаганд а довший час зображува ла як тоталітар ну ідеологію . Нині саме час буде збирати її плоди. Манюпаси внутрішнь о готові до того, шо "коли злі нацики прийдуть до влади, то закрутять гайки".
Але в ролі "нациків" будуть не свободівц і, правосєки чи азовці, а нинішня номенклат ура. Шо-шо а перемальо вуватись вона вміє швидко і якісно!

Дивно чути від представн ика "Свободи" критику (прогнозов аного) тоталітар ного націоналі стичного режиму.
Адже "Свобода" саме за це й бореться.
І не приховує, що не є демократи чною партією.
Вся різниця в тому, що проводити такий режим буде не "Свобода".

Не вірю я в такий оптимісти чний прогноз, але для України було б великим плюсом, якби влада (не важливо з яких міркувань) зайняла проукраїн ську позицію.
Щоб прищемила хвоста прокремлі вській пятій колоні, провела україніза цію хоча б державних інституці й (армії, поліції, СБУ,..), а краще і ЗМІ і освіти..

нацарюють грывнив та долярив вализамы та й втечуть
все як завжды

Дивно чути від представн ика "Свободи" критику (прогнозов аного) тоталітар ного націоналі стичного режиму.
Адже "Свобода" саме за це й бореться.
І не приховує, що не є демократи чною партією.
Вся різниця в тому, що проводити такий режим буде не "Свобода".

Не вірю я в такий оптимісти чний прогноз, але для України було б великим плюсом, якби влада (не важливо з яких міркувань) зайняла проукраїн ську позицію.
Щоб прищемила хвоста прокремлі вській пятій колоні, провела україніза цію хоча б державних інституці й (армії, поліції, СБУ,..), а краще і ЗМІ і освіти..

може вони...за здрять?
 :D

Як вам прогноз?

Як вам прогноз?
Какой автор, такой и прогноз.  :lol:

Правий тс.
Ця влада, і не один Пєтя, прийшла до влади не совсім так вже й демократи чно і законно. І всі їх дії де потрібно, і в США і в ЄС і в Росії відомі завдяки роботі розвідок. Зрозуміло що коли вони при владі вони мають імунітет, особливо якщо показують лояльніст ь до Заходу. Але лояльніст ь це не означає що можно позорити Захід і розкрадат и допомогу США. Тому в випадку програшу невідомо що буде з панами які зараз у владі, але  є злочинцям и по своїх діях.
Для них втрати владу є великою проблемою .
А для цивілізов аних країн, для США має бути справою честі вивести їх на чисту воду, якщо вони хочуть допомогти побудуват и в Україні демократи чне західне суспільст во.

livandovy4, а ну кажи но, що буде далі?  :-)o

от він і іебанувся, бідолаха. ..
(tu)

Ця влада, і не один Пєтя, прийшла до влади не совсім так вже й демократи чно і законно.

да-да, якунович - легітимни й. :weep:

livandovy4, а ну кажи но, що буде далі?  :-)o

пі№дец буде... :(
Нагадую вкотре: готуйтесь до війни, придурки. ..

Як вам прогноз?

трошки перегнув я з "ужасамі украініза циі"... але в цілому вірно!  :shuffle:

трошки перегнув я з "ужасамі украініза циі"... але в цілому вірно!  :shuffle:

(tu)

ну, раз підняли таку давню тему, то дам я вам ще трохи ужастіків ...  :D

Отже, найгірший варіант:
Пєця пролітає повз другий тур виборів.. . (пєдроти, не скавчіть! ми ж тільки моделюємо ситуацію, нє?)
В 2й тур виходять дві  бєніних ляльки... Нинішній "гарант" в швидкому темпі стає "нелегітим ним" і слухати його перестає навіть власна охорона.. .
Така ситуація само собою не подобаєть ся дуууууже багатьом! Створетьс я враження, що влада лежить під ногами. І, звісно, знайдетьс я багато бажаючих її "підібрати"
В одну ніч (максимум - добу-півтора) буде творитись війна всіх проти всіх (на вищих щаблях влади). Ніякі "союзи" ще не будуть сформован і. Буде суцільний експромт і форс-мажор. Когось приб*ють, хтось встигне вислизнут и... Інформ-простір буде наповнени й чутками, слухами і ЖАХАМИ!
На це все накладеть ся серія диверсій ворога. На ключових об*єктах суспільно ї інфрастру ктури та в інформпро сторі.
На фронті буде загострен ня бойових дій. По периметру держави різко почнуться "маневри" ворожих військ... .
А далі - по ситуації! Якщо "верх" візьме умовна промоскал ьска партія, то почнеться униле кнокання про "мір". Котрий буде продиктов аний ворогом і на його умовах. Що, в свою чергу, в швидкому часі призведе до наступної спроби переворот у.
Якщо верх візьмуть умовні "нацикі і фОшизди", то вороже вторгненн я відбудеть ся великими силами. Там, де наша армія буде мати змогу обороняти сь, будуть дикі і варварськ і удари по цивільних . Для демораліз ації... Там, де будуть оточення і полони - удари будуть в інформпро сторі... Там, де організую ться на мобілізац ію і перекидан ня резервів - удари будуть по стратегіч ній інфрастру ктурі (аеродроми, мости, бази гсм...)

Всі ті придурки, котрі нині збираютьс я голосуват и "па пріколу", першими отримають бомби на свою голову!

Буде купа реальної зради. Буде купа великого героїзму. Будуть партизани і "месники". Будуть поліцаї і запроданц і-чиновнички... Будуть перебої зі світлом, паливом і роботою мереж (в т.ч. параліч банківськ ої системи)

І з кожним днем Україна буде втрачати. .. Життя, територію, спроможні сть втриматис ь... :(

Якщо пєдроти зараз набіжать кричати "шоб цього не допустити голосуй за пєтю", то моя вам відповідь - йдіть наxyй! Ситуація нині ВЖЕ просрана!
Єдина рада для пєті - діяти на випередже ння. Але, знаючи нинішню "иліту" з її вічним "крок вперед - і два назад", я у первентив ний удар не вірю... :(
Бо сцикуни!  :X

Отже, найгірший варіант:
Пєця пролітає повз другий тур виборів.. . (пєдроти, не скавчіть! ми ж тільки моделюємо ситуацію, нє?)
В 2й тур виходять дві  бєніних ляльки... Нинішній "гарант" в швидкому темпі стає "нелегітим ним" і слухати його перестає навіть власна охорона.. .
Така ситуація само собою не подобаєть ся дуууууже багатьом! Створетьс я враження, що влада лежить під ногами. І, звісно, знайдетьс я багато бажаючих її "підібрати"
В одну ніч (максимум - добу-півтора) буде творитись війна всіх проти всіх (на вищих щаблях влади). Ніякі "союзи" ще не будуть сформован і. Буде суцільний експромт і форс-мажор. Когось приб*ють, хтось встигне вислизнут и... Інформ-простір буде наповнени й чутками, слухами і ЖАХАМИ!
На це все накладеть ся серія диверсій ворога. На ключових об*єктах суспільно ї інфрастру ктури та в інформпро сторі.
На фронті буде загострен ня бойових дій. По периметру держави різко почнуться "маневри" ворожих військ... .
А далі - по ситуації! Якщо "верх" візьме умовна промоскал ьска партія, то почнеться униле кнокання про "мір". Котрий буде продиктов аний ворогом і на його умовах. Що, в свою чергу, в швидкому часі призведе до наступної спроби переворот у.
Якщо верх візьмуть умовні "нацикі і фОшизди", то вороже вторгненн я відбудеть ся великими силами. Там, де наша армія буде мати змогу обороняти сь, будуть дикі і варварськ і удари по цивільних . Для демораліз ації... Там, де будуть оточення і полони - удари будуть в інформпро сторі... Там, де організую ться на мобілізац ію і перекидан ня резервів - удари будуть по стратегіч ній інфрастру ктурі (аеродроми, мости, бази гсм...)

Всі ті придурки, котрі нині збираютьс я голосуват и "па пріколу", першими отримають бомби на свою голову!

Буде купа реальної зради. Буде купа великого героїзму. Будуть партизани і "месники". Будуть поліцаї і запроданц і-чиновнички... Будуть перебої зі світлом, паливом і роботою мереж (в т.ч. параліч банківськ ої системи)

І з кожним днем Україна буде втрачати. .. Життя, територію, спроможні сть втриматис ь... :(

Якщо пєдроти зараз набіжать кричати "шоб цього не допустити голосуй за пєтю", то моя вам відповідь - йдіть наxyй! Ситуація нині ВЖЕ просрана!
Єдина рада для пєті - діяти на випередже ння. Але, знаючи нинішню "иліту" з її вічним "крок вперед - і два назад", я у первентив ний удар не вірю... :(
Всех этих ужасов можно избежать очень легко - Кнур вылазит в телевизер и говорит шо он устал. И выборы пройдут без эксцессов и апокалипс иса.

Всех этих ужасов можно избежать очень легко - Кнур вылазит в телевизер и говорит шо он устал. И выборы пройдут без эксцессов и апокалипс иса.

а ось це вже точно з області ненауково ї фантастик и!  :gigi:

Отже, найгірший варіант:

треба перенести  вибори.. ось і весь превентив ний удар

треба перенести  вибори.. ось і весь превентив ний удар

думаю що спроба буде...
Але не до, а після виборів.. . "У звязку з_______"(потрібне вставити)
Така напівміра відтягне одномомен тний крах і дасть час на формуванн я "союзів".
Але думаю, що ворог також прорахову є такий варіант. І буде підливати бензин у полум*я конфлікті в... Бо їм потрібна вода в крим, без якої він це літо не переживе.

Отже, найгірший варіант:

Це найбільш імовірний розвиток ситуації,тому -вибираємо Петра,любими силами і ресурсами .Треба по перше знищити Авакова і його фашистів,любими засобами,укласти союз з Свободою і Кошулинсь ким

нє, нє так...
особисто мені протирати штани "при владі" нафіг здалося. Життя коротке.. .і в ньому є набагато цікавіші речі ніж укрсучпол ітика

Крім того я не кажу шо "все завалитьс я до біса". Навпаки - я кажу шо такий варіант дозволить режиму ще якийсь час залишитис ь наплаву
А там - або ішак здохне, або падишах.. . кАрочє - після них хоч потоп
та ми поняли, що ти так « тільки попіздєть»..

А чего все перевозбу дились.

В этот цикл не будет вообще ничего. Дружно выберем Порошенко и вуаля.

Парламент ские намного интересне й.

Але ніяких виборів не буде! Бо ніхто з нинішньої "иліти" не бажає по втраті влади йти в тюрму...

ти це серйозно? За всю історію незалежно сті лише Тимошенко умудрилас ь в тюрягу сісти

Це найбільш імовірний розвиток ситуації,тому -вибираємо Петра,любими силами і ресурсами .Треба по перше знищити Авакова і його фашистів,любими засобами,укласти союз з Свободою і Кошулинсь ким
Свин та свиноферм а наполегли во обсирали націоналі стів та Свободу всі 5 років. Надіюсь, Кошулинсь кий з вашими мародерам и на одному гектарі срати не сяде. Треба згадати що головСвин - ватний чиновник-лайно, якому «цинічні бандери» жити заважають .

Отже, найгірший варіант:

а шо є інші варіанти? Пороха підтримую ть ті хто розуміє шо це єдиний варіант виходу з кацапсько го лайна. Нафіга змінювати конструкт який успішно веде війну з окупанськ ими свінями. За 5 років окупанти, в конклетно й впелдосе. Вони за своє животіння розплатил ися землею з Китаєм.

У нас за 5 років ривок, якого ще ніколи не було. Не все ідеально, але це найліпше шо в нас є.

Проти нас іде весь час накручена пропаганд а, работяги на попилі кацапськи х грошей і совки, які в один момент стануть ніщіми, як на Донбасі. Це вже їхня проблема, повчальна  і очевидна історія  :laugh:

На Пороху висить велика відповіда льність. Він першим ділом має подумати, про наших хлопців які зараз на фронті. Тому що тільки він їх може захистити, а ми можемо підтримат и його.  При їнших конфігура ціях, НАВІТЬ КОЛИ НЕ ОГОЛОШЕНІ  РЕЗУЛЬТАТ И ВИБОРІВ !,  є висока ймовірніс ть що бацька нагинаєть ся і кацапи валять на Київ. Тому Порох має все прорахува ти.  Це називаеть ся відповіда льність, за своїх людей, за свою Армію.  Це називаеть ся бути відповіда льним політиком, і пофіг на надуту корупційн у істерику.

Шо роблять окупанти, зараз вони атакують МВС, потім буде інтенсивн а атака на Армію. Постійні інформаці йні атаки, на тих хто захищає державу, з надією послабити державу.

І квінтесен ція цього всього або розкручен а кацапами ""корупція Порошенка", при який можна відносно спокійно жити 5 років, їздити по безвізу, нормальни ми дорогами і тд або "вісутніст ь корупції" у окупантів де ватка здохне в підвалі з бітою в жьопі в перші 3 місяці  :laugh: Немає людей немає і корупції  :lol: 

Останнє редагування: 12 березня 2019 09:54:03 від злий вуйко

сразу видно - люди далёкие от войны....
будет проще - придёт хуйло, и присоедин ит Украину к кацапстан у, образовав новый саюз, пока глупый народец у предатель ского кыёвского телевизор а будет заниматьс я мышиной вознёй и вылизыван ием пэдры, который откровенн о, не таясь сдаёт страну хуйлу, та ще й пид патриотыч нымы гасламы
овцы...

Ситуація дійсно просрана, але "Свобода" ще може врятувати ситуацію - виступити на стороні Гетьмана хоча б в другому турі, гарантува вши таким чином фракцію у Верховній Раді. В Думі про вазеліні у вас точно фракції не буде.

Чогось я не розумію логіки. За Порошенка агітують тим, що кремль хоче кого завгодно, тільки б не він. Але якщо його не оберуть, то кремль відразу почне вторгненн я. Тобто, за такою логікою кремль вторгатис я не буде, якщо виберуть ненависно го Порошенка, і буде, якщо виберуть когось іншого, хто кремль влаштовує ...

когда пэдро на табуретке кацапам и вторгатьс я не надо, он плавно интегриру ет страну в кацапстан, и доводит народ до состояния, когда приход кацапов будет восприним аться как освобожде ние
а вот если его вышвырнет Юлия, бо больше некому, то у кацапов начнутся проблемы с поглощени ем страны и тогда силовой вариант самый адекватны й, благо пэдро из армии,которая гнала кацапов в 14-м сделал стадо заробитча н, которым "абы не стрилялы"

Повна версія