Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мій прогноз розвитку ситуації в країні на найближче майбутнє :gigi:

Чепуха.Поддержка народом национализма подтверждается рейтингами Свободы и ПС.У людей на первом месте стоят экономические вопросы,а не высосанные из пальца проблемы,с которыми уже который год борются те,кто называют себя националистами.У Свободы был шанс сразу после Майдана,но она его успешно просрала,показав всем что это такие же проходимцы,как остальные,только эксплуатирующие свою идеалогическую нишу.

Режиму насрати на проблеми людей. втеча у риторику крайнього націоналізму чи не єдиний шанс на продовження існування нинішнього режиму. а прітєснять будуть не за національною ознакою а за нелояльність! як україномовних так і рускаязичних...

До аблічітєлів Свободи: такі дії режиму вибивають всі "ФІШКИ" націоналістичних партій. це ще одна причина чому буде зреалізовано цей сценарій

маленький штришок: порівняй курс гривні з тим, шо був перед новим роком.

Курс гривні піднімається досить плавно і це не смертельно. Але  назад вже не відіграє.

Доктор Джонсон сказал не "национализм" а "патриотизм" - Patriotism is the last refuge of a scoundrel.
С этой цитатой надо обращаться очень осторожно и не употреблять, если не знаешь при каких обстоятельствах она была произнесена и что конкретно Д-р Джонсон имел ввиду.
А говорил он так о британцах, которые, совершив преступления и дабы избежать тюремного заключения или даже виселицы, использовали "патриотический" акт. Ссылка на него позволяла получить помилование и отправиться в британские колонии.
Шел 1775й год.  :)

А это 1983й:
They say that patriotism is the last refuge
To which a scoundrel clings
Steal a little and they throw you in jail
Steal a lot and they make you king

https://www.youtube.com/watch?v=PpRKstHl7Y0
:)

Я використав цю фразу як розкручених мем. і вона стане істинно, бо реальні нєгадяї знайдуть прихисток в риториці крайніх наці

все так і все відповідає послядам і прагненням Свободи
ну лиш Мохник з Швайкою незможуть красти і чоловіка Вії в армію заберуть

Да да! саме ці особи найбільше винні у всіх негараздах і країні. Власне оця х-ня з темників свідчить про спроби режиму вкотре поцупити чужі ідеї а відповідальність перекласти на когось іншого

Курс гривні піднімається досить плавно і це не смертельно. Але  назад вже не відіграє.

Варять жабу на повільному вогні . Жаба досі думаєщо то жарт,  , що то термальні води . І от от наступить покращення і зцілення від всіх хвороб .

Напишу і я свій "прогноз"  :)
Оскільки чутки про зменшення кормової бази сильно перебільшені.
То співати про об'єднання шукати взаємних поступок та компромісів таки вигідніше ніж воювати відкрито.
Тому домовлятися будуть.
Але це ніяк не заперечує сценарію державної підтримки форсованої українізації під кодовою назвою від автора гілки - "великоукраїнський націоналізм"
Цілком можливо, що в результаті матимемо першу за всю новітню історію України ситуацію коли політичні сили боротимуться за владу в країні
тільки з проукраїнських позицій без проросійських чи прозахідних векторів.
А от в економіці якось нічого проривного не передбачається, орієнтація на кредиторів та сліпе відтворення їх рекомендацій і надалі дозволятимуть
країні тільки, тільки, розраховуватись з боргами, що задовольняє кредиторів, але якось не дуже тішить більшість населення, що не має доступу до "корита".

Режиму насрати на проблеми людей. втеча у риторику крайнього націоналізму чи не єдиний шанс на продовження існування нинішнього режиму. а прітєснять будуть не за національною ознакою а за нелояльність! як україномовних так і рускаязичних...

Крайний национализм сыграет на руку рыгам и опять начнётся "услышьте югА-вАсток" поэтому Петя не дурак чтобы такое устраивать.Да и НФ такое тоже вряд ли поддержит

До аблічітєлів Свободи: такі дії режиму вибивають всі "ФІШКИ" націоналістичних партій. це ще одна причина чому буде зреалізовано цей сценарій

Так в том то и дело что на эти фишки никто не ведётся и шансов пройти в Раду с этими фишками немного

Написав Лівандович прогноз - страшилку, але чомусь смайличок регоче, і коментує злорадненько - це все має означати, що Свобода радіє проблемам : " ага, нас не допустили до влади, то нехай тепер все валиться до біса!"
Так?

Здається мені, що прогноз Лівандовича викликаний побоюваннями за монополію Свободи на мовну тему.

Але нічого поганого в тому нема, що тему української мови все більше піднімають просто українці, а не націоналісти.
Навпаки, це плюс, тема переходить з маргінальних в нормальні.

А коли про стан української мови заговорять політики, це тільки означатиме, що суспільство усвідомило актуальність мовної теми.
І це буде вже великий плюс, бо тоді тільки ситуація почне мінятись на користь українства, а не русского міра.

Так в том то и дело что на эти фишки никто не ведётся и шансов пройти в Раду с этими фишками немного

"Фішки" націоналістичних партій та й самі партії були потрібні до тих пір поки не  змінилась влада з проросійської на умовно проукраїнську. Тоді свободівців називали героями і визволителями від російської окупації. Зараз вони "ольгінці", "зрадофіли", "підхуйлятники" і таке  інше. А от влада на чолі з президентом - це  виключно патріоти та  розбудовники нової демократичної і багатої української держави. А ще вони боряться з російською окупацією шляхом ведення з нею торгівлі та маючи там свій процвітаючий бізнес.

прогноз Лівандовича
А хоч один прогноз Лівандовича колись справдився  :lol: ?
Ну там про "вирує Майдан", "режим буде зметений до осені" і тиди?..

Ще один з прикладів пересчідчитися, що у свободі переважно недалекобачні істоти.

Мой прогноз - болото будет вонять сильнее и сильнее.

Шоколадная булава будет прирастать земельным банком

Ради поддержки идей 1,5 процента маргиналов, режим (ТМ) внутреннюю политику менять не будет, такой прогноз. Идеи с которыми носится свобода давно мертвы

Наслідком буде переорієнтація риторики режиму .

зачем ? население закошмарено и деморализовано так, что мафии во власти можно уже даже не стесняться, что и происходит.

"от Майданов только еще хуже" и "нельзя а то путин нападет" - всьо, больше никакой новой риторики не надо.

Напишу і я свій "прогноз"  :)
Оскільки чутки про зменшення кормової бази сильно перебільшені.
То співати про об'єднання шукати взаємних поступок та компромісів таки вигідніше ніж воювати відкрито.
Тому домовлятися будуть.
Але це ніяк не заперечує сценарію державної підтримки форсованої українізації під кодовою назвою від автора гілки - "великоукраїнський націоналізм"
Цілком можливо, що в результаті матимемо першу за всю новітню історію України ситуацію коли політичні сили боротимуться за владу в країні
тільки з проукраїнських позицій без проросійських чи прозахідних векторів.
А от в економіці якось нічого проривного не передбачається, орієнтація на кредиторів та сліпе відтворення їх рекомендацій і надалі дозволятимуть
країні тільки, тільки, розраховуватись з боргами, що задовольняє кредиторів, але якось не дуже тішить більшість населення, що не має доступу до "корита".

Помилка!
Не буде жодної "форсованої українізації"! Буде її імітація...
Бо єдине, що дійсно добре вдається олігархічному режиму - це мімікрія.
З безвиході він мімікрує у "великоукраїнський націоналізм", але по суті залишиться тим самим

з.і. чутки про зменшення кормової бази НЕ сильно перебільшені!

А хоч один прогноз Лівандовича колись справдився  :lol: ?
Ну там про "вирує Майдан", "режим буде зметений до осені" і тиди?..

справдився мій найгірший прогноз про війну...  :(  І про то, шо вона буде довгою...

а бздури про "вирує Майдан", "режим буде зметений до осені" і тиди - виключно твоє марення!

Ради поддержки идей 1,5 процента маргиналов, режим (ТМ) внутреннюю политику менять не будет, такой прогноз. Идеи с которыми носится свобода давно мертвы

якби хтось 4 роки тому написав, що міністр уряду ригів буде кричати на Майдані Слава Україні, під його "керівництвом" проведуть декомунізацію  а країна буде воювати з рашею - НІХТО б не повірив! Стібалися би як ото зараз з мого прогнозу...
Суттєве доповнення: "Идеи с которыми носится свобода" - це далеко НЕ ТЕ, що описано в прогнозі! Олігархічний режим не бажає проводити вищеописану політику... Але він змушений буде її здійснити з міркувань самозбереження.
В результаті ми побачимо найогидніший гнилототалітарний покруч в порівнянні з яким бліднуть всі попередні діяння новоукраїнських "керманичів"

з.і. Як порядна людина, я не зможу підтримувати такі дії режиму! Чого не можу сказати про більшість нинішніх критиканів.... Юо вони масово ломануться реалізовувати нову палітікупартєі виключно з шкурних меркантильних інтересів

зачем ? население закошмарено и деморализовано так, что мафии во власти можно уже даже не стесняться, что и происходит.

"от Майданов только еще хуже" и "нельзя а то путин нападет" - всьо, больше никакой новой риторики не надо.

нє, вже приїлося і не вставляє... Їм конче треба нову бздуру! А вибір дуже обмежений...

чуйствується все ж стара компартійна школа - "режим", "првляча кліка"   :lol:

Я же говорил, что львовский барыжка с Левандовки ипанулся на постулате "одна держава - одна нація".

:lol:
нє, дорогенький!
я стверджував, що в Україні має бути підтримка нацменшин, згідно з їх кількістю. Підтримка у всьому - в медіа, в культурі, освіті і т.д.
А нинішній режим ВЖЕ підготував юридичну базу для "тотальної українізації"! В ній НЕМА жодної згадки про підтримку національних меншин...  :(
Ти такий наївний, що думаєш це "получилося просто так"...Ніфіга! Я не применшую розумові здатності умніків, котрі планують самозбереження режиму. Вони дуже багато що прораховують наперед! І варіант з т.зв. "великодержавним націоналізмом" - один із вже пророблених планів!

чуйствується все ж стара компартійна школа - "режим", "првляча кліка"   :lol:

ну так і публіка там з тих часів, нє?  :gigi:
вони звикли оперувати саме такими поняттями і їх вже не переробиш...

Порох і ко будуть домовлятись з ригами, співатимуть про об'єднання країни, взаємні поступки та компроміси
Какие есть еще версии?
Две уже есть.  B-)

Режими бувають лише у тоталiтарних та авторитарних країнах.
В Українi режиму нема, є демократично обрана влада.

Выборы по пропорциональным спискам противоречат Коституции.
Парламенская коалиция развалилась, Рада и Кабмин нелегитимны.
Президент регулярно грубо нарушает требования Конституции о сроках подписания законов, принятых Радой.
Спикер Рады регулярно нарушает регламент.
ВСУ в нарушение Конституции ограничивает свободы граждан Украины.

Так что все таки режим.

нє, ну шо всім піздец, товариші і панове, той так поЙнятно...  :gigi:

А ситуація буде розвиватись тако:

Режим просре залишки грошей і довіри вже протягом кількох найближчих місяців.
Але ніяких виборів не буде! Бо ніхто з нинішньої "иліти" не бажає по втраті влади йти в тюрму...
Будуть думати кого зробити крайнім і як вивести обчєство на новий виток загального психозу.
Арсенал для подібних дій вже практично вичерпано... Тому в гру буде вкинуто таке поняття як "великоукраїнський націоналізм".
Наслідком буде переорієнтація риторики режиму . Реальні справи не зміняться: хто крав той і далі буде красти...
Але ворог мусить бути, нє? І він буде!
Дуже скоро з слогану "єдіная страна/єдина країна"  зникне рускаязична частина... Пропаганда почне гнати по тв "проукраїнські" бздури в стилі канигіна і решта низькопробної хуйні. Служба божа почне закручувати гайки і відчитуватись зловленими ворожими пропагандистами. Загальний настрій буде накачуватись такий, що будь-який елемент приналежності до культури ворога (мова, культура, звички) буде розцінюватися як державна зрада і зрада "національних інтересів".
Який буде результат? Їх два: перший - режим ще якийсь час утримається на плаву, другий - поняття націоналізм буде якісно і надовго дискредитовано.

Хто буде проводити всю чорнову роботу по цій т.зв."українізації"? Підхуйловскі шавки постійно роблять вкиди, що це буде діяльність "западенців". Нічо дивного - таке замовлення від москалів для сіяння ворожнечі в країні... Але в реалі вся ця невдячна справа буде проводитись чиновниками. А також різного роду прімкнувшихкнім... І буде це відбуватись рівномірно по всій державі! Згідно з дерективами і указами... І так само недолуго  :(

Для тих хто не вірить в таку перспективу і вважає що "так ні может бить ібо так ні может бить нікагда"
...Більшість з вас сформовані в совку. Ану пригадайте собі як мінялася палітікапартєі в той час? Правильно! ДУЖЕ ШВИДКО і з розворотом на стіко градусів скіко начальству угодно. І всі нєдавольниє буркали собі по кухнях, але йшли і виконували ценниє указанія  :D
Так буде і цього разу! "Охота на відьм" буде здійснюватись вашими сусідами. А багато хто подасться в добровільні стукачі щоб вислужитись і першим вказати на нєсазнатєльного
Щоб вам не було так сумно... бородатий (але знову актуальний в майбутньому!) анекдот:

Україна. Райцентр десь в степах.
Один перехожий питає іншого:
- вибачьте пожалуста, а де тут останівка?
Другий:
- АААА! Попався москалю!!!
Перший:
- ШО? Де? Як?
Другий:
-Знаєм, знаєм! Українською буде не останівка, а зупинівка!
Слухай,вангувальник,ти готовий своїми грішми поручитись за свої прогнози?
Ну хоча би на 100$
Якщо твої прогнози справдяться я тобі дам сотку,а якщо ні ти мені,згоден?

Геть лже-пророків з нашої общини!

Какие есть еще версии?
Две уже есть.  B-)

ше є аналітічєске дослідження сурка...

Слухай,вангувальник,ти готовий своїми грішми поручитись за свої прогнози?
Ну хоча би на 100$
Якщо твої прогнози справдяться я тобі дам сотку,а якщо ні ти мені,згоден?

нє, не згоден! твоя сотка не покриє мої моральні збитки від такого розвитку подій

Геть лже-пророків з нашої общини!

:lol:
і ці люди заперечують скочування в тоталітаризм?

я ще можу про рамочки на Майдані згадати...  :shuffle:  Схавали їх - схаваєте і все решта! Ще й плямкати і облизуватись будете...

Выборы по пропорциональным спискам противоречат Коституции.
Парламенская коалиция развалилась, Рада и Кабмин нелегитимны.
Президент регулярно грубо нарушает требования Конституции о сроках подписания законов, принятых Радой.
Спикер Рады регулярно нарушает регламент.
ВСУ в нарушение Конституции ограничивает свободы граждан Украины.

Так что все таки режим.

я не вкладаю жодних означень в термін! Вживаю просто як термін... а мнітєльниє таваріщі інтерпретують його в силу своєї зашуганості  :gigi:

з.і. в коментах іноді додаю "олігархічний" режим. Але це як би факт, котрий не потребує додаткових пояснень...

нє, не згоден! твоя сотка не покриє мої моральні збитки від такого розвитку подій
Ти відповідаєш за свої слова чи "гониш порожняк" ?
Якщо ти не впевнений в такому розвитку подій то для чого цю маячню сиплеш на голови іншим?

Пиши тільки те в чому сам впевнений,тоді і дискусія буде конструктивна.

Ти відповідаєш за свої слова чи "гониш порожняк" ?
Якщо ти не впевнений в такому розвитку подій то для чого цю маячню сиплеш на голови іншим?

Пиши тільки те в чому сам впевнений,тоді і дискусія буде конструктивна.

тобі складно прочитати всю тему?
веще сказано, що ФУП - політичний форум! І обговорюватись тут можуть будь-які політичні прогнози. Навіть (на момент написання) абсолютно фантастичні
Чи може ти себе цензором увив і збираєшся вказувати хто шо і як писати тут має?
"вам так не буде"(с) Лесь
 :fuck:

Написав Лівандович прогноз - страшилку, але чомусь смайличок регоче, і коментує злорадненько - це все має означати, що Свобода радіє проблемам : " ага, нас не допустили до влади, то нехай тепер все валиться до біса!"
Так?

нє, нє так...
особисто мені протирати штани "при владі" нафіг здалося. Життя коротке...і в ньому є набагато цікавіші речі ніж укрсучполітика

Крім того я не кажу шо "все завалиться до біса". Навпаки - я кажу шо такий варіант дозволить режиму ще якийсь час залишитись наплаву
А там - або ішак здохне, або падишах... кАрочє - після них хоч потоп

Крайний национализм сыграет на руку рыгам и опять начнётся "услышьте югА-вАсток" поэтому Петя не дурак чтобы такое устраивать.Да и НФ такое тоже вряд ли поддержит

ригів схарчать в процесі
нікому там буде кричати "услышьте югА-вАсток"...
а ті, що залишаться, будуть кричати Слава Україні! Вони швидко цьому вчаться і в них нефігово виходить...

ну, якшо для когось "пройти в раду" - верх бажань, то так йому й треба!  :gigi:
В нормальних людей є бажання жити в комфортному середовищі. А середовище ради аж ніяк не назвеш комфортним...

Здається мені, що прогноз Лівандовича викликаний побоюваннями за монополію Свободи на мовну тему.

Але нічого поганого в тому нема, що тему української мови все більше піднімають просто українці, а не націоналісти.
Навпаки, це плюс, тема переходить з маргінальних в нормальні.

А коли про стан української мови заговорять політики, це тільки означатиме, що суспільство усвідомило актуальність мовної теми.
І це буде вже великий плюс, бо тоді тільки ситуація почне мінятись на користь українства, а не русского міра.

питання мови тут взагалі ні до чого! Тим більше незрозумілим є висловлювання про "монополію"...
В цій гілці обговорення йде про спробу зберегти режим побудувавши ерзац тоталітарного суспільства. Зважаючи на те, що більшість тем для заманухи піпла вже спалені, можемо зробити висновок що буде використана тема націоналізму. Бо саме націоналізм пропаганда довший час зображувала як тоталітарну ідеологію. Нині саме час буде збирати її плоди. Манюпаси внутрішньо готові до того, шо "коли злі нацики прийдуть до влади, то закрутять гайки".
Але в ролі "нациків" будуть не свободівці, правосєки чи азовці, а нинішня номенклатура. Шо-шо а перемальовуватись вона вміє швидко і якісно!

Помилка!
Не буде жодної "форсованої українізації"! Буде її імітація...
Бо єдине, що дійсно добре вдається олігархічному режиму - це мімікрія.
З безвиході він мімікрує у "великоукраїнський націоналізм", але по суті залишиться тим самим

з.і. чутки про зменшення кормової бази НЕ сильно перебільшені!

імітація від імітації відрізняється
оргазм(наприклад) можна імітувати навіть по телефону,
а користування українською мовою(наприклад) імітувати неможливо, таки доведеться користуватись
мімікрія олігархічного режиму під націоналізм вже поступ вперед, вже позитив,
оскільки чим довше людина прикидається тим більше вона вже не прикидається, а такою і стає, мільйони совків тому зразок і приклад

про інше сперечатись нема смислу порівняємо ВВП через рік і побачимо наскільки кормова база зменшилась

Повна версія