Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

популярний чи ні, але він Прездиент США.
а на США брити дуже великі надії покладають. Мовляв навіть якщо побємо горшки з ЄС то Штати нам пропасти не дадуть
а тут Обама взяв і вилив відро холодної води на гарячі голови (22 квітня коли був на ДН Королеви) "переукладення торгових угод з США може зайняти до 10 років"
Я думаю це страшилки аби не брекзітнули.
Якшо вже брити вийдуть, не думаю що головний стратегічний партнер буде 10 років "переукладати" угоди.
І в принципі так само думають і прихильники брекзіту.

чого це зря? він хоче попередит потенційні проблеми.
знов у Європі настане треш і розруха
а Штатам мус, як зазвичай, потім все розгрібати новим Планом Маршалла і окупаційною адмністрацією
 :gigi:

По моим наблюдениям Европа крайне неблагодарное животное с привычкой кусать руку дающего. Выручать их третий раз за сто лет это слишком. Если пол-Британи хочет уйти с ЕС явно что-то не так. Обаме бы это понимать, ну да ладно. Влез так влез.

Я думаю це страшилки аби не брекзітнули.
Якшо вже брити вийдуть, не думаю що головний стратегічний партнер буде 10 років "переукладати" угоди.
І в принципі так само думають і прихильники брекзіту.
так отож бо воно, що всі якось щось припускають.
А як воно буде насправді, передбачити неможливо. Який буде сумарний ефект цього рішення.

По моим наблюдениям Европа крайне неблагодарное животное с привычкой кусать руку дающего. Выручать их третий раз за сто лет это слишком...
...а придется  :gigi:
це все одно краще ніж СРСР РФ аж до Ліссабону

...а придется  :gigi:
це все одно краще ніж СРСР РФ аж до Ліссабону

Только после очень большой встряски. У европейцев развилась какая-то совершенно иррациональная ненависть к Америке. Может ислам и правда их будущее. Россия - врядли, у той есть сил только на нагадить.

їх найбільше турбує міграція зі східної європи, польша, румунія,

Звідки ця фігня в них? Я ніяк не можу зрозуміти. Мусліми підривають їх, закидують сміттям парад військових в Лондоні, просувають свій іслам. І при цьому жодного разу не чув щоб поляки/румуни здійснили теракт, "окупували" цілі квартрали, куди поліція навіть  рідко їздить. Та ще й щоб зі свою вірою лізли.
Та і на велфері сидять ніяк не заробітчани з румунії/польлщі.

Де дівся тверезий погляд на це все? Де інстинкт самозбереження?

Звідки ця фігня в них? Я ніяк не можу зрозуміти. Мусліми підривають їх, закидують сміттям парад військових в Лондоні, просувають свій іслам. І при цьому жодного разу не чув щоб поляки/румуни здійснили теракт, "окупували" цілі квартрали, куди поліція навіть  рідко їздить. Та ще й щоб зі свою вірою лізли.

Не знаю. Єдине пояснення яке я для себе маю це те що мусліми в осносвному селяться в великих містах, Лондон, Манчестер, а поляків-румунів скрізь повно.
Хоча східноєвропейці через 1 покоління повністю ассимілюються бо одна релігія, одна всеж таки європейска ментальність, а мусліми фіг там.
Нема в мене логічного пояснення....

Нету. Европейская цивилизация одряхлела.

слабо вірю в такий відчутний розрив аж в 10%, враховуючи те, що ще два тижні тому перевага тих хто проти була десь 3%, імхо спеціально запустили таку інфу щоб мобілізувати противників виходу перед голосуванням, інакшого пояснення просто немає.
з власного спостереження за вихід в основному люмпен який поняття немає про переваги-недоліки єс, головний критерій проти, бо британія в єс дофіга бабла засилає а у відповідь одні емігранти, причому для них абсолютно без різниці звідки вони зявляються, все одно єс винний  :laugh: середній клас і вище переважно за єс...

слабо вірю в такий відчутний розрив аж в 10%, враховуючи те, що ще два тижні тому перевага тих хто проти була десь 3%, імхо спеціально запустили таку інфу щоб мобілізувати противників виходу перед голосуванням, інакшого пояснення просто немає.
з власного спостереження за вихід в основному люмпен який поняття немає про переваги-недоліки єс, головний критерій проти, бо британія в єс дофіга бабла засилає а у відповідь одні емігранти, причому для них абсолютно без різниці звідки вони зявляються, все одно єс винний  :laugh: середній клас і вище переважно за єс...

Такие вопросы нельзя поручать люмпену и популистам.

Я б сказав молодь в переважній більшості за євро, бо молодь взагалі дуже космополітична.
А от починаючи з 35 десь років йде по наростаючий за брекзіт.
Один літній брит (співвласник невеличкого бізнесу) мені сказав "Ви звичайно вибачайте, просто вам ніхто не скаже, шо вони за вихід (бо тіпа ви мігранти, всі діла), але всі так думають." :D

А по-моему Brexit будет очень кул. Сонная континентальная Европа получит отличную встряску. Я - за :)

А по-моему Brexit будет очень кул. Сонная континентальная Европа получит отличную встряску. Я - за :)

суперський буде струс.
Вуха позакладає навіть в Штатах.
як в анеку.
Цитувати
Ежик с зайчиком нашли ружье. Ежик решил посмотреть, что это такое и нечайно нажал на курок. Раздался выстрел. Зайчик затрясся в предсмертных конвульсиях. Ежик, потирая ушки, говорит:
- Тебе, зайчик, смешно. А мне ушки заложило!

Я теж ЗА вихід. Брюссель та ЄС то нова Москва та СССР...Тут демократура, а не демократія. Суть - знищити незалежність країн...і створити гомо європеікус - тваринку без статі, волі та історії. Короче СССР 2.0.

Не знаю. Єдине пояснення яке я для себе маю це те що мусліми в осносвному селяться в великих містах, Лондон, Манчестер, а поляків-румунів скрізь повно.
Хоча східноєвропейці через 1 покоління повністю ассимілюються бо одна релігія, одна всеж таки європейска ментальність, а мусліми фіг там.
Нема в мене логічного пояснення....

пояснение одно - черные и муслимы не воспринимаются как конкуренты ввиду более низкого природного IQ, никогда индус не сможет занять место в касте, бывают исключения из миллионов, но это исключения. Вотосчноевропейцы быстро ассимилируются и их дети уже ничем не отличаются от коренных жителей, но как эмигранты имеют на порядок больше стимулов к работе

суперський буде струс.
Вуха позакладає навіть в Штатах.
як в анеку.

Поболуканю :) Глядя из Америки зайчика совершенно не жалко. Всё конечно сложнее, но смешно наблюдать за конвульсиями организма ещё вчера мечтавшем о том что бы бросить вызов Америке ;)

выход Британии логичен, ввиду своей географии и традиций. Они и без того от всей Европы отличались. ИМХО наоборот исчезнут многие противоречия в ЕС. Остальная Европа останется, география общих границ обязывает

ЄС повинно скоротитися до Німеччини з Францією і хай командують одне одним  :D
правильно
шваб і жабоїд до найбільші підєрасти :laugh:

выход Британии логичен, ввиду своей географии и традиций. Они и без того от всей Европы отличались. ИМХО наоборот исчезнут многие противоречия в ЕС. Остальная Европа останется, география общих границ обязывает
така думка має право на існування.
але я побоююся що після Brexit мжоуть тріснути інші "слабкі ланки" - Данія чи Нідералнди

Не всі європейці так вважають.
Europeans: If Britain leaves others will follow

така думка має право на існування.
але я побоююся що після Brexit мжоуть тріснути інші "слабкі ланки" - Данія чи Нідералнди

Эти слабые ланки неотъемлемая часть Европы ... та же валюта, общая территоиия, правостороннее движение, логистика, порты, аэропорты... там уже нереально физически оторваться, даже если захотят

Эти слабые ланки неотъемлемая часть Европы ... та же валюта, общая территоиия, правостороннее движение, логистика, порты, аэропорты... там уже нереально физически оторваться, даже если захотят
Данія має крону.
фізично просто відновлюють кордон і митне оформлення вантажів, та і все.
от УА чи Білорусь теж неотъемлемая часть Европы, географічно. Але відокремлена.

Останнє редагування: 15 червня 2016 00:06:59 від T.Blair.

якщо Британія вийде, в Кремлі відкоркують шампанське
втім, думаю, буде, як із шотландським референдумом: ніхто нізвідки не вийдк

Просто цікава картинка  :D
(тут маються на увазі лише європейці)

хай виходять, толку з них всерівно ніякого, тільки торгуються про особливі умови постійно

Британія - чистий донор ЄС. Тут пишуть, що щотижня відраховує 350 мільйонів фунтів в бюджет ЄС.

Щоб ви правильно зрозуміли проблему міграції у Британії.
Британців хвилює не так проблема міграції, як навантаження на соціальну систему.
Східноєвропейці з держав учасників ЄС приїхавши у Британію одразу мають такі самі права на соціальну допомогу, як і корінні британці.
Тобто приїздять голодранці з Румунії чи Болгарії (не в оьразу болгарам і румунам) і одразу подають заяву на надання фінансової допомоги і соціального житла. Офіційно працювати вони, як правило, не йдуть, податків не платять - кеш ін хенд.
До поляків зараз ставлення майже, як до своіх - їх багато і до них звикли. Крім того, багато поляків воювало в англійській армії у другу світову.

Британців хвилює не так проблема міграції, як навантаження на соціальну систему.
Східноєвропейці з держав учасників ЄС приїхавши у Британію одразу мають такі самі права на соціальну допомогу, як і корінні британці.
Тобто приїздять голодранці з Румунії чи Болгарії (не в оьразу болгарам і румунам) і одразу подають заяву на надання фінансової допомоги і соціального житла. Офіційно працювати вони, як правило, не йдуть, податків не платять - кеш ін хенд.
До поляків зараз ставлення майже, як до своіх - їх багато і до них звикли. Крім того, багато поляків воювало в англійській армії у другу світову.
Ви стикалися з NHS?
Мені, нажаль, довелось. Десь половина стафу - румуни, індійці, поляки і т.і.

Ну а по-друге, мігрантів з европи в британії шось близько 3 мільйонів. на 60 мільйонів бритів.
Електорат, він навіть в Британії, електорат. Простий люд, якому вішають на вуха, те шо вони хочуть почути.

а дідько зна що їх хвилює.
В люмпена в голові водночас 2 несумісні тези "мігранти забирають наші робочі місця" і "мігранти сідають на соціал і тягнуть наші податки"  :gigi:

ну трусанет немного и хер с ним
евро и фунт уйдут  вниз

Ви стикалися з NHS?
Мені, нажаль, довелось. Десь половина стафу - румуни, індійці, поляки і т.і.

Ну а по-друге, мігрантів з европи в британії шось близько 3 мільйонів. на 60 мільйонів бритів.
Електорат, він навіть в Британії, електорат. Простий люд, якому вішають на вуха, те шо вони хочуть почути.

При чому тут персонал? У Британії проблема з укомлпектуванням лікарень персоналом, бо британські лікарі, здобувши кваліфікацію, одразу валять в Америку. Крім того, мрія кожнї індуськоі родини, щоб дитина стала лікарем чи фармацевтом. І середнього медичного персоналу в Англіі ніколи не вистачало.
Сказавши це, ви живете в Лондоні, наскільки я розумію? А я в містечку за 40 миль від Лондона. В наслікарі і медсестри на 80-90 відсотків білі англосакси.
З NHS стикався, дружині робили невелику операцію, я один раз був на консультації в стаціонарній лікарні - не маю на що поскаржитися. Джі-пі приймає вчасно, прописує те, що потрібно для лікування.

а дідько зна що їх хвилює.
В люмпена в голові водночас 2 несумісні тези "мігранти забирають наші робочі місця" і "мігранти сідають на соціал і тягнуть наші податки"  :gigi:

Та тут люмпену, який у третьому поколінні сидить на соціалі повно. І робота їм не світила б у жодному випадку.
Я лише нагадаю, що референдум - це вимога консерваторів, яких більшість соціальщиків ненавидить.

При чому тут персонал? У Британії проблема з укомлпектуванням лікарень персоналом, бо британські лікарі, здобувши кваліфікацію, одразу валять в Америку. Крім того, мрія кожнї індуськоі родини, щоб дитина стала лікарем чи фармацевтом. І середнього медичного персоналу в Англіі ніколи не вистачало.
Сказавши це, ви живете в Лондоні, наскільки я розумію? А я в містечку за 40 миль від Лондона. В наслікарі і медсестри на 80-90 відсотків білі англосакси.
З NHS стикався, дружині робили невелику операцію, я один раз був на консультації в стаціонарній лікарні - не маю на що поскаржитися. Джі-пі приймає вчасно, прописує те, що потрібно для лікування.
Ні. Я живу в Сомерсеті. Місто тисяч 50.
Реально розповідаю. Зламав лікоть, робили операцію. Так от: В емердженсі лікарка - китаянка, медбрат шось тіпа таіланду і декілька румунок. Потім перед операцією анестезіолог - словак. В інтенсивній терапії на відльожкі - медсестра моя була індійка. ну і медсестри у відділенні більше половини - румунки. На фізіотерапії індіанка. Звичайно що багато і місцевих.
 Але я не за те. Я кажу що мігранти приносять величезну користь Британії, навіть якшо якась частка і абьюзить систему.

Так может проблема именно с социалом?

Данія має крону.
фізично просто відновлюють кордон і митне оформлення вантажів, та і все.
от УА чи Білорусь теж неотъемлемая часть Европы, географічно. Але відокремлена.

и никогда не была частью той экономики европейской, а кордон существовал всегда между этими мирами

Брексит добавит политический кризис внутри Британии, ибо действующий (не самый плохой) Кэмерон должен будет уйти.
И кто?
Борис Джонсон?(((

Брексит добавит политический кризис внутри Британии, ибо действующий (не самый плохой) Кэмерон должен будет уйти.
не обовязково. Чому це він має піти?
Тобто, піти має право, виражаючи незгоду з рішенням референдуму.
а має право і не піти, впроваджуючи рез-ти в життя і розрулюючи ситуацію як може.

Цьоготижневий Der Spiegel

Дружина сказала, що проголосує за вихід.
Я ще не вирішив остаточно. Схиляюся до того, щоб залишитися. Донька за ЄС.
Ось така родинна соціологія.

Дружина сказала, що проголосує за вихід.
Я ще не вирішив остаточно. Схиляюся до того, щоб залишитися. Донька за ЄС.
Ось така родинна соціологія.
Дружина українка?

*АНГЛИЧАНАМ
   ...
   ...

Останнє редагування: 15 червня 2016 14:48:51 від хутір

Повна версія