Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фільми про війну

Re: Фільми про війну

"ну так що робили українці ті 500 ркоів коли німці французи англосакс и етс розвивали сь і реформува лись революціо нували еволбціон ували?"

1) Прикривал и їх зі Сходу від кацапсько ї Орди.
2) Здуру намагалис я ту Орду цивілізув ати.

"ну так що робили українці ті 500 ркоів коли німці французи англосакс и етс розвивали сь і реформува лись революціо нували еволбціон ували?"

1) Прикривал и їх зі Сходу від кацапсько ї Орди.
2) Здуру намагалис я ту Орду цивілізув ати.

:facepalm1:

ммммм це як  прикривал и? ставши кацапсько ю провінціє ю? чи як

:facepalm1:

ммммм це як  прикривал и? ставши кацапсько ю провінціє ю? чи як

Хоча б тим, шо взяли на себе головний удар татаро-монгольської навали. Що, до речі негайно спряло розвитку тодішньої німецької економіки, бо торговля (а отже грошоваі потоки)  перемісти лася з Києва на Захід.
Українці , як кацапська провінця, ВІКАМИ постачали Німеччині сировину, на доданій вартості з якої Німеччина влане і розжиріла .

Хоча б тим, шо взяли на себе головний удар татаро-монгольської навали. Що, до речі негайно спряло розвитку тодішньої німецької економіки, бо торговля (а отже грошоваі потоки)  перемісти лася з Києва на Захід.
Українці , як кацапська провінця, ВІКАМИ постачали Німеччині сировину, на доданій вартості з якої Німеччина влане і розжиріла .

ти мене переконав . саме українці - творці європейсь кої цивілізац ії, що принеслис ебе в жертву монголомо кшанським ордам заради того щоб європа мала здатність розвивати сь))))) (tu)  [ua]

зи. а в цей час папуаси теж вносили свій вагомий вклад в цивілізац ію Європи- не знаю як але точно якось вносили.

У якому "правдивом у" кіні було про це? Ні в якому? Тому - в топку всєх лєтящіх журавлєй,  сутьбу чілаека і баладу про благородн ого мокшанця із Мухосрані ї.

Метою "аслабаждє нія" України було етнічне заміщення українців на навозноє насілєніє, голод 1946-47 , винищення "бандерівц ів", газопрово ди Карпати-Мостква. Московськ е кіно все це прикривал о.
+++ :-B

ти мене переконав . саме українці - творці європейсь кої цивілізац ії, що принеслис ебе в жертву монголомо кшанським ордам заради того щоб європа мала здатність розвивати сь))))) (tu)  [ua]
зи. а в цей час папуаси теж вносили свій вагомий вклад в цивілізац ію Європи- не знаю як але точно якось вносили.

Певно шо так.

На фоні Києва 11 ст. вся тодішня Європа  була "папуасами".

Пьорл харбор це самий кращий фільм про війну

ну звісно звісно. тільки що в тому києві йй ст було українськ им? иліта і дружина - варяги. київ 11 століття то була звичайна варяжська окупація , для варягів тубільці - ті які не євреї - були неписменн им рухомим майном яке експлуату вали і продавали на експорт.

цікавість становить лиш таки черняхівс ька і трипільсь кі культури. шкода що н езберегли сь писемні знахідки . та й питання чи є ми нащадки черняхівс ько трипільсь киї культур - адже кого там після тими полями не носило - і венедів і гуні і остготів . так що хз хз

Кіборги це нудота за три рубля, 2 з яких вклали в рекламу.

Кіборги це нудота.

ти не патріот :X  кіборги зебест батл муві евер

ти не патріот :X  кіборги зебест батл муві евер
українці не вміють знімати фільми, краще хай танцюють та співають.

українці не вміють знімати фільми, краще хай танцюють та співають.

іііііі. ти мене вразив прямо в серце. як це не вміють знімати? а Чорний козак? а різдвяне привітанн я родини порошенка ? там до речі і співали. раджу подивитис ь . номінуват и на оскар

Германии не было до 19 века, а татаро-монголы были в 13. 

ну звісно звісно. тільки що в тому києві йй ст було українськ им? иліта і дружина - варяги. київ 11 століття то була звичайна варяжська окупація , для варягів тубільці - ті які не євреї - були неписменн им рухомим майном яке експлуату вали і продавали на експорт.

цікавість становить лиш таки черняхівс ька і трипільсь кі культури. шкода що н езберегли сь писемні знахідки . та й питання чи є ми нащадки черняхівс ько трипільсь киї культур - адже кого там після тими полями не носило - і венедів і гуні і остготів . так що хз хз

Нє-нє. "Варязька окупація" була з 862 по 969 р.  Після того як Святослав розвіяв по вітру хазарськи й Ітіль (ніхто й не зна зара де він і був), то тамтешнє єжврейств о перенесло логістику і маркетпле йс із Хазарії в Київ. Після чого Київ за якихось 50 років став за розвитком і багатство м третій містом Європи (після Константи нополя і Кордови).  Одних торжищ в Києві було аж 8!
Українськ им у Києві було населення . Розмовна мова була українськ а (писемна - болгарськ а). Еліта русинізув алася ще з 10 ст. Святослав за описами мав цілком українськ у зовнішніс ть.

Тріпільці - вірменоїд и, до яких відносять ся біля 25% українців, черняхівц і - значно пізніші ост-готи.
Іранські кімерійці і скіфо-сармати не монголоїд и і не араби, а сказати б "репатріар ти". 5 тис. років тому виселилис я, через 2 тис. повернули ся.
Тинялося багато люду, ядро - лишилося.
Генетика українськ их жінок в цілому - найдавніш а з усіх індоєвроп ейців.

Германии не было до 19 века
Справа не в назві. Була "Священна Римська імперія", не суть.
Середньов ічний розквіт  Голандії, Німеччини (тобто десятків напівсуве ренних земель) і Польщі значною мірою відбувся за рахунок здирництв а України. Там - свобода і розквіт, тут закріпаче ння "вогнем і мечем", аби вичавити якомога більше хліба і мяса для мешканців вільних європейсь ких міст.

Нє-нє. "Варязька окупація" була з 862 по 969 р.  Після того як Святослав розвіяв по вітру хазарськи й Ітіль (ніхто й не зна зара де він і був), то тамтешнє єжврейств о перенесло логістику і маркетпле йс із Хазарії в Київ. Після чого Київ за якихось 50 років став за розвитком і багатство м третій містом Європи (після Константи нополя і Кордови).  Одних торжищ в Києві було аж 8!
Українськ им у Києві було населення . Розмовна мова була українськ а (писемна - болгарськ а). Еліта русинізув алася ще з 10 ст. Святослав за описами мав цілком українськ у зовнішніс ть.

Тріпільці - вірменоїд и, до яких відносять ся біля 25% українців, черняхівц і - значно пізніші ост-готи.
Іранські кімерійці і скіфо-сармати не монголоїд и і не араби, а сказати б "репатріар ти". 5 тис. років тому виселилис я, через 2 тис. повернули ся.
Тинялося багато люду, ядро - лишилося.
Генетика українськ их жінок в цілому - найдавніш а з усіх індоєвроп ейців.

тобто з 969 року варягів в києві не стало ? )) яка була писемна така і розмовна. я так і н едізнався яка була до кирилично доглаголі чна писемніст ь на території України. не може бути розмовною одна а писемною інша. тільки в разі що якщо ті хто розмовлял и були неписемни ми а писемні були не тубільцям и )))

по черніхівц ям і трипільця м нічого не скажу бо н езнаю. також ен відомо чи залишилос ьт чи ні ядро при вештанні. бо те вештання було - дуже не безкровни м

Справа не в назві. Була "Священна Римська імперія", не суть.
Середньов ічний розквіт  Голандії, Німеччини (тобто десятків напівсуве ренних земель) і Польщі значною мірою відбувся за рахунок здирництв а України. Там - свобода і розквіт, тут закріпаче ння "вогнем і мечем", аби вичавити якомога більше хліба і мяса для мешканців вільних європейсь ких міст.

ну з таким же самим правом на вклад в розвиток європи - що по твоїй логіці - можуть претендув ати і австрійсь кі корови і німецькі коні і англійськ і вівці))))) сінкебаут

тобто з 969 року варягів в києві не стало ? ))

Не ті вже були варяги.
Роль варягів полягала у забезпече нні інтересів єврейсько ї торгової мафії (можна назвати інакше).
Прихід варягів до Києва був викликани й невдачами євреїв у Зах.Європ і. Тамтешній манюпас почав їх трохи так громити і убивати їхніх головоріз ів - варягів. Терміново знадобивс я "запасний аеродром" і нова партія "гарматног о мняса". Аж сто років поспіль варяги гнали русинів воювати в інтересах торгових єврейськи х шляхів.  Як не на Візантію, так на Персію. Після невдачі в Персії каган Пейсах вирізав 30 тисяч українців-русинів, бо нє оправдалі довєрія. Чутка дійшла до Києва, кияни замутили Майдан і Святослав мусів перехопит и  електрора льні сподіванн я. Кияни зібралися в  добробати і надавали чортів хазарам. Та так, шо порушився глобальни й  cash flow по платьожні й системі "Схід-Захід". Без єврейськи х грошей посипалис я десятки монархій від Китаю до Іспанії. Київ потягнув ковдру на себе і автоматич но вийшов у найвищу лігу. Золота було стіки, шо всі церкви обліпили.

не може бути розмовною одна а писемною інша.

Де ви , блін, беретеся?
До 19 ст. НІДЕ розмовна мова не була писемною. Більше того  штучна писемна мова (на основі латини) катком проїхался по всім католицьк им землям.
Болгарськ а ( в київській редакції) практично знищила говірки угрофінів .
За великим рахунком по всій Європі збереглос я тільки три розмовні мови - литовська, ісландськ а і українськ а. Всі інші - жахливі суржики.

ну з таким же самим правом на вклад в розвиток європи - що по твоїй логіці - можуть претендув ати і австрійсь кі корови і німецькі коні і англійськ і вівці))))) сінкебаут

Після Люблінськ ої Унії експорт продукції українськ ого с/г до Європи виріс у ЗОЛОТІ УДЕСЯТЕРО . Ну то і де в Україні хоч якісь матеріаль ні свідчення? А немає. Навпаки, тут з голоду вимирали цілі села.
 Всі гроші йшли до Кракові, Варшави а особливі Гданська (монопольн ому філіалу Амстердам у).  Українськ і харчі дозволяли вивільнит и ( у всіх сенсах) сотні тисяч європейсь ких селян, які ставали працювали на мануфакту рах  (створювал и шалену додану вартість), ставали бюргерами, колонізув али заморські землі, багатіли собі далі. Натомість українськ ий манюпас ставав все бідніше, мусив огризатис я на всі боки - від татар, дяхів, кацапів, ногайців, литвинів. ..

Де ви , блін, беретеся?
До 19 ст. НІДЕ розмовна мова не була писемною. Більше того  штучна писемна мова (на основі латини) катком проїхался по всім католицьк им землям.
Болгарськ а ( в київській редакції) практично знищила говірки угрофінів .
За великим рахунком по всій Європі збереглос я тільки три розмовні мови - литовська, ісландськ а і українськ а. Всі інші - жахливі суржики.

ти мені скажи якою мовою розмовлял и і яка писемніст ь була у тубільног о населення підлкиївс ьких земель. бо найдавніш а писемна згадка що занйдена в києжві чомусь на івріті)))

Після Люблінськ ої Унії експорт продукції українськ ого с/г до Європи виріс у ЗОЛОТІ УДЕСЯТЕРО . Ну то і де в Україні хоч якісь матеріаль ні свідчення? А немає. Навпаки, тут з голоду вимирали цілі села.
 Всі гроші йшли до Кракові, Варшави а особливі Гданська (монопольн ому філіалу Амстердам у).  Українськ і харчі дозволяли вивільнит и ( у всіх сенсах) сотні тисяч європейсь ких селян, які ставали працювали на мануфакту рах  (створювал и шалену додану вартість), ставали бюргерами, колонізув али заморські землі, багатіли собі далі. Натомість українськ ий манюпас ставав все бідніше, мусив огризатис я на всі боки - від татар, дяхів, кацапів, ногайців, литвинів. ..
а чому? чи не тому що українці тоді були безправни ми рабами - прридатко в до землі і тварин? і чи є це заслуга? здобуток?

ти мені скажи якою мовою розмовлял и і яка писемніст ь була у тубільног о населення підлкиївс ьких земель. бо найдавніш а писемна згадка що занйдена в києжві чомусь на івріті)))

Ще раз для тупих.
Розмовлял и українськ ою (Шевельов, Ключевськ ий, Шахматов, Трубецкой, Тищенко, Ющук та ін)
Писемніст ь болгарськ ою (церковна, прийла до речі з Чехії) і болгаро-українськи суржиком (світська).
Це завжди були різні мови.
Перша згадка про Київ була знайдена в Євгипті на івриті. І шо?
Литовці отримали писемніст ь тільки у 16 ст., проте це не заважає литовські й бути найдавніш ою індоєвроп ейською мовою.
Ніякою прямої кореляції між писемною мовою і розмовною не було до 19 ст.
Рускіє дворянє до речі поголовно писали на фрацузькі й. Причому Александр знав  її краще Наполєона! Писемну французьк у тоді розуміли не більше 10% "французів".

Ще раз для тупих.
Розмовлял и українськ ою (Шевельов, Ключевськ ий, Шахматов, Трубецкой, Тищенко, Ющук та ін)
Писемніст ь болгарськ ою (церковна, прийла до речі з Чехії) і болгаро-українськи суржиком (світська).
Це завжди були різні мови.
Перша згадка про Київ була знайдена в Євгипті на івриті. І шо?
Литовці отримали писемніст ь тільки у 16 ст., проте це не заважає литовські й бути найдавніш ою індоєвроп ейською мовою.
Ніякою прямої кореляції між писемною мовою і розмовною не було до 19 ст.
Рускіє дворянє до речі поголовно писали на фрацузькі й. Причому Александр знав  її краще Наполєона! Писемну французьк у тоді розуміли не більше 10% "французів".

ок де свідчепнн я що розмовлял и тубільці за ранніх варягів українськ ої . перелік тих прізвищ не є свідчення . ну і яка була писемніст ь докирилич на. накер ти мені тичеш цю болгарськ у - до кирилична писемніст ь це добогларс ька .у євреїв тисячоліт тями була писемніст ь своя. і коли ми вже претендує м на якусь античніст ь - то торе розібрати сь з писемніст ю

поки що ніяких свідчень що була хоч якась докирилич на писемніст ь - немає. а отже невідомо якою мовою розмовлял и.

остнній класний фільм про війну для мене це "машина війни"
там і війни нема як такої, але механізми війни розкриті чудово

а чому? чи не тому що українці тоді були безправни ми рабами - прридатко в до землі і тварин? і чи є це заслуга? здобуток?

В тім то й справа, шо поки в Європі масово не звелися мануфакту ри, то НЕ БУЛИ  українці рабами.

Як писав Шевченко

"Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!
Братались з вольними ляхами,

Пишались вольними степами,
В садах кохалися, цвіли,
Неначе лілії, дівчата.
Пишалася синами мати,
Синами вольними..."

Початки капіталіз му в Голяндії спричинил и дефіцит харчів (селяни йшли працювати на мануфакту ри), ціна які зросла в рази. Саме це і було передумов ою Люблінськ ої, а потім і Берестейс ької унії. Внаслідок чого польські магнати отримали право захоплюва ти українськ і землі з вільними людьми. З відтермін ування закріпаче ння на 20-40 років.
Ще раз - у Європі кріпацтво скасовува лося, а в Україні, як наслідок - запровадж увалося.
Коли 40-річні  перехідні терміни почали закінчува тися вільні, до того селяни, взялися за вила. Почалася "Хмельничч ина" (кінець 30-з років 17 ст)
Тоді то ляхи і посунули "вогнем і мечем". За коштами на урбанзаці ю, на культуру і прочій розвиток.

"Прийшли ксьондзи і запалили
Наш тихий рай. І розлили
Широке море сльоз і крові,
А сирот іменем Христовим

Замордува ли, розп’яли...
Поникли голови козачі,
Неначе стоптана трава,
Украйна плаче, стогне-плаче!

За головою голова
Додолу пада. Кат лютує,
А ксьондз скаженим язиком
Кричить: «Te Deum! Алілуя!..»
-----------
Шевченко знав історію.

"Вторая часть марлезонс кого балєта" почалася  веж при Єкатєрінє втарой.
Морсковія зважилася закріпачи ти українців тільки через 130 років після Хмельниць кого. Бо козацьким и смертями перемогли турків і очінь захотєлос ь перетягти логістику з Гданська до Одєси.
Одеса моменталь но стала найбільши м зерновим портом світу, а для Пітєрбурх а настав "золотой вєк".
Польско-німецьких паразитів замінили кацапські .
В 1861 селянам дали волю, а в кінці 1920-х знову закріпачи ли в колгоспах .
Уж больно ліквідний товар пшенічка і мясцо.

поки що ніяких свідчень що була хоч якась докирилич на писемніст ь - немає. а отже невідомо якою мовою розмовлял и.

Ще раз для тупих.
Писемніст ь не є свідчення цією мовою розмовлял и. Навпаки є свідчення м, шо НЕ розмовлял и.

Н. КОСТОМАРО В
ОБЗОР СОЧИНЕНИЙ, ПИСАННЫХ НА МАЛОРОССИ ЙСКОМ ЯЗЫКЕ
"В Малой, как и в Великой Руси, была своя литератур а, свой книжный язык, на котором почти все писали, но едва ли кто говорил; много сочинений, и политичес ких, и деловых, и, наконец, ученых было писано на этом языке, много переводил ось на него из других языков, иное издано, большая часть покоится непробудн ым сном в библиотек ах."

Свідчення давності українськ ої мови є сама мова як така.
Є фундамент альна праця Шевельова "Історична фонологія українськ ої мови".
http://litopys.org.ua/shevelov/shev.htm

Є методолог ія Фердинанд а Сосюра, є безліч науково-популярної літератур и.
http://ukrlife.org/main/prosvita/rzbogom.htm

Хоча кому я це кажу?
Бісер перед свинотою.

Ще раз для тупих.
Писемніст ь не є свідчення цією мовою розмовлял и. Навпаки є свідчення м, шо НЕ розмовлял и.

Н. КОСТОМАРО В
ОБЗОР СОЧИНЕНИЙ, ПИСАННЫХ НА МАЛОРОССИ ЙСКОМ ЯЗЫКЕ
"В Малой, как и в Великой Руси, была своя литератур а, свой книжный язык, на котором почти все писали, но едва ли кто говорил; много сочинений, и политичес ких, и деловых, и, наконец, ученых было писано на этом языке, много переводил ось на него из других языков, иное издано, большая часть покоится непробудн ым сном в библиотек ах."

Свідчення давності українськ ої мови є сама мова як така.
Є фундамент альна праця Шевельова "Історична фонологія українськ ої мови".
http://litopys.org.ua/shevelov/shev.htm

Є методолог ія Фердинанд а Сосюра, є безліч науково-популярної літератур и.
http://ukrlife.org/main/prosvita/rzbogom.htm

Хоча кому я це кажу?
Бісер перед свинотою.

фантастич ний унікале ))) так коли почали ділитти русь на велику і малу - про що там писав костомаро в)))))))
питання просте. яка писемніст ь була у доваражсь кої і раннєваря жської простоукр аїни. і такий розрив пуканів)))))

а відповідь проста. писемност і у тубільців доваряжсь кої доби не було. писемніст ь мали тоді лиш євреї які і тоді тут жили. а тубільці були такими ж агресивни ми невігласа ми без писемност і і здатності до державотв орення)))) :laugh:

дурнику - так яку добу мав на увазі костомаро в говорячи про писемніст ь і розмовніс ть влеикої і малої руси?)))))) іпать так обісратис ь ))))

питання просте як двері. писемні памятки не на івриті доваряжсь кої доби втерли б носа свиноті аеліту)))) ібда тільки що їх немає :gigi:

накуй тут це кацаполай но? модер прибий цю кацапогні ду. своїх нікуди дівати)))) ще кацапські ліузть))))

Торпедоносцы. Отличный фильм.

+1
і ще "На войне как на войне", 1968.

"В бой идут одни старики" снят в 1973
"А зори здесь тихие" - в 1972-м.
Романтизовано, таких як Дюнкерк ні одного

"Чотири танкісти і собака"

на котором почти все писали, но едва ли кто говорил
  Пишіть на суахілі. Точно ж не знаєте. B-)

Не знаю, наскільки воно якісне. Бо розпіарен е "Miasto 44" виявилося епічною фігнею.

"Таємниця Вестерпля тте", "Дивізіон 303. Правдива історія"
Оцінюйте самі

Повна версія