Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

питання до прихильників Томосу і ПЦУ: а Єпіфаній - хороший?

Православ на церква України і Всеукраїн ська рада Церков не допускают ь участь геїв, лесбіянок, транссекс уалів і інших представн иків ЛГБТ-спільноти до причастя.

Про це заявив глава ПЦУ Єпіфаній

«Ми базуємося на засадах Святого Письма, де чітко говоритьс я про те, що це є гріхом. І ми не можемо як церква назвати це добром. Якщо людина покається, якщо він це визнає, то звичайно, він може брати участь у таїнствах », – заявив Єпіфаній.

то це пан отець питає у віруючих перед тим як дати вина сьорбнути ? чи бодай вони в сраку не їбуться ?

А також не відспівую ть самовбивц ь.

і шо?

то це пан отець питає у віруючих перед тим як дати вина сьорбнути ? чи бодай вони в сраку не їбуться ?

та мені байдуже як він про то дізнаєтьс я!
Цікавить інше - як швидко він стане ворогом для толєрасті в...

так ти за чи проти?

Він вважає, що ЛГБТ ведуть «спосіб життя, який несумісни й з християнс ькими поглядами».

пруф: https://www.bbc.com/ukrainian/features-47408699

Останнє редагування: 11 березня 2019 23:59:03 від livandovy4

так ти за чи проти?

мені хворих сєктантів  шкода  :laugh:

а ти не дрочиш?

ВВС: Чи допустите ви представн иків ЛГБТ-спільноти до причастя? Адже є така частина суспільст ва, це обговорює ться в деяких колах…

М.Е.: У нас є чітка позиція - не тільки Українськ ої православ ної церкви, а і Всеукраїн ської ради церков - з приводу цього питання. Церква чітко розрізняє, де є гріх. Ми не можемо гріх назвати добром. Є людина, до якої ми ставимося з любов'ю. Але є гріх, який ми повинні присікати і говорити про нього відкрито. Є спосіб життя, який несумісни й із християнс ькими поглядами . Тому є позиція Православ ної церкви, є звернення Всеукраїн ської ради Церков, і в цьому питанні ми є непохитни ми. Тому що ми базуємося на основах Священног о Писання, де чітко говоритьс я про те, що це є гріхом. І ми не можемо як Церква назвати це добром. Тому люди повинні каятися в своїх гріхах, виправлят и свої помилки. І якщо людина покається, якщо вона це визнає, то звичайно, вона може брати участь у таїнствах .

а єбстить користуюч ись гандоном то гріх ?

це не просто гріх а тяжкий гріх
так головний греко католик каже
цікаво допускают ь до причастя таких

а шо більший гріх: користува тись гандоном чи робити "перервани й акт" (спускати на сторону)?

По суті він ретроград і якби каже: наша релігія тільки для старих злиднів, та криміналі тету.

По суті ця релігія і тримаєтьс я на злиднях і криміналі теті. І її чекає забвєніє у найближчі 100 років.

а шо більший гріх: користува тись гандоном чи робити "перервани й акт" (спускати на сторону)?
гівно сортів не має.

По суті він ретроград і якби каже: наша релігія тільки для старих злиднів, та криміналі тету.

По суті ця релігія і тримаєтьс я на злиднях і криміналі теті. І її чекає забвєніє у найближчі 100 років.

думаю швидше, зараз в церквах хіба багато людей молодших 50-60?
ну хіба що на великі свята

протестан тські церкви ще можуть конкурува ти трохи за молодь , але все одно не дуже сильно

Епіфаній мав підтримат и ЛГБТ та легалізац ію канабісу. Натомість показав себе звичайним ряженим який кряхтить "БОХНАКАЖЄ Т" і б'є вірян кадилом.

Московськ а гидота ваш Епіфаній.

та мені байдуже як він про то дізнаєтьс я!
Цікавить інше - як швидко він стане ворогом для толєрасті в...
а чого він мав би стати ворогом?
церква є церква ,визнає такі засади а не інші
хто хоче підпорядк овується, хто не хоче не отримує послуг
в чому питання?

це не просто гріх а тяжкий гріх
так головний греко католик каже
цікаво допускают ь до причастя таких

https://youtu.be/rX92VEioD-k

Родила Сара 8 ребенка, раввин зовет Изю и говорит ему, Изя, ты в следующий раз когда захочешь Саре присунуть подумай как ты будешь содержать очередног о ребенка. Изя отвечает, ребе, я когда хочу присунуть у меня такое чувство что могу содержать весь Израиль ....  любовь ничем не остановит ь!!!!

Він вважає, що ЛГБТ ведуть «спосіб життя, який несумісни й з християнс ькими поглядами».

Наведiть рядок з Бiблiї де написано, що цей «спосіб життя, сумісний з християнс ькими поглядами», а потiм ставте своє, м'яко кажучи, риторичне запитання .

думаю швидше, зараз в церквах хіба багато людей молодших 50-60?
ну хіба що на великі свята

протестан тські церкви ще можуть конкурува ти трохи за молодь , але все одно не дуже сильно
всю молодь підхопляю ть всякі секти типу нове поколєніє, ієгови, баптисти і т.п... через таких кретинів як Епіфаній.

Епіфаній мав підтримат и ЛГБТ та легалізац ію канабісу. Натомість показав себе звичайним ряженим який кряхтить "БОХНАКАЖЄ Т" і б'є вірян кадилом.

Московськ а гидота ваш Епіфаній.

І це опудало кормлять на податки тих же геїв доречі.

Православна церква України і Всеукраїн ська рада Церков не допускают ь участь геїв, лесбіянок, транссекс уалів і інших представн иків ЛГБТ-спільноти до причастя.

А в яких православ них церквах це дозволено? А ще Св. Письмо щось таке каже про "мужеложці царства Божого не обрящуть".

всю молодь підхопляю ть всякі секти типу нове поколєніє, ієгови, баптисти і т.п... через таких кретинів як Епіфаній.

??? DeL1T кацап? тодi ПНХ!

А в яких православ них церквах це дозволено? А ще Св. Письмо щось таке каже про "мужеложці царства Божого не обрящуть".
потрібно реформову вати святе письмо. Воно ж невідпові дає сучасним реаліям. Інакше ПЦУ гаплик.

Це не до нас питання. Ми не знаємо.

Бо Єпіфаній нам брат а не ворог, який йде  згубити наше життя.

Думаю краще закрити тему.  До того ж баян, така гілка вже була.

потрібно реформову вати святе письмо. Воно ж невідпові дає сучасним реаліям.
ніхто нікого хиба не змушує ходити до церкви

то навіщо він повторює за кацапами їх мантри

Наведiть рядок з Бiблiї де написано, що цей «спосіб життя, сумісний з християнс ькими поглядами», а потiм ставте своє, м'яко кажучи, риторичне запитання .

я не піп... наводити рядок з білії - не моє... Але баєчку про содом і гомору навіть я знаю!  :gigi:

особисто мені пофіг на то, шо і як згідно церковних приписів вважає Єпіфаній.
Темою гілки було перевірит и як швидко він стане "ворогом" для толєрасті в.
Гілка довела, що толєрасти моментально записують у "вороги" всіх, хто не поділяє їх світогляд . Навіть той, кому ще кілька тижнів тому співали хвалу до небес...
Ну... шо з них взяти... тоталібер алізм окупував мозги  :(  Хіба ремінь по сраці направить їм мозги з дупи в голову...

особисто мені пофіг на то, шо і як згідно церковних приписів вважає Єпіфаній.
Темою гілки було перевірит и як швидко він стане "ворогом" для толєрасті в.
Гілка довела, що толєрасти моментально записують у "вороги" всіх, хто не поділяє їх світогляд . Навіть той, кому ще кілька тижнів тому співали хвалу до небес...
Ну... шо з них взяти... тоталібер алізм окупував мозги  :(  Хіба ремінь по сраці направить їм мозги з дупи в голову...
ну вважай що я толєраст, але визнаю право церкви мати власні засади
і при тому визнаю право гаїв на дефіляди)))

Особисто я дуже розчарова ний в єпіфанії.

Він мав реформува ти церкву і відходити від тої затхлості і кацапськи х традицій

А він просто поміняв реквізити банків і замикає потоки на собі.

хірург, коли вирізає ракову пухлину, то в його роботі також і кров і всяке гівно. але чомусь нікому на думку не спадає його критикува ти, мовляв, того не можна робити, хіба коли не справитьс я.

От скажіть чому не збрить ті бороди карабасів не одітись по сучасному . Релігії теж потрібні реформи і слідкуван ня за віяннями часу. Чи це теж Ісус забороняв? А скільки ще таких заборон висосаних з пальця середньов ічними фанатикам и? Заборон заради заборон.

Чому молодь туди не піде? А саме через цю затхлість, через старух які проклинаю ть і весь час крякають: "ти не правильно хрестишся, ти не правильно вдягнана". Через якісь кінчені традиції стародавн іх людей, які церква войовничо береже.

Це моя думка.

Останнє редагування: 12 березня 2019 00:44:37 від DeL1T

От скажіть чому не збрить ті бороди карабасів не одітись по сучасному . Релігії теж потрібні реформи і слідкуван ня за віяннями часу. Чи це теж Ісус забороняв? А скільки ще таких заборон висосаних з пальця середньов ічними фанатикам и? Заборон заради заборон.

Чому молодь туди не піде? А саме через цю затхлість, через старух які проклинаю ть і весь час крякають: "ти не правильно хрестишся, ти не правильно вдягнана". Через якісь кінчені традиції стародавн іх людей, які церква войовничо береже.

Це моя думка.

і вона помилкова B-)

Це моя думка.

Та годі тобі лементува ти . Розійшовс я , як Герасим Смотрицьк ий  :laugh: Правильно все Епіфаній сказав .

Re: питання до прихильни ків Томосу і ПЦУ: а Єпіфаній - хороший?

Православна церква України і Всеукраїн ська рада Церков не допускают ь участь геїв, лесбіянок, транссекс уалів і інших представн иків ЛГБТ-спільноти до причастя.

так він хороший у свому церковном у ранзі і очевидно у церковном у погляду на природу гріха.Все чисто з погляду традицій ЛЮДСЬКОЇ організац ії з тисячоліт ньою історією. А що про погляд Бога? А вони(всі ці збоченці по канонах тої ЛЮДСЬКОЇ організац ії) можуть і мають право БЕЗПОСРЕД НЬО поговорит и з САМИМ.Без посередни ків.і мені здається,що розмова у них з Всевишнім буде набагато простіша і щиріша ніж у багатьох тих воцерковл ених,виходячи з кількості скандалів у тих організац іях,що торгують "мацою та ладаном" і оголошуют ь себе виключним и посередни ками між Богом і людьми.А вирішуват и хто що заслужив і так буде в кінцевому результат і знову не церква а САМ на Страшному Суді.І воздасть КОЖНОМУ по ділах.... без всяких приспішни ків самозванн их чи посередни ків.Причо му і їм воздасть ЗА ДІЛА,а не за слова,за злочини і благочест иві діла,а не за індульген цію чи  приближен ість до алтаря.Сл ід то кожному памятати,навіть папі чи митрополи ту,священнику чи патріарху .ВСІХ судитимут ь,ніхто не омине того..... ..якщо вірує у то. :)

Re: питання до прихильни ків Томосу і ПЦУ: а Єпіфаній - хороший?

Та годі тобі лементува ти . Розійшовс я , як Герасим Смотрицьк ий  :laugh: Правильно все Епіфаній сказав .
з часом і у православ них буде свій Лютер,Кальвін чи Цвіглі і реформаці я. Хоча з карнаваль ної точки зору такий перформан с у всьому теж багатьом тішить око.

Повна версія