Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрій Білецький заявив, що Порошенко «замовив» СБУ «фізичне знищення» лідерів Нацкорпусу.

https://www.facebook.com/zaborona/photos/a.774372892763513/1022689257931874/

Під час брифінгу Білецький заявив, що за командою Порошенка і через «кримінальних авторитет ів» заступник глави СБУ Віктор Кононенко готує напади на очільникі в Нацкорпус у та Нацдружин .

«Я назву конкретні імена та прізвища, нехай подають до суду. Замовнико м виступає президент Порошенко, виконавце м виступає заступник глави СБУ Віктор Кононенко з псевдонім ом «Латиш», який через Іллю на прізвиськ о «Кочівник» відповіда є за зв'язки з криміналь ними авторитет ами «Наріками», «Аліками», «Емілями» з Дніпропет ровської області. Через цього Іллю Кочівника буде зроблено замовленн я на знищення або фізичний тиск на керівникі в нашого руху. «Нарік» даватиме своїх бійців на всю цю історію», — заявив Білецький .

Останнє редагування: 11 березня 2019 23:16:31 від Міша Рис

розчарува ння місяця цей Білецький

Андрій Білецький заявив, що Порошенко «замовив» СБУ «фізичне знищення» лідерів Нацкорпус у.
Це заклик до ФСБ?
"Вызываю огонь на себя"?

:lol:  Бігус з темряви дістав підтвердж ення?

Новости Нацдружин ....Боцма на завалил Нарик .... дали буде ...

Рискуют барыги кто такой Билецкий   среди воинов и кто такие барыги  ..Умный не будет заниматьс я заказами потому что через месяц могут за все спросить.

Рискуют барыги кто такой Билецкий   среди воинов и кто такие барыги  ..Умный не будет заниматьс я заказами потому что через месяц могут за все спросить.
Ваня. На форумах щоб писати, треба знати, що таке кома. В Рашці про коми вже не вчать?

Шо, всрався былецький???? "Бууум"  :laugh:

Рискуют барыги кто такой Билецкий   среди воинов и кто такие барыги  ..Умный не будет заниматьс я заказами потому что через месяц могут за все спросить.
вже набрид твій понос

предыдуща я инфа от Билецкого совпадала с тем, что узнавал я. Если и сейчас правду говорит, то это переход власти от воровства к насилию. Они не собираютс я прекращат ь или прятать воровство . Тех, кто мешают воровать, они планируют устранять . Мы становимс я на шаг ближе к резне внутри страны.

Ну тепер гріх ФСБшникам не грохнути якогось там Білецьког о  :laugh:

Зашкварен ый вор пойдёт на что угодно

https://www.facebook.com/zaborona/photos/a.774372892763513/1022689257931874/

Під час брифінгу Білецький заявив, що за командою Порошенка і через «кримінальних авторитет ів» заступник глави СБУ Віктор Кононенко готує напади на очільникі в Нацкорпус у та Нацдружин .

«Я назву конкретні імена та прізвища, нехай подають до суду. Замовнико м виступає президент Порошенко, виконавце м виступає заступник глави СБУ Віктор Кононенко з псевдонім ом «Латиш», який через Іллю на прізвиськ о «Кочівник» відповіда є за зв'язки з криміналь ними авторитет ами «Наріками», «Аліками», «Емілями» з Дніпропет ровської області. Через цього Іллю Кочівника буде зроблено замовленн я на знищення або фізичний тиск на керівникі в нашого руху. «Нарік» даватиме своїх бійців на всю цю історію», — заявив Білецький .
ось яскравий приклад "брехні з умислом",бо якщо комусь треба було б тих "білецьких" оприходув ати,то ДАВНО вони б пішли за сашком білим (як приклад).Видно нікому вони не були потрібні тоді,то чого б РАПТОМ виникла така потреба зараз?.Причому після такого крику білецьког о.НАГАДАТ И хоче,що він тут і його забули? :D чи вірішив провести під шумок "чистку  рядів" B-) соратникі в?  на плівку соратниці шарія,яку він добре знає. B-) і використо вує.
  скажіть йому,що він запізнивс я з "новинкою".давно до того так чистили своїх,щоб вороги боялися.н ехай почитає історію хоча б Рема.(як недавню),хоча таке проходить регулярно в історії людства.

Ваня. На форумах щоб писати, треба знати, що таке кома. В Рашці про коми вже не вчать?
За них оплата не идёт, только слова оплачиваю т. Время идёт, а план невыполне н. Зачем тратить время на запятые?

Теперь Билецкого грохнут обязатель но.
Такую наводку кацам дал!
Да и Аваков должен закончить линию на Билецкого .
Финикс, передай своим пацанам, чтобы рядом с ним не крутились . Будут взрывать

За них оплата не идёт, только слова оплачиваю т. Время идёт, а план невыполне н. Зачем тратить время на запятые?

Чё, как на телеграфе оплата?

Смотрите как  шестерки барыг = порохобот ы  нападают на освободит еля Мариупля,  :D

вже набрид твій понос

Подожди немного  порохобот скоро тебя попустит

Смотрите как  шестерки барыг = порохобот ы  нападают на освободит еля Мариупля,  :D

фсбшенкая шестерка билецкий не освобожда л мариуполь .
мариуполь освободил и украински е патриоты и военные

Мдя, Білецький ...эта зашквар.

если не дай бог завтра его йобнут-то вы измените свою точку зрения.. :D

А где такое в   штабе   мародеров  рассказал и ?

А где такое в   штабе   мародеров  рассказал и ?

фсбешные шестерки против марадеров . у тебя новая методичка . продолжай

видий Білецький хотів нагадати Авакову про Сашка Білого...

Ну нє, це вже вищий пілотаж!
Не мороч пацанам голову!

дада ) ага
а ничего что я лично знаю парней белецкого которые там не просто воевали а получили боевые ранения?

ты иди и смерди в ином месте дядя

:facepalm: педро заказывае т, а фсб исполняет . полное сотруднич ество и взаимопон имание.

для ясности картинки смотрите за полным молчанием С14 и пана Карасика Евгена
это больше слов говорит о том кто держит бейцы этой группы в своих руцях

дада ) ага
а ничего что я лично знаю парней белецкого которые там не просто воевали а получили боевые ранения?

ты иди и смерди в ином месте дядя
belaja vosh- kusok gamna!

a chjo hueniks zatiharil sja? nebos stidno stalo, kaetsja.. . :D

Хочу нагадати про долю Лісника. Щоб ліквідува ти його (чинного агента ГУР) руками СБУ, кнур навить був готовий знищити звичайну мирну сім'ю з неповнолі тньою дитиною.
Так що Білецьком у зараз треба бути дуже обережним . Особливо на передку.

Кнур може напр злити координаь и штабу кацам для прицільно го артилерій ського залпу.
В тилу забезпечи ти безпеку легше. Саме тому Азов і вивели на передок перед виборами.

для ясности картинки смотрите за полным молчанием С14 и пана Карасика Евгена
это больше слов говорит о том кто держит бейцы этой группы в своих руцях

Ну, мені то ясно стало ще під час перформан сів С14 в Центрі серця.

Повна версія