Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аваков на Свободе Слова.

Re: Аваков на Свободе Слова.

Если Авака не за Петрушку, то для страны еще не все потеряно.

Останнє редагування: 12 березня 2019 02:22:24 від SOUTH BLOOD

Самый важный вопрос.

Мовою розмовляв?

Авакова звинувачу ють в заангажов аності політичні й ті, хто аплодував Луценку на свинячому з"їзді. Якийсь порхоботс ький сюр!

зеля-юля-толя слабкі фігури поряд з сірим кардинало м мвс.  :D
але питання в іншому: хто кукловоди ть ним самим? поки що, в його самостійн ість не вірю.
йому самому потрібна ширма зі шкури нового призедент а. і він її зніме з когось із кандидаті в і в такому тандемі буде співіснув ати до виборів восени.
а от після, при слабкому презі, авакян намагатим еться вилізти в міжнародн і справи, встановив ши замість себе траяна. посвітить морду в дипломаті ї - повністю матиме всі важелі на слідуючі (або позачерго ві) вибори.
не  думаю, що юльбан згодиться на такий розклад. вона жадібна до влади, але не дурна і зрозумівш и розклади пару тижнів тому, сама ототеріла, бо опинилася знайомій ситуації, коли янук, обіцяючи коалу з нею, кінець-кінців кинув її в політикум і, а потім і за грати.

зеля-юля-толя слабкі фігури поряд з сірим кардинало м мвс.  :D
але питання в іншому: хто кукловоди ть ним самим? поки що, в його самостійн ість не вірю.
йому самому потрібна ширма зі шкури нового призедент а. і він її зніме з когось із кандидаті в і в такому тандемі буде співіснув ати до виборів восени.
а от після, при слабкому презі, авакян намагатим еться вилізти в міжнародн і справи, встановив ши замість себе траяна. посвітить морду в дипломаті ї - повністю матиме всі важелі на слідуючі (або позачерго ві) вибори.
не  думаю, що юльбан згодиться на такий розклад. вона жадібна до влади, але не дурна і зрозумівш и розклади пару тижнів тому, сама ототеріла, бо опинилася знайомій ситуації, коли янук, обіцяючи коалу з нею, кінець-кінців кинув її в політикум і, а потім і за грати.

В мене запитання, чи є законним втручання міністра МВС в політичні процеси? В країні і як цьому можна запобігти?

Министр МВД топит Штаб Пороха ( обвиняет в подкупе избирател ей)  :facepalm:

Тут или министра гнать...и ли штаб сажать

Или я не знаю

Министр МВД топит Штаб Пороха ( обвиняет в подкупе избирател ей)  :facepalm:

Тут или министра гнать...и ли штаб сажать

Или я не знаю

Міністр МВС має займатися викорінен ням криміналь ного світу, а не топити штаби. Зрозумів, ордловець?

Міністр МВС має займатися викорінен ням криміналь ного світу, а не топити штаби. Зрозумів, ордловець?

Я чот запутался ..Подкуп избирател ей-эт нарушение Закона ( да ещё и озвученно е в прямом эфире на весь мир)

Или как?

И при чём тут моё место жительств а?

Я чот запутался ..Подкуп избирател ей-эт нарушение Закона ( да ещё и озвученно е в прямом эфире на весь мир)

Или как?

И при чём тут моё место жительств а?

Ще раз. МВС має зібрати факти та завести криміналь ну споаву. Аое не мести метлою  міністра по всіх аналах та мережах.

Так зрозумів, колаборан те?

Ще раз. МВС має зібрати факти та завести криміналь ну споаву. Аое не мести метлою  міністра по всіх аналах та мережах.

Так зрозумів, колаборан те?

Так может вопрос( о соответст вии занимаемо й должности) вынести на ВР....или хотя бы на Совет коалиции для начала?

Или колоборан т ( то бишь я) чото неправиль но понимает?

B-)

Или если в стране Выборы-то трава не расти

В мене запитання до влади, чи є законним втручання міністра МВС в політичні процеси? В країні і як цьому можна запобігти?

Що це ща бєспрєдєл? Завтра поліцейсь кі будуть втручатис я в політичнк життя на вулицях? 

В мене запитання до влади, чи є законним втручання міністра МВС в політичні процеси? В країні і як цьому можна запобігти?

Що це ща бєспрєдєл? Завтра поліцейсь кі будуть втручатис я в політичнк життя на вулицях? 

К Пгокугогу?

Он же вроде над ментами надзирает?

це авакян зараз злив Юрія Тимошенко?  :laugh:

12 людей йому переслали частками 2,5 млн...про що ті ні сном ні духом, з одеської області

очень показател ьно, насколько они самоувере нны - есть же у них ресурс, чтобы эти жалкие 2.5 млн легализов ать бездоганн о, но нет, безгранич ная самоувере нность в безнаказа нности заставила так грубо по-идиотски облажатьс я с этой выборной спецопера цией

Если Авака не за Петрушку, то для страны еще не все потеряно.

та він вже публічно сміється над ним

https://storage2.censor.net/video/3/120319_ava.mp4

Якщо в Кровосісі-Авакова "закінчуєт ься цикл", то впевнена, що він закінчить ся разом з ним. :)

под Петрушкой вся система ВРУ\КМУ\СБУ\ГПУ\ВПУ\ЗСУ\ВСУ\КСУ\КВУ\САП\НАБУ  vs с Аваковым номинальн о как бы МВС (пчелы против меда ?) и ряженые аматоры

рано смеяться

Цілий міністр МВС перетвори вся на ляльку для піар шоу. З цим щось треба робити.

зачем кричать? тебе денег недадут за крик..
какой в сраку гражданск ий конфликт. .
если ты поддержив аешь порохо иди и сиди на выборной своей дильнице. ..
и прверяй и сиди смотри шоб там ненамахле вали..
шо не так.
я предлагаю и другим -ботам..не сидеть на хфупе 31...а всем сидеть и защищать свой выбор.

Ха...
Прикольно з теми з'їхали..

Не так то що  комент був твій зовсім про інше..

І друге : а ви не кажется що всі ці "дввжи" щоб виборів взагалі не було..

Цілий міністр МВС перетвори вся на ляльку для піар шоу. З цим щось треба робити.
пихни!

Авакову здесь именно  Респект :D

Ха...
Прикольно з теми з'їхали..

Не так то що  комент був твій зовсім про інше..

І друге : а ви не кажется що всі ці "дввжи" щоб виборів взагалі не було..
тогда петю еще больше будут ненавидит ь.

Повна версія