Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи мають право державні зрадники на критику влади?

Чи мають право державні зрадники на критику влади?

Під час війни виступити проти державного лідера, Гетьмана воюючого війська - це по всіх правилах зрада. Не буду писати на що заслуговує державний зрадник, бо знов забанять, але очевидно, що це люди найнижчих моральних цінностей.

а не зрадники мають право критикувати недолугого, м'ягко кажучи, керівника держави?

а не зрадники мають право критикувати недолугого, м'ягко кажучи, керівника держави?
Так, я маю право критикувати, бо я підтримую Гетьмана  :shuffle: Наприклад, мені не подобається його терпимість до зрадників

право то вони мають.... але хто ж критикуватиме сам себе?...

Так, я маю право критикувати, бо я підтримую Гетьмана  :shuffle: Наприклад, мені не подобається його терпимість до зрадників

Почему ты не в АТО,патриот?  :lol:

Чому він недолугий? Маріуполь звільнив? Так! А це щороку 20 млрд. баксів промислового виробництва. В тебе є що поставити на протилежну шальку терезів?

сподіваюся, зрадники хоч не свинарчуки? не грановські? нє розенблати? не кононенки? не гєрасімови?

Почему ты не в АТО,патриот?  :lol:
Бо я платник податків.

Да хрен бы с ним, с Петькой, но голосуя за него выбираешь и Луценки, и Кононенко, И Грановского с Семочко и еще сотни менее известных свинарчуков, что загоняют страну в могилу, не Европу. Про "ведет в ЕС" вранье, что им там делать в том ЕС, их же там небо в клеточку ждет. Никогда они туда не пойдут.

Потерпи кілька тижнів!

Чому він недолугий? Маріуполь звільнив? Так!
Маріуполь звільнив Тарута. Так у рекламі казали. Але точно не мародер.

сподіваюся, зрадники хоч не свинарчуки? не грановські? нє розенблати? не кононенки? не гєрасімови?
Зрадныки это: ты, я и многие другие, кто не за голубого педю

Бо я платник податків.

Ты считаешь что там только те,кто не платил налоги?  :facepalm1:

оцих я би з радістю побачив за гратами, хто в нас там головний суддя?

Ты считаешь что там только те,кто не платил налоги?  :facepalm1:
Я так не вважаю, але тема не про це.

Маріуполь звільнив Тарута. Так у рекламі казали. Але точно не мародер.
То може і армію розкрадає Тарута?

Ви запроданці закизділися конкретно

Феєричний...

Феєричний...
никуа. ТИПИЧНЫЙ

Феєричний...
це судоми

Під час війни виступити проти державного лідера, Гетьмана воюючого війська - це по всіх правилах зрада. Не буду писати на що заслуговує державний зрадник, бо знов забанять, але очевидно, що це люди найнижчих моральних цінностей.
вас даунів десь клонують чи шо ? :(

Чому він недолугий? Маріуполь звільнив? Так! А це щороку 20 млрд. баксів промислового виробництва. В тебе є що поставити на протилежну шальку терезів?
ніякого відношення  порошенко не міг мати до  операції по звільненню Маріуполя,проведеної МВС силами батальйона Азов. А ось його підлеглі, що керували подіями під Іловайськом, Дебальцево та просрали захоплення Донецька бойовиками, відпущеними зі Слов'янська, керувалися ним особисто. І це не недолугість, це злочин.

Під час війни виступити проти державного лідера, Гетьмана воюючого війська - це по всіх правилах зрада.

То і що?! Це ж народні традиції!
Під час війни цькували і сагайдачних, і мазеп, і дорошенків.
Після цього Україна завжди вмивалася кров'ю.
Думаю, що спіраль історії не змінила свого напряму руху.

Зрадойопи пробили дно - Верховний Головнокомандувач не має відношення до військової операції

То і що?! Це ж народні традиції!
Під час війни цькували і сагайдачних, і мазеп, і дорошенків.
Після цього Україна завжди вмивалася кров'ю.
Думаю, що спіраль історії не змінила свого напряму руху.
А де справедливість на землі - крав'ю мають вмиватися зрадники

А если кто-то критикует будущего гетьмана, то он тоже получается, зрадник?

Тиск на головнокомандуючого під час війни - це класика. Може він їм не дав віддати Путіну всю Україну, тому вони на нього такі недовольні.

ніякого відношення  порошенко не міг мати до  операції по звільненню Маріуполя,проведеної МВС силами батальйона Азов. А ось його підлеглі, що керували подіями під Іловайськом, Дебальцево та просрали захоплення Донецька бойовиками, відпущеними зі Слов'янська, керувалися ним особисто. І це не недолугість, це злочин.
Твоє щастя, що я не Гетьман  :butcher:

Зрадойопи пробили дно - Верховний Головнокомандувач не має відношення до військової операції
ти з головою дружиш?  Хто призначає керівників ЗСУ?  Прочитай статтю 106 Конституції України

Стаття 106. Президент України:

1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;

2) звертається з посланнями до народу та із щорічними і позачерговими посланнями до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;

3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;

4) приймає рішення про визнання іноземних держав;

5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;

6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;

7) призначає позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені цією Конституцією;

8) припиняє повноваження Верховної Ради України у випадках, передбачених цією Конституцією;

9) вносить за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, подання про призначення Верховною Радою України Прем'єр-міністра України в строк не пізніше ніж на п'ятнадцятий день після одержання такої пропозиції;

10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;

11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора;

12) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України;

13) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;

14) вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади Голови Служби безпеки України;

15) зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності;

16) скасовує акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим;

17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;

18) очолює Раду національної безпеки і оборони України;

19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;

20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, а також оголошує у разі необхідності окремі місцевості України зонами надзвичайної екологічної ситуації - з наступним затвердженням цих рішень Верховною Радою України;

22) призначає на посади третину складу Конституційного Суду України;

23) пункт 23 частини першої статті 106 виключено

24) присвоює вищі військові звання, вищі дипломатичні ранги та інші вищі спеціальні звання і класні чини;

25) нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними;

26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та припинення громадянства України, про надання притулку в Україні;

27) здійснює помилування;

28) створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби;

29) підписує закони, прийняті Верховною Радою України;

30) має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів (крім законів про внесення змін до Конституції України) з наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України;

31) здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України.

Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.

Президент України на основі та на виконання Конституції і законів України видає укази і розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України.

Акти Президента України, видані в межах повноважень, передбачених пунктами 5, 18, 21 цієї статті, скріплюють підписами Прем'єр-міністр України і міністр, відповідальний за акт та його виконання.

А де справедливість на землі - крав'ю мають вмиватися зрадники

Коли Мазепі оголосили анафему, то Україна святкувала.

Слов'янськ, Краматорськ, Лисичанськ і Сіверодонецьк вже точно Порох звільняв. Цікаво що тут обморожені придумають.

Державни зрадники це Порох и его прибичники

це терпимість може йому і нам дуже дорого коштувати

Твоє щастя, що я не Гетьман  :butcher:
це не тільки моє щастя, це щастя всіх українців  :laugh:

Державни зрадники це Порох и его прибичники

думка мігранта не цікавить

оцих я би з радістю побачив за гратами, хто в нас там головний суддя?
це - виконавці, подєльнікі

То може і армію розкрадає Тарута?
Нє, армію розкрадають мародер з подєльніками.

Re: Чи мають право державні зрадники на критику влади?

по канонам такого гетьмана треба було б шльопнуть, а не критикувати

Нє, армію розкрадають мародер з подєльніками.
може мародер - це ти? це ж класика, найбільше кричить той...

по канонам такого гетьмана треба було б шльопнуть, а не критикувати
заява в СБУ  :dopovid:

Повна версія