Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про узкоязиких патріотів УкраинЬІ

Re: Про узкоязиких патріотів УкраинЬІ

А в УРСР якось жили без проблем.  :kez_04:

а  голодомор, репресії, терор висилання в сибіри  - це не в урср було?
звичайно, узкоязиким до цього часу не зрозуміло для чого було розвалювати ссср, їм же ж там добре було

А цей знову про Харків і Одесу. Тобі там пику набили, що в тебе ці області так чухаються?  :lol:

Ви вкотре демонструєте нездатність до змістовної розмови. Це просто нецікаво.

И КТО к этому сценарию подталкивает?

з точки зору автора тексту підштовхують рускаязичниє
з точки зору рускаязичних - підштовхує "вишивата" (вибачте - вперше поширив цей блядський термін...але тут він доречний)

а конкретні прізвища - то таке... нині - одні, завтра - інші...

Тебе проще. Всего одно слово выбивать - Добоеп.

Оце і є рівень наших опонентів.

для україномовних такий поділ ще не найгірший варіант...проблема в тому що узкоязикі вважають своєю територією всю територію України і спроби розділитися за мовною ознакою вони будуть трактувати як сепаратизм..тому вони будуть воювати з бандерівцями десь в карпатах..і під жовто-блакитним прапором і з тризубом, і якщо треба закличуть москалів на допомогу

ні! вони в той час будуть зайняті внутрішніми разборками і сутичками з бурятами&шахтьорами

і я не хочу, але з корумпованої української України ще можна зробити некорумповану..
а русифікована Украина мені нецікава, навіть якщо вона за рівнем життя обжене  швейцарію

По технології, відпрацьованій в Україні, їх зараз масово завозять у Крим.
Русскіє - це зброя Росії!

livandovy4, от бачищ  - коцап визнав що поділу держави не  буде, вони нас будуть русифікувати і знищувати до кінця

відсосе...

а  голодомор, репресії, терор висилання в сибіри  - це не в урср було?
звичайно, узкоязиким до цього часу не зрозуміло для чого було розвалювати ссср, їм же ж там добре було

Ви погано захищалися, тому звиняйте. Не можна бути слабеньким поруч із Росією/СРСР.

Йде процес розпаду совка.
І формування з радянських людей інших націй.
Найбільші з них - це укроси і українці.

Які перспективи?
Українізація приведе до цілісної України.
Русифікація - до не імперського варіанту Росії. Який з часом буде поглинутий імперською Росією.
Хід обох процесів - до розколу країни.

Какой ты оппонент? Ты воша, что считает других украинцев врагами, и только себя сидящей на арийской сраке Педры. И видно, КАКУЮ украину хочет строить быдло вроде тебя - в которой есть только одно мнение. НАФУЙ.

Йде процес розпаду совка.
І формування з радянських людей інших націй.
Найбільші з них - це укроси і українці.

Які перспективи?
Українізація приведе до цілісної України.
Русифікація - до не імперського варіанту Росії. Який з часом буде поглинутий імперською Росією.
Хід обох процесів - до розколу країни.

Десь так загалом. Мова є основою ідентичності в сучасній Європі. І мовна єдність - основа єдності держави.

відсосе...

Лівандович, дарма мрієш про маленьку Українку. У такому складі незалежної ЗУ не буде, бо банально не вистачить грошей годувати себе.

Какой ты оппонент? Ты воша, что считает других украинцев врагами, и только себя сидящей на арийской сраке Педры. И видно, КАКУЮ украину хочет строить быдло вроде тебя - в которой есть только одно мнение. НАФУЙ.

між мами принципова різниця   - між україномовним корупційним болотом і процвітаючою узкоязикою Україною, я виберу перше а ти вибереш друге
тому компромісу між нами не буде

:facepalm1:

Корупційне болото і стало причиною розвалу України, а Хуйло це лише інструмент та вигодонабувач.

Заклинило бота. Давайте включайте другого.

Не може бути російськомовної України.
Бо то буде не Україна, а варіант Росії.

Вже кілька разів тут давав посилання але зроблю ще раз.
Про роль мови у ідентичності та сепаратистських рухах у сучасній Європі:

https://www.npr.org/sections/parallels/2017/09/29/554327011/for-catalonias-separatists-language-is-the-key-to-identity

Хочу зробити наголос, підкреслити важливий, як на мене, момент. Рускоязика Україна (хоча назвати ту уєту, якою вона спілкується, російським язиком може тільки носій тієї убогості) складається першим чином не з етнічних кацапів, до них в мене досить поблажливе відношення, а з хохлобидла, котре вимучено намагається прикрити своє бидлацтво культурним крутим язиком. Хто і яким чином означив його крутим та культурним? Об'єктивна реальність? Та не писдіть, панове, хоч самі собі.
Від "язикої" України мені досить одного - визнання протиприродності і тимчасовості ситуації. І необхідності, неммнучості її виправлення.

:facepalm1:

Корупційне болото і стало причиною розвалу України, а Хуйло це лише інструмент та вигодонабувач.
Хер ти вгадав. Це болото - прямий наслідок "отріцатєльного отбора" і культивації хохляри-манкурта.

Це ключове питання, надзвичайно важлива проблема.
Яку не вирішити не обговорюючи її. А з іншої сторони маємо:

Це сумно насправді.

Ну Ірландія якось живе, і нічого, не зникла. І бздури британців не підтримує.

Хер ти вгадав. Це болото - прямий наслідок "отріцатєльного отбора" і культивації хохляри-манкурта.

Розкажи, ліпше, що народ у нас освічений і культурний, ніколи не вкраде та завжди робить роботу якісно  :lol:

Сссукка, згадалось недавнє з Черкас, від "націоналіста"  - єслі жить хочєтє. Виздихайте.

Розкажи, ліпше, що народ у нас освічений і культурний, ніколи не вкраде та завжди робить роботу якісно  :lol:

Значна частина народу відмовилася від власної мови і культури на користь мови і культури колонізаторів. Це не дуже добре.

Пойди скажи это русскоязычным парням, которые воюют на Донбассе - что они не патриоты только потому, что говорят между собой не на том языке.

Наявність нємєцкаєзичних парнєй, що воювали проти Гітлєра, виправдовує усіх агентів абверу? ;o

Народ в нас, як казали в анекдоті старому "мяяяхкій, как куріний гавна", стараннями твоїх дєдов.

Ну Ірландія якось живе, і нічого, не зникла. І бздури британців не підтримує.

Укроси надіються на свій незалежний від Москви варіант Росії.
Але під боком імперської Росії з її експансіоністською політикою це дуже проблематично.
А в разі демократизації чи європеїзації Росії взагалі нема смислу в існуванні окремого "проєвропейського" варіанту Росії.
Адін же ж народ.

Народ в нас, як казали в анекдоті старому "мяяяхкій, как куріний гавна", стараннями твоїх дєдов.

Та (x) тобі, я якраз патентований слобожанський українець  :gigi:

Варіантів Роисії не буває, тому це буде територія в складі РФ

Наявність нємєцкаєзичних парнєй, що воювали проти Гітлєра, виправдовує усіх агентів абверу? ;o
(tu)

Укроси надіються на свій незалежний від Москви варіант Росії.
Але під боком імперської Росії з її експансіоністською політикою це дуже проблематично.
А в разі демократизації чи європеїзації Росії взагалі нема смислу в існуванні окремого "проєвропейського" варіанту Росії.
Адін же ж народ.

Ти вже якось спробуй визначитися, що тобі важливіше: печерна нетерпимість з голою сракою та мільйонами гастарбайтерів чи все ж таки процвітаюча Україна з толерантністю до всіх культур і мов.

Якість у вас дивні паралелі між агентами абвера та німецькомовними.

Та (x) тобі, я якраз патентований слобожанський українець  :gigi:
Я бачу, що патентований. Xyями розкидаєшся справно, це все що може ваша дворняжа порода, поки ворини не скуштує.

Якої ще незалежності? Лугандони затаїли злобу на хуйла, за те, що їх не взяли з потрохами як Крим

процвітаюча Україна з толерантністю до всіх культур і мов.
Помічай, Україна не відмовляється від толерантності всіх культур і мов. Крім одного виключення.

Якість у вас дивні паралелі між агентами абвера та німецькомовними.
  То у Вас дивні паралелі.
  По причині повної відсутності українського дискурсу.

Лівандович, дарма мрієш про маленьку Українку. У такому складі незалежної ЗУ не буде, бо банально не вистачить грошей годувати себе.

мені потрібна велика Україна!
Але той, хто нав*язує мені малєнькую расію отримає від мене на "маленькій Україні" хіба кавальчик землі на 2 метри нижче поверхні  :X

мені потрібна велика Україна!
Але той, хто нав*язує мені малєнькую расію отримає від мене на "маленькій Україні" хіба кавальчик землі на 2 метри нижче поверхні  :X
Велика Україна може існувати тільки в парадигмі "і-і", а не " або-або".

Помічай, Україна не відмовляється від толерантності всіх культур і мов. Крім одного виключення.

Звиняй, не можна бути трошки вагітним. Або толерантність до всіх, або таки печерна ксенофобія з вишиванкою на голій сраці.

ТС є класичним "ультра-правим" у політичному сенсі. Історія знає пару випадків коли такі "патріоти" приходили до влади. Жодного разу це не закінчувалось добре.
Я вибираю радше Україну без корупції і жлобства, аніж тотальну українізацію. Як казали козаченьки "Кожен воює за те, що йому бракує". Навіть Січ була мультикультурною і багатомовною.

Повна версія