Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про узкоязиких патріотів УкраинЬІ

Re: Про узкоязиких патріотів УкраинЬІ

Я предлагаю добавить для ТС еще одну причину вечного бана: Обострение хронического неизлечимого долбоебизма. B-)

Я предлагаю добавить для ТС еще одну причину вечного бана: Обострение хронического неизлечимого долбоебизма. B-)
коцапе, будеш в себе в рашці пропонувати

Пойди скажи это русскоязычным парням, которые воюют на Донбассе - что они не патриоты только потому, что говорят между собой не на том языке.

ти просто не читав статтю,  процитую і тобі
«російськомовні украінци» прийняли проект України всерйоз, і навіть воюють за цей проект з Російською Федерацією на Сході.

вони патріоти, але чого свого

Слушай, не выводи. Майдан провален и совсем не поэтому, а потому что страной правит банда коррупционеров, при том грабят нас уже те же люди, что и до Майдана! Вон хомутинник подмял под себя оценку недвиги и каждый месяц повышает тарифы.

+200

Щас продать квартиру - это лютый пистец, скока надо отстегнуть. У этого редиска монополия на оценку. И оценивают они уже дороже реального рынка.  :punish:

Ймовірність подолати корупцію на порядок більша, ніж зробити Україну україномовною.
Але ні те, ні інше не трапиться за твого чи мого життя.

так, вірю, але одно одному не заважає, можна будувати некорупційну українську Україну,  повільно але можна

але з русифікованої Украины  українську Украину не побудуємо вже ніколи

а для узкоязиких українська мова і культура не є цінністю, їм на це наплювати

За зовнішнім українським антуражем ми не побачили силу, яка підтримала Майдан, але не була українською. (c)

«Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами „Я готов“. Как только наберется больше тысячи, будем организовываться» (с, Мустафа Найєм, неукраїнець й мова теж неукраїнська)

Російськомовні українці (й не тільки українці!) разом з україномовними СТВОРЮВАЛИ Майдан, а не просто підтримували його як це намагається ТС стверджувати.
Не визнавати очевидні речі може лише повний дебіл. Й це від його мови не залежить.

узкоязикі патріоти отримали повну владу в ОРДЛО, от хай туди всі і звалюють, а Україна буде українською, або її не буде
навіть на 28 році незалежності не видно як вона стане українською якщо тримати той же курс. Все йде до мовного поділу на нерівні частини. І це най оптимістичніший варіант. На відміну від УССР в вільній Україні село або дише на ладан, або зникає або також русифікується. Років через двадцять буде повний ахтунг, і мовний поділ буде мати чіткі кордони. А далі це або Ірландія 2 або Чехословаччина 2.

Шо тут?

У довбойоба ТС чергове загострення?

Невблаганна весна збирає свою жорстоку жатву ....   :laugh:

За зовнішнім українським антуражем ми не побачили силу, яка підтримала Майдан, але не була українською. (c)

«Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами „Я готов“. Как только наберется больше тысячи, будем организовываться» (с, Мустафа Найєм, неукраїнець й мова теж неукраїнська)

Російськомовні українці (й не тільки українці!) разом з україномовними СТВОРЮВАЛИ Майдан, а не просто підтримували його як це намагається ТС стверджувати.
Не визнавати очевидні речі може лише повний дебіл. Й це від його мови не залежить.

от ще раз поясню - узкоязикі реалізують свій проект узкоязика  Украина,   а українці  реалізують свій проект україномовна Україна..  в деяких  позиціях ці проекти мають спільні точки дотику, наприклад  - це майдан, це захист території, але українці на фронті захищають Україну а вони захищають Украину, це різні України які знаходяться на одній території..

Ни у коем разе. Этого долбня надо холить и лелеять, как Павлика семиколенного. Ярчайший пример того, какую Украину видят некоторые упоротые.

Ни у коем разе. Этого долбня надо холить и лелеять, как Павлика семиколенного. Ярчайший пример того, какую Украину видят некоторые упоротые.

коцапи, ви в себе в рашці командуйте
коцапйо обнагліло

от ще раз поясню - узкоязикі реалізують свій проект узкоязика  Украина,   а українці  реалізують свій проект україномовна Україна..  в деяких  позиціях ці проекти мають спільні точки дотику, наприклад  - це майдан, це захист території, але українці на фронті захищають Україну а вони захищають Украину, це різні України які знаходяться на одній території..

Де я писав щось про якихось узькоязиких???
Ти читати вмієш???
Можеш ще раз по буквах: Російськомовні українці (й не тільки українці!) разом з україномовними СТВОРЮВАЛИ Майдан
Є щось заперечити по суті написаного, а не викладати в черговий раз свої хворі хвантазії про якихось узькоязиких?

Де я писав щось про якихось узькоязиких???
Ти читати вмієш???
Можеш ще раз по буквах: Російськомовні українці (й не тільки українці!) разом з україномовними СТВОРЮВАЛИ Майдан
Є щось заперечити по суті написаного, а не викладати в черговий раз свої хворі хвантазії про якихось узькоязиких?

це  одне і те саме, просто у нас з тобою різна  термінологія
Російськомовні українці=узкоязикі хахли

коцапи, ви в себе в рашці командуйте
коцапйо обнагліло
Бартка привычно гавкнула - "кацапы", и полезла в кубло. :lol:

це все закінчиться черговим поділом держави... :(
і ймовірність того, що це станеться ось-ось (в історичних масштабах) є набагато більша ніж "через років з 20".
20 років - то, за нинішніми мірками, ціла епоха.
І найближчі вибори можуть стати спусковим гачком цього процесу.

з.і. я не даю оцінки добре це чи погано. На жаль, це один з дуже ймовірних варіантів нашого майбутнього.  :(  Поки що спільного...

Так шо там з російськомовними українськими солдатами? За що вони воюють?

Хороше питання.
І вкрай важливе.
Так за що ж хто воює?

Це залежить від  ставлення до української мови, до мовної перспективи України.

Хто проти українізації України - ті воюють за варіант  Росії (незалежної від Москви) на території України.

А хто за українізацію України - той воює за Україну.

І це стосується не тільки тих хто на Донбасі.
Фронт війни русского міра проти українства проходить скрізь.
І тут на форумі теж.

Гонсалесу звично напхали хуїв, але він нічого так, тримається  :weep:

Дитинко, не буде вже ніколи пасторальної України, про яку ви мрієте. Одномовна, двомовна - це не має значення, якщо ми так і залишимося корупційним болотом, у якому нас досі тримають.

і ймовірність того, що це станеться ось-ось (в історичних масштабах) є набагато більша ніж "через років з 20".

з.і. я не даю оцінки добре це чи погано. На жаль, це один з дуже ймовірних варіантів нашого майбутнього.  :(  Поки що спільного...
И КТО к этому сценарию подталкивает?

для україномовних такий поділ ще не найгірший варіант...проблема в тому що узкоязикі вважають своєю територією всю територію України і спроби розділитися за мовною ознакою вони будуть трактувати як сепаратизм..тому вони будуть воювати з бандерівцями десь в карпатах..і під жовто-блакитним прапором і з тризубом, і якщо треба закличуть москалів на допомогу

Я наведу приклад зі своєї роботи: один з Одеси, я з Горлівки, ще один із Краматорська, ще один з Дніпра. І це не заважає нам спокійно спілкуватися між собою українською, хоча кожен може й російською - ось такі ми підступні, мімікруємо під патентованих  :gigi:

Тому Гонсалеси можуть йти на йух, бо і без їхнього скавчання процес іде.

Гонсалесу звично напхали хуїв, але він нічого так, тримається  :weep:

Дитинко, не буде вже ніколи пасторальної України, про яку ви мрієте. Одномовна, двомовна - це не має значення, якщо ми так і залишимося корупційним болотом, у якому нас досі тримають.

між мами принципова різниця   - між україномовним корупційним болотом і процвітаючою узкоязикою Україною, я виберу перше а ти вибереш друге
тому компромісу між нами не буде

для україномовних такий поділ ще не найгірший варіант...проблема в тому що узкоязикі вважають своєю територією всю територію України і спроби розділитися за мовною ознакою вони будуть трактувати як сепаратизм..тому вони будуть воювати з бандерівцями десь в карпатах..і під жовто-блакитним прапором і з тризубом, і якщо треба закличуть москалів на допомогу

А як ти хотів? Цілісність держави - це не хуйня, треба інколи п***а і патентованих, щоб вони зі своїм городом до Польщі не приєдналися...

Я наведу приклад зі своєї роботи: один з Одеси, я з Горлівки, ще один із Краматорська, ще один з Дніпра. І це не заважає нам спокійно спілкуватися між собою українською, хоча кожен може й російською - ось такі ми підступні, мімікруємо під патентованих  :gigi:

Тому Гонсалеси можуть йти на йух, бо і без їхнього скавчання процес іде.
так, іде процес русифікації

між мами принципова різниця   - між україномовним корупційним болотом і процвітаючою узкоязикою Україною, я виберу перше а ти вибереш друге

Я ж казав: тебе корупційне болото влаштовує, головне вишивинку одягнути та прокричати "Слава Україні!"  :lol:

між україномовним корупційним болотом і процвітаючою узкоязикою Україною, я виберу перше а ти вибереш друге
Пля , это шедевр!! Это надо развешивать на каждом углу. :lol:

А як ти хотів? Цілісність держави - це не хуйня, треба інколи п***а і патентованих, щоб вони зі своїм городом до Польщі не приєдналися...

livandovy4, от бачищ  - коцап визнав що поділу держави не  буде, вони нас будуть русифікувати і знищувати до кінця

Пля , это шедевр!! Это надо развешивать на каждом углу. :lol:

коцапе, вибий це собі на  лобі

На жаль від москвомовних, як завжди, жодних серйозних думок, а лише звинувачення на адресу опонентів.
Що лише підтверджує правильність тексту.

так, іде процес русифікації

Зараз іде процес формування білінгвальності та забезпечення престижності української. Тільки так, дитинко, інших варіантів не буде. Доки українська не буде вважатися престижнішою за російську, зрушень не буде. І процес у цьому напрямку йде. А ви скавчіть собі потихеньку...

Я ж казав: тебе корупційне болото влаштовує, головне вишивинку одягнути та прокричати "Слава Україні!"  :lol:

я  не казав  що воно мене влаштовує, але ви коцапи ставите перед нами тільки такі дві альтернативи, то я і кажу  що я виберу
побудувати процвітаючу україномовну Україну ви нам не дасте

livandovy4, от бачищ  - коцап визнав що поділу держави не  буде, вони нас будуть русифікувати і знищувати до кінця

Хочеш від’єднатися? В індивідуальному порядку - велкам, трускавки тебе чекають.

Зараз іде процес формування білінгвальності та забезпечення престижності української. Тільки так, дитинко, інших варіантів не буде. Доки українська не буде вважатися престижнішою за російську, зрушень не буде. І процес у цьому напрямку йде. А ви скавчіть собі потихеньку...

Немає нічого такого. У Харківській чи Одеській областях (не кажучи вже про Крим чи Донбас) відсоток україномовних зараз помітно менший, ніж у 1991 році.
Натомість, скажімо, у Хмельницькій чи Вінницькій навпаки.
Процеси суттєво відрізняються за регіонами. І це має зокрема і політичні наслідки.

та немає ніякої білінгвальності, білінгвальністю ви приховуєте русифікацію..
має бути не  білігвальність а українізація

я  не казав  що воно мене влаштовує, але ви коцапи ставите перед нами тільки такі дві альтернативи, то я і кажу  що я виберу
побудувати процвітаючу україномовну Україну ви нам не дасте

Так що, це російськомовні Однотурового вибрали? Та ні, уже якось визнавайте відповідальність за дії Сонцесяйного кондитера.

узкоязикі патріоти отримали повну владу в ОРДЛО, от хай туди всі і звалюють, а Україна буде українською, або її не буде

А в УРСР якось жили без проблем.  :kez_04:

Хочеш від’єднатися? В індивідуальному порядку - велкам, трускавки тебе чекають.

твої трукавки це втекти в львів

Немає нічого такого. У Харківській чи Одеській областях (не кажучи вже про Крим чи Донбас) відсоток україномовних зараз помітно менший, ніж у 1991 році.
Натомість, скажімо, у Хмельницькій чи Вінницькій навпаки.
Процеси суттєво відрізняються за регіонами. І це має зокрема і політичні наслідки.

А цей знову про Харків і Одесу. Тобі там пику набили, що в тебе ці області так чухаються?  :lol:

А в УРСР якось жили без проблем.  :kez_04:

Таке міг написати тільки етнічний московит.

твої трукавки це втекти в львів

Та я тут просто процвітаю, нещодавно собі зробив рейз по зарплаті з переходом в іншу компанію.

А для вас трускавки, звиняй, інших варіантів немає.

коцапе, вибий це собі на  лобі
Тебе проще. Всего одно слово выбивать - Добоеп.

Повна версія