Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чесність

чесність

нині прийшли платності по фактурах за виконані роботи
підозріло зависока сума
почав рахувати і знайшов ,людина якій будуємо 2 хати два рази заплатив за одну і ту саму роботу
задзвонив, повідомив і віддав гроші
мужик ніяк не міг зрозуміти що я від нього хочу  :laugh:
пс.сума то вартість нового пасата)))

Re: чесність

ну молодец )))

пишайся, Гонто, що ти не підкорився алчності і соблазну. (хз як це українською)
це гарно (плюс) в карму

ну і самоповага. це реальна річ, яка робить людину щасливою.

все як треба.  :)

ну молодец )))
хз чи молодєц
розказав подружці то каже що дурак)))
але спокійно сплю

(tu)

Я теж завжди незароблене повертаю. Не такі об'єми, звичайно, но я і не бізнесую...  :)

хз чи молодєц
але спокійно сплю
якій подружці? га?  :facepalm1:

дружині розказуй. от телепень )))))

Зарахується. А чуже брати, чи обманювати, хоч самого себе мов непобачив, то вилізе десь в іншому місці, та так, що не радий будеш. На те є карма.

То, что не заработано не принесет счастья.

Все правильно сделал.

якій подружці? га?  :facepalm1:

дружині розказуй. от телепень )))))
в мене одна подружка

хз чи молодєц
але спокійно сплю

молодец. Не сомневайся даже. )))

То, что не заработано не принесет счастья.

Все правильно сделал.
вово ,і я такої ж думки
боком вилізе
то вже другий такий випадок в житті ,правда перший раз сума була менша

в мене одна подружка
та знаємо -дупенька гарна. )))Ева

але з себе задоволений)))

мені чиюсь надбавку два місяця платили, поки я не передивився цетлики від подиву що платня підвищилась на дві сотні.
Зателефонував, а фінансовий відділ вже шукає - був збій в програмі, людина не отримувала грошей, а кому вони пішли не могли знайти.
Подякували, що я їм часу зекономив

жінці розказав
то вона тільки спитала чого я такий довольний якщо то і так треба було віддати бо то не наші гроші)))

я чужого з дитинства не брав, правда коли знайшов 25 рублів на вулиці, то навіть не сумнівався що це моє.
За життя в Німеччині у мене кілька знайдених мобілок, гаманець з документами та картками, папка з підписаними договорами на парковці.
Щось віддав прямо, щось довелося в бюро віднести.
Доречі наші люди впадають в ступор, коли їм пояснюють, що знайдений гаманець або телефон не можна залишати собі, це дорівнює привласненню чужого майна.

+1

до речі, психологи радять в таких випадках, коли ти собою задоволений за якусь справу -поощрить себе чимось.
зробити собі подаруночок - ну там кусочок тортика з'їсти, чи купити якусь забаганку, що її довго хотів, чи ще тощо.
тобто зробити собі винагороду.

тоді, це такого рода тріггер (якорь), котрий буде асоціювати твої гарні вчинки з позитивом, з приємностями.
 і тоді психологично легше робити гарні вчинки ))) і давати спротив бісовим спокусам.

жінці розказав
то вона тільки спитала чого я такий довольний якщо то і так треба було віддати бо то не наші гроші)))

(tu)  :D
Люблю людей, які навіть поняття не мають про наш менталітет

до речі, психологи радять в таких випадках, коли ти собою задоволений за якусь справу -поощрить себе чимось.
зробити собі подаруночок - ну там кусочок тортика з'їсти, чи купити якусь забаганку, що її довго хотів, чи ще тощо.

тоді, це такого рода тріггер (якорь), котрий буде асоціювати твої гарні вчинки з позитивом, з приємностями.
 і тоді психологично легше робити гарні вчинки ))) і давати спротив бісовим спокусам.
та то виглядає як якась вища сила спокушає мене когось наєбати)))
нині один бус здох, завезли його до сервісу виявилось що помпа високого тиску здохла кошт 4000 зл
нервовий був з самого ранку бо не люблю таких видатків ,а після обіду ті гроші прийшли)))

Останнє редагування: 11 березня 2019 20:30:41 від гонта

та то виглядає як якась вища сила спокушає мене когось наєбати)))
нині один був здох, завезли його до сервісу виявилось що помпа високого тиску здохла кошт 4000 зл
нервовий був з самого ранку бо не люблю таких видатків ,а після обіду ті гроші прийшли)))
от, бачиш.
але молоток - устояв. і тому заслужив винагороду.
побалуй себе чимось приємним за те.
 :pooh_birt:

Пару неділь назад мав випадок.  Заїхав вечерком на заправку, дав 25 баксів на касі і пішов заправляти авто.  Звично заправка сама відключається.  А тут дивлюсь лічильник показує  25, 26 доларів на 27 я сам зупинив тут помпу і пішов доплатив тих пару доларів.  Там молодий хлопчина на касі замість 25 натиснув 35.  Дуже дякував, бо мусів би свої заплатити.
Відразу після заправки, буквально хвилини дві, заїжджаю купити плящину "1738" - мій любимий конячок.  Плачу кешем знов, на підході до дверей чую власник кличе мене підійти назад.  Підходжу, оказується дві новенькі двадцятки злипли до купки і я замість однієї дав дві.  І цей чоловік повернув мені їх, хоч також міг спокійно покласти собі в кишеню. 
Ось така наука на протязі декількох хвилин.

Пару неділь назад мав випадок.  Заїхав вечерком на заправку, дав 25 баксів на касі і пішов заправляти авто.  Звично заправка сама відключається.  А тут дивлюсь лічильник показує  25, 26 доларів на 27 я сам зупинив тут помпу і пішов доплатив тих пару доларів.  Там молодий хлопчина на касі замість 25 натиснув 35.  Дуже дякував, бо мусів би свої заплатити.
Відразу після заправки, буквально хвилини дві, заїжджаю купити плящину "1738" - мій любимий конячок.  Плачу кешем знов, на підході до дверей чую власник кличе мене підійти назад.  Підходжу, оказується дві новенькі двадцятки злипли до купки і я замість однієї дав дві.  І цей чоловік повернув мені їх, хоч також міг спокійно покласти собі в кишеню. 
Ось така наука на протязі декількох хвилин.
воно повертається потім
знаю то ,приходить щось добре чого не чекав
хз чому але так є

+ багато, молодець

Молодець пан Гонта.

А як "подаруночок" - нехай свою вечерю на ФУП викладе  :laugh:

Взагалі принято дякувати якимсь процентом за повернуте...

В Австріі зняття некоректно зарахованих сум є криміналом.
Контовласник не може самовільно зняти такі гроші і використовувати іх.
Трактується як незаконне збагачення.
Фельубервайзунг має бути повернутим незалежно від того чи відправник грошей першим виявив помилку чи ні.
Призумпція вини залишається на отримувачі.

Хоча з практики коли гроші незаконно збагачений не чіпає то криміналу в діях немає.
Але знімати і використовувати не можна.
Банки таку ситуацію завжди трактують на користь відправника оскільки часто самі заганяються з переказами тому карають отримувача.
В місцевих приховування помилок на свою користь дія нижче плінтуса. Пляма не репутаціі.

В бізнесі задвоєння фактур тут не рідкість бо часто платять самі а не як в Украіні через працівника на проплатах. І всі знають що безпроблемно контрагент помилку поверне.
Кілька раз сам заганявся в Австріі і платив дублем. Двічі мав ситуацію як в гонти за послуги задвоєні фактуру і переплату задвоєний аванс по фертрагу. Минулого літа отримав двічі гроші від фірми постачальника струму як гельд гутшайн за встановлені панелі. Прикол в тому що продавець струму маючи можливість  безакцептного списання коштів з мого  конто двічі кинув потім назад сам собі повернув. Я виявив ті рухи вже постфактум  :)

В Украіні з власноі  практики подібна ситуація. Хоча інколи морозяться довше. Наіпалова і в Украіні від контрагентів не мав. Норм бух на проплатах в контрагента завжди  блокане і поверне навіть як директор хотів би крисанути. Головне чітко і повно вказувати в призначенні платежу угоду акт чи накладну. Подвійний платіж завжди вилізе. Некоректність суми з угодою чи актом теж. Моі повертали без проблем.

rst

Хотелось бы в этой ветке улышать ЛампоГаз :D

smx

гонта  (tu)  (tu)  (tu)

хз чи молодєц
але спокійно сплю

так і каже - ДУРАК, чи каже ДУРЕНЬ ???   Це багато, що пояснює...

А за вчинок хвалю. Українці європейська нація, по своїй природі (на жаль зіпсованій багатолітнім совком) не беруть чужого. Згадай старі будинки в себе, в Карпатах - які там були замки... :D

воно повертається потім
знаю то ,приходить щось добре чого не чекав
хз чому але так є

само собою що повертається , але я прикладом спеціально не очікую повороту у вигляді якоїсь знахідки тощо . воно потім якось " розсмоктується " і працює точечно , як парацетамол . Щось типу там де могло вийти за всіми ознаками якась лажа , виходить більш -меньш .
А от у випадку таких помилок як в тебе , то я без сумніву повідомляю власника чи клієнта . Закрисячити гроші справа не хитра , але потім як почне насипати зі всіх боків , а потім питають " за що ? І чому мені ? "
Тому я особисто нічого зайвого не беру взагалі . пару тижднів тому повернув 4 євро ( переплатили  :weep:  ) . Клієнт задзвонив з запитанням : ти що іпонувся ?  :laugh: . А ще помітив , що за 4 євро мене більше жаба дусила , ніж за тисячу , яку я повернув минулого року . Оце і був сигнал -" закрисиш 4 євро , щось буде "

зробити собі подаруночок
- ну там кусочок тортика з'їсти, чи купити якусь забаганку, що її довго хотів, чи ще тощо.

проще передзвонити клієнту і сказати що проізошла помилка - і зробити собі новий подарунок  :buba: 

Взагалі принято дякувати якимсь процентом за повернуте...
та не хочу я нічого
мені чужого не треба ,але за своє горло перегризу

так і каже - ДУРАК, чи каже ДУРЕНЬ ???   Це багато, що пояснює...

А за вчинок хвалю. Українці європейська нація, по своїй природі (на жаль зіпсованій багатолітнім совком) не беруть чужого. Згадай старі будинки в себе, в Карпатах - які там були замки... :D
вона польською говорить,
але єстесь глупі))))

хз чи молодєц
але спокійно сплю

Не бачу тут нічого надзвичайного. Ти зробив все вірно. Не знаю з яких міркувань, можливо дійсно ти навіть не задумувася привласнити ті чужі гроші. Але оскільки, як я розумію, платіж був безготівковий («платності по фактурах за виконані роботи»), то рано чи пізно помилка знайшлася б. І ті переплачені гроші ти віддав би в будь якому випадку. ІЗ ВТРАТОЮ СВОГО РЕНОМЕ.

От якби ти в безлюдному місці знайшов гаманець повний готівки, знайшов власника і віддав, от тоді то дійсно була б ЧЕСНІСТЬ.

Не бачу тут нічого надзвичайного. Ти зробив все вірно. Не знаю з яких міркувань, можливо дійсно ти навіть не задумувася привласнити ті чужі гроші. Але оскільки, як я розумію, платіж був безготівковий («платності по фактурах за виконані роботи»), то рано чи пізно помилка знайшлася б. І ті переплачені гроші ти віддав би в будь якому випадку. ІЗ ВТРАТОЮ СВОГО РЕНОМЕ.

От якби ти в безлюдному місці знайшов гаманець повний готівки, знайшов власника і віддав, от тоді то дійсно була б ЧЕСНІСТЬ.
та швидше всього ніхто б і не помітив )))
тільки чи воно мені треба ? то не моє ,я і так своє заробляю

хз чи молодєц
але спокійно сплю
добре що подружці :) .от якби жінці то діставби макогоном за просер сімейного бюджету :D .

та швидше всього ніхто б і не помітив )))
тільки чи воно мені треба ? то не моє ,я і так своє заробляю

Та ну... переплата в 50 кілоєвро (чи скільки там новий Пасат коштує] пройшла б непоміченою? Та ще із усіма паперами на руках в того хто платив. Таке непоміченим не проходить. Рано чи пізно спливає.

Якби трохи проволинив з поверненням, то віддавати довелось би вже ОФІЦІЙНО. З дуже неприємними запитаннями. Можливо навіть в суді чи в поліції.

Кому воно таке треба...

Не розумію ні на йоту - наxyя нормальна людина може про це лементувати на багатотисячну аудиторію?
От типу я сьогодні побачив на дорозі собачу купу і не вступив у неї. Не вкрав чужого і пц здивований сам собою.
Цирк пляха))

Та ну... переплата в 50 кілоєвро (чи скільки там новий Пасат коштує] пройшла б непоміченою? Та ще із усіма паперами на руках в того хто платив. Таке непоміченим не проходить. Рано чи пізно спливає.

Якби трохи проволинив з поверненням, то віддавати довелось би вже ОФІЦІЙНО. З дуже неприємними запитаннями. Можливо навіть в суді чи в поліції.

Кому воно таке треба...
трохи менше)))
біля 30000

Повна версія