Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому все буде Україна .

Чому все буде Україна .

Тому  що в 13-14 році мене теліпало від подій навколо країни,  і завершилось це тіліпання тільки після демобілізації., бо я остаточно зрозумів,  що все це не даремно и вже ніякі люлькі,  зелькі, не зможуть повернути Україну взад до хуйлостана.
Зараз , дивлячись на нацжон,  підхуйлятників, блЯхарів , всі ці ультиматуму, я розумію,  що це просто клоуни,  за гроші хуйла , а жоден Майдан за гроші не можливо організувати. 
Розумні люди відчувають ті переваги , яки відбулися при Порошенко. 
Тому , все буде Україна  [ua]

Re: Чому все буде Україна .

[ua]  (tu)

Жодних переваг нема і не може бути, поки країну очолює
покидьок і мародер Пьотр

майдан да не організувати, як і голосів за петра від тих же бляхарів...

В мене знайомий блЯхар за Порошенко.  Одна з причин --його як і інших з тієї автосили, просто використали як гандони, і він це зрозумів. 

як воно, відслужити потім повернутися в взнати, що ХУйло купив стільки народу в країні  :(

покидьок і мародер Пьотр
Не те що імбіцил зе чи макака.

як воно, відслужити потім повернутися в взнати, що ХУйло купив стільки народу в країні  :(
а чого потім  ?я це знав і до армії .чи ти вважаєш тітушня , що різала майданівців, всі 100% з расії?

а чого потім  ?я це знав і до армії .чи ти вважаєш тітушня , що різала майданівців, всі 100% з расії?

на всі 100% з України, але тітушня не голосує, як правило
а скільки знайомий отримав від Хуйла, не зізнавався?

на всі 100% з України, але тітушня не голосує, як правило
а скільки знайомий отримав від Хуйла, не зізнавався?
він повівся  на обіцянки хуйловців, завдяки чому йому машина вийшла дорожче, ніж купити було тут .і він це визнає , бо 300 євро там , 300 там , 500 там . А потім ще й разтаможив. Признає,  що лох. Признає , що був ідіотом, корисним ідіотом,  коли приймав участь у бляхостайлі.

він повівся  на обіцянки хуйловців, завдяки чому йому машина вийшла дорожче, ніж купити було тут .і він це визнає , бо 300 євро там , 300 там , 500 там . А потім ще й разтаможив. Признає,  що лох. Признає , що був ідіотом, корисним ідіотом,  коли приймав участь у бляхостайлі.

клятий Хуйло він ще й машини в Україні такими дорогими зробив  :(
але в старт-дописі написано "за гроші Хуйла" значить Хуйло йому різницю таки виплатив

Двіж, як і нацжони,  це за г гроші хуйла .не прикидуйся тупий.

Хоча чому там прикидатися  :D

Двіж, як і нацжони,  це за г гроші хуйла .не прикидуйся тупий.

100% Хуйло валізами гроші передає,
а контррозвідка та СБУ за долю малу дозволяють йому таку діяльність

оці биття лобом об підлогу біля ікони з портретом мальдівського мародера потроху набридають...раніше було просто смішно

а контррозвідка та СБУ за долю малу дозволяють
чи не малу... чи чималу...

оці биття лобом об підлогу біля ікони з портретом мальдівського мародера потроху набридають...раніше було просто смішно
вбийся об стіну  (tu)

вбийся об стіну
не зич іншому чого собі не бажаєш...

чи не малу... чи чималу...

суть же ж не розмірі долі, а в тому що стільки ворогів навколо, буквально поряд ходять
і знають що їм Хуйло платить не просто знають, а твердять
і жоден не покараний ні той хто платить ні той хто гроші везе ні той хто за гроші веде діяльність на користь ворога
і грошей ніхто не перехопив, ні валізи, ні сумки, ні рахунку не заблокував
дивні справи твої, Верховний  B-)

дивні справи твої, Верховний
несповідимі...

вбийся об стіну  (tu)
та мені то що?
Це ви сатанієте через те що невдовзі обожнюване опудало нарешті покине крісло
моліть Бога, аби не довелося вашому улюбленому опудалові вмощувати свого зада на одній такій лаві..

Тому  що в 13-14 році мене теліпало від подій навколо країни,  і завершилось це тіліпання тільки після демобілізації., бо я остаточно зрозумів,  що все це не даремно и вже ніякі люлькі,  зелькі, не зможуть повернути Україну взад до хуйлостана.
Зараз , дивлячись на нацжон,  підхуйлятників, блЯхарів , всі ці ультиматуму, я розумію,  що це просто клоуни,  за гроші хуйла , а жоден Майдан за гроші не можливо організувати. 

буде смішно коли зе льоний смєшной чілавечек достанесе в пердакесе і перелетить через турнікет  :laugh:

В мене знайомий блЯхар за Порошенко.  Одна з причин --його як і інших з тієї автосили, просто використали як гандони, і він це зрозумів. 
я теж за петра, але зашквари со свинарчуком, генплокулолом і слабенькими результатами в реформах ганьблять трохи мене.....

суть же ж не розмірі долі, а в тому що стільки ворогів навколо, буквально поряд ходять
і знають що їм Хуйло платить не просто знають, а твердять
і жоден не покараний ні той хто платить ні той хто гроші везе ні той хто за гроші веде діяльність на користь ворога
і грошей ніхто не перехопив, ні валізи, ні сумки, ні рахунку не заблокував
дивні справи твої, Верховний  B-)
як це не перехопив? Чи 5млн щоб знятися з виборів не рахується?  Чи пираміда за люлю, з куча грошів,  теж не рахується?

та мені то що?
Це ви сатанієте через те що невдовзі обожнюване опудало нарешті покине крісло
моліть Бога, аби не довелося вашому улюбленому опудалові вмощувати свого зада на одній такій лаві..
Вони сатаніють не через те.
Бо лишаться копієчки, а чи возьме новий хазяїн - хз.
Хоча туто прімєри є, як з ригів до пєті бігли.

вони і не будуть майданити, коцапи таким не страждають  - просто із зброєю, від виглядом обуреного корупцією  народу,  захоплять АП, верховну раду,  викрадуть або застрелять президента, начштабу, голову ВР і ще  чоловік 500-600 із списку тих хто може організувати опір, який давно складений у кремлі
після цього можна Україну брати теплою і обезголовленою силамилнр/днр
дуже ймовірно що це станеться до виборів або зразу після першого туру

Останнє редагування: 11 березня 2019 21:55:50 від Гонсалес

як це не перехопив? Чи 5млн щоб знятися з виборів не рахується?  Чи пираміда за люлю, з куча грошів,  теж не рахується?

я не в курсі про що це
це ще якісь фантазії про врагофф

покидьок і мародер Пьотр

Ім'я користувача: Філін Дата реєстрації: 9 січня 2019 10:23:12
Ця кацосучка ольгінська тут зовсім свіженька. Ну те зо вони українську потроху засвоюють вже не погано.

А ти не спіши.
Перед Руїною також ніхто не вірив у Руїну.
Треба бути готовим до всього.

вони і не будуть майданити, коцапи таким не страждають  - просто із зброєю, від виглядом обуреного корупцією  народу,  захоплять АП, верховну раду,  викрадуть або застрелять президента, начштабу, голову ВР і ще  чоловік 500-600 із списку тих хто може організувати опір, який давно складений у кремлі
після цього можна Україну брати теплою і обезголовленою силамилнр/днр
дуже ймовірно що це станеться до виборів або зразу після першого туру
ніхто цього робити не буде, тому що підтримки людей вони не  мають. Я ж почав з того,  що мене зараз не теліпає, бо я спокійно розумію, що все буде добре.  Я відчуваю,  що не помиляюсь.  Немає того відчуття  як було тоді,  що потрібно йти вгамувати когось . Це просто клоуни.
Все буде Україна .

Ця кацосучка ольгінська тут зовсім свіженька. Ну те зо вони українську потроху засвоюють вже не погано.
:D

ніхто цього робити не буде, тому що підтримки людей вони не  мають. Я ж почав з того,  що мене зараз не теліпає, бо я спокійно розумію, що все буде добре.  Я відчуваю,  що не помиляюсь.  Немає того відчуття  як було тоді,  що потрібно йти вгамувати когось . Це просто клоуни.
Все буде Україна .

які люди, їм достатньо підтримки  московії

не треба недооцінювати москалів, вони все спланували, день за днем і чітко виконують свій план.. поки люди гризуться за чи проти порошенка коцапи виконують те що запланували..

Я таких як ти уїпанів ігнорую, не хвилюйся

То так вам там в армії мозги промивають? 

А ти не спіши.
Перед Руїною також ніхто не вірив у Руїну.
Треба бути готовим до всього.
Постане з очерету Мати-Січ,
На волі пригорне до грудей сина.
Тут попелом впаде додолу ніч,
А з полум’я повстане Україна.
(с)

То так вам там в армії мозги промивають? 
це ти запитай в своїх, в кацапів.

:-B

Як завжи пукнуть забігли?  :D

це ти запитай в своїх, в кацапів.

Дивуюсь з тебе. Не уявляю як можна не просто заплющувати очі на мародерство, а й виправдовувати цього персонажа
Яке з ними ЄС та Нато? В азію тільки.
Мені зараз хлопці, з якими служив дзвонять, вони зараз на ППД, то всі в шоці, скаженіють від новин.

Постане з очерету Мати-Січ,
На волі пригорне до грудей сина.
Тут попелом впаде додолу ніч,
А з полум’я повстане Україна.
(с)

На цей раз вже не постане.
Путін відкусить половину.
Але головне зроблять зрадолюби

Повна версія