Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віталій Портников: Ми самі викопали яму собі та країні

Колысь , я вважав журналистив , схожымы на сорок у лиси , яки стрэкочуть колы вэдмэдя або вовкив побачать , та з часом усвидомлюю , що багацько такых "сорок" , якося выдозминююця та у ворон пэрэтворююця , яка ото сядэ на тополи и - "кар-кар , кар-кар ..." , шо аж бажання выныкае дытынство згадаты та рогатку зробыть .   )))

cтасе, що ти хотів сказати?
скажи члєнамираздєльно)

Хто такі ми, до кого він звертається?
Я з вами ніхуя не копав і копати не збираюсь
 :laugh:

Польща, Угорщина і Чехія відзначають 20-річчя свого приєднання до НАТО

У Варшаві вчора провели урочисту церемонію, для участі в якій прибули прем'єр-міністри Угорщини та Чехії,
у Празі відповідні заходи відбудуться завтра.
Для всіх трьох країн вступ до НАТО став остаточним прощанням із десятиліттями радянської окупації і приниження.
І, звичайно, гарантіями безпеки на майбутнє. 1999 року, коли Польщу, Угорщину і Чехію приймали до НАТО, мало хто міг уявити собі, на яке чудовисько за декілька років перетвориться Росія.
І вже тим більше важко це було собі уявити це 1997 року, коли на саміті в Мадриді ухвалювалося рішення про їхнє прийняття до НАТО.
Але поляки, чехи і угорці думали не тільки про минуле та сьогодення. Вони думали про майбутнє. І не прогадали.

Коли я говорю про поляків, чехів та угорців я, звичайно ж, маю на увазі не владу.
І не еліти, про які так люблять говорити в Україні.
І не президентів і прем'єр-міністрів, як і не письменників і телевізійних зірок.
Я маю на увазі народи.
Тому що за вступ до НАТО виступала переважна більшість громадян.
Політики лише реалізували їх волю.

Воно на гачку, напевно. Як ї багато гомосексуалістів з журналюг та поітиків. Може зафільмували як він неповнолітніх пепшив, або ще шось. Бо до 15-року він був більш-меньш об'єктивним.

Хто такі ми, до кого він звертається?
Я з вами ніхуя не копав і копати не збираюсь

мабуть до п-і-д-ориків, з якими разом копає
а ми ж не такі

Останнє редагування: 11 березня 2019 15:14:38 від Миклован

Та пішов цей Портников! Пеця сам себе обсирав,обсирав та дообсиравсь... А знаєте чому? Бо він нас усіх як раніше вважав ЛОХАМИ.

Польща, Угорщина і Чехія відзначають 20-річчя свого приєднання до НАТО

У Варшаві вчора провели урочисту церемонію, для участі в якій прибули прем'єр-міністри Угорщини та Чехії,
у Празі відповідні заходи відбудуться завтра.
Для всіх трьох країн вступ до НАТО став остаточним прощанням із десятиліттями радянської окупації і приниження.
І, звичайно, гарантіями безпеки на майбутнє. 1999 року, коли Польщу, Угорщину і Чехію приймали до НАТО, мало хто міг уявити собі, на яке чудовисько за декілька років перетвориться Росія.
І вже тим більше важко це було собі уявити це 1997 року, коли на саміті в Мадриді ухвалювалося рішення про їхнє прийняття до НАТО.
Але поляки, чехи і угорці думали не тільки про минуле та сьогодення. Вони думали про майбутнє. І не прогадали.

Коли я говорю про поляків, чехів та угорців я, звичайно ж, маю на увазі не владу.
І не еліти, про які так люблять говорити в Україні.
І не президентів і прем'єр-міністрів, як і не письменників і телевізійних зірок.
Я маю на увазі народи.
Тому що за вступ до НАТО виступала переважна більшість громадян.
Політики лише реалізували їх волю.

А в Україні тоді більшість як еліти, так і пересічних, були проти НАТО (і говорили про це ще радянськими гаслами "Агресивний блок НАТО" і т.п.)

Воно на гачку, напевно. Як ї багато гомосексуалістів з журналюг та поітиків. Може зафільмували як він неповнолітніх пепшив, або ще шось. Бо до 15-року він був більш-меньш об'єктивним.

Портников був і є об'єктивним.
Зі своїми недоліками, але рівних йому в Україні не бачу.

Дивно, грабувала країну відома купка людей, всі навколо Кнура та кнуряче оточення, а потім "журналізд з президентського пулу" починає цю заунивну пісню про "ми самі собі викопали яму" :facepalm1:  ;o

Останнє редагування: 11 березня 2019 15:35:29 від Michigan

Коли СДПУ(о) та ПР копали яму Україні Педро напевно в їх лавах цю яму засипав.
 :weep:

Дивно, грабувала країну відома купку людей, всі навколо Кнура та кнуряче оточення, а потім "журналізд з президентського пулу" починає цю заунивну пісню про "ми самі собі викопали яму" :facepalm1:  ;o

ну так, як рохкати біля корита так там одні "ми", а як до каси з розрахунком то взивають до інших "ми".
Хуйвам!
 :fuck:

А в Україні тоді більшість як еліти, так і пересічних, були проти НАТО (і говорили про це ще радянськими гаслами "Агресивний блок НАТО" і т.п.)

Петро Олексійович був тоді "за" сподіваюсь, бо може встидно бути.
Втім, може і не встидно.

ну так, як рохкати біля корита так там одні "ми", а як до каси з розрахунком то взивають до інших "ми".
Хуйвам!
 :fuck:
Чуваки біля корита взагалі не напружуються, вирішили чітко по сценарію "Собачого серця" піти :facepalm1:

що ти хотів сказати?

Та хто ж його зна .., бо як дэбэлу хатынку будуваты , то яма , тобто котлован , вкрай потрибна , а як якусь халабуду на сохах та из доливкою , то й на мать його так можна . )))

что там? истерика очередного порохобота ?  :gigi:
тогда это гуд

Та пішов цей Портников! Пеця сам себе обсирав,обсирав та дообсиравсь... А знаєте чому? Бо він нас усіх як раніше вважав ЛОХАМИ.
Там о народе. Каким он был в 1999 году и сейчас

Его насилуют, а он только 50% за НАТО. А отличие от поляков, румын и чехов

Такс.  Заднєприводний  ікспєрт  перевзувається  на  льоту  .  Спрогнозував   я вірно . Хоча  шоб  ісход  народофронтовців не побачити  сліпим  треба  бути .

что там? истерика очередного порохобота ?  :gigi:
тогда это гуд
+1
---

Виталик П  исписался, надо и лизнуть и как бы в стороне побыть..
пишет хрень всякую..
--
ну причем тут сука мы?
мы работали за гроши, платили налоги, рожали воспитывали в трудные времена детей, многие молодые и не молодые погибли за Украину..
мы конечно доверчивые и наивные - верили мудакам политикам и журналистам их обслуживающих..
не повезло нам с "вожаками" 

Не ми, а ви (С) :D

Тому що ЮЛЮ не лаяв?(((
Ну і міряєш ти обєктивність ((((

Re: Віталій Портников: Ми самі викопали яму собі та країні

Коли поляки та інші працювали, крок за кроком, день за днем, на вступ в НАТО та ЄС, українцям розповідали які вони трудящі, мудрі, та «смекалістиє», що можуть «пробігти поміж краплинками доща», як сказав Кравчук, та «розумне теля з двох цицьок ссе», як сказав Кучма. А коли то дурне теля, що бігало поміж краплин дощу та ссало з двох цицьок повезли на бойню в 2014, воно тільки блищало телячими очима, та дивувалось, а мене то за що?

Опять яму...

Та шо ж ты будешь делать?

То яма,то канава

кста, Потный в последнее время подрабатывал на СвиноФерму

ну як його читати, якщо він відвертий лакей педровлади?

не читаю.
хоча писака він талановитий.

Опять яму...

Та шо ж ты будешь делать?

То яма,то канава

Хтоб сумнівався у твоїй ватності? Я не сумнівався, Так вельми шановна Моллі попереджала ФУП, що ти не чистивий ватник.

ну як його читати, якщо він відвертий лакей педровлади?

не читаю.
хоча писака він талановитий.

Два Майдани, запит людей на справедливість та свободи, а журналістів в країні майже немає.
От здавалось би це або той, а як тільки під промені влади попадуть і все - закінчуються журналісти і починаються пропагандони, лакеї, скоморохи.
Згадати хоча б Дарку, я вже мовчу про Ірку

Хтоб сумнівався у твоїй ватності? Я не сумнівався, Так вельми шановна Моллі попереджала ФУП, що ти не чистивий ватник.

Ну да,Апёстол

Не за мародёра-знач ватный..Плавали, в курсе B-)

Цитувати
Українці 20 років тому продовжували самовіддано копати яму собі та країні. І ніхто не сказав, що ми припинили займатися цим самовпевненим гробокопательством.

Це він і про 5 років правління Петра?

Не ми, а ви (С) :D
(tu)  І не нам, а вам.  ;)

(tu)  І не нам, а вам.  ;)
Что-то я не наблюдаю Портникова в яме. Да и с лопатою я его в отличии от Вас пока не видел!  :weep:

із Портніковим все ясно ще після історії з рейдерство тівіай

із Портніковим все ясно ще після історії з рейдерство тівіай
Ваше авторитетное мнение можете засунуть себе туда. :gigi:

Все правильно Портников пише.

+1
---

Виталик П  исписался, надо и лизнуть и как бы в стороне побыть..
пишет хрень всякую..
--
ну причем тут сука мы?
мы работали за гроши, платили налоги, рожали воспитывали в трудные времена детей, многие молодые и не молодые погибли за Украину..
мы конечно доверчивые и наивные - верили мудакам политикам и журналистам их обслуживающих..
не повезло нам с "вожаками"

А хто вибирав цих «вожаків»? Хто рецидивіста Президентом вибрав (це повний дебілізм у виборщиків)?

шото он в последнее время стал реальным песемистом.

Коли поляки та інші працювали, крок за кроком, день за днем, на вступ в НАТО та ЄС
Це як? Навiть срати без думки про ЕС та НАТО не ходили?

ого, ото Донч заговорив....як істинний юльок, а я вже думав, що він зав'язав з ними.

Донч, а ти не думаєш, що в результаті розгону "свиноферми" до влади прийдуть такі "миролюбці", що в результаті їхніх геніальних кроків по "астановке вайни" ти опинишся в новій Абхазії чи Придністров'ї.  Але тепер вже назавжди.....

Донч, а ти не думаєш, що в результаті розгону "свиноферми" до влади прийдуть такі "миролюбці", що в результаті їхніх геніальних кроків по "астановке вайни" ти опинишся в новій Абхазії чи Придністров'ї.  Але тепер вже назавжди.....
Уже. Завдяки тим стратегам, що при владi.

Повна версія