Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Петра і благодійність на армію питання

Про Петра і благодійність на армію питання

Ну от гарант постійно п***а*ть, що пожертвував на армію особисті мільйони, сотні мільйонів, зараз десь про мільярд проскочило (тут можу помилятися).
Але ж всі особисті доходи і видатки президента відображаються в щорічній декларації. Прошу показати мені в ній ті рядки, де відображена ця благодійність.

Якщо ж благодійні кошти перераховували юридичні особи, які належать Пороху - це теж повинно бути відображено в їх балансах. Прошу показати цю звітність.

Бо інакше все це - звичайнісінька брехня!

Також Порошенко заявив, що особисто витратив на благодійність майже 1.5 мільярди гривень, з них "значну частину - на армію".
https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/10/7208813/

Гібридна декларація і така ж гібридна благодійність.  Суцільний совковий сюрреалізм.

Re: Про Петра і благодійність на армію питання
RSP

Брехня. Петя наскільки жадібний що він навіть краденими грошима ні з якою армією не поділиться.
І виділити щось  він може тільки за рахунок ще більшого за виділене зменшення податків. От в його податках і шукайте.

Якщо ж благодійні кошти перераховували юридичні особи, які належать Пороху - це теж повинно бути відображено в їх балансах. Прошу показати цю звітність.

Ти напевне один з небагатьох дописувачі форуму, що зацікавився цією темою та виявився неспроможним розібратись в ній хоча б поверхово. Те що фінансуванням армії займалися юридичні особи то не якийсь секрет, то факт про який ніхто не ховає. Немає тут навіть натяку на "якщо", зовсім немає. Що до бухгалтерських звітів - тут десь пробігали за попередні роки звіти рошену, але там лише суми на благодійність були вказані, без деталізації. Ще на УП була стаття, де на запит УП вони отримали відповідь з АП про схему фінансування закупівлі снайперських комплексів. Ну і в мережі є відповідь з міністерства оборони, що рошен фінансуав закупівлю зброї, за підписом міністра оборони.

Давай все спростимо. Оскільки тобі важко самому шукати інформацію я її для тебе знайду, а ти купиш для армії хоча б один снайперсткий комплекс, такий як нашій військові отримали від рошену. Я тобі і посилання дам на відео огляду цього комплексу від бійця. Там не так вже і дорого буде, навряд чи більше $5K. Влаштовує?

Гібридна декларація і така ж гібридна благодійність.  Суцільний совковий сюрреалізм.

В чому саме гібрідність декларації? В тому, що там вказано те що має бути вказано і не вказано те чого там не має бути вказано? Поясни, бо мені не часто доводиться спілкуватись з людьми твого рівню інтелекту. Так що я навіть дещо розгубився.

:laugh:

Ось трошки інформації стосовно однієї з поставок зброї за рахунок Рошену:

Це там де були снайперські гвинтівки Z-10 .308, Savage .338, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв. Це зброя яка реально у руках наших бійців і з якої вони знищують ворога нашої країни. Сподіваюся хоч якась куля з цієї зброї прилетить і до рашистських пропагандонів, що все що можуть то лише тявкати. Їм будь яка допомога нашому війську то як серпом по яйцях. Покидьки смердючі.

Воно таки виходить, що насправді його підприємства платили, а не Порошенко особисто.

То коли підприємство що належить Петру Олексійовичу торгує з кацапами, то власник не в курсі бо не може контролювати кожну операцію на своїх підприємствах.
А коли підприємство що належить Петру Олексійовичу надає допомогу ЗСУ тоді власник в курсі і це відбувається за його особистою вказівкою, без відділення бізнесу від політики.

Ось трошки інформації стосовно однієї з поставок зброї за рахунок Рошену:

Показати зображення...
Показати зображення...
Це там де були снайперські гвинтівки Z-10 .308, Savage .338, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв. Це зброя яка реально у руках наших бійців і з якої вони знищують ворога нашої країни. Сподіваюся хоч якась куля з цієї зброї прилетить і до рашистських пропагандонів, що все що можуть то лише тявкати. Їм будь яка допомога нашому війську то як серпом по яйцях. Покидьки смердючі.

То з тих півтора мільярда що він не заплатив податків на Ленінській кузні чи з обкрадання держави на переписуванні Богдан на Свинарчук?

В чому саме гібрідність декларації? В тому, що там вказано те що має бути вказано і не вказано те чого там не має бути вказано? Поясни, бо мені не часто доводиться спілкуватись з людьми твого рівню інтелекту. Так що я навіть дещо розгубився.

:laugh:

Віддати можна лише те, що тобі належить. Але для вашого рівня інтелекту це є неосяжною категорією...

Воно таки виходить, що насправді його підприємства платили, а не Порошенко особисто.

Саме так, але не виходить а саме так і було.
Деякі довбануті навіжені верещать, а чого цих даних немає у його декларації, ніби вони там могли бути.

Цитувати
То коли підприємство що належить Петру Олексійовичу торгує з кацапами, то власник не в курсі бо не може контролювати кожну операцію на своїх підприємствах.

Коли його підприємства торгують з кацапами він про це знає і торгівля з країною агресором то є не тіільки персональна ганьба для людини, але і для країни. Виключення звісно можуть бути по деяких стратегічних напрямках, але навряд чи цукерки є такими.

Цитувати
А коли підприємство що належить Петру Олексійовичу надає допомогу ЗСУ тоді власник в курсі і це відбувається за його особистою вказівкою, без відділення бізнесу від політики.

Деякі благодійні програми були започатковані коли він особисто керував підприємствами. Хоча, на мою думку, він і зараз таки приймає якусь участь в спрямування грошей на благодійність з його підприємств, але це є порушення закону, звісно це наскільки я його розумію.

Можете тими цидулками ручних болонок з міноборони підтертися.

Я просила надати баланси - бухгалтерську звітність підприємств, де по дебет-кредіт видно, що то за гроші і куди вони пішли.

Ну як от я раніше викладала скани платіжок, де Пэтро купував скло у кацапів за завищеною ціною на потреюи оборонки.

Саме так, але не виходить а саме так і було.
Деякі довбануті навіжені верещать, а чого цих даних немає у його декларації, ніби вони там могли бути.

Коли його підприємства торгують з кацапами він про це знає і торгівля з країною агресором то є не тіільки персональна ганьба для людини, але і для країни. Виключення звісно можуть бути по деяких стратегічних напрямках, але навряд чи цукерки є такими.

Деякі благодійні програми були започатковані коли він особисто керував підприємствами. Хоча, на мою думку, він і зараз таки приймає якусь участь в спрямування грошей на благодійність з його підприємств, але це є порушення закону, звісно це наскільки я його розумію.

Коли це Петро Олексійович особисто керував підприємствами?

Можете тими цидулками ручних болонок з міноборони підтертися.

Ти головне з окопу не висовуйся, коли наші військові будуть по ворогу стріляти.
Зовсім з глузду з'їхала, на публічному форумі вимагає деталізовану бухгалтерську звітність комерційних підприємств.

Зовсім з глузду з'їхала, на публічному форумі вимагає деталізовану бухгалтерську звітність комерційних підприємств.

Бу-га-га! а то нічо, шо ті підприємства Порох обіцяв продати ще в 2014?
І да - благодійність не оподатковується, так що вона в будь-якому випадку в річних звітах йде окремим рядком.

Так що - през спиzдів? Була благодійність - де докази? Нема доказів - тупий піzдьожжж...
Ти сусліка відішь? - Нєт! - А он гдє-то єсть!  :laugh:

Оно навить на свою компанію він з бюджету гроші вигріб - собі мільярд, жінці 800 мільйонів, прінцу Алєксєюшкє - 200 мле.
Яка благодійність?!!!  :lol:

RSP

Коли це Петро Олексійович особисто керував підприємствами?
...і порушував Закони України...

Бу-га-га! а то нічо, шо ті підприємства Порох обіцяв продати ще в 2014?

Збрехав

Цитувати
І да - благодійність не оподатковується, так що вона в будь-якому випадку в річних звітах йде окремим рядком.

В звітах рошену є витрати на благодійність, але ти зажадала деталізовану бухгалтерську звітність, де буде вказано куди саме пішли гроші. Маю дуже великі сумніви, що таку інформацію можна знайти у вільному доступі.

Цитувати
Так що - през спиzдів? Була благодійність - де докази? Нема доказів - тупий піzдьожжж...

З його підприємств - була і дуже багато. Треба бути в дупу впоротим покидьком, щоб маючи купу реальних підтверджень, в тому числі від наших хлопців, що з цієї зброї стріляють, вперто стверджувати що нічого не було. Як ти з цим живеш? Тобі самій не огидно те що ти робиш?

Совсем обнаглела, не дает брехать педровым брехунам  :rotate:
Какая такая отчетность,  он и считать-то до 10-ти не умеет, не то что предприятиями управлять.
Вон уголовных дел открыли "почти 10" :)

Нема доказів - тупий піzдьожжж...

Ось з цієї зброї наші бійці знищують твоїх друзів на фронті. Бійся.

тут получається вилка

оскільки Порошенко своїм бізнесом не керує, і віддав його в сліпий траст, то виходить він і ніяк не причетний до благодійності сліпих ротшильдів

якщо ж він керує бізнесом, і ті благодійні внески зроблені за його наказом, то значить він порушник конституції

який варіант приймемо?

А ця зброя точно куплена на його благодійність, а не на волонтерські чи спижжені в бюджету гроші?!!!

Пруфи давай!

Комерційною таємницею є контракти, а не бух. звітність, яка проходить через податкову, банки і ти ди.

оскільки Порошенко своїм бізнесом не керує, і віддав його в сліпий траст, то виходить він і ніяк не причетний до благодійності сліпих ротшильдів

Принаймні піарщики дебіли, не могли просто сказати, що підприємства, що належать Порошенко, надали таку-то благодійну допомогу війську. Їм конче потрібно було більш яскраво приплести участь Порошенко у цьому.

А ця зброя точно куплена на його благодійність, а не на волонтерські чи спижжені в бюджету гроші?!!!
Пруфи давай!

Лист з міністерства оборони України за підписом міністра оборони, де чорним по білому написано, що рошен фінансує - це для тебе не достатньо для впевненості, що то не волонтерські чи бюджетні гроші? Питання риторичне, з твоєю ватою головного мозку сперечатись не маю бажання.

підхуйловці в черговий раз намагаються показати,які вони недолугі..

тут получається вилка

якщо ж він керує бізнесом, і ті благодійні внески зроблені за його наказом, то значить він порушник конституції

який варіант приймемо?

примем вариант , что ты осел. я тебе 20 раз говорил не лезть в то, что ты не понимаешь, но ты с усердной ослиной упертостью снова лезешь, не даром тебя называют Ишаков.

Траст - это не подарил кому-то, траст это внешний управляющий, который руководствуется статутом траста и пожеланиями доверителя. что блиать тебе непонятного?

Лист з міністерства оборони України за підписом міністра оборони, де чорним по білому написано, що рошен фінансує - це для тебе не достатньо для впевненості, що то не волонтерські чи бюджетні гроші? Питання риторичне, з твоєю ватою головного мозку сперечатись не маю бажання.

Гггг... Ви мені ще бомагу за підписом Свинарчука як доказ запостіть!  :lol:

примем вариант , что ты осел. я тебе 20 раз говорил не лезть в то, что ты не понимаешь, но ты с усердной ослиной упертостью снова лезешь, не даром тебя называют Ишаков.

Траст - это не подарил кому-то, траст это внешний управляющий, который руководствуется статутом траста и пожеланиями доверителя. что блиать тебе непонятного?

понятно шо ти очкастий задрот і вафля недоношена  :laugh:
пожеланія довірителя не можуть стосуватись виділення коштів на благодійність, це уже безпосереднє керівництво. Але звідки тобі тупому дрищавому ублюдку про це знати  :weep:

Коротше пєтрушки на шпагаті...
І дарував фігово і не дарував фігово   :lol:  Йопана жизнь  :facepalm:

навіть без з'ясування юридично-економічених формальностей ясно, шо
президент, який на люди каже, шо він подарував 1,5 ярда гривень комусь, повинен діставати негайно неспростовні документи, що це підтверджують
інакше це або пи..дьож, або приховування іншого порушення
а оскільки ми знаємо про "правдивість" нашого гаранта - то тут і одне, і друге, а може ще й третє - тобто давав гроші, але не туди і не стільки...
алєс

понятно шо ти очкастий задрот і вафля недоношена  :laugh:
пожеланія довірителя не можуть стосуватись виділення коштів на благодійність, це уже безпосереднє керівництво. Але звідки тобі тупому дрищавому ублюдку про це знати  :weep:

ишаков, ты еще тупей чем я думал  :facepalm1:

Модя, ты бы с теорией ознакомился.

A blind trust is a trust in which the trust beneficiaries have no knowledge of the holdings of the trust, and no right to intervene in their handling. In a blind trust, the trustees (fiduciaries, or those who have been given power of attorney) have full discretion over the assets.

Модя, ты бы с теорией ознакомился.

A blind trust is a trust in which the trust beneficiaries have no knowledge of the holdings of the trust, and no right to intervene in their handling. In a blind trust, the trustees (fiduciaries, or those who have been given power of attorney) have full discretion over the assets.

я так понимаю, ты научился копировать с вики и потом предлагаешь ознакомиться с теорией, хотя думать не научился. порох не знает о структуре активов траста?

ну и следующее, я кладу активы в траст, но хочу чтобы он платил 1 млн. грн на благотворительность в год, вопрос - чем руководствуется управляющий в данный момент?

full discretion

читай уважно, тупарь очкастий  :laugh:

RSP

Та ладно.
Аудит по наказу нового президента найімовірніше Тимошенко, розбереться хто звідки і чому.
І хтось таки піде на перший термін. Своєю дорогою.

я так понимаю, ты научился копировать с вики и потом предлагаешь ознакомиться с теорией, хотя думать не научился. порох не знает о структуре активов траста?

ну и следующее, я кладу активы в траст, но хочу чтобы он платил 1 млн. грн на благотворительность в год, вопрос - чем руководствуется управляющий в данный момент?

Хм, а ты действительно деревянный. В слепом трасте управляющий на своё усмотрение может вообще продать актив. Для этого его и создают, чтобы бенефициар не знал, какие активы входят на данный момент в структуру и, соответственно, не оказывал влияния или преференций благодаря своей позиции. Что ты там хочешь, чтобы платили, это твои проблемы, в определении четко указано, что вмешиваться в управление бенефициар права не имеет. Всё, что ты тут написал, это уже не слепой траст, а обычное управление активами.

Аудит по наказу нового президента найімовірніше Тимошенко, розбереться хто звідки і чому.

Це в якій країні у Президента такі повноваження?
В Україні такого немає, так що давай розказуй, в якій країні Тимошенко планує стати Президентом?

Це в якій країні у Президента такі повноваження?
В Україні такого немає, так що давай розказуй, в якій країні Тимошенко планує стати Президентом?
Когда нужно сажать педровых вороватых ублюдков, то как-то сразу оказывается, что у него полномочия только кладку через ривчак открывать.
А когда малограмотного электрика алканавта нужно было посадить на ГПУ, чтобы легче крышевать разворовывание Украины, то на все нашлись полномочия, даже на прямое нарушение закона.

Хм, а ты действительно деревянный. В слепом трасте управляющий на своё усмотрение может вообще продать актив. Для этого его и создают, чтобы бенефициар не знал, какие активы входят на данный момент в структуру и, соответственно, не оказывал влияния или преференций благодаря своей позиции. Что ты там хочешь, чтобы платили, это твои проблемы, в определении четко указано, что вмешиваться в управление бенефициар права не имеет. Всё, что ты тут написал, это уже не слепой траст, а обычное управление активами.

я смотрю вы с ишаковым уже специалисты по трастам стали на основании статьи в википедии?

а тебе конкретный вопрос задал, куда передаются активы в рога и копыта или в траст, регулируемый трастовыми документами? да управления я не имею, но это не значит что кто может продать/слить по своему усмотрению мои активы и нанести мне ущерб, ты понимаешь о чем я пишу?

Когда нужно сажать педровых вороватых ублюдков, то как-то сразу оказывается, что у него полномочия только кладку через ривчак открывать. А когда малограмотного электрика алканавта нужно было посадить на ГПУ, чтобы легче крышевать разворовывание Украины, то на все нашлись полномочия, даже на прямое нарушение закона.

Ти не зрозумів, тут же мова про чесну Тимошенко, яка тільки по закону і в межех повноважень, вона ж не така, вона все правильно буде робити. Ви це облиште, якісь дурнуваті підозри проти пані Тимошенко, як у вас взагалі язик повернувся таке припустити!

:X

Повна версія