Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацдружины основаны...

Re: А звідки ті національ ні дружини взялися?

Звідки і правий сектор свого часу взявся.
Просто потрох повинен отримати по рукам якщо надумає фальсифік увати вибори.
:weep:

:bomb: Ось що маємо в підсумку про недонац.Ж ОН.

Поїхали.

Re:  :bomb: Ось що маємо в підсумку про недонац.Ж ОН.

Дивіться.

Бігус буде в шоці  :lol:

Можна коротко - в мене інету немає.

Де СБУ? Чому Авакяна та його подільник а Коротких не заарештов ано?

ппц...

Re:  Нацдружин ы основаны. ..

Читаю про нацдружин и .ломання списів і смішно.СМ ІШНО,бо просто вражає наївність лепечучих тут про AD I CONTRA  у цій темі.Вся наша СБУ коріннями поки все ще в КГБ,і тому всі ці "жони" давно під пристальн им наглядом (навіть просто "на всякий випадок").Без сумніву там ,можливо, на кожного "ідейного" відповідн ик агента служби.А у верхівці то може зрости до відношенн я 1:2 і в плюс агентів.Щ е додайте ,що БЕЗ сумніву там є і подвійні агенти(ФСБ теж пасеться абсолютно очікувано).Тому говорити ,що то все побудован о на "стуканню попелу клааса" у серця "лейтенант ів війни" ((с) одного з таких громил в житомирі) :D  та молодняку,у яких сутужно з готівкою,але багато тостестер ону і ідеалів :) -наївність межуюча з безграмот ністю. Тому спокійно сприймайт е то так як цілком нормальну робочу ситуацію передвибо рчих загонів лохів на участки і жуйте попкорн. на таких міроприєм ствах проходять обкатку  сценарії з обох сторін і тільки того. ....і не забувайте-реального ,чистого  як сльоза дитини,бажання вичистити все і всіх для кращого життя загалу,що лунає з їх уст на словах,до  діла не має ніякого відношенн я. Це ще одна сторона того ж маркетинг у,що ви бачите на всяких токшоу,штовханині у ВР за трибуну чи биття в груди  на камеру.Пр осто інша технологі я ,що має одну  мету для учасників і іншу для організат орів.

Останнє редагування: 12 березня 2019 03:30:20 від cynic

Всё было нормально с нацдружин ами, пока на Петю не наехали  :weep:

Всё было нормально с нацдружин ами, пока на Петю не наехали  :weep:
Ні не було.

Як у вас порохобот ів все просто.За хотіли - зробили з Савченко Героя України. Перехотіл и - і вже вона сидить як Агент Кремля. Коломойсь кий. То він був золотий чоловік бо Дніпро втримав,за сєпарів по 10.000$ платив. То вже він урод з уродів,і хоче пропхати Зе і Юлю у владу щоб продатись Кремлю. До речі,ту ж саму "Юля! Юляяя!!!" Яку ув'язнив Янукович. Жерву режиму. Пташечку нашу. Скільки сліз пролито,скільки майок зношено,скільки банерів списано. Ан-ні,гадюка кремлівсь ка оказуєтьс я.
Тепер за Нац.Дружи ни взялись.
І що саме смішно,порохоботи наче роботи якісь. Кламц і пішла програма. Конхфет обколотих обїлись чи що ©
:weep:

Повна версія