Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

паРашенко сцикло та мародер (с)

паРашенко сцикло та мародер (с)

Останнє редагування: 10 березня 2019 14:10:26 від gryanik

Re: паРашенко сцикло та мародер (с)

:lol:

Re: паРашенко сцикло та мародер

а тс дубина - аксиома
ибо похожее притягивает себе подобное ))

тікаючий президент це вкрай погано.... це не шапки у дівчат зривати....та телефони вибивати.... а тут взяв і втік..... бо сцикло (с)
 :lol:

Останнє редагування: 10 березня 2019 14:21:03 від gryanik

цікаво чи побачимо ми знов камази з налом що ідуть в напрямку ростова та мінська?    :facepalm1:

І де там Сакалова?

Лещенко каже що Петро після виборів точно тікатиме. Спокою йому тут не дадуть, всі гравці зацікавлені побачити кнура в вольєрі.

https://youtu.be/T7dbDnnrGqI

Маніпулятор і прогандон..

Тільки без клепкі у макитрі цього не бачить..

Мета цього вилупка зовсім інша..

шо тут ?
вырують полюции лузеров после обеда ?))

так а шо аваковіа вже зняти намагаються? :laugh:

Одна з головних стратегічних помилок останнього року його правління - це ідіотськи неправильна реакція на Укрборонпромівський скандал. Треба було "по-сталінському", як і обіцяв, повідрубувати руки, або хоча б для початку посадити в СІЗО на 2 місяці. І це був би козир. Я впевнений, рейтинг би піднявся. Але був би і мінус. Фундамент на який він опирається, всі голови облдержадміністрацій, вся оця корупційно-феодальна шобла, вирішили б що Петя вже не свій, не забезпечує більше державний корупційно-феодально-олігархічний лад.

Блогери такого рівня, невзмозі народити власної думки, а користуються плагіатом, бо:

1) Вова-сцикло
2) Вова приймав участь в мародерстві Приватбанка

Отакот. Не слухайте брехливих крадіїв.

А как дышал, "щотижневий звіт Майдану" й інша "маячня"

но получив власть подумал, а хуле я быдлу звитувать буду

А тут походу у "быдла" поднакопилось за 5 лет..

Беги, Петя, беги, вряд ли получится ответить

або хоча б для початку посадити в СІЗО на 2 місяці

Ви за кидання людей в буцигарню на основі анонимної інформації, до закінчення розслідування?

свинарчукізм  був і є єдиною влади

Лещенко каже що Петро після виборів точно тікатиме. Спокою йому тут не дадуть, всі гравці зацікавлені побачити кнура в вольєрі.
Дивлячись хто прийде до влади. Якщо знову представник олігархії, то нікуди не треба буде тікати. Новий не замочить старого колишнього щоб не створити прецедент для себе.

Ви за кидання людей в буцигарню на основі анонимної інформації, до закінчення розслідування?
Ні. Я за справедливість. А ще я вважаю що за свої слова треба відповідати. Якщо сказав рубати значить рубати.

н тоді коли спіймали на гаряому і не тоді коли в сіі суудді і прокурори продажні. україннці взагалі за своєю природою не можуть бти ні суддями ні прокурорами. бо всі  слабкі на кишеню))))

свинарчуків не трож. то і є найсправжнісінькі українці (tu)  [ua]

Agh

Дивлячись хто прийде до влади. Якщо знову представник олігархії, то нікуди не треба буде тікати. Новий не замочить старого колишнього щоб не створити прецедент для себе.
І хто в нас серед кандидатів представник олігархії? Тарута? Так йому нічого не світить.

І хто в нас серед кандидатів представник олігархії? Тарута? Так йому нічого не світить.
На моє суб'єктивне переконання вся перша трійка махрові представники олігархії.

звичайно ні

Джерела статків різні.

Agh

Ну то знайдіть в гуглі значення слова "олігарх", а потім будете умняка ломали ;)

Знаєте, з першої трійки людей рівня Авраама Лінкольна, Черчіля, чи Ататюрка, чи Валенси поки я там не бачу. Хотілось би, але немає. Хоча я для себе по місцям першу трійку вже розставив. Вибрав "лучшего из худших".

Осторожно, дуже и дуже нецензурна лексика

Agh

А головне, що ніякі Іспанія, Панама чи який інший куточок цивілізації йому не світять, тільки країни-ізгої, а по суті - одна рашка, куди б він міг втікти, до свого патрона. Може тоді б очі в багатьох відкрилися і нарешті б пішов процес очищення в головах від багаторічної брехні та маніпуляцій. Але думаю путлер не допустить такого палива і його приберуть раніше.

Маніпулятор і прогандон..

Тільки без клепкі у макитрі цього не бачить..

Мета цього вилупка зовсім інша..

и чем манипулирует? шо пропагандонит?  :lol:

Знаєте, з першої трійки людей рівня Авраама Лінкольна, Черчіля, чи Ататюрка, чи Валенси поки я там не бачу. Хотілось би, але немає. Хоча я для себе по місцям першу трійку вже розставив. Вибрав "лучшего из худших".

а кем были эти люди до прихода к власти?

вряд ли теми самыми Черчилем, Ататюрком или Валенсой

Людей делают поступки.

Вот так и Петю запомнит история вором и лицемером, хотя до прихода к власти был просто олигарх.

ето ватные блохеры с шарием. там в каментах беснуется вата.. петясцвкун? а кого он испугался?

Это был не побег,а героическое отступление!

А вообще технично Петю загоняют.Не успела Янина назвать Зе ссыкуном,как тут же им сделали гетьмана только уже в реале,а не на словах

Джерела статків різні.
Суть олигархии в том, что она распределяет результаты общественного производства в свою пользу. Никаких разных источников там нет, не было, и быть не может. Вопрос в конкретных схемах (кто на чем). Все проходные либо олигархи, либо ставленники.

А давайте допоможемо нашему гаранту і спрогнозуємо, в яку країну йому бігти.
Я думаю, або Ізраіль, або Білорусь.

Людей делают поступки.

да, поступки
а не  придурки как на фупе ...
которые друг другу фуфло заколачивают тут круглые сутки  в свои куриные мозги )) - типа, как они, клоуны, этим круто Петра нагнули

Останнє редагування: 10 березня 2019 16:04:19 від elipse

цікаво чи побачимо ми знов камази з налом що ідуть в напрямку ростова та мінська?    :facepalm1:
Він більш «прокачаний» ніж Овоч. Лєра не просто так зараз в Англіі з його діточками - потрохи імперію Кнура переводять через офшори та банки інших юрисдикцій за межі Украіни. Тут залишаться тільки будки « Рошен» на які повісять всі корпоративні борги.

Суть олигархии в том, что она распределяет результаты общественного производства в свою пользу. Никаких разных источников там нет, не было, и быть не может. Вопрос в конкретных схемах (кто на чем). Все проходные либо олигархи, либо ставленники.
Дуже вірно "суспільного виробництва"!
Бюджетні схеми, під час війни - мають інші морально-економічні характеристики.

van

І де там Сакалова?
Обожралась халявных конфет

А давайте допоможемо нашему гаранту і спрогнозуємо, в яку країну йому бігти.
Я думаю, або Ізраіль, або Білорусь.

Молдова

Гонта, ти проста беспонтовий балобол. А я ще за тебе мазу тягнув коли тебе тут гнобили. Тьфу...

Повна версія