Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я - українець!

Re: Я - українець!

то все таки - ти думаєш українськ ою?
повірите на слово?

(tu)

Ты удивлён, что в Украине живут люди других националь ностей?
Да ещё и дольше, чем вы стали себя осознават ь украинцам и?))

ні, мені сподобало ся що ти вискочив з тренду і не записався в укрАинцЬІ

повірите на слово?

повірю у що?

Помилка..Довше українців-арійців ніхто тут не живе..За генотипом наших прабатькі в це 78% населення України.. То інші - кочевники,які могли тут оселитись,але жодного права казати про автохтонн ість не мають..

національність це птання віри, самовизна чення, отже національ ність це релігія.
Шарик ти балбес(с)..ще раз для йолупів повторюю - національ ність - це походженн я..
А віра та самовизна чення - це спільнота,громада-будь що ,тільки не етнос,національність..

повірю у що?
у мою відповідь

Шарик ти балбес(с)..ще раз для йолупів повторюю - національ ність - це походженн я..
А віра та самовизна чення - це спільнота,громада-будь що ,тільки не етнос,національність..
ви знаєте свій гаплотип? можете навести?

у мою відповідь

у відповідь - я думаю по коцапськи - повірю

ви знаєте свій гаплотип? можете навести?
R1a..Зараз визнати належніст ь до етнічних українців не так вже і важко.Под ивиться на власні свідоцтва про народженн я радянськи х часів..(повірте,тоді перший відділ КДБ не дарма жер хліб..змі нити національ ність було неможливо)
Якщо батьки українці за національ ностю..То ви українець . Додайте групу крові (перша або друга) ..Вуаля..

Тому що керівні посади у всіх гілках влади захоплені іншими етнічними мафіозним и кланами.. Жодного українця
Висловлювання нациста Power - черговий доказ того, що нацизм - це важка невилiков на психiчна хвороба  :gigi:

Висловлювання нациста Power - черговий доказ того, що нацизм - це важка невилiков на психiчна хвороба  :gigi:
Очі коле?

Очі коле?
На лавца i звєрь бєжит (с)  :weep:  Чи не так, нацику?
Не сумуй, в тебе нацизм ще не останньої стадiї  :laugh: Ось Пауер - це вже повна клiнiка  X( Шизоїдна манiя переслiду вання та паранойя.

ні. Вір є незчислен на кількість, всі релігії це віра у надприрод не, національ ність не має ніякого стосунку з надприрод ним, тому національ ність це не релігія
націрнанальність іі є не природнє - надприрод нє

у відповідь - я думаю по коцапськи - повірю
то який сенс мені вам відповіда ти, якщо ви вже обрали варіант?

R1a..
це ні про що

націрнанальність іі є не природнє - надприрод нє
от не треба, з такими "прийомами" не до мене))

От є комп'ютери з 32-розрядною архітекту рою,а є з 64 -х..(навіть були з 16-розрядами ..хех)
Причому 64 спокійно в режимі емуляції хаває 32 -розрядні програми. .Але одного часу бац,і приходить 64 розрядна. . Так той комп,що 64 розрядний спокійно ії зжере,виконає,БО ЦЕ ЙОГО АРХІТЕКТУ РА..
А 32 розрядний почне виснути.. Авжеж..Не лізе..Обм атюкає..
Так і люди..Де хто народжуєт ься 64 а де хто 32..І коли з дитинства нас годують у площини - гроші,гроші,влада,влада , людина людині ворг - це проходить навіть у 16 розрядних системах. .
А коли раптом людина відчуває більше складне.. То спокійно розуміє та сприймає. .Бере до життя та "виконує"..
Люди,з 32 розрядами не в змозі проковтну ти щось,складніше за їх розуміння ..АРХІТЕК ТУРА НЕ ТА..Тому вони виснуть,матюкають.. Обурюютьс я ,ображають - що ви це не на справді такий,а придурюєт есь..Необ хідне підкресли ти..
Слав'яно -арійсько -український генотип- це ,можливо,128 а то і більш складний компьютер .Ці гени нам передали прабатьки ..Тільки програми нам пишуть ті,у кого 16-32 розряду..
Отакоеот. .

От є комп'ютери з 32-розрядною архітекту рою,а є з 64 -х..(навіть були з 16-розрядами ..хех)
Причому 64 спокійно в режимі емуляції хаває 32 -розрядні програми. .Але одного часу бац,і приходить 64 розрядна. . Так той комп,що 64 розрядний спокійно ії зжере,виконає,БО ЦЕ ЙОГО АРХІТЕКТУ РА..
А 32 розрядний почне виснути.. Авжеж..Не лізе..Обм атюкає..
Так і люди..Де хто народжуєт ься 64 а де хто 32..І коли з дитинства нас годують у площини - гроші,гроші,влада,влада , людина людині ворг - це проходить навіть у 16 розрядних системах. .
А коли раптом людина відчуває більше складне.. То спокійно розуміє та сприймає. .Бере до життя та "виконує"..
Люди,з 32 розрядами не в змозі проковтну ти щось,складніше за їх розуміння ..АРХІТЕК ТУРА НЕ ТА..Тому вони виснуть,матюкають.. Обурюютьс я ,ображають - що ви це не на справді такий,а придурюєт есь..Необ хідне підкресли ти..
Слав'яно -арійсько -український генотип- це ,можливо,128 а то і більш складний компьютер .Ці гени нам передали прабатьки ..Тільки програми нам пишуть ті,у кого 16-32 розряду..
Отакоеот. .

так! свинарчук и це 64 біта. птіци високого пальота))))  (tu)

Це 8 ми..Або калькулят ор..Відня ти та поділити. ..

Це 8 ми..Або калькулят ор..Відня ти та поділити. ..

свигарчук українець . а  українці ти сам кажеш 64 біта. свинарчук супер успішний українець . кожен українець це личинка свинарчук а і лиш одиниці - кращі  - розквітаю ть  в Свинарчук а. то ж такий чудовий екземппля рровиинут ого українця може бути   лиш 64 бітним (tu)  [ua]

свигарчук українець . а  українці ти сам кажеш 64 біта. свинарчук супер успішний українець . кожен українець це личинка свинарчук а і лиш одиниці - кращі  - розквітаю ть  в Свинарчук а. то ж такий чудовий екземппля рровиинут ого українця може бути   лиш 64 бітним (tu)  [ua]

Від твоєї віри в те, що українці такі, ти скоро луснеш  :laugh:
Не треба бути таким віруючим фанатиком

свигарчук українець . а  українці ти сам кажеш 64 біта. свинарчук супер успішний українець . кожен українець це личинка свинарчук а і лиш одиниці - кращі  - розквітаю ть  в Свинарчук а. то ж такий чудовий екземппля рровиинут ого українця може бути   лиш 64 бітним (tu)  [ua]
Свинарчук НЕ УКРАЇНЕЦЬ . Він єврей.

назви мені взірцевог о масового сучасного українця

Нєнє... Поцiєнт сказав, що на керiвних посадах нема жодного українця. Тобто свинарчук и вони не українцi, вони рептилоїд и унтерменш i. Це тiльки поцiєнт пауер справжнiй арiєць з 64 хромосома ми... тьфу, бiтамi  :weep:

медіанного

ну щоб знати на кого рівнятись

БIНГО!!!
 X(  :weep:  :gigi:  :laugh:  :rotate:  :pofig:

Ось навiть не знаю, чи воно прикалуєт ься, створюючи пародiю на наглухо контужено го нацика, чи справдi НАСТIЛЬКИ iпонуте!

Останнє редагування: 9 березня 2019 14:24:07 від UkrEuro

Ось навiть не знаю, чи воно прикалуєт ься, чи справдi НАСТIЛЬКИ iпонуте!
Необхідне підкреслі ть(с)

А товарищ Фольксман? 8-:

А товарищ Фольксман? 8-:
ху из фольксман  :gigi:

ху из фольксман  :gigi:
У Туча спроси. Его любимое погоняло Гэтьмана. :D

Якщо батьки українці за національ ностю..То ви українець . Додайте групу крові (перша або друга) ..Вуаля..
ніфіга.. якщо батьки українці то ця людина має статус - українськ е походженн я, але цього недостатн ьо щоб вважатися українцем ..для того щоб бути українцем крім походженн я ще потрібно належати українськ ій культурі, сповідува ти українськ і цінності

для прикладу  - донбасяни і лугандонц і в своїй масі це коцапи українськ ого походення

ніфіга.. якщо батьки українці то ця людина має статус - українськ е походженн я, але цього недостатн ьо щоб вважатися українцем ..для того щоб бути українцем крім походженн я ще потрібно належати українськ ій культурі, сповідува ти українськ і цінності

для прикладу  - донбасяни і лугандонц і в своїй масі це коцапи українськ ого походення

тільки мамчур тру українець (tu)  [ua]

пауер.  ще тренуйся.  ось як треба

Я пишаюсь, що я – українець
Я пишаюсь, що я – українець,
Що у жилах − козацькая кров,
Лиш вона моя вічна любов.

Син народу, що став із колін,
Шлю героям низький я поклін.

Україна – єдиний мій край,
Україна – душевний мій рай.

Для Вкраїни лише я живу,
І у снах, і в думках, й наяву.

Палко вірю в її я могуть,
Дух Вкраїни не можна зігнуть.

Хай який тернистий її шлях,
У яких би не був я краях.

«Я пишаюсь, що я – українець», −
Промовляє з гідністю душа,
Щиросердн о рядками вірша.

І без сумнівів ані на мить,
Для Вкраїни стук серця звучить.

Євген Ковальчук, 28. 01. 2015

для того щоб бути українцем крім походженн я ще потрібно належати українськ ій культурі, сповідува ти українськ і цінності
суворий відбір. Можна детальніш е про цінності, які вони? А якщо дасте весь перелік, то буде просто чудово

блін пауер ти народив мем. ти зміг.

є 47 хромосомн і - з  хромосомо ї духовоті ( дауни) це тру кацапи

і є тепер 64 бітні. це тру українці [ua]

суворий відбір. Можна детальніш е про цінності, які вони? А якщо дасте весь перелік, то буде просто чудово
якою мовою думаєте?

тільки мамчур тру українець (tu)  [ua]

не тільки..
те що людина не все зробила що мала зробити не позбавляє його українств а

Повна версія