Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я - українець!

Re: Я - українець!

костег, ты гагауз

(tu)   :lol:
 Попрошу ТС внести до голосувалки пункт  " я - Костєг - Гагауз " !  :gigi:

а що вже віктор юзенко почувається українцем так україцем))

а тепер дай визначення "почуватись українцем" свинарчук мамчур гелетей владислав каськів еис теж почуваються уукраїнцями

То хай названі тобою голосують в цій гілці і дають свої пояснення.
Про себе скажу, що коли отримував свій перший, ще радянський паспорт, то наполіг, шоби національністю було записано українець.
Попри батьківське російське прізвище.

То хай названі тобою голосують в цій гілці і дають свої пояснення.
Про себе скажу, що коли отримував свій перший, ще радянський паспорт, то наполіг, шоби національністю було записано українець.
Попри батьківське російське прізвище.
національність це птання віри, самовизначення, отже національність це релігія.

Амінь

і як у кожної релігії - кожна національність має своїх святих, має свою найвищу безумовну цінність, має свої обряди, має своїх шаманів.  (tu)

але вірити це обовязково обманюватись

кожен обирає собі сам

і є 10 заповідей українського націоналіста. серйозно

Декалог ОУН — 10 заповідей українського націоналіста. Автор (опрацював[1]) Ленкавський Степан,[2] укладено 1929 року. Затверджені як дійсні XVI Великим Збором Українських Націоналістів (ВЗУН) .

Я — Дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
Пімсти смерть Великих Лицарів.
Про справу не говори, з ким можна, а з ким треба.
Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

і як у кожної релігії - кожна національність має своїх святих, має свою найвищу безумовну цінність, має свої обряди, має своїх шаманів.  (tu)

кожен обирає собі сам
От это ты кожух завертаеш. По этой логике свынячуки это тоже национальность. У них есть вера, что красть надо не тпереставая, верховный шаман - наш Лексеич. :laugh:

Куди подівалися усі форумні цапи? ;o
 Прикрили специфічну щелепу і записались українцями?

От это ты кожух завертаеш. По этой логике свынячуки это тоже национальность. У них есть вера, что красть надо не тпереставая, верховный шаман - наш Лексеич. :laugh:

так. і це віра всіх українців. справжня. не декларована а реальна. бо всі українці визнають і обираюить владою виключно свинарчуків. а брехати про віру мову армію - щоб дурити- це теж спільна риса всіх українців.

Куди подівалися усі форумні цапи? ;o
 Прикрили специфічну щелепу і записались українцями?

ну вже нема куди й плюнути - скрізь українці - а тим не менше всі силовики як не мамчурі то ходаковські)))) отже українців серед силовиків немає))))

кожен обирає собі сам

Я не розумію про що ти.
Чому моє стале відчуття себе українцєм має бути якоюсь релігією?
Нє, ну якщо ти бусурман, то так і кажи  :gigi:

так. і це віра всіх українців. справжня. не декларована а реальна. бо всі українці визнають і обираюить владою виключно свинарчуків. а брехати про віру мову армію - щоб дурити- це теж спільна риса всіх українців.
Та не гони. Я шось среди своей родни воров не вижу, да и среди знакомых тоже. Может я не там живу?

Понимаешь. Аэлит, люди - социальные животные, со всей этой фуйней типа иерархий, альф и прочее. И если в качестве альфы восседает вороватый Кнур, то и нижние этажи пирамиды начинают вести себя как свыни. Не все, конечно. но достаточно, что бы в стране настало свинство. Шо и маем. B-)

Та не гони. Я шось среди своей родни воров не вижу, да и среди знакомых тоже. Может я не там живу?

ніхто з українців не  скаже що його рідня і близькі продажні злодії - проте реальність того що Україна стабільно найкорумпованіша країна континенту лиш підтввеерджує феноменальну їх брехливість)))

Понимаешь. Аэлит, люди - социальные животные, со всей этой фуйней типа иерархий, альф и прочее. И если в качестве альфы восседает вороватый Кнур, то и нижние этажи пирамиды начинают вести себя как свыни. Не все, конечно. но достаточно, что бы в стране настало свинство. Шо и маем. B-)

альфа визначється бетами . які бети такі і альфи.

та й альфи походить з бет. тому вони гомогенні))))

за винятком коли альфи похоять не з бет - часи вваряжської окупації наприкиклад :lol:

І серед моїх немає.
Бач, пішла мода виправдовувати провладних казнокрадів, мовляв, їх такий же воровитий народ вибрав.
Пішли нахій і в жовтоводську  ;)  колонію, ворюги й їхні прихвостні.
Ич, прикриваючи свою воровитість готові народ обісрати  :K

ну вже нема куди й плюнути - скрізь українці - а тим не менше всі силовики як не мамчурі то ходаковські)))) отже українців серед силовиків немає))))

Тут такая тема...Многие бьются лбами об дерево, надев вышиванки на свое вологодское тело,стараясь доказать какие они тру украинцы.А если вдуматься то в чем повод для гордости?Кравчук,Лазаренко,Тимошенко,Порошенко,Ющенко,Симоненко,Витриенко,Свинарчук,Мамчур итд итп  :weep: Чему гордиться?Проебаной территории?Сократившемуся населению?Заробитчанам,переплюнувшим таджиков?Мародерству,трусости,продажности?Конечно не все из нас такие,но результаты говорят сами за себя и это упрямая статистика.Поэтому если человек называет себя украинцем,не ради корыта,то ему нужно говорить за это спасибо,как болельщику футбольной команды вылетевшей во вторую лигу,который даже после этого от нее не отказывается

альфа визначється бетами . які бети такі і альфи.
Фуй там. Именно альфа определяет поведение стаи.  И горе той стае, в которой альфой становятся потомственные воры.

І серед моїх немає.
Бач, пішла мода виправдовувати провладних казнокрадів, мовляв, їх такий же воровитий народ вибрав.

і тим не менше - саме українці весь час  генерують обирають і визнають владою виключно владиславів каськівих \свинарчуків луценків.))) прямо містика якась)))

харош песдеть)))

І серед моїх немає.
ИТК №26 ждет гостей.  :laugh:

Фуй там. Именно альфа определяет поведение стаи.  И горе той стае, в которой альфой становятся потомственные воры.

альфи падають не з неба а з бет. альфою не може стати те що не визнається бетами собі подібним
джерело влади не бажання меншоості  ввладарювати а згода більшості коритись

і тим не менше - саме українці весь час  генерують обирають і визнають владою виключно владиславів каськівих \свинарчуків луценків.))) прямо містика якась)))

харош песдеть)))
Да вот и тебя сгенерировали, бля. Ты тоже свнячук, говно и мамчур?

Тут такая тема...Многие бьются лбами об дерево, надев вышиванки на свое вологодское тело,стараясь доказать какие они тру украинцы.А если вдуматься то в чем повод для гордости?Кравчук,Лазаренко,Тимошенко,Порошенко,Ющенко,Симоненко,Витриенко,Свинарчук,Мамчур итд итп  :weep: Чему гордиться?Проебаной территории?Сократившемуся населению?Заробитчанам,переплюнувшим таджиков?Мародерству,трусости,продажности?Конечно не все из нас такие,но результаты говорят сами за себя и это упрямая статистика.Поэтому если человек называет себя украинцем,не ради корыта,то ему нужно говорить за это спасибо,как болельщику футбольной команды вылетевшей во вторую лигу,который даже после этого от нее не отказывается

саме ці люди прбилии і робляь владою цих
Кравчук,Лазаренко,Тимошенко,Порошенко,Ющенко,Симоненко,Витриенко,Свинарчук,Мамчур итд итп 
вони не жертви вони співучасники
то ж не шкода)))

Да вот и тебя сгенерировали, бля. Ты тоже свнячук, говно и мамчур?

я атеїст\противсіх. мені вистачило один раз наступити е=на граблі - у свої перші вибори -- перший тур за дрищаа)) звідтоді я участ у цьому  не бееру)) тільки спостерігаю.
я атееїст і в питаннях національності

я атеїст\противсіх. мені вистачило один раз наступити е=на граблі - у свої перші вибори -- перший тур за дрищаа)) звідтоді я участ у цьому  не бееру)) тільки спостерігаю.

+

Плевать на эту шулерскую возню.Нужно строить свою жизнь так,чтобы никак от них не зависеть.И это первое и главное правило для нормального честного человека живущего в этой стране

+

Плевать на эту шулерскую возню.Нужно строить свою жизнь так,чтобы никак от них не зависеть.И это первое и главное правило для нормального честного человека живущего в этой стране
(tu)

То ти кругле, як нуль, zero  :gigi:

То ти кругле, як нуль, zero  :gigi:

https://youtu.be/stpaq27-V70

З усвідомленням того, що такі безнаціональні атеїсти будуть завжди, я би не пенсіонерів пропонував права голосу позбавляти, а саме їх.
Або хай оплачують свою участь у виборах. (x) крадіжками паралельно з обраними на народному волевиявленні жирувать  :gigi:

З усвідомленням того, що такі безнаціональні атеїсти будуть завжди, я би не пенсіонерів пропонував права голосу позбавляти, а саме їх.
Або хай оплачують свою участь у виборах. (x) крадіжками паралельно з обраними на народному волевиявленні жирувать  :gigi:
розслабь пукан. я й не голосую. бридую свинарчуками))))) (tu)  [ua]

ні. Вір є незчисленна кількість, всі релігії це віра у надприродне, національність не має ніякого стосунку з надприродним, тому національність це не релігія

Я дуже добре спiлкуюся українською москале... А ще польською та англiйською. Как говорится узкоумие не знает национальности.
українець це той хто думає українською... а думаєш ти узким язиком,тому ти не українець

українець це той хто думає українською... а думаєш ти узким язиком,тому ти не українець
треба поверу перевірити ДНК гонсалеса на українскість. Обидві!))

треба поверу перевірити ДНК гонсалеса на українскість. Обидві!))

не сподобалося?  значить і ти не думаєш українською

не сподобалося?  значить і ти не думаєш українською
до чого тут сподобалось чи ні. Я хотів би почитати вашу з повером дискусію про критерій. Ви обидва вважаєте себе справжніми і відмовляєте іншим, виходячи з себе як взірця. Тож дискусія могла би бути цікавою

то все таки - ти думаєш українською?

Нет. Не украинец.

Да и мне вообще пофиг какой национальности человек.

Нет. Не украинец.

(tu)

Повна версія