Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я - українець!

Re: Я - українець!

d2alex робить висновок про невігластво на підставі власного  "потока сознания"..
Міксер,змішав усе ,шляхом софістики та підмін понять щось тут доводить..
По перекладам..Мені байдуже хто з якого басурманського,або європецського " изика" перекладає нація або народ..
МИ українці визначаємо сутність назви нація ,як саме однакові люди за походженням з часів наших прабатьків.
Можете так саме визначити і народ ,наприклад є пропозиція так визначити у КУ:
Корінний та державоутворюючий Народ країни Україна- це люди що мають хоча б 70% генотипу українсько-словянсько-арійської  групи народів, належать до європеоїдної раси..
Але це ніяк не вплине на ваше безапеляційне ствердження суті нації. Ще раз - нація = етнічне походження за генотипом. Крапка.
Щодо усіляких караімів та кримських татар. Українська нація їм нічого не винна.Ніколи нікого не завойовувала ,та не зазіхала на інші землі.Навпаки - потріпала від чужинців,загарбників та злодіїв.Таким були всі часи і татари для українців..Тому давати їм землю та ще і автономію ніхто не буде. Нехай живуть за принципами хартії ЄС про нацменшини та і все.
Щодо існуючий ситуації з суб'єктністю української нації - ії нема. Це факт. Представляють ії інтереси ,в лапках,люди які належать якій  завгодно нації,тільки не українці.
Ось тут головна проблема. Начебто земля є,держава є,але суб'єктності нема.
Виправлення цієї колізії - ключове завдання.

МИ українці визначаємо сутність назви нація ,як саме однакові люди за походженням з часів наших прабатьків.
перевіртесь https://www.eupedia.com/genetics/which_ancestry_dna_test_to_choose.shtml

свинарчукізм є норма для 64 бітного українця?  ічому всі укрпрезиденти хворііють на свинарчукізм. неввже тому  що свинарчуукізм це і є буття українцем?

свинарчукізм є норма для 64 бітного українця?  ічому всі укрпрезиденти хворііють на свинарчукізм. неввже тому  що свинарчуукізм це і є буття українцем?
негативний відбір, ти вже питав

негативний відбір, ти вже питав

позитивний відбір))))

свинарчук то і  ввеершина евволюцїї  українця (tu) хто не свинарчук той або н українець або гавно [ua]

свинарчук це українська мрія (tu)  [ua]

d2alex робить висновок про невігластво на підставі власного  "потока сознания"..
Міксер,змішав усе ,шляхом софістики та підмін понять щось тут доводить..
По перекладам..Мені байдуже хто з якого басурманського,або європецського " изика" перекладає нація або народ..
Можете так саме визначити і народ ,наприклад є пропозиція так визначити у КУ:
Корінний та державоутворюючий Народ країни Україна- це люди що мають хоча б 70% генотипу українсько-словянсько-арійської  групи народів, належать до європеоїдної раси..
Але це ніяк не вплине на ваше безапеляційне ствердження суті нації. Ще раз - нація = етнічне походження за генотипом. Крапка.
Щодо усіляких караімів та кримських татар. Українська нація їм нічого не винна.Ніколи нікого не завойовувала ,та не зазіхала на інші землі.Навпаки - потріпала від чужинців,загарбників та злодіїв.Таким були всі часи і татари для українців..Тому давати їм землю та ще і автономію ніхто не буде. Нехай живуть за принципами хартії ЄС про нацменшини та і все.
Щодо існуючий ситуації з суб'єктністю української нації - ії нема. Це факт. Представляють ії інтереси ,в лапках,люди які належать якій  завгодно нації,тільки не українці.
Ось тут головна проблема. Начебто земля є,держава є,але суб'єктності нема.
Виправлення цієї колізії - ключове завдання.
Шановний Power.
Я розповідаю про спільноти людей, які самоідентифікуються в ці спільноти не шляхом вимірювання форми черепу і тестів ДНК, а через прихільність до  певної культури та мови.
Повірте, такі спільноти існують і у світі їх зазвичай називають національними.
Ви ж тлумачите про якусь іншу спільноту людей -  спільноту, що сформована за антропологічною ознакою.
Звісно, ви для своїх досліджень можете групувати людей за будь-якою ознакою, але щоб вони самі об'єднувалися в спільноти за антропологічними даними - такого я ще не чув.
Так, колись був Ку-клус-клан, німецькі нацисти були. Але сьогодні - це суцільний моветон.   
Якщо ви спробуєте розписати концепцію національного устрою на планеті в межах вашого уявлення про нації, у вас вийде Mein Kampf.

свинарчук це українська мрія (tu)  [ua]
Це інша зміна заступила.Вона відповіді не читає попередні.."Давай по новой,все херня!"(с)

Шановний Power.
Я розповідаю про спільноти людей, які самоідентифікуються в ці спільноти не шляхом вимірювання форми черепу і тестів ДНК, а через прихільність до  певної культури та мови.
Повірте, такі спільноти існують і у світі їх зазвичай називають національними.
Ви ж тлумачите про якусь іншу спільноту людей -  спільноту, що сформована за антропологічною ознакою.
Звісно, ви для своїх досліджень можете групувати людей за будь-якою ознакою, але щоб вони самі об'єднувалися в спільноти за антропологічними даними - такого я ще не чув.
Так, колись був Ку-клус-клан, німецькі нацисти були. Але сьогодні - це суцільний моветон.  
Якщо ви спробуєте розписати концепцію національного устрою на планеті в межах вашого уявлення про нації, у вас вийде Mein Kampf.

Кому моветон??Чім розмовляти про планетарний устрій,походить поруч..Спокійно собі існує держава Ізраїль..Клала з лівою різьбою прибор на всі ваші самовизначення та просить дати метрики матері та/або бабусі..Тому відмову в етнічному визначенню української національності сприймаю від людини,яка  або злигалась с катами українців або не сповна розуму..
А вусатим німцем когось іншого лякайте..На відміну від переможеного німецького нацизму сіонізм нікуди не дівся і є по суті резолюції ООН - такою самою формою фашизму та нацизму..

Я розповідаю про спільноти людей, які самоідентифікуються в ці спільноти не шляхом вимірювання форми черепу і тестів ДНК,
Якщо тести ДНК реально пройти Порошенку, Тимошенко, Яценюку... та iншим (хiба що за виключенням Гройсмана), то вашому прибацаному опонентовi доведеться вбитися апстiну  :weep:  Тому, що їхнє генеточне походження спiвпаде повнiстю з середнiм по Українi  :weep:

costashu - ты не украинец явно, обсыраешь украинскую власть во время войны,  ты - ГНИДА кацапская
  :bueee:

пишу - продовжуйте

16. Право націїї на самовизначення походить з усвідомлення того, що кожна національна культура є найвищим результатом тривалої соціальної еволюції людини на шляху родина - плем'я - рід - етнос - нація.
Що кожна національна культура - це безцінне унікальне знання, яке і утворє сучасну цивілізацію і втрата будь-якої національної культури є втратою для всієї цивілізації.
Запитайте пересічну людину, чи треба захистити амурського тигра від вимирання? Кожен з нас скаже, що треба, і не тому, що ми сумуватимемо за симпатичною тваринкою.
Просто підсвідомо ми розуміємо, що запорукою біологічної еволюції на Землі є велика різноманітність тваринних форм і видів.
Абсолютно теж саме стосується не тільки біологічних форм, а й соціальних - втрата, скажімо, кримськотатрської національної культури реально збіднить загальнолюдську цивілізацію. 
Ще одна корисна аналогія: Софія Київська вже не належить українцям повноцінно - вона визнана всесвітньою історичною пам'яткою і загальнолюдським надбанням.
Державі належить тільки обов'язок з підтримки цієї пам'ятки в належному стані, але зруйнувати її, або перепрофілювати під ресторан вона права не має.
Аналогічне відбувається і з національними культурами - всі вони вважаються надбанням загальнолюдської цивілізації, а на державі, в межах якої відбулося самовизначення нації, лежить обов'язок по захисту і розвитку її культури.   
Цим порівнянням я хочу донести до нашого суспільства, що захист культур корінних націй України (української, кримськотатарської, караїмської та кримчацької) є громадянським обов'язком кожного громадянина України.
Таким самим обов'язком, як захист Софії Київської, сплата податків або служба в армії.

17.  Державний протекціонізм національної культури полягає в впровадженні законодавчих заходів, які на території компактного проживання носіїв цієї національної культури забезпечують їй  панівний, позаконкурентний стан.
Це мовні квоти в засобах ЗМІ, пільги на сворення та реалізацію національного культурного продукту, державні витрати на різноманітні державні інституції, які опікуються цією проблематикою.
Мету такого протекціонізму можна вважати досягнутою, коли на цій території буде панувати стійке мовно-культурне національне середовище і коли передача національної культури в наступні покоління буде відбуватися не тільки державними навчальними закладами, а, насамперед, в природний спосіб - від батьків дітям в родині.   

18. Представники національних меншин схильні інтерпретувати державний протекціонізм корінних національних культур, як прояв нерівності громадян за національною ознакою.
Це неправда і маніпуляція: державні преференції надаються національній культурі, а не її носіям - це абсолютно різні речі.
Національна нерівність виникне у випадку, якщо українцям або кримськім татарам, наприклад, впровадять квоти на вступ у ВУЗ, набо на державну посаду.
А от нижча ціна на україномовну книжку за рахунок скасування ПДВ жодним чином не пов'язана з національною нервіністю - вартість цієї книжки однакова для представника будь-якої національності.
Запобіжником національної нерівності є відсутність графи "національність" в паспорті громадянина України. 
Без неї технічно неможливо впровадити будь яку преференцію чи обмеження за національною ознакою.       

costashu - ты не украинец явно, обсыраешь украинскую власть во время войны,  ты - ГНИДА кацапская
  :bueee:
бабах! :lol:

19. Наприкінець, про феномен так званих "російськомовних українців".
Це дуже строкатий прошарок суспільства і тому їх треба розглядати окремо і виважено. Я б їх поділив на 3 категорії:

а) Звичайна російськомовна проросійська вата, незалежно від етнічного походження.
З ними все ясно - по суті це 5-та колона Кремля і закликати їх до вживання української взагалі безглуздо.
Вони створюють величезну загрозу українській державності, але боротися з ними слід в іншій площині.

б) Громадяни, що національно самоідентифіковані росіянами і є патріотами України.
Ці люди є представниками російської національної меншини в Україні і мають певні права на вжиток власної мови та культури, так само, як і інші національні меншини.
Звинувачувати їх у вживанні російської мови в побуті - просто абсурд, вони для того і самоідентифікувалися росіянами, щоб бути носієм саме російської культури та мови.
Інша справа, що вони мають використовувати українську на службі - але то вже інша розмова.
Як раз ця категорія громадян менш за інших протистоїть українській мові - свідомо визнаючи себе національною меншиною, вони зазвичай не претендують на якісь мовні преференції.

в) Російськомовні громадяни, які вважають себе українцями за національністю.
Але ж українська національна спільнота їм цілком обґрунтовано пояснює, що без вживання української в побуті, без зобов'язання бути носієм української мови та культури своїм нащадкам, така ідентифікація неможлива.
Вони гуртуються в цілий громадянський рух і вигадують собі різноманітне обґрунтування своєї ліні чи неспроможності перейти на українську - від двомовності української нації до необов'язковості мовної ознаки в національному самовизначенні.
По суті, це національно не самовизначені люди. Мені вони нагадують алкоголіка, якому не вистачає духу кинути пияцтво і тому він вигадує історії про корисні властивості горілки.
Ця категорія теж є неоднорідною - багато з цих громадян, відчуваючи своє українське походження, щиро намагаються асимілювати дітей в український національний простір, а от інші - вперто вважають це за непотрібне.
От останні і є найнебезпечнішими для майбутнього української мови - вони завжди будуть підтримувати ідею державної двомовності та під прикриттям патріотизму опиратися наданню преференцій українській мові.

Знов за рибу гроші. :K
В жодне ваше прокрустове ложе,яке ви малюєте для українців,не вкладається Ізраїль..Бо там мова БУДЬ яка..Щоб тебе признали своїм- ПОХОДЖЕННЯ галахічне..Мати- єврейка..Крапка.Це краще ніж тисяча слів (с)

Знов за рибу гроші. :K
В жодне ваше прокрустове ложе,яке ви малюєте для українців,не вкладається Ізраїль..Бо там мова БУДЬ яка..Щоб тебе признали своїм- ПОХОДЖЕННЯ галахічне..Мати- єврейка..Крапка.Це краще ніж тисяча слів (с)
країна, якій менше століття, намагається зібрати свій генофонд по краплі зі всього світу. Що вас тут дивує?

країна, якій менше століття, намагається зібрати свій генофонд по краплі зі всього світу. Що вас тут дивує?
Мене дивує,що вона при цьому ВІДМОВЛЯЄ у таких самих критеріях по збереженню генофонду іншим   B-)

Мене дивує,що вона при цьому ВІДМОВЛЯЄ у таких самих критеріях по збереженню генофонду іншим   B-)
давайте розберемось. Два питання - чи відмовляє? Друге - генофонд якої країни знаходиться під загрозою?

Це дуже строкатий прошарок суспільства і тому їх треба розглядати окремо і виважено. Я б їх поділив на 3 категорії:

а) Звичайна російськомовна проросійська вата, незалежно від етнічного походження.
З ними все ясно - по суті це 5-та колона Кремля і закликати їх до вживання української взагалі безглуздо.
Вони створюють величезну загрозу українській державності, але боротися з ними слід в іншій площині.

б) Громадяни, що національно самоідентифіковані росіянами і є патріотами України.
Ці люди є представниками російської національної меншини в Україні і мають певні права на вжиток власної мови та культури, так само, як і інші національні меншини.
Звинувачувати їх у вживанні російської мови в побуті - просто абсурд, вони для того і самоідентифікувалися росіянами, щоб бути носієм саме російської культури та мови.
Інша справа, що вони мають використовувати українську на службі - але то вже інша розмова.
Як раз ця категорія громадян менш за інших протистоїть українській мові - свідомо визнаючи себе національною меншиною, вони зазвичай не претендують на якісь мовні преференції.

Але ж українська національна спільнота їм цілком обґрунтовано пояснює, що без вживання української в побуті, без зобов'язання бути носієм української мови та культури своїм нащадкам, така ідентифікація неможлива.
Вони гуртуються в цілий громадянський рух і вигадують собі різноманітне обґрунтування своєї ліні чи неспроможності перейти на українську - від двомовності української нації до необов'язковості мовної ознаки в національному самовизначенні.
По суті, це національно не самовизначені люди. Мені вони нагадують алкоголіка, якому не вистачає духу кинути пияцтво і тому він вигадує історії про корисні властивості горілки.
Ця категорія теж є неоднорідною - багато з цих громадян, відчуваючи своє українське походження, щиро намагаються асимілювати дітей в український національний простір, а от інші - вперто вважають це за непотрібне.
От останні і є найнебезпечнішими для майбутнього української мови - вони завжди будуть підтримувати ідею державної двомовності та під прикриттям патріотизму опиратися наданню преференцій українській мові.

непогана класифікація, майже згоден, але її   покращити можуть  дві обставини

1. Скільки громадян належать до цих трьох категорій?

2. Яка динаміка кількості  по кожній категорії  - їхня кількість зростає, спадає  чи стабілізувалася. Яка швидкість зростання/спадання, які погнози на 10, 20,50 років?

Щоб приймати стратегічні рішення потрібно обов'язково мати цю інформацію

давайте розберемось. Два питання - чи відмовляє? Друге - генофонд якої країни знаходиться під загрозою?
Давай.
Перше- відмовляє.Бо зі всіх джерел,які хоч якось зачіпляють питання етнічного походження ,одна мантра - самовизначінність..Носій культури..Мови,звичаїв а НЕ ГЕНОТИПУ..При чому - цькування,що зараз моветон та не в тренді- це найменше..Що негр ,який розмовляє українською ,належить до української нації - це нормально і т.п. І навпаки - ,якщо у людини мати та батько -українці,але він розмовляє не українською - він вже НЕ належить до української нації..І це постійно ,мегатонни інформації
Навіть у КУ ввели поняття - народ ,це громадяни всіх національностей,таким чином позбавивши корінну націю права виключної суб'єктності на ії споконвічної території..Отакоеот..
По друге - так,генофонд української нації під загрозою. Нас у 33-х роках було 81 млн.Іде постійне зменшення етнічних українців. Є перспектива,що з такою від'ємною демографічною динамікою нас залишиться 10-15 млн через яких ось 30-років..А це інтегральний показник всіх дій тих чи інших сил на націю.Вважаю це геноцидом.Свідомим позбавленням нації можливості як існувати ,так і народжувати ..

Давай.
Перше- відмовляє.Бо зі всіх джерел,які хоч якось зачіпляють питання етнічного походження ,одна мантра - самовизначінність..Носій культури..Мови,звичаїв а НЕ ГЕНОТИПУ..При чому - цькування,що зараз моветон та не в тренді- це найменше..Що негр ,який розмовляє українською ,належить до української нації - це нормально і т.п. І навпаки - ,якщо у людини мати та батько -українці,але він розмовляє не українською - він вже НЕ належить до української нації..І це постійно ,мегатонни інформації
Навіть у КУ ввели поняття - народ ,це громадяни всіх національностей,таким чином позбавивши корінну націю права виключної суб'єктності на ії споконвічної території..Отакоеот..
то гонсалес агент світового сіонізму? Он воно як
По друге - так,генофонд української нації під загрозою. Нас у 33-х роках було 81 млн.Іде постійне зменшення етнічних українців. Є перспектива,що з такою від'ємною демографічною динамікою нас залишиться 10-15 млн через яких ось 30-років..А це інтегральний показник всіх дій тих чи інших сил на націю.Вважаю це геноцидом.Свідомим позбавленням нації можливості як існувати ,так і народжувати ..
не заперечую цих явищ, але для збереження генофонду треба навіть не мільйони, а сотні осіб. Це біологія

присвячується гонсалесу

присвячується гонсалесу

не згадуй моє ім'я всує!  :punish:

не згадуй моє ім'я всує!  :punish:
та мені цікаво, чи відаєте ви що творите, бо якщо відаєте, це обтяжуюче

та мені цікаво, чи відаєте ви що творите, бо якщо відаєте, це обтяжуюче

і  що я  творю?

і  що я  творю?
заважаєте Україні українізуватись

заважаєте Україні українізуватись

чим?

чим?
своєю категоричністю ви знищуєте прагнення українізуватись, а не підтримуєте його

щез гонсалес ((

не зрозумів в чому різниця між а) і в)особливо з другим підвидом

Повна версія