Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я - українець!

Я - українець!

Опитування
Так?
Всього проголосувало: 140
так  128 

91% 
частково  4 

3% 
ні  8 

6% 

опитування стосовно ідентичності, як зараз кажуть. Критерії для кожного свої, підкреслюю. Для кого це п'ята графа, для другого кров, для інших мова, чи громадянство, чи ще щось, чи взагалі нічого. Критерій в цьому опитуванні - самоідентичність. Вирішуйте, панове. Якщо не вирішили раніше - є шанс зараз

Re: Я - українець!

Ми -українська нація - автохтонні жителі цієї землі з покон віків ..Етнічні та людські риси яких від природи та "конструкції" - людяність,жертовність,гідність,справедливість,чесність..І наприкінці - наявність СОВІСТІ,як найвищої чесноти людини..У кого інша конструкція - тим не зрозуміти..
Тому жодних "самовизначень"..Є гаплогрупа у ДНК українсько-слов'яно-арійська - то українець..

нет.

костег, ты гагауз

костег, ты гагауз
Свырыд Пэтровыч новое слово выучил. И считает его оскорблением. :facepalm1:

Ми -українська нація - автохтонні жителі цієї землі з покон віків ..Етнічні та людські риси яких від природи та "конструкції" - людяність,жертовність,гідність,справедливість,чесність..І наприкінці - наявність СОВІСТІ,як найвищої чесноти людини..У кого інша конструкція - тим не зрозуміти..
Тому жодних "самовизначень"..Є гаплогрупа у ДНК українсько-слов'яно-арійська - то українець..

і як такі юбермені так ганебно просрали крим і мають найкорумпованіший бантустан на континенті?

і як такі юбермені так ганебно просрали крим і мають найкорумпованіший бантустан на континенті?
не можу навести дані закритого опитування, але серед етнічних рис українців не тільки чесноти

Тому що керівні посади у всіх гілках влади захоплені іншими етнічними мафіозними кланами..Жодного українця ..

Тому що керівні посади у всіх гілках влади захоплені іншими етнічними мафіозними кланами..Жодного українця ..
це найпростіше пояснення, і вже тому помилкове

це найпростіше пояснення, і вже тому помилкове
Не бачу помилок.
Пред'ява українцям- а їх ЖОДНОГО у керівництві..Тому будь ласка - питання іншим етносам..

треба ще  один пункт добавити 

- узкоязикий укрАинеЦ

а  то все коцапйо і укроси запишуться українцями

треба ще  один пункт добавити 

- узкоязикий укрАинеЦ

а  то все коцапйо і укроси запишуться українцями
що вам болить, гонсалес?

що вам болить, гонсалес?

здається я чітко пояснив свою пропозицію

здається я чітко пояснив свою пропозицію
поки що ні. Вимагаєте расової чистоти? Чи що?

костег, ты гагауз
а ти - бесарабський циган, як і твоє кучеряве ідолище

поки що ні. Вимагаєте расової чистоти? Чи що?

я пропонував ще один пункт меню вставити...це так важко зрозуміти??

я пропонував ще один пункт меню вставити...це так важко зрозуміти??
ви прочитали пояснення до голосування?

а ти - бесарабський циган, як і твоє кучеряве ідолище

:D

ви прочитали пояснення до голосування?

читав..
опитування некоректне тому що воно повністю ігнорує узкоязких і вони себе відносять не  до своєї категорії

читав..
опитування некоректне тому що воно повністю ігнорує узкоязких і вони себе відносять не  до своєї категорії
ви заперечуєте самоідентичність як основу нації?

Украинец по всем статьям, только на этом форуме маскальская дичь иногда кацапом обзывает)) болезные..

читав..
Ну так сделай "корректное", обмылок. Про то, куда относить "узкоязыких".

вчіться формулювати правильно думки

самоідентичність це лише  один із способів декларування своєї ідентичності, а спосіб не може бути основою нації..
далі - самоідентифікація погано працює в маргінальних пограничних ситуаціях... якщо україномовний українець себе визнає українцем це  одне, а якщо українцем себе називає людина яка не належить українській культурі, не використовує українську мову, а знаходиться повністю метально в культурі іншої країни   то виникає питання   - а з якою методою він себе самоідентифікує українцем якщо по факту він ним не є..чи не є це диверсією агресора?
тому в цій ситуації самоідентифікація некоректна
я пояснив?

Ну так сделай "корректное", обмылок. Про то, куда относить "узкоязыких".

брись коцап

Украинец по всем статьям, только на этом форуме маскальская дичь иногда кацапом обзывает)) болезные..

ось знайшовся укрАинеЦ який себе помилково вписав в українці..   саме для таких треба ввести пункт - узкоязикий укрАинеЦ

брись коцап
Шо, ссышь? Бо будешь в фуях, как дикобраз? "украинец" вологодский еще один.

)))
самоідентичність це лише  один із способів декларування своєї ідентичності, а спосіб не може бути основою нації..
далі - самоідентифікація погано працює в маргінальних пограничних ситуаціях... якщо україномовний українець себе визнає українцем це  одне, а якщо українцем себе називає людина яка не належить українській культурі, не використовує українську мову, а знаходиться повністю метально в культурі іншої країни   то виникає питання   - а з якою методою він себе самоідентифікує українцем якщо по факту він ним не є..чи не є це диверсією агресора?
я пояснив?
пояснили, дякую - ви нічого не розумієте в цьому питанні

далі - самоідентифікація погано працює в маргінальних пограничних ситуаціях... якщо україномовний українець себе визнає українцем це  одне, а якщо українцем себе називає людина яка не належить українській культурі, не використовує українську мову, а знаходиться повністю метально в культурі іншої країни   то виникає питання   - а з якою методою він себе самоідентифікує українцем якщо по факту він ним не є..чи не є це диверсією агресора?
я пояснив?

Не так..Є  інше проти самоідентичності..Зворотня ситуація. Коли людина добре знається на історії,культурі.Розмовляє виключно українською мовою..Виключно,щоб отримати вхідний квіток до ресурсів і можливості грабувати українську націю.То все це не робить з нього українця..Нагадаю.Саме ідеальне знання місцевої культури,звичаїв,мови - основна вимога для іноземних шпигунів. Щоб легше було інтегруватись в суспільство..Тому мова та культура - не остаточне для визнання етнічної належності.І уж ніяк самоідентичність не може бути ознакою такої належності. Виключно походження.ДНК ,кров..
Тому наполягаю,що російськомовні ,але за походженням українці - належать до української нації..А в дошку щодня розмовляючий мовою та у вишиванці єврей,або афроамеріканець - ні..

Пряма відповідь - заперечую.І Відмовляю всім інородцям іменувати себе належними до української нації..То щось від ії імені казати..

ось знайшовся укрАинеЦ який себе помилково вписав в українці..   саме для таких треба ввести пункт - узкоязикий укрАинеЦ
Я дуже добре спiлкуюся українською москале... А ще польською та англiйською. Как говорится узкоумие не знает национальности.

етнічної належності
ви обрали критерієм кров. Це ваше право. Я підкреслив у поясненні, що критерії для кожного свої. Чому ви заперечуєте права інших?

ви обрали критерієм кров. Це ваше право. Я підкреслив у поясненні, що критерії для кожного свої. Чому ви заперечуєте права інших?
Чому  я виклав .. Бо занадто низький поріг втертись у довіру та знищити націю.Так зараз і відбувається.

вже можна сказати, що результат голосування є. І він, як на мене, дуже обнадійливий

Украинец по всем статьям

То чому тоді  за кордоном на таких як ти всі кажуть руцкій :S

То чому тоді  за кордоном на таких як ти всі кажуть руцкій :S
Не знаю, 5 рокiв прожив за кордоном де багато мандрував Європою, таке чув тiльки в Нiмеччинi. Зрештою здогадуюсь чому. Закордон вiн дуже рiзний.

Не знаю, 5 рокiв прожив за кордоном де багато мандрував Європою, таке чув тiльки в Нiмеччинi. Зрештою здогадуюсь чому. Закордон вiн дуже рiзний.
чому?

то як супер люди українці постійно обирають і визннають владою ницих унтерменш? та ще й постійно їх переобирають

чому?
Нiчого сакрального, багато Меркель та друга Володi Пуцiна на екранах, багато туристiв звiдти, стартапери проклали туди стежину. То як кажуть рука руку... Але то може змiнитися на короткому вiдрiзку, задумали в полякiв позичити наших заробiтчан. Але то в трохи вiддаленiй перспективi. Культурi треба час для проникнення.

Я, юлюк steol, стверджую: я українець.
Я маю підстави це стверджувати, бо скільки себе пам'ятаю, завжди себе відчував українцєм.
Бували обставини, при яких це відчуття було гостріше, але сумнівів в цьому не було ні разу.

Я, юлюк steol, стверджую: я українець.
Я маю підстави це стверджувати, бо скільки себе пам'ятаю, завжди себе відчував українцєм.
Бували обставини, при яких це відчуття було гостріше, але сумнівів в цьому не було ні разу.

а тепер дай визначення "почуватись українцем" свинарчук мамчур гелетей владислав каськів еис теж почуваються уукраїнцями

Повна версія