Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От вам і зубажіння :D

Re: От вам і зубажіння  :D

Непотрібно, бо нема різниці що витягати з кишені - смартфон чи гаманець. Єдине що корисне так це нфц мітки, типу приліпив на тумбочку біля ліжка мітку беззвучного режиму - і просто кладеш туди смарт і все, смарт на беззвучному. Ну цей понт не вартує 100 баксів точно.
я по виписці підрахував, що процент платежів через епл пей вже майже сягнув ста
Дружина так взагалі годинником платить в 100% випадків
Телефон/годинник завжди з собою, а гаманець ні.

tyv

Поділимо 30 ярдів грн на 45 мільйонів населення і вийде що кожен українець витратив на смартфона в середньому 670грн.
Діли на 37 мільйонів, це максимум

я по виписці підрахував, що процент платежів через епл пей вже майже сягнув ста
Дружина так взагалі годинником платить в 100% випадків
Телефон/годинник завжди з собою, а гаманець ні.
ну так то годинник чи браслет. У кацапів альфабанк навіть перстні продає з нфц. А якщо вже лізти в кишеню, то яка різниця за чим? Гаманець завжди з собою, а вдруг термінал не працює в магазині..

щодо того, потрібен чи не потрібен нфс  --   я цілком норм. жив без нього, але тепер вже нізащо не взяв би телефон ,в якому його нема
те саме стосується багатьох цяцьок  -мультиварка,наприклад, я теж колись вважав. що вона й нах не потрібна

В 13-му відсоток смартфонів був нижчим
Ви ще порівняйте з 1914 роком, як було прийнято в союзі. Смартфон зараз є предметом необхідності, який батьки купують навіть для дітей. Заміна кнопочних на смарти за останні роки ні в якоій мірі не є заслугою нашої економіки. Така ж тенденція скоріш за все й у відсталих країнах Африки.Тому те що українські сім'ї чи  приватні підприємці використовують більше своїх коштів на придбання необхідних мобільних аксесуарів є нормальним і не характеризує ступені заможності.
Коректніше порівнювати покупку автомобілів, меблів чи крупної кухонної техніки.

Останнє редагування: 8 березня 2019 13:33:55 від Cталкер

мультиварка,наприклад, я теж колись вважав. що вона й нах не потрібна
Ну повно сімей де вона пилиться на холодильнику. Якщо брати то на олх б.у. погратися.

Ну повно сімей де вона пилиться на холодильнику. Якщо брати то на олх б.у. погратися.

не так вже дорого вона коштує
те ж саме з телефоном - обговорюють,наче корову збираються купувати
в будь-якому випадку правильно мати пристрій з максимумом функцій

скажу чесно, смарти 95% публіки взагалі не потрібні, бо не юзають і 1% можливостей, для них це просто статусна цяцька.

не так вже дорого вона коштує
те ж саме з телефоном - обговорюють,наче корову збираються купувати
в будь-якому випадку правильно мати пристрій з максимумом функцій
з максимумом функцій коштує вона дороговато. І нах той максимум функцій, якщо більшість з них маркетингові і нах вам не треба. От вам треба aptx драйвер для прослуховування флаку на блютуз навушниках? А цей драйвер тільки на моделях від 400 баксів є :weep:  тупий розвод потреблядєй...

Непотрібно, бо нема різниці що витягати з кишені - смартфон чи гаманець. Єдине що корисне так це нфц мітки, типу приліпив на тумбочку біля ліжка мітку беззвучного режиму - і просто кладеш туди смарт і все, смарт на беззвучному. Ну цей понт не вартує 100 баксів точно.

Чушь. Сразу видно что вы никогда не пользовались оплатой с смартфона.
И дело даже не в удобстве. Привязка карточки(виза/мастер) производится очень своеобразно, что даёт очень много преимуществ.

Ну и nfc сейчас не стоит +100$.   

Діли на 37 мільйонів, це максимум

Делить надо на кол-во избирателей

скажу чесно, смарти 95% публіки взагалі не потрібні, бо не юзають і 1% можливостей, для них це просто статусна цяцька.
Що значить не потрібні? Телефонувати зручніше. Всі виклики на великому екрані. Відпала необхідність носити мильницю. По вайберу можна  передати миттєве фото будь якого документа чи предмета. Завжди при собі вихід в нет. Калькулятор, календар,годинник. Це для простого користувача. Навігатор  для водія. Цього мало?

ну так то годинник чи браслет. У кацапів альфабанк навіть перстні продає з нфц. А якщо вже лізти в кишеню, то яка різниця за чим? Гаманець завжди з собою, а вдруг термінал не працює в магазині..
картка в гаманці, гаманець в кишені, витягни, приклади, введи пін, збери цей пазл назад
На годиннику ж клацнув двічі на кнопку, притулив до рідера і готово
Смартфон приклав до рідера, палець до сканера відбитку і готово
Мені так значно зручніше

І, до речі, безконтактні термінали за останній різ з‘явилися всюди де їх не було. Вже не пам‘ятаю коли востаннє довелося витягати картку

Що значить не потрібні? Телефонувати зручніше. Всі виклики на великому екрані. Відпала необхідність носити мильницю. По вайберу можна  передати миттєве фото будь якого документа чи предмета. Завжди при собі вихід в нет. Калькулятор, календар,годинник. Це для простого користувача. Навігатор  для водія. Цього мало?
:weep:
так, у порівняянні з ТА-68, безперечно, зручніше.
всі решта перечислені функції якраз і є тим 1% можливостей.

:weep:
так, у порівняянні з ТА-68, безперечно, зручніше.
всі решта перечислені функції якраз і є тим 1% можливостей.
тобто заради отих 1% можливостей народ скупає смартфони майже в 4 рази більше ніж звичайні кнопочні

15 тисяч смартфонів на день проти 4 тисяч кнопочних

тобто заради отих 1% можливостей народ скупає смартфони майже в 4 рази більше ніж звичайні кнопочні
15 тисяч смартфонів на день проти 4 тисяч кнопочних
я ж кажу- статус,мода. а прийнятний голосовий набір на смартах до сих пір не реалізували.

я ж кажу- статус,мода. а прийнятний голосовий набір на смартах до сих пір не реалізували.
ви користувалися хоч раз сірі чи асистентом гугл?
PS: комент надиктовано голосом зі смартфону

ви користувалися хоч раз сірі чи асистентом гугл?
PS: комент надиктовано голосом зі смартфону

мені не потрібне розпізнавання голосу,яке без інтернету не фуричить.мені потрібен виклик контакту по одному довгому натиску кнопки на гарнітурі, як було колись. і щоб я не говорив

Іван Петрович Черезногузадерищенко, а просто - шеф.

мені не потрібне розпізнавання голосу,яке без інтернету не фуричить.мені потрібен виклик контакту по одному довгому натиску кнопки на гарнітурі, як було колись. і щоб я не говорив

Іван Петрович Черезногузадерищенко, а просто - шеф.
виклик контактів голосом чи набір номера, як і багато інших функцій, чудово працює і без інтернету. До кожного контакту можна додати аудіомітку «шеф», «мама», «кум» ітп
Ви таки не користувалися

виклик контактів голосом чи набір номера, як і багато інших функцій, чудово працює і без інтернету. До кожного контакту можна додати аудіомітку «шеф», «мама», «кум» ітп
Ви таки не користувалися
і, щоб скористатись цією, без сумнніву, новаторською функцією, смартфон потрібно розблокувати!  :lol:
Додаткова функція програми — збір персональних даних користувачів в корпоративній системі машинного навчання. :facepalm:

Останнє редагування: 9 березня 2019 11:00:48 від magistr

і, щоб скористатись цією, без сумнніву, новаторською функцією, смартфон потрібно розблокувати!  :lol:
Додаткова функція програми — збір персональних даних користувачів в корпоративній системі машинного навчання. :facepalm:
не потрібно нічого розблоковувати, телефон мое навіть в кишені лежати, «hey siri, call «шеф»» і вуаля

не потрібно нічого розблоковувати, телефон мое навіть в кишені лежати, «hey siri, call «шеф»» і вуаля
ну, по-перше, це яблуко, по друге, офердофіга тре говорити.  замість тицьнути по кнопці -"ШЕ-Е-ЕФ!"

ну, по-перше, це яблуко, по друге, офердофіга тре говорити.  замість тицьнути по кнопці -"ШЕ-Е-ЕФ!"
добре, замість “hey, siri” скажіть “ok, google”
ви можете і тицьнути по кнопці і сказати «call шеф».
Ну давайте, вигадайте ще сценарії, в яких ваш кнопочний телефон звичніший для вас.

добре, замість “hey, siri” скажіть “ok, google”
ви можете і тицьнути по кнопці і сказати «call шеф».
Ну давайте, вигадайте ще сценарії, в яких ваш кнопочний телефон звичніший для вас.
по-перше, не звичніший, а зручніший, а по-друге, тут і вигадувати нічого не треба.

А тем временем, даже в Штатах, растут продажи кнопочников...

Та що ви кажете. Я особисто ще три роки тому дивувався, як це молодь все фоткає на смарт- цінник в маркеті, товарний чек, документ замість того щоб виписати потрібне. Тепер без цього сам не можу обійтись. Немає папірців по кишенях. Треба з кимось порадитись кинув на вайбер і чекаєш на відповідь. А міжнародні розмови по вайберу чи ватсапу. Просто в наш динамічний вік інакше не можливо. Ні через десяток років відстанеш назавжди. Колись так само вважали зайвим калькулятор. Можна ж і в стовпчик помножити

я чекаю на key3 бо в нинішньому motion бракує мені фізичної клавіатури до якої привик

Так купують різні гівносяомі що дохнуть раз на півроку, от і статистика

:new_russi:     А ну ка захвастай своим Айфон Х . Ксиоми уже запросто фору дадут Самсунгам и по цене и по качеству .)

Та що ви кажете. Я особисто ще три роки тому дивувався, як це молодь все фоткає на смарт- цінник в маркеті, товарний чек, документ замість того щоб виписати потрібне. Тепер без цього сам не можу обійтись. Немає папірців по кишенях. Треба з кимось порадитись кинув на вайбер і чекаєш на відповідь. А міжнародні розмови по вайберу чи ватсапу. Просто в наш динамічний вік інакше не можливо. Ні через десяток років відстанеш назавжди. Колись так само вважали зайвим калькулятор. Можна ж і в стовпчик помножити
Я фоткав такі речі не три роки тому, а значно раніше, так шо молодь  тут в прольоті. а функція фотографії якраз входить у вищеназваний відсоток :laugh:

Я фоткав такі речі не три роки тому, а значно раніше, так шо молодь  тут в прольоті. а функція фотографії якраз входить у вищеназваний відсоток :laugh:
То все такм купував смарт, хоч на 1% використовував? А якщо я використовую на  +30% і вважаю необхідністю. До речі, ще приват 24 згадав.

Воно й не дивно, якщо взяти до уваги що швидкість росту зарплат в Україні останнім часом найвища в Європі

Так. Це просто рве сердцята зубажундрам... пукани вже подрані й згоріли

А тем временем, даже в Штатах, растут продажи кнопочников...

Все то фігня. Прикінь, кацапе, відрізати дроти, поставити вайхвай. Це буде бомба.

Повна версія