Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От вам і зубажіння :D

От вам і зубажіння  :D
tyv

Маркетоло ги: українці у 2018 витратили 30 млрд грн на смартфони, щодня купували по 15 тисяч

Торік в Україні купили 5,4 млн смартфоні в і 1,5 млн кнопкових телефонів, витративш и на них понад 30 млрд гривень.
Про це повідомля є ITC, що проаналіз увала покупки українців на основі даних панельног о досліджен ня Point of Sales Tracking GfK Ukraine.
У порівнянн і з 2017 роком попит на мобільні телефони виріс на 15%, а витрати на них - на 34%.
Інфографі ка ITC:

Загальна кількість куплених в Україні смартфоні в і "кнопкофон ів"
Так, протягом минулого року українці щодня набували майже 19 тис. мобільних телефонів, причому 14,8 тис. з них були смартфона ми.
Середня ціна смартфона, що купувався в Україні в 2018 році, склала 5400 грн. Кнопкові телефони купувалис я в середньом у за 620 грн. Таким чином, українці щодня витрачали на мобільні телефони 82,4 млн грн.

Останнє редагування: 8 березня 2019 00:15:20 від tyv

Re: От вам і зубажіння  :D

С учетом того что они дохнут через 2-3 года,это вполне нормальны й показател ь. аж по 2 грн в день на человека тратят на смартфоны . Вот это баблище-то.

Воно й не дивно, якщо взяти до уваги що швидкість росту зарплат в Україні останнім часом найвища в Європі

для порівнянн я зубожіла Росія
продано 30 млн на 7,5 млрд дол

Воно й не дивно, якщо взяти до уваги що швидкість росту зарплат в Україні останнім часом найвища в Європі

А вы так и не вернулись в этот рай почему то

nik

Потому что это запидрабо т тупорылый как и вата. Только вату понять я могу - они упоротые, а вот порохобот ство это пздц, особенно сидя за бугром и агитирующ его за пидра. Что это, если не дно. Такое впечатлен ие что нарочно делают и хотят что б тут стало жить еще хуже.

ууууу  анакондуш ка

Поки телепнів які голосують за януковичі в, регіоналі в, зеленськи х не стане максимум 5-10%, в Україні ще довго не буде що ловити і ще багато в кого буде бажання пожити швидше за кордоном ніж в "благослов енному" узкому мірі.
Саме такі як ви і вам подібні виборці своїми уподобанн ями і тримають вже яке десятиліт тя Україну в цьому болоті узкого міра

Так шо получаєть ся, що ТС не  :peremoga: притягнув а  :zrada: ?

Чому я вважаю Зеленсько го потворним наслідком узкомірія в Україні:
як жартує людина показує, в значній мірі, її внутрішні й світ.
Внутрішні й світ у Зеленсько го - потворний, якийсь тотально совково-узкомірний з уркагансь кими кривляння ми, бухими женщінами, матюкливи ми батьками і навіть матюкливи ми дітьми!
Oднозначн о можна сказати - це не Україна, це лише  потворний покруч узкого міра в Україні

Останнє редагування: 8 березня 2019 01:10:27 від newyo

Чому я вважаю Зеленсько го потворним наслідком узкомірія в Україні:
як жартує людина показує, в значній мірі, її внутрішні й світ.
Внутрішні й світ у Зеленсько го - потворний, якийсь тотально совково-узкомірний з уркагансь кими кривляння ми, бухими женщінами, матюкливи ми батьками і навіть дітьми.
Oднозначн о можна сказати - це не Україна, це лише  потворний покруч узкого міра в Україні
Так, Україна не така. Вона має два крильця ззаду, і ще світло навколо маківки. А коли розмовляє - наче соловейко тьохкає.
А от у львівськи х маршрутка х слухають Радіо Шансон  :D Чи вже ні?

Господи, наче підлітки. ..

Так шо получаєть ся, що ТС не  :peremoga: притягнув а  :zrada: ?
в современн ом мире принято оценивать себя вчерашнег о с собой сегодняшн им, а не сравниват ь свои достижени я с соседом.

Маркетологи: українці у 2018 витратили 30 млрд грн на смартфони, щодня купували по 15 тисяч

Торік в Україні купили 5,4 млн смартфоні в і 1,5 млн кнопкових телефонів, витративш и на них понад 30 млрд гривень.
Про це повідомля є ITC, що проаналіз увала покупки українців на основі даних панельног о досліджен ня Point of Sales Tracking GfK Ukraine.
У порівнянн і з 2017 роком попит на мобільні телефони виріс на 15%, а витрати на них - на 34%.
Інфографі ка ITC:
Показати зображення...
Загальна кількість куплених в Україні смартфоні в і "кнопкофон ів"
Так, протягом минулого року українці щодня набували майже 19 тис. мобільних телефонів, причому 14,8 тис. з них були смартфона ми.
Середня ціна смартфона, що купувався в Україні в 2018 році, склала 5400 грн. Кнопкові телефони купувалис я в середньом у за 620 грн. Таким чином, українці щодня витрачали на мобільні телефони 82,4 млн грн.

До 2013 року ще далеко ...8,3 проти 6,9  :fool:

Так то була Злочинна влада, а зараз Незлочинн а...  :fool: 

Однако и вы не уезжаете почему-то.  :-o

Однако и вы не уезжаете почему-то.  :-o
А что, надо чтобы все уехали, кого же стричь будете тогда?

Как перемога-высмоктана, как факт - интересно

А скільи хліба купують в день українці? Напевно під мільйон буханок! Оце де перемога!

А что, надо чтобы все уехали, кого же стричь будете тогда?

Спасибо за заботу о нас. Что бы мы без вас делали...  :laugh: 

А скільи хліба купують в день українці? Напевно під мільйон буханок! Оце де перемога!

Хлеба то ладно.
А вот сколько тратят на игровые автоматы!
4-х кратный рост по сравнению с 2014.

Хлеба то ладно.
А вот сколько тратят на игровые автоматы!
4-х кратный рост по сравнению с 2014.
И это достижени е, без вариантов :weep:

Середня ціна смартфона менше 200 баксів. Враховуюч и айфони по кілобаксу і самсунги по 700 - реальна ціна середньог о смартфона 150. Це - ніщебродс тво.

а є такий же графік з даними по туалєтном у паперу. Боюсь він тоже росте, ібо багато серуть. значить багато їдять, а це т очна не зубажіння

Середня ціна смартфона менше 200 баксів. Враховуюч и айфони по кілобаксу і самсунги по 700 - реальна ціна середньог о смартфона 150. Це - ніщебродс тво.
чуєш, - ніщєбродс тво :big_boss: (не ти, а так). в мене телефон за 150$ ксіяoмі ред мі нот, чи що. зашибісь телефон, манала я ті айхвони.

та шо ви сретеся? ростуть продажі - добре. якщо ще добавити тих хто в Польщах купив/взяв.

чуєш, - ніщєбродс тво :big_boss: (не ти, а так). в мене телефон за 150$ ксіяoмі ред мі нот, чи що. зашибісь телефон, манала я ті айхвони.
Остання модель буде баксів 300, вдвічі дорожче ніж пересічни й купляє. А так нормальни й телефон звісно.

Поки телепнів які голосують за януковичі в, регіоналі в, зеленськи х не стане максимум 5-10%, в Україні ще довго не буде що ловити і ще багато в кого буде бажання пожити швидше за кордоном ніж в "благослов енному" узкому мірі.
Саме такі як ви і вам подібні виборці своїми уподобанн ями і тримають вже яке десятиліт тя Україну в цьому болоті узкого міра

Жорстко ти про теперішню владу в Україні. Жорстко.

tyv

До 2013 року ще далеко ...8,3 проти 6,9  :fool:

Так то була Злочинна влада, а зараз Незлочинн а...  :fool: 
Товаріщь, це загальна кількість проданих телефонів

Остання модель буде баксів 300, вдвічі дорожче ніж пересічни й купляє. А так нормальни й телефон звісно.
нє, ну я звісно міняти кожен рік ксіаомі не буду :gigi: . це ж не яфоноістр ія. буду до скону користува тися.

До 2013 року ще далеко ...8,3 проти 6,9
Судячи з графіку ще два роки потрібно, щоб вийти на рівень 2013.

tyv

Судячи з графіку ще два роки потрібно, щоб вийти на рівень 2013.
В 13-му відсоток смартфоні в був нижчим

tyv

Чому ти наводиш для прикладу рашку, а не сша чи польшу? Синдром мишебрацт ва?

Купував свої у 13, 15 і 18 році. Криза на це не впливає. Не з кнопочним же ходити.

Купував свої у 13, 15 і 18 році. Криза на це не впливає. Не з кнопочним же ходити.
точно так як і індустрія краси.  всі жінки, які муніпуляц ії робили, такі і будуть продовжув ати.

tyv

Я свій леново п780 купив в 2013 році і зараз з ним ходжу, все працює)

Я свій леново п780 купив в 2013 році і зараз з ним ходжу, все працює)

Працює але екран маленький, гігагерці в замало, оперативк и мало, та й батарея напевно теж убита. От зараз уже дійсно незнаю що там додавати. Навіть бюджетні китайці мають все що треба, крім непотрібн их понтів (нфц, аудіочіп, 48мпіксел ьні камери і т.п)

tyv

Працює але екран маленький, гігагерці в замало, оперативк и мало, та й батарея напевно теж убита. От зараз уже дійсно незнаю що там додавати. Навіть бюджетні китайці мають все що треба, крім непотрібн их понтів (нфц, аудіочіп, 48мпіксел ьні камери і т.п)
Так, думаю замінити, так екран малий, проц слабий, оперативк и мало але батарея ще дві доби тримає.
Була одна серйозна поломка - згоріла вбудована карта пам'яті.
При виборі наступног о і думаю чи потрібен це нфсі

Останнє редагування: 8 березня 2019 10:00:25 від tyv

Так купують різні гівносяом і що дохнуть раз на півроку, от і статистик а

Поділимо 30 ярдів грн на 45 мільйонів населення і вийде що кожен українець витратив на смартфона в середньом у 670грн.

При виборі наступног о і думаю чи потрібен це нфсі

Непотрібн о, бо нема різниці що витягати з кишені - смартфон чи гаманець. Єдине що корисне так це нфц мітки, типу приліпив на тумбочку біля ліжка мітку беззвучно го режиму - і просто кладеш туди смарт і все, смарт на беззвучно му. Ну цей понт не вартує 100 баксів точно.

Останнє редагування: 8 березня 2019 10:26:19 від DeL1T

Повна версія