Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Re: Всіх смузі-хльобів поздоровл яю!
PAL

кодери ВИРОБЛЯЮТ Ь код і продають його разом зі всіма правами. Нащо ти натягуєш сову на глобус?

Нє
Це ти натягуєш сову
Тут саме послуги під заказ
Ще раз  аналогія з сантехнік ом: він надає тобі послуги по прокладці труб. А не виробля труби хитрої форми, спеціальн о під твою хату

ну от я й кажу - давайте всім поставимо один податок!
5% з виручки (отриманих грошей), по-справедливості!

Правда, пан Ахмєтов буде категорич но проти - в нього зараз десь 2% максимум
Але ж ми по-справедливості, чи не так?

тре як в Ахметова 2% не більше (звідки ця маячня про 2% не зрозуміло але то таке)
інакше всі поїдуть за кордон щоб там платити 28%

Ійтішніки обґрунтов ують свої преференц ії за професійн ою ознакою 
а так вони загалом за рівноправ'я, демократі ю і лібераліз м
тільки аби податків не платити, як всі

ми обгрунтов уємо свої преференц ії тим, що якщо їх не буде, то податків буде менеше, притоку валюти буде менше, еміграція буде більшою, корупції буде більше.
тобто перференц ії для ІТ вигідні всім.

що краще, залишити податки 5% (хай 10%) і через 5 років отримати приток валюти від ІТ 10 ярдів в рік, чи встановит и податки 40% і через 5 років отримати приток валюти 2 ярдів в рік?
думаю відповідь очевидна.

ми обгрунтов уємо свої преференц ії тим, що якщо їх не буде, то податків буде менеше, притоку валюти буде менше, еміграція буде більшою, корупції буде більше.
тобто перференц ії для ІТ вигідні всім.

що краще, залишити податки 5% (хай 10%) і через 5 років отримати приток валюти від ІТ 10 ярдів в рік, чи встановит и податки 40% і через 5 років отримати приток валюти 2 ярдів в рік?
думаю відповідь очевидна.

Не буде вам 10% по схємі з чпєнами. І не буде масового звалу.

думаю наступні років 5 для ІТ буде 5% (максимум 10%).
інакше просто буде гірше всім.

думаю наступні років 5 для ІТ буде 5% (максимум 10%).
інакше просто буде гірше всім.

Птах, не перебільш уй власну цінність для краіни. Вирішуват и будеш не ти.

а місце в хмарі Амазон з Гуглем спонсорую ть, задарма роздають?
а софт - він з нема безкоштов но, як манна, сипеться? Ти в курсі цін на софт? Ціна на ОС - то копійки, які не впливають особливо
а послуги сторонніх компаній (зберіганн я коду, моніторіл ки, тестуванн я, й купа іншого мотлоху) взагалі-взагалі нічого не варті?

На ось тобі, просвіщай ся. Простий колектор логів: https://www.splunk.com/en_us/software/pricing.html#
$173 за гіг логів у день на місяць. А в нас, наприклад, 500 гіг у день генеруєть ся в середньом у
$86500 тільки за колектор логів!!!! На місяць!

іпанутися з сум, правда?

Це я ще ціни на хмару в Амазоні не показав, в тебе б дах поїхав від нулів
І? Тільки не треба розказува ти що ІТшніки купують це все за свої

PAL

про ракетну галузь теж так думали. Там шалені гроші крутилися, бо Зеніт й досі актуальни й
й що маємо тепер?
галузь практично здохла
а один-єдиний Південьма ш міг годувати усю область, якщо б поставили все правильно

про ракетну галузь теж так думали. Там шалені гроші крутилися, бо Зеніт й досі актуальни й
й що маємо тепер?
галузь практично здохла
а один-єдиний Південьма ш міг годувати усю область, якщо б поставили все правильно

Не пам"ятаю щоби було стільки вереску про ракетну галузь. Вони, до речі, теж 41% платять. Раніше ще більше було.

Птах, не перебільш уй власну цінність для краіни. Вирішуват и будеш не ти.

о, я не звернув увагу що це ти, Бггг.
ок, тобі Бггг мабуть нічого доводити сенсу нема. у тебе IQ як у Кобцева - ти би може і хотів, та не зрозумієш .

о, я не звернув увагу що це ти, Бггг.
ок, тобі Бггг мабуть нічого доводити сенсу нема. у тебе IQ як у Кобцева - ти би може і хотів, та не зрозумієш .

Птах, та не бздо. В  мене за плечами 18-ти річний досвід підприємн ицькоі діяльност і.  Так що цікаво  твоі потуги послухати, ну чисто для поржати.
Ото докажи мені що не найманий працівник на галєрі, а незалежни й суб"єкт підприємн ицькоі діяльност і.

Почитайте договір фопа з канторою. Жодних прав на код нема.
у кодерів нема, я про це й написав

Нє
Це ти натягуєш сову
Тут саме послуги під заказ
Ще раз  аналогія з сантехнік ом: він надає тобі послуги по прокладці труб. А не виробля труби хитрої форми, спеціальн о під твою хату
а токар надає послуги по обробці металу :lol: Ну капець

Птах, та не бздо. В  мене за плечами 18-ти річний досвід підприємн ицькоі діяльност і.  Так що цікаво  твоі потуги послухати, ну чисто для поржати.
Ото докажи мені що не найманий працівник на галєрі, а незалежни й суб"єкт підприємн ицькоі діяльност і.

а мені не цікаво слухати твої, як ти сказав, бздо, Бгг. попроси їх прокомент увати когось іншого.
і доводити щось якомусь фотумного дурнику - який сенс? бзди далі, без мене.

PAL

Не пам"ятаю щоби було стільки вереску про ракетну галузь. Вони, до речі, теж 41% платять. Раніше ще більше було.

тому в нас й нема ракетної галузі
бо забирати гроші всі хочуть, а розвивати галузь - ніхто

а мені не цікаво слухати твої, як ти сказав, бздо, Бгг. попроси їх прокомент увати когось іншого.
і доводити щось якомусь фотумного дурнику - який сенс? бзди далі, без мене.

Птах,  ти просто тлумок в тємі економіки і здатен в тій сфері лише гарувати клоунессо ю.
Я ж вас не лізу вчити код тапати.
10%  йому! Бггг.

тому в нас й нема ракетної галузі
бо забирати гроші всі хочуть, а розвивати галузь - ніхто

Ще раз, ти мене неуважно читав.пов инні бути преференц іі, але лише дл юр.осіб. і жодним чином не для чпєнів-ухилянтів.

Птах,  ти просто тлумок в тємі економіки і здатен в тій сфері лише гарувати клоунессо ю.
Я ж вас не лізу вчити код тапати.
10%  йому! Бггг.

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелекто м вище орангутан га то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновника м, і пенсіонер ам, і ІТшникам.
тобі цього не зрозумітт и, але спробуй хоча б запамятат и.

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелекто м вище орангутан га то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновника м, і пенсіонер ам, і ІТшникам.
Птах, ніхто нікуди не звалить, не бздо. Власникам галєр розпишуть умови, по яким вони полиняють у прибутках на 10-20%. Десь на 25-30% полиняють кодери. І всьо.

насправді йдеться про фальсифік овані відносини найманого працівник а з наймачем працівник а. Не про ФОПи, а про псевдо-ФОПи

Птах, ніхто нікуди не звалить, не бздо. Власникам галєр розпишуть умови, по яким вони полиняють у прибутках на 10-20%. Десь на 25-30% полиняють кодери. І всьо.

пане Бздо, в 2014 багато позвалюва ли навіть при податках 5%. і зараз готові звалити при потребі. як тільки схематоз стане вигідніши м ніж законна сплата податків - буде схематоз. як тільки за кордоном буде юрисдикці я де податки менші - перереєст рують все в тій юрисдикці ї. будуть коворкінг и, робота на дому, що завгодно. але 40% платити ніхто не буде. і 25-30% теж не буде.

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.

пане Бздо, в 2014 багато позвалюва ли навіть при податках 5%. і зараз готові звалити при потребі. як тільки схематоз стане вигідніши м ніж законна сплата податків - буде схематоз. як тільки за кордоном буде юрисдикці я де податки менші - перереєст рують все в тій юрисдикці ї. будуть коворкінг и, робота на дому, що завгодно. але 40% платити ніхто не буде. і 25-30% теж не буде.

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.

Ну давай греби на два кілобакса .  Жінку прихопити не забудь.
Бггг

Забув додати - не буде роботи на дому, хіба для маленьких контрок.  Те саме з коворкінг ом - після маскішоу із цілоденни м нюханням ковроліну все швидко стане на місце. Кодери вони нєжні,  спілкуват ись із пиловими кліщами не звикли.
Яж кажу, ти клоунесса, блд

Я оце скіписи на Биковель купував.. ... У ФОП-а....

PS
Я ото не розумію, чого у субсидіан та-контрабасника так люта бомбить від гіроскуте рщиків?  :shuffle:

Я оце скіписи на Биковель купував.. ... У ФОП-а....

PS
Я ото не розумію, чого у субсидіан та-контрабасника так люта бомбить від гіроскуте рщиків?  :shuffle:

То ти про кого?

То ти про кого?
А це не ти часом хизувався, що зіскочив на субсидію і щось на-чорно таскаєш з Польщі? Якщо не ти - то це тоді не про тебе.

ну і гуд.
10% то небагато і галузь залишитьс я тут з перспекти вою розвитку  (tu)

А це не ти часом хизувався, що зіскочив на субсидію і щось на-чорно таскаєш з Польщі? Якщо не ти - то це тоді не про тебе.

Ааа, та то я патомствє нного лвів"янина єгната парувками тролив :)  субсидію мені ніззя ще, бо в березні тільки рік буде після закриття ;)
Ну а  фантаста Карубі-Птаха потролити то ж не гріх, нє? 
Чи може хочеш по суті айтішноі теми поспілкув атись?

ні.
причина - вартість послуги.
замовники в дупі мали наші податки.
їх цікавить виключно вартість контракту .
а от занизькі податки цікавлять найнятих кодерів. бо це їхній заробіток .

тому не свисти на :)
і ніхто масово за кордон не їде.
бо там віддасть 50% а не 5 як в Україні тому не треба маніпулюв ати поняттями .

PAL

Забув додати - не буде роботи на дому, хіба для маленьких контрок.  Те саме з коворкінг ом - після маскішоу із цілоденни м нюханням ковроліну все швидко стане на місце. Кодери вони нєжні,  спілкуват ись із пиловими кліщами не звикли.
Яж кажу, ти клоунесса, блд

а-а-а, нуну. Давайте, більше маскі-шоу, хороших й різних!
хочете вбити галузь - це ваш вибір
Впевнені, "ніхто нікуди не зліняє"?
трошки статистик и (застаріло ї, правда):
https://newsone.ua/vazhno/velikoe-pereselenie-naroda-kuda-i-pochemu-uezzhajut-ukraintsy-iz-ukrainy.html
По данным Госкомста та за январь - сентябрь 2017 года, в Украине проживают 17,9 млн человек экономиче ски активного населения в возрасте от 15 до 70 лет. Из них экономиче ски активное население трудоспос обного возраста - 17,2 млн человек, а занятое население трудоспос обного возраста - 15,5 млн человек. Однако статистик а ООН по Украине за 2017 год показывае т, что украинцев в возрасте от 20 до 59 лет, то есть все того же населения трудоспос обного возраста, - 25,2 млн человек. Если свести украински е и междунаро дные данные, то в Украине работают 15,5 млн человек трудоспос обного возраста, а при этом могли бы работать 25,2 млн.

10 лімонів працездат них десь поділися  :shuffle:
Ну нехай там безробітт я якесь. Але все одно цифра значимо не зміниться
Зовсім ніхто нікуде не може подітися, да?

Й трошки ж нагадаю інфу. Чехи збільшили удвоє квоту на імпорт робітникі в
Німці з цього року лібераліз ують законодав ство, щоб більше іноземних робітникі в отримати
Про поляків навіть не згадую
така тенденція по всій Європі

Так що давайте, вперед, тикайте носом у ковролін, да побільше
Щоб замість 10 млн працездат ного населення десь поділося 15 млн.
тіки як захребетн иків кормити збираєтес я, га?

В Европу не втечуть
Бо там айтишник заробля не набагото бильше пересично го и доход через витрати впадуть набаго бильше ниж 5%

А в Америку ну в Америку не всиХ берут хехе

Та й 10% то асе одно шара

PAL

кожні пару місяців одін-два програмер и в невеличкі й конторі емігрують
Це я тобі кажу те, що бачу своїми очима.
Й це за нинішніх умов, з низькими податками й порівняно високим рівнем життя

кожні пару місяців одін-два програмер и в невеличкі й конторі емігрують
Це я тобі кажу те, що бачу своїми очима.
Й це за нинішніх умов, з низькими податками й порівняно високим рівнем життя

ніхто масово не їхав і не їде.
ти кажеш те саме що і я.

ну знайомий від Софта вже 3 рік у США. Так його сам Софт і відправив . Він там у них керівник гамерикан ського представн ицтва.

а-а-а, нуну. Давайте, більше маскі-шоу, хороших й різних!
хочете вбити галузь - це ваш вибір
Впевнені, "ніхто нікуди не зліняє"?
трошки статистик и (застаріло ї, правда):
https://newsone.ua/vazhno/velikoe-pereselenie-naroda-kuda-i-pochemu-uezzhajut-ukraintsy-iz-ukrainy.html
По данным Госкомста та за январь - сентябрь 2017 года, в Украине проживают 17,9 млн человек экономиче ски активного населения в возрасте от 15 до 70 лет. Из них экономиче ски активное население трудоспос обного возраста - 17,2 млн человек, а занятое население трудоспос обного возраста - 15,5 млн человек. Однако статистик а ООН по Украине за 2017 год показывае т, что украинцев в возрасте от 20 до 59 лет, то есть все того же населения трудоспос обного возраста, - 25,2 млн человек. Если свести украински е и междунаро дные данные, то в Украине работают 15,5 млн человек трудоспос обного возраста, а при этом могли бы работать 25,2 млн.
10 лімонів працездат них десь поділися  :shuffle:
Ну нехай там безробітт я якесь. Але все одно цифра значимо не зміниться
Зовсім ніхто нікуде не може подітися, да?

Й трошки ж нагадаю інфу. Чехи збільшили удвоє квоту на імпорт робітникі в
Німці з цього року лібераліз ують законодав ство, щоб більше іноземних робітникі в отримати
Про поляків навіть не згадую
така тенденція по всій Європі

Так що давайте, вперед, тикайте носом у ковролін, да побільше
Щоб замість 10 млн працездат ного населення десь поділося 15 млн.
тіки як захребетн иків кормити збираєтес я, га?

Он вище вже пояснили, чому масового свалу не буде. Краніка  трохи прикрутят ь, та й всьо. А маскішоу - то для хитросрак их, що податки платити не будуть.

ні.
причина - вартість послуги.
замовники в дупі мали наші податки.
їх цікавить виключно вартість контракту .
а от занизькі податки цікавлять найнятих кодерів. бо це їхній заробіток .

бо там віддасть 50% а не 5 як в Україні тому не треба маніпулюв ати поняттями .

сам не свисти.
низькі податки і дозволяют ь робити вартість контракту нижчою. і не їдуть за кордон масово в тому числі через низькі податки.

а наприклад в такій фірмі, як там де я працюю, не те що податки важливі, а коливання курсу євро-доллар вже може вдарити по бізнесу.
наш шведський співвласн ик дуже матюкався, коли доллар виріс в ціні по відношенн ю до євро. казав операційн і витрати на 15% виросли. 

щодо виїзду то в мене є приклад з життя.
мій колега збирався перебрати ся в Швецію бо давно в начальств а вже є ідея відкрити там невелички й відділ розробник ів. шукали серед Шведів, але можна було переїхати і декому з київськог о офісу. начальств о погодилос я, навіть з невеликим підвищенн ям зарплати і обіцянкою ще підвищити ще коли вивчить шведську. але колега подумав, порахував - вийшло ну його нафіг, після сплати податків просіданн я по чистій зарплаті 20-25%. а при такій самій зарплаті він би переїхав, навіть враховуюч и що ціни і оренда нерухомос ті там не дуже приємні.

тому ще раз - 5% є дуже вагомою причиною розвитку ІТ в Україні.

Ali

Простий колектор логів: https://www.splunk.com/en_us/software/pricing.html#
$173 за гіг логів у день на місяць. А в нас, наприклад, 500 гіг у день генеруєть ся в середньом у
$86500 тільки за колектор логів!!!! На місяць!

іпанутися з сум, правда?

якщо проект генерить стыльки логів - то він має заробляти мільони

або менше створюйте того спаму

або ваша розробка неконкуре нтноздатн а

або переходьт е на ТОВ

варіантів маса

Ali

про вище 10% на разі не йдеться

dev

про вище 10% на разі не йдеться

prom каже що всі мають бути однаковим и - 41% і на менше він не згоден

dev

а щодо звалу, то так, звалять не всі.

але нових - уже не буде. звалювати мутьще на етапі навчання у вузах або і зразу будуть вчитися у польських

ну і ті що не звалять - будуть шукати варіанти - від карток пайонір до рахунків в польських/естонських банках.

ну не піде людина пррацюват и головою 12 годин на добу (а з навчанням, яке ніколи не припиняєт ься - менше не виходить) за 15 тис грн.

він ті 15 тис за тиждень на апворку піднімає, а охорона праці і ініші соціальні ніштяки від трудового кодексу майже столітньо ї давності його давно не цікавлять .

Вот с этим постом полностью соглашусь , моряки у нас сплошь и рядом оформляют ся под Либерийск ие флаги(хотя собственн ики судов наши сограждан е) , получают деньги на карты и не парятся , ни с ФОП ни с налогами, платит компания налоги там , а Украина ждет свой 41 % , уже 28 лет и вряд ли дождется .  Так будет и с IT в глобально м мире, получит сотрудник банковску ю карту страны юрисдикци и и зарплату на нее , компания выполнит требовани я законодат ельства страны юрисдикци и и на этом все , только Украина останется без 5% с оборота компаним (что немало ) + вместо ЕСВ - жирный  0 в бюджет . Так что повышайте налоги особенно тем людям которые везут в страну деньги .)

Повна версія