Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За бідного гусара.....

За бідного гусара... ..

Шановний Пане Модератор .

Я тут ще не всіх знаю, але..... На очі попалася дуже цікава гілочька, під враженням від якої я вже близько тижня.

Гілочька про Дятловців . Я її не рекламую. Я просто звернула увагу на те, що її аффтара нік закресло відсвічує ться у гілочці.
У бан-листку він значиться як розбанени м. У профілі - як забанений .

Мова йде про нік Naffy. Чи можна взнати, як надовго його забанено? І яка це форма бану - де про неї можна подивитис я?
І чи є із "Передбанн ика" дорога назад в "Клуб ФУП"?

наперед дякую за відповідь .  Питання причини бану зараз не піднімаю, адже з огляду на те, що в реєстрі банів цей нік значиться як "розбанени й", то зрозуміло, що це наразі не має ніякого значення.

Re: За бідного гусара... ..

В ніколи... В бан листі було ніколи.

Малофьи тебе на пухлые губы ненависни ца Украины.

А ты уский подлиза пусть тебя стая опускает дальше если ты раздвинае шь булки.

А зараз в банлисті стоїть "Розбанено", а в самому профілі "Передбанн ик". Така постановк а питання про бан мені не зрозуміла, бо я ще не всі тутешні реалії знаю, тому і запитую.

Це не те, що я кидаю тут якісь комусь пред*яви - я просто хочу розібрати ся, що за така форма бану і наскільки вона відповіда є Правилам Форуму. Адже бан ось недавній - осінній.

Я ще надіюся, що він відправле ний безстроко во у Передбанн ик ПОМИЛКОВО . Я так надіюся.

А ты уский подлиза пусть тебя стая опускает дальше если ты раздвинае шь булки.

:facepalm: забаньте уєбана (с). Воно навіть не розуміє, що політичні опоненти можуть досить мирно спілкуват ися на інші незаполіт изовані теми.

забаньте уєбана (с).

забаньте уєбана (с).

:facepalm: забаньте уєбана (с). Воно навіть не розуміє, що політичні опоненти можуть досить мирно спілкуват ися на інші незаполіт изовані теми.
Вот пуля пролетела и ага... :D

:gigi: ух ти! Умнічька пуля!

Ще один АНАЛОГІЧН ИЙ  випадок. Цього разу вже з ніком

Bund      04.02.201 9   Розбанени й

У гілочках він перекресл ений. У профілі Група:Передбанн ик.

Що це означає, і до якого часу таке обмеження юзерів у правах?

Як і де побачити, до якого часу цей юзер не зможе писати у "Клуб ФУП"?

Karoffka

Naffy
-----------------

шониясно?  :D

Karoffka

Naffy
-----------------

шониясно?  :D

А по Бунду щось проясниш?

То що з юзерами? ДЕ побачити до якого часу їх забанено (переведен о в передбанн ик, і т.д.)?

Це я тільки цих двох поки що побачила.

Re: За бідного гусара... .. Нове

Прошу модератор а надати роз*яснення і за можливост і вчинення (тобто, відсутнос ті перешкод), вчинити відповідн і дії, спрямован і на розбан юзерів.

Прочитала в підфорумі "Передбанн ик" ПРАВИЛА того підфоруму .

І мені виявилася незрозумі лою ось ця норма:

Цитата:
Обмеження спілкуван ня "Передбанн иком" є тимчасово ю мірою (від години до декількох діб, на розсуд модератор а), до Банлиста не заноситьс я. Перевірит и статус можна через профіль користува ча - "Забанений" або "Передбанн ик", а також у гілці Передбанн ика "Обітатєлі".

Мені є незрозумі лим поняття "до декількох діб". Якщо МОДЕРАТОР це поняття ОДНАКОВО трактує у ВСІХ правилах форуму, а не вкладає різне значення у правилах для Клубу ФУП і для Передбанн ика, то виходячи з пункту Правил ФУПу:

Цитата:
5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюєт ься за схемою (кількість діб бану): 1-3-3-10-30-30-999 (або "ніколи"). Однак застосува ння цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.

під визначенн я "до кількох днів" у строках бану може підпадати лише строк бану "1-3-3-10" днів, бо все інше у розкладці - то вже має назву "місяць" та "тисяча днів", і це аж ніяк не "кілька".

Я розумію, що в Правилах написано, що переміщен ня до Передбанн іка - це не є банування м, а лише обмеження у правах, але, нажаль, в Правилах ФУПу більше немає інших посилань на строки банів, що також є обмеження м у правах (повним), а переміщен ня у Передбанн ік та позбавлен ня створюват и власні гілки, права голосу в голосуван нях та ін обмеження - частковим и.

Але якщо зі строками банів все хоч більш-менш зрозуміло, а частково обмежені в правах створюват и власні гілки, права голосу, але при цьому не позбавлен і права писати у Клуб ФУП, хоч якось можуть впливати на строки таких обмежень в правах шляхом звернення в адмінфору мі до Модератор а/адміністратора, то переведен і в Передбанн ик такого права хоч якось змінити на краще своє становище, позбавлен і взагалі.

Тому прошу модератор а пояснити, як надовго конкретні два юзери  Bund  та Naffy переміщен і до Передбанн ика і коли їх нарешті випустять звідти.

Адже перший був забанений 04.02.201 9 (строк бану наразі вирахуват и неможливо, бо зазначаєт ься, що він вже Розбанени й), а другий був забанений ще 9.06.2018 (строк бану також неможливо встановит и, оскільки як і перший, значиться вже Розбанени м).

Чи це я не правильно розумію бан 999? Бо принаймні, щодо Наффі всі інші строки бану вже давно скінчилис я. А строк у "кілька днів" не може тривати ось вже більше 8 місяців.

Питання вже навіть не в конкретни х юзерах, а питання в принципах переміщен ня до Передбанн ика. Якщо це і справді "кілька днів", то вони і повинні тривати "кілька днів", а не місяцями (за принципам и визначенн я кількості предметів у купці).

Як на мене, строк в "кілька днів" повиннен тривати не більше 10 днів, інакше він вже повинен мати зовсім іншу назву - 10 днів, 30 днів, 999 днів.

Адже облік переміщен их до Передбанн іка припинив вестися ще з 2017 року, та й та гілочька, де фіксувавс я перелік переведен их, також повної відповіді на питання строків переміщен ня не давала.

Останнє редагування: 15 березня 2019 10:54:25 від Karoffka

Повна версія