Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

О, глвноед увидел куда блевануть .

Нельзя доверять никаким чиновника м, ни Петинім, ни Юлиным, ни Агнешкины м, ни Дональдов ым.
Не бойся, глвно, тебя на фупе не съедят. Кушай спокойно петино глвно. На него никто, кроме запидрото в не претендуе т.

ні, ви помиляєте ся.
по-перше є ще вибори у ВР. по-друге, Порошенко - друг і захисник ІТ галузі.

саме тому всі ІТшники твердо за Петра!
Так вважає тільки невеличка купка педротів типу тебе. Почитай уважно ДОУ - народ вже радиться як краще валити чи ниряти у тінь.

звичайно ні. буду дивитися на нових політични х лідерів. тих хто за ІТ.
Серед кого? Серед «камсамольців дерибану 90-х»? :lol: Вони на айтішникі в дивляться як на фріків, які незрозумі ло за що гроші отримують .

може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.
Вітренко? Вітренко хіба піде нахер до своєі жінки яка чекає його з тими коштами що вони собі з Нафтогазу повиводил и.

Так вважає тільки невеличка купка педротів типу тебе. Почитай уважно ДОУ - народ вже радиться як краще валити чи ниряти у тінь.

я впевнений в своїй правоті, навіть уклав парі. так що поживемо-побачимо.

Вітренко? Вітренко хіба піде нахер до своєі жінки яка чекає його з тими коштами що вони собі з Нафтогазу повиводил и.

я тебе не агітую за Вітренка. мене запитали яких молодих політиків вартих підтримки я бачу - я відповів.

я впевнений в своїй правоті, навіть уклав парі. так що поживемо-побачимо.
Твоє парі гівна не варте, ти почав викручува тися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішуват и це питання радикальн о, у тому числі пропонува ти релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.

Твоє парі гівна не варте, ти почав викручува тися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішуват и це питання радикальн о, у тому числі пропонува ти релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.

кто то заметил сразу... презентац ия этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬ СТВО от правитель ства действующ ему президент у.... Порошенко .  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишнико в ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей. ... фиг поймешь.

твої коментарі гівна варті. і парі я укладав не з тобою.
звичайно якщо закон приймуть без винятків для великих ІТ аутсорс-компаній і вони постражда ють - то я програв.

кто то заметил сразу... презентац ия этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬ СТВО от правитель ства действующ ему президент у.... Порошенко .  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишнико в ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей. ... фиг поймешь.

думаю заявить.  зараз у нього і так проблем - не встигає розгрібат ися. але айтішники з сімями це десь відсоток електорат у тому мабуть заявить.

чи то він бреше))

як завжди, власне

Гетьман над схваткой.
Взагалі, смішно читати бздури місцевих пєдротів-програмерів, нєпакабєл імих у власній впевненос ті та вірі в #запетра. Тіпа для них буде вийняток.
Та щас! Бггг.
Як прийдуть і випуть, то пишіть реві до фейсбука, він за вас заступтьс я. Віртуальн о

фопы - бельмо в глазу любой власти... . кто бы не был.  только дедушка куча  сделал революцию когда их придумали и не трогали. Все кто был позже.... все время на них покушалис ь.

Як вище правильно помітили - ініціатив а йде від Михайла Кобцева, партія БєПєПє.
Тобто це що виходить педрілові "клєврєти" Підра зливають? ;o
Якщо Рева не вилетить нахер з посади у найближчи й тиждень - значить дано наказ "доїти ІТ як корову".
Таких, як karuby звичайно приємно послухати, але вони так пишуть, чисто для "поржать". :K

фопы - бельмо в глазу любой власти... . кто бы не был.  только дедушка куча  сделал революцию когда их придумали и не трогали. Все кто был позже.... все время на них покушалис ь.

Якби не Данілич тоді, то хєр той  ІТ сектор тут був взагалі. І багато чого ще.

Гетьман над схваткой.
Взагалі, смішно читати бздури місцевих пєдротів-програмерів, нєпакабєл імих у власній впевненос ті та вірі в #запетра. Тіпа для них буде вийняток.
Та щас! Бггг.
Як прийдуть і випуть, то пишіть реві до фейсбука, він за вас заступтьс я. Віртуальн о
Коли всі ці "ІТшники заПедра" наїзжали на "бляхарів" та щось там від них вимагали, я  :facepalm: "придурки, ви будете наступним и!"
Щось я почав себе як Касандра відчувати, тобто відчуваєш, де ще вони тобі залізуть у кишеню, аж ось воно...як й очікував.
До речі, після того як вони ІТ-сегмент або загонять "у тінь", або погонять з країни, наступним и вони візьмутьс я за гроші гастарбай терів - будуть намагатис я їх якось податками обкладати .

Останнє редагування: 20 лютого 2019 21:36:21 від Michigan

Якби не Данілич тоді, то хєр той  ІТ сектор тут був взагалі. І багато чого ще.
Адвокатські послуги, консальті нг, журналіст ика, піар-агентства. Багато чого, не тільки ІТ.

Адвокатські послуги, консальті нг, журналіст ика, піар-агентства. Багато чого, не тільки ІТ.

Практично вся торгівля і сервіс.

Практично вся торгівля і сервіс.
А тепер не буде нійуха. Хто від цього виграє?
Чим вони будуть годувати 12 млн голодних пенсів? Чи це Підр підкладає "свиню" під майбутньо го президент а?

А тепер не буде нійуха. Хто від цього виграє?
Чим вони будуть годувати 12 млн голодних пенсів? Чи це Підр підкладає "свиню" під майбутньо го президент а?

Ні. Все  набагато простіше. Глисти не мають мозку.

Кілька днів тому прочитав допис пана Лірника. Він теж трохи схвильова ний і обурений, та писав що незрозумі ло чому він має платити.

Гетьман над схваткой.
Та щас! Бггг.

а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівник ами звичайних підприємс тв в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідку вати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештуват и (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збираєтьс я змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло .

зареєстру є ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарськ ого банку своїм працівник ам і буде гроші на них перерахов увати, або буде зарплату криптовал ютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєстру є як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшенн я податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівник ами звичайних підприємс тв в тому, що:
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідку вати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештуват и (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збираєтьс я змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло .

зареєстру є ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарськ ого банку своїм працівник ам і буде гроші на них перерахов увати, або буде зарплату криптовал ютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєстру є як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшенн я податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

Гиги, мова не педрота, а "сомневающ ийся*".
Як ти до такого життя докотився, Каруби?
Треба ж бути "одобрямсо м" будь-яких бздур гетьмана та його "челяді"! Хіба не цьому вас вчать у свиноферм і "Пєтькіно"?
Он митець вже свій урок засвоїв - за медальку треба дуже багато відпрацьо вувати :K

какая логика разгонять эту волну перед выборами? практичес ки за месяц до них, если по результат ам социолого в процентов 30 еще не определил ись? есть мнение? хотят потопить петю?

(P)

Немає. Невже це ти ще не зрозумів.  До речі, які гіббони ? Максимум глисти.

какая логика разгонять эту волну перед выборами? практичес ки за месяц до них, если по результат ам социолого в процентов 30 еще не определил ись? есть мнение? хотят потопить петю?

Його власна партія "топить"? ;o

Його власна партія "топить"? ;o

вот и я не могу понят логики... .  нафига?  было бы понятнее если бы сам петя типа вмешался и "надавал бы по руками" тем кто покушаетс я на локомотив украинско й экономики .  а так сначала проект, потом анализ не в пользу власти, потом рева ( нужно есть меньше) с пояснения ми...

Треба ж бути "одобрямсо м" будь-яких бздур гетьмана та його "челяді"! Хіба не цьому вас вчать у свиноферм і "Пєтькіно"?
Он митець вже свій урок засвоїв - за медальку треба дуже багато відпрацьо вувати :K

це логіка нормально ї логічно мислячої людини.
такою самою логікою я користуюс я, коли збираюся голосуват и за Пороха.

та ніякої. це або повний дегенерат изм або дійсно підігрува ння іншим кандидата м.

(P)

Немає. Невже це ти ще не зрозумів.  До речі, які гіббони ? Максимум глисти.

я думаю що у владі достатньо розумні люди щоб не приймати цей ідіотськи й закон. навіть уклав парі про це.

вот и я не могу понят логики... .  нафига?  было бы понятнее если бы сам петя типа вмешался и "надавал бы по руками" тем кто покушаетс я на локомотив украинско й экономики .  а так сначала проект, потом анализ не в пользу власти, потом рева ( нужно есть меньше) с пояснения ми...

в БПП купа депутатів, які зараз топлять проти Пороха і явно і неявно.
Сірьожа, Мустафа, Богомолец ь і т.д. тому те що БПП - нічого не значить. а от Реві думаю позвонили із АП.

я думаю що у владі достатньо розумні люди щоб не приймати цей ідіотськи й закон. навіть уклав парі про це.

Якби ти думав , ти б це парі не укладав . Але парі фігня. Ти віриш тим людям, які тебе ж і виіпуть. Це проблема. Для тебе.
Розчарува ння буде страшним. 

ти точно хворий на голову.
ти ж навіть на сайт моєї контори заходив, а все ще несеш маячню про "свиноферм у". для чого?

Це ти кого порівнюєш з Ісусом зараз ?

До речі, євреї його так і не визнали за месію.. :shuffle:

точно. вони його не празднуют ь, а тіки свої дохристия нські свята з їхніми власними релігійни ми забобонам и. десь і ревнують, шо така йому слава випала за страту.

Я довіряю людям Петра: якщо вони з такою хуйнею носяться перед виборами, то грошей катма  :lol:

Якби ти думав , ти б це парі не укладав . Але парі фігня. Ти віриш тим людям, які тебе ж і виіпуть. Це проблема. Для тебе.
Розчарува ння буде страшним.

вони не мене виїпуть. вони себе можуть виїпати і трішки нещасних пенсінері в, по надходжен ня податків від ІТ зменшитьс я на кілька мільярдів .
я то тут до чого?
і я геть не зачарован ий ні Порохом ні тим більше теперішні м урядом. тому не розчаруюс я.

Я довіряю людям Петра: якщо вони з такою хуйнею носяться перед виборами, то грошей катма  :lol:

так до виборів грошей всяко не побільшає, а далі вже пофіг - якщо Порох виграє то можна навіть просто надрукува ти.

Ми якраз з новим роботодав цем обговорюв али схему співпраці, і він мені казав, що 3 групу ніколи не скасують. Авжеж, а пенсіонер ів хто годувати буде...  :weep:

Коли всі ці "ІТшники заПедра" наїзжали на "бляхарів" та щось там від них вимагали, я  :facepalm: "придурки, ви будете наступним и!"
Щось я почав себе як Касандра відчувати, тобто відчуваєш, де ще вони тобі залізуть у кишеню, аж ось воно...як й очікував.
До речі, після того як вони ІТ-сегмент або загонять "у тінь", або погонять з країни, наступним и вони візьмутьс я за гроші гастарбай терів - будуть намагатис я їх якось податками обкладати .

Шариш.
Не красти вони тупо не можуть, оскільки іхній основний функціона л - це дойка бюджету. А т.я. там на всіх не хватає, то лишається один вихід - щемити всьо що рухається .  Таке було з бляхами,   таке буде із програмєр ами.  Піста сирам по сімсот.

Повна версія