Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

Это ключевые слова. Если проголосо вать за брехливог о гетьмана, то СРАЗУ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ они все это сделают.

ні, ви помиляєте ся.
по-перше є ще вибори у ВР. по-друге, Порошенко - друг і захисник ІТ галузі.

саме тому всі ІТшники твердо за Петра!

Тупому політруку Реві зробили атата по дупі на Банковій?

Рєві потрібно прогріват ь мотор та думати, куди він буде "рвать кохті", а не давати інтерв'ю!

Тупому політруку Реві зробили атата по дупі на Банковій?

ІМХО так.
За такі ініціатив и перед виборами взагалі треба чоботом по мармизі бити.

хто боявся?
я уклав парі на ФУПі на пляшку «SHERIDAN's» що для ІТшників зроблять виключенн я.
Тобто, ти, свідомий українець, високодух овний ІТішник і далі будеш недоплачу вати щомісяця $800, а за 5 років $50 000.
А як ти тут паскудив манюпаса, що хотів раз в 5 років зекономит и на розмитнен ні $3000. :pooh_lol:

Ти вважаєш, що все це він робить з власної ініціатив и?

Рєві потрібно прогріват ь мотор та думати, куди він буде "рвать кохті", а не давати інтерв'ю!

Думаю Ви перебільш уєте.
Навряд чи Порошенко після перемоги на виборах буде якось пересліду вати Реву. Хоча зняти звичайно можуть.

Тобто, ти, свідомий українець, високодух овний ІТішник і далі будеш недоплачу вати щомісяця $800, а за 5 років $50 000.
А як ти тут паскудив манюпаса, що хотів раз в 5 років зекономит и на розмитнен ні $3000. :pooh_lol:

Кого я паскудив? Читату будь-ласка.

Ти вважаєш, що все це він робить з власної ініціатив и?

Так

Думаю Ви перебільш уєте.
Навряд чи Порошенко після перемоги на виборах буде якось пересліду вати Реву. Хоча зняти звичайно можуть.
Можеш на - ти! Але Україна не витримає Кнура ще 5 років! Навіть, якщо він сфальшує, то довго не протримає ться!

ІМХО так.
Мармиза, скільки військово го збору за 5 років заплатила?

Можеш на - ти! Але Україна не витримає Кнура ще 5 років! Навіть, якщо він сфальшує, то довго не протримає ться!

Не можу погодитис я.
І Порох протримає ться, і Україна витримає. Навіть розквітне .

Мармиза, скільки військово го збору за 5 років заплатила?

ПНХ, чмо.

Кого я паскудив? Читату будь-ласка.
Хіба не ти? Тут всі ІТішніки купили авто в салоні, і дуже переживал и що манюпас з середньою зарплатою $250 не хоче платити мито.
І взагалі, заважає на шляхах білим людям.

ПНХ, чмо.
тобто зажав бабло :pooh_lol:

я вірю що Порошенко не дасть ІТ "в обіду", бо то для Пороха крім всього іншого то священна піар-корова. тому поки буде Порох з ІТ нічого поганого не трапиться .

А якщо трапиться станеш юльком чи зєлєнушко й ?

Хтось вірить цій жирній пиці? Воно ж збреше - й оком не моргне!
Де в проекті закону написано "крім айтішнікі в та журналіст ів"? Га?
Піздюк сраний!

+

Швидше всього пздить. Це буде як з тим " ви можєтє нє платіть за переплати за газ в платєжках"..
В платєжках ? А в судах ?

Хіба не ти. Тут всі ІТішніки купили авто в салоні, і дуже переживал и що манюпас з середньою зарплатою $250 не хоче платити мито.
І взагалі, заважає на шляхах білим людям.

мою читату давай

А якщо трапиться станеш юльком чи зєлєнушко й ?

звичайно ні. буду дивитися на нових політични х лідерів. тих хто за ІТ.

мою читату давай

(tu)

Мені сподобала сь ачєпятка.

Петро просто найкращий

А Бог ?

А Бог ?

Бог - це певний Абсолют, який є непорівня льним ні ж чим в межах нашого буття, оскільки Бог існує поза його межами.

Бог - це певний Абсолют, який є непорівня льним ні ж чим в межах нашого буття, оскільки Бог існує поза його межами.

Та куди  Абсолюту до Петра.

звичайно ні. буду дивитися на нових політични х лідерів. тих хто за ІТ.

Ім*я сєстра ? Звідки вони нові візьмутьс я ?

Та куди  Абсолюту до Петра.

Це так само абсурдно, як сказати "та куди нескінчен ності до мільярда"

Ім*я сєстра ? Звідки вони нові візьмутьс я ?

може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.

Що сказав пан Рева:
Рева заявил, что закон критикуют айтишники и журналист ы-фрилансеры, которых он не касается. Речь идет о крупных работодат елях, которые использую т инструмен ты, предназна ченные на поддержку малого бизнеса, чтобы оптимизир овать налогообл ожение.

Тепер беремо велику айтішну компанію: Софтсерв наприклад
Тут працює більше 5 тис айтішникі в.

Якщо у законі не буде прямо прописано го винятку для Айті компаній  то будемо мати по закону таке:

1. Компанію заставлят ь оформити трудові відносини з підприємц ями. Внаслідок чого компанія буде змушена платити 19% подоходно го податку з кожного працівник а.
2. Працівник айтішник буде платити замість 5-ти відсотків 21%. І компанія також буде домовляти сь з працівник ами, на кого перекласт и податкови й тягар 19% з пункту 1. Швидше за все це перекладу ть на працівник а.

Це один і той самий хрєн, тільки називаєть ся інакше.

А  в загальном у то так, чиновника м можна вірити на слово. Айтішникі в не зачепить, зачепить айтішні компанії, які у свою чергу зачеплять айтішникі в.
У текстах пана Реви немає жодних аргументі в, що буде інакше  :)

може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.

X(

А Коболєв ?

Це так само абсурдно, як сказати "та куди нескінчен ності до мільярда"

Ну це ж ти не вважаєш абсурдом.

Петро просто найкращий

Ну це ж ти не вважаєш абсурдом.

не вважаю. серед усіх президент ів України він найкращий .

X(

А Коболєв ?

він не піде в політику. але якщо піде - буду і його розглядат и як того кого можна підтримат и.

Малоївший худесеньк ий Рєва - то слова з параші.
А ось слова РОЗРОБНИК А цього закону:
Mykhaylo Kobtsev Sapronov Yuri та я не против, но есть обязатель ста гражданин а и резидента , это то , что не обсуждает ся. Заплати и отстаивай права на рациональ ное использов ание своих налогов.. революция ми, пикетами, выборами итп.! И.... не понимаю, почему инженеры , исследова тели , металлург и платят 18+22 а айти нет. Ведь все создают продукт, причем экспортны й . Я уже не говорю , про пенсии и местные бюджеты.

Тут дуууууже багато цікавого, як б'ється серце дупутата за прибираль ниць, сантехник ів та інших інженерів .
І усе ускоязичн о так, скрєпно - бо пропонує їхати з країни, якщо не до вподоби те, що вони приймають .

Ніхто не хоче фуїв напхати та Рєвою по мордасах відметели ти пана Михайла Кобцева?
Осьосьо:

Бухааахаа а!
На боязкі закиди про "спецумови для IT":

Що, пацани, скуштувал и фуя?(с) :fuck:

Пхххх! :)
З цих постів ЯВНО видно, що закон писався САМЕ для IT!
Нє, Рєві за жирними щоками видніше, ніж автору закону, так  :shuffle:
Помилки у ключових словах "пЕреферен циях", "переОкос". Ну, там весь текст - жах-жахіття  :girl_were:

Истерика Миши в мордокниг е живо напомнила  :gigi:

Він там ще й матюкався, так "делить наши деньги" хочеться!  :censored:

От мені цікаво, #ITтвердозапетра проти бляхарів шкварчали? 
 X(
Може, пора перевзува тися у повітрі? :snoozer_0:

Именно так и будет. Нет ни малейших оснований доверять брехливой воровской педросвол оте.
О, глвноед увидел куда блевануть .

Нельзя доверять никаким чиновника м, ни Петинім, ни Юлиным, ни Агнешкины м, ни Дональдов ым.

Если проголосо вать за брехливог о гетьмана, то СРАЗУ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ они все это сделают.
прошу вибачення шановних айтішникі в, але це дрібниця у порівнянн і з обіцяним холодним миром (с)

Повна версія