Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КОЖЕН ТРЕТІЙ УКРАЇНЕЦЬ Є ПОТЕНЦІЙНИМ ЕМІГРАНТОМ – СОЦІОЛОГИ

Здибав статтю про масовий виїзд українців на заробітки за кордон. А що думаєте ви, шановні форумчани? Чи не краще шукати нової долі ніж сидіти і чекати подачок від влади?
---
https://тсн/ukrayina/kozhen-tretiy-ukrayinec-ye-potenciynim-emigrantom-sociologi-1127241.html

Третина Українців хочуть жити і заробляти за кордоном, найчастіш е в Німеччині, Польщі, США та Канаді. Про такі настрої і надії українців розповіли соціологи .

Головною причиною міграційн ого настрою є невеликі статки. За кордоном українці бачать перш за все добробут. Якщо шанси отримати роботу в Німеччині чи Америці сумнівні, то польський ринок праці надає безліч вакансій для українців . Вітчизнян і роботодав ці відчувают ь дефіцит робочих рук, але конкурува ти по зарплаті не можуть. Після запровадж ення безвізу аграріям стало важче знайти персонал. Кожен десятий українець або має родичів, які працюють за кордоном, або сам тимчасово працював за межами України – саме в таких родинах сильні еміграцій ні настрої. У пані  Жанни в Італії вже понад десять років працює донька і чотири роки син. Їхня італійськ а зарплатня неспівмір на з українськ ою, тому повертати ся вони не збираютьс я. Пані Жанна теж вирішила поїхати до Італії. "Працювала по догляду за бабусею старенько ю. Робота важка", - зізнаєтьс я 56-річна жінка, котра просто не могла знайти роботу в Луцьку. "Немає тут перспекти в. Була б перспекти ва, ніхто б звідси і не їхав би за кордон", - вважає вона.

Попри поширення ідей заробітку та життя за межами країни, більшість українців усе ж таки воліє лишатися на рідній землі. Олена побувала на кількох континент ах, бачила багато країн, але переїхати кудись остаточно так і не змогла. "Не важко переїхати . Але що я там буду робити?", - називає вона головне питання. Нині її свідомий вибір – жити в Україні. Олена заснувала платформу, яка просуває українськ і вироби ручної роботи. Тисячі майстрів із гірських сіл, центральн ої, північної України роблять те, що нині надзвичай но цінують у світі – товар зі своєю історією. Вона працює на міграцію українськ их речей за кордон, і це допомагає зупинити еміграцію українців, бо цілі родини майстрів не стали заробітча нами, тому що їхня справа приносить дохід в Україні. "Ми деяким майстрам виплачуєм о до 200 тисяч гривень щомісяця. І це та сума, заради якої варто залишатис я. На збиранні полуниці цього не заробиш", - пояснює Олена.

Соціологи пояснюють, що третина готових виїхати за кордон – це радше деклараці я, ніж реальні кроки в цьому напрямку, бо вивчати мову, закони, інтегрува тися в нову культуру хочуть далеко не всі. Тому взяти валізи і переїхати готові в рази менше українців, ніж декларуют ь це. "Ми б хотіли житии, як в Німеччині, Великобри танії чи США. Але насправді ми б хотіли жити в Україні так, як живуть ті країни", - таким є дійсно домінуючи й настрій у суспільст ві. Незважаюч и на міграційн і настрої, 65% відсотків опитаних, попри все, хочуть залишатис я в Україні. І цей процент зростатим е, коли кожен бачитиме Україну місцем проживанн я своїх дітей.

Чи не краще шукати нової долі ніж сидіти і чекати подачок від влади?
варіант нової влади не розглядал и?

Усі способи мирного спротиву українськ е суспільст во вже використо вувало - результат нульовий.
  Прийшов час робити висновки.

він якраз розглянув,
здриснув за кордон
тепер у нього нова влада

Нема нічого дивного. Поки наші гузнісьмє ни копійки людям платитиму ть і дуритимут ь - отак і буде.

як там в тому анекдоті:
про потенційн о і фактично
потенційн о маємо три мільйони
а фактично двох блядей і одного пєдіка

тю, і до 2013 року мільйони їздили в Росію.
ну ніяк ми не зможемо зараз забезпечи ти зарплати на рівні Польщі, хоч би Росію наздогнат и. Тому ці всі волання вже 10 років ні про що. Потрібно розвивати економіку, ВВП збільшува ти. Ніхто ж і не спорить з цим.

як там в тому анекдоті:
про потенційн о і фактично
потенційн о маємо три мільйони
а фактично двох блядей і одного пєдіка

Ідіот вульгаріс .

Колись половина ірландїї якщо не більше виїхало в Америку, і що?
Колись все наладитьс я особливо коли кацапня не зможе нам підсирати .

Колись половина ірландїї якщо не більше виїхало в Америку, і що?
Колись все наладитьс я особливо коли кацапня не зможе нам підсирати .
Некоррект не порівнянн я.

Нема нічого дивного. Поки наші гузнісьмє ни копійки людям платитиму ть і дуритимут ь - отак і буде.
Покажи приклад!

Це нормальни й процес, в нас велика кількість робочої сили для якої нема роботи. Тому їдуть "зайві" - ті що непотрібн і економіці  :-)o

йуля знизить комуналку в 2 рази - і не треба буде нікуда їхати  :good:

йуля знизить комуналку в 2 рази - і не треба буде нікуда їхати  :good:

Вана і зарплату в 1000$ обіцяла. :K

Вана і зарплату в 1000$ обіцяла. :K

емігам доведетьс я повертати сь  :good:

тю, і до 2013 року мільйони їздили в Росію.
ну ніяк ми не зможемо зараз забезпечи ти зарплати на рівні Польщі, хоч би Росію наздогнат и. Тому ці всі волання вже 10 років ні про що. Потрібно розвивати економіку, ВВП збільшува ти. Ніхто ж і не спорить з цим.

А ви і не хочете.

нема віри ані в країну ані в нову владу

Долги растут,население сокращает ся  :peremoga:

Харків (9 клас) з класу 5 дітей збираютьс я навчатися в коледжах Польщі. Дякуючи Петру народ втратив надію, сумно

Харків (9 клас) з класу 5 дітей збираютьс я навчатися в коледжах Польщі. Дякуючи Петру народ втратив надію, сумно

голосуй за тімошенко
вона відмінить безвіз і загонить всіх назад в стойло, з недорогою комуналко ю  :good:

голосуй за тімошенко

Ні, дякую

голосуй за тімошенко
вона відмінить безвіз і загонить всіх назад в стойло, з недорогою комуналко ю  :good:
І тут ППП втнулися.
 Так просрать усю народну довіру навіть Ющенко не міг.
 І ці "горда дєржат галовку".

проблема в том что они не имеют желания или времени читать фуп, которые на лыжи
и потому не знают чудесных объявлени й на достойную денежную работу
на прекрасны е перспекти вы, не знают  о росте и скором подъеме..
о страшных ценах в ес на транспорт и жилье
в конце концом им бы дали советы что учить, как вести бизнес..
вот основная проблема. . :(

голосуй за тімошенко,
отримаєш і готовий вєрнякови й бізнес план і кредит під 3 відсотки на бізнес  :good:

голосуй за тімошенко,
отримаєш і готовий вєрнякови й бізнес план і кредит під 3 відсотки на бізнес  :good:
Цієї поради ті хто став "на лижи" (с) теж, нажаль,  не прочитают ь   :-)o

Тонко! (tu)  :D

нема віри ані в країну ані в нову владу
це питання не віри, а дії

це питання не віри, а дії

спочатку втрачаєть ся віра а потім настають наслідки і дія, еміграція ч и щось інше

спочатку втрачаєть ся віра а потім настають наслідки і дія, еміграція ч и щось інше
це капітуляц ія

А капслок в заголовку нащо?

це капітуляц ія

на моє переконан ня по суті рейтинг зеленсько го це і є одна з багатьох  ознак цієї капітуляц ії 

+

на моє переконан ня по суті рейтинг зеленсько го це і є одна з багатьох  ознак цієї капітуляц ії 
(tu)

не згоден

мені особисто було ясно ще в 2014, що найближчі 15- 20 років не буде в Україні суттєвого наближенн я за рівнем життя до стандарті в ЄС. Це не залежить від влади. Така кон'юктура і війна з найбільши м сусідом. В 2020 очікуєтьс я ще мінус 3 млрд доларів за транзит. Це 3% ВВП.

мені особисто було ясно ще в 2014, що найближчі 15- 20 років не буде в Україні суттєвого наближенн я за рівнем життя до стандарті в ЄС. Це не залежить від влади. Така кон'юктура і війна з найбільши м сусідом. В 2020 очікуєтьс я ще мінус 3 млрд доларів за транзит. Це 3% ВВП.

які ще 3 мільярда доларів за транзит?
кацапи за транзит завжди давали свій вонючий газ, а той вонючий газ успішно спалювати надурняк йопані пенси  :facepalm:

А капслок в заголовку нащо?

це не капслук, це копіпаст

не згоден

У Зе нема ані команди, ані прихильни ків ані програми , у нього нема НІЧОГО.
Все що в нього є це результат пройопів потроха особисто і політични х еліт в цілому.
Зеленськи й президент(чи кандидат) і його рейтинг це не результат його роботи як політика а результат роботи українськ их політиків які при владі були чи є.
Це результат розчарува ння і зневіри в політични х елітах і держави в цілому.

Ящо ттільки 1/3 хоче виїхати то не все так погано, бо наприклад рік тому
поляків які хочуть виїхати було 47%

чехів - 55%
сербів - 51%
боснія і герцегові на - 51%
литва - 38%
естонія - 37%
латвія - 33%

серед спеціаліс тів ще цікавші проценти - 64% має бажання виїхати з бувших пост "соціаліст ичних" країн.

винуваті гройсман і петро, зуб даю!

https://gratka.pl/regiopraca/portal/porady/praca-za-granica/polowa-polakow-chce-wyjechac-z-kraju

Повна версія