Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зашквари Педро

Re: Зашквари Педро

ТОВ «Пісковській завод скловироб ів» належить особисто Петру Порошенко і записано в його деклараці ї.
Але і це ще не все - дати, що зафіксова ні в митних документа х (3 і 4 грудня 2018 року), припадают ь в акурат на розпал «воєнного стану», об'явленого Порошенко 26 листопада 2018 року
.

Останнє редагування: 27 лютого 2019 15:01:20 від Старик.de

Всім пох . Головне 2000 до пенсії підкинув. Отакий у нас народ

Всім пох . Головне 2000 до пенсії підкинув. Отакий у нас народ
Не пох. Деньги возьмут, но Пидре хер покажут.

Зеленский лидирует в президент ском рейтинге, Тимошенко и Порошенко идут следом практичес ки вровень – опрос

Киев. 27 февраля. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – За шоумена Владимира Зеленског о в первом туре президент ских выборов готовы проголосо вать 21,6% украинцев из тех, кто намерены прийти на выборы, за лидера "Батькивщи ны" Юлию Тимошенко – 14,9%, за действующ его президент а страны Петра Порошенко – 14,4%.

Согласно данным опроса, проведенн ого Центром "Социальны й мониторин г" и Украински м институто м социальны х исследова ний им. А.Яременк о с 16 по 23 февраля, за кандидата от "Оппозицио нной платформы – За жизнь" Юрия Бойко готовы отдать свои голоса 8,6% избирател ей, за лидера "Гражданск ой позиции" Анатолия Гриценко – 6,9%, за лидера Радикальн ой партии Олега Ляшко – 4,9%.

3,2% среди тех, кто намерен голосоват ь, готовы поддержат ь мэра Львова Андрея Садового, 3,1% - лидера партии "Наши" Евгения Мураева, 2,1% - кандидата от "Оппозицио нного блока – партии мира и развития" Александр а Вилкула, 1,9% - экс-главу СБУ Игоря Смешко.

80,4% всех опрошенны х точно или скорее всего намерены принимать участие в голосован ии на выборах президент а Украины 31 марта, 13,3% - точно или скорее всего не намерены голосоват ь на выборах, 6,3% - затруднил ись ответить.

В ходе исследова ния было опрошено 2047 респонден тов. Опрос проводилс я методом личного интервью во всех регионах Украины, за исключени ем оккупиров анного Крыма и неподконт рольных территори й Донецкой и Луганской областей. Погрешнос ть – 2,2%.

И это опрос ДО ЗАШКВАРА со СВЫнярчук ами.

- "Он выходил на перемену - дети-малыши врастали в стены, потому что по ходу, пока он шел, он кулаками выдавал под дых всем, кто попадался навстречу". Кучерявом у хлопцу Петру Порошенко Лариса Васильевн а преподава ла русский язык и литератур у. Она вспоминае т: "Он ходил всегда прилежно, посещал, не пропускал, все было нормально, вел с учителями себя почтитель но, улыбался, раскланив ался. Но в портфеле, а потом уже в его дипломате-кейсе у него были не учебники и дневник - у него чаще всего были сигареты "Мальборо", жвачки, всякие майки с приличным и и неприличн ыми рисунками, и он все это предлагал ребятам. И даже однажды учитель физкульту ры и говорит: Лариса Васильевн а, увольте, избавьте меня каким-то образом от Пети, я уже не могу, он мне навязывае т купить "Мальборо". Разговор с сыном влиятельн ого директора завода закончилс я фразой: "Если вы такая умная, то почему такая бедная?" (С)
"Если вы такая умная, то почему такая бедная?" (С)  Шедевраль но!  :gigi:

Повідомлення занадто довге

- "Он выходил на перемену - дети-малыши врастали в стены, потому что по ходу, пока он шел, он кулаками выдавал под дых всем, кто попадался навстречу". Кучерявом у хлопцу Петру Порошенко Лариса Васильевн а преподава ла русский язык и литератур у. Она вспоминае т: "Он ходил всегда прилежно, посещал, не пропускал, все было нормально, вел с учителями себя почтитель но, улыбался, раскланив ался. Но в портфеле, а потом уже в его дипломате-кейсе у него были не учебники и дневник - у него чаще всего были сигареты "Мальборо", жвачки, всякие майки с приличным и и неприличн ыми рисунками, и он все это предлагал ребятам. И даже однажды учитель физкульту ры и говорит: Лариса Васильевн а, увольте, избавьте меня каким-то образом от Пети, я уже не могу, он мне навязывае т купить "Мальборо". Разговор с сыном влиятельн ого директора завода закончилс я фразой: "Если вы такая умная, то почему такая бедная?" (С)
"Если вы такая умная, то почему такая бедная?" (С)  Шедевраль но!  :gigi:

А что будет если народ начнёт спрашиват ь на встречах с Петром про жвачки, сигареты Мальборо и майки из школьного кейса?

:facepalm1:

Перелік зашкварів Педри, які згадуютьс я вище

У ВРП обрали Гречківсь кого(отримав хабар 500 К баксів) і Маловацьк ого(екс-юриста Порошенка, пов'язаного з фірмою, яка сумнівним шляхом отримала дозвіл на видобуток газу) - с.1  17 лютого 2019 14:54:42

Педро руками своего карманног о судьи, которого перевел из Луганской области на Печерск, снял арест с активов Захарченк о. Взамен - получил канал 112 в распоряже ние своего партнера Медведчук а - с.1  17 лютого 2019 14:57:44

Про трубу,по якій клан Медведчук а качає в Україну дизель виробницт ва Роснафти(з дозволу заступник а глави АП Філатова) - с.1   17 лютого 2019 15:01:10

У 2017 році одна нікому не відома компанія «Аркона газ-енергія» без конкурсу отримала від держави на 20 років право добувати газ на Полтавщин і.За цією фірмою стоїть близьке оточення Петра Порошенка - с.1   17 лютого 2019 22:31:32

Миха Чаплыга: Утверждаю, что разница между Путиным и Порошенко не больше, чем разница между пол кило и 500гр. - с.1   18 лютого 2019 22:31:32 04:44:14

Педро - зрадник і головний винуватец ь Іловайськ ої трагедії - с.1   21 лютого 2019 14:37:02

Завод Педри разом з ще трьома підприємс твами заважав виходу українськ их кораблів з Криму - Завод Педро разом з ще трьома підприємс твами заважав виходу українськ их кораблів з Криму - с.1  25 лютого 2019 18:51:48

Друзі Президент а крадуть на оборонці (секретні переписки) /// Наші гроші - с.1 26 лютого 2019 10:18:52,26 лютого 2019 10:22:20,26 лютого 2019 10:28:20, с.2  26 лютого 2019 20:21:55,2 березня 2019 13:53:10

Конституц ійний суд визнав неконстит уційною статтю 368-2 Криміналь ного кодексу, яка передбача є покарання за незаконне збагаченн я(подання підписали,зокрема, 11 депутатів від БПП) - с.1  26 лютого 2019 19:15:10

Завод Педри торгував з державою-агресором в розпал «воєнного стану» - с.2  27 лютого 2019 14:59:21

Неадекват на поведінка Педри(шапка,ніс) - с.2  28 лютого 2019 18:32:27

Візити Педри готують як військову операцію(секретар міськради Бриндак) - с.2   2 березня 2019 19:11:39

Нова постать у скандалі про розкрадан ня в армії - Смешко повідомив про роль Юрія Терещенка

шоколадні гніди :facepalm1:

Останнє редагування: 7 березня 2019 19:40:21 від Ukraine

:laugh:

Останнє редагування: 7 березня 2019 19:48:01 від Ukraine

Я лично не могу Порошенко простить помпезный парад на День Независим ости 2014 года.
Не в Киеве на Крещатике должна была быть техника и солдаты, а здесь, на Донбассе. Может и Иловайска не случилось бы.

почалось про Богдан

Шулер Педро - щоб ввести військови й стан,брехав,що після нападу на катери відбудеть ся широкомас штабний наступ РФ:

«Мы имеем четкие данные, что это (нападение на украински е корабли - УНИАН) только начало», - заявил он. «Разведка дала несколько доказател ьств», - добавил президент . Он продемонс трировал журналист ам спутников ые снимки российско й военной базы, расположе нной в 18 километра х от границы с Украиной от 17 сентября, 24 сентября и в октябре. «Количество танков на базах, расположе нных вдоль границы Украины, выросло втрое», - заявил Порошенко .

Це спростува в А.Геращен ко:
1:23:40 - у нас не было доказател ьств того,что инцидент с моряками имеет дальнейше е продолжен ие.
1:34:54 - по состоянию на 26 ноября никаких данных разведки о том,что готовится широкомас штабное наступлен ие российски х войск,не было.

Кошулинсь кий:

Укроборон пром був створений указом Януковича в 2010 році,це паразит - штучний орган,який нічого не випускає,ні за що не відповіда є і тільки знімає вершки,цей паразитую чий орган був спеціальн о створений,щоб руйнувати Збройні Сили і військово-промисловий комплекс.Нова влада,яка прийшла, мала ліквідува ти цей паразитую чий орган,а вони просто сіли на ту саму схему,на якій сидів Азаров.Во ни збагачува лись на точно такий схемі,і там не тільки несплата податків,там 111 стаття - держзрада,це точно підслідні сть Служби безпеки України,там не просто,що ми не отримали кошти від Укроборон прому,за це хтось поклав своє життя,тобто ми втратили замовленн я,замовлення отримала РФ,від того країна-агресор збільшила свої здобутки,а ми зменшили,і величезне запитання до Служби безпеки,чому,хто дав право сьогодні,а дані стовідсот кові,кількість замовлень після створення Укроборон прому на наші військові заводи зменшилис я в 4 рази,ці замовленн я отримала РФ і це стаття про державну зраду.

Білецький:

Фірми президент а і його оточення,наприклад Лен. кузня і Богдан, отримують абсолютну більшість військови х замовлень в країні,в той час коли волонтери роблять нові бойові машини,нову бойову техніку на досить серʼйозно му рівні.

Останнє редагування: 16 березня 2019 11:46:40 від Старик.de

Мельничен ко,інтервʼю цензору:
На записах є дуже багато інформаці ї,наприклад:
Порошенко пропонува в Кучмі чавити і придушува ти бізнесмен ів, які підтримув али Юлю.
Порошенко – залежна особа від російськи х спецслужб
.

приберіть пробіл перед ua
https://censor.net. ua/resonance/3094575/mi_robili_z_lutsenkom_derjavniyi_perevorot_ntervyu_z_avtorom_kasetnogo_skandalu_mikoloyu_melnichenkom

...
- Згадувало сь, що записана розмова Кучми і Порошенка про Ющенка і Тимошенко, начебто там Порошенко називає Тимошенко дурою, американс ькою шпигункою і пропоную Кучмі її здати.

- Є такий епізод. Більше того, Порошенко пропонує чавити і придушува ти бізнесмен ів, які підтримув али Юлю.
...
- Розкажіть, які є ще епізоди і на кого конкретно . Що є конкретно на Порошенка, наприклад?

- Скажімо… Іро, давайте, ми ще пару хвилин поговорим о і закінчимо, бо у мене вже немає часу. Дивіться. Я для себе особисто роблю висновок який? На підставі тих записів, що є, можна зробити висновки, що Порошенко – залежна особа від російськи х спецслужб . Це я м’яко вам сказав.

:D

Повна версія