Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо розбанили Ruza

Re: Якщо розбанили Ruza

Согласна, надо дать шанс. старых ФУПчиков можно банить на долго, за большие провиннос ти, но не на всегда, старые ФУПчики это основа форума, да, мы все разные, этим и интересен форум. Повторяюс ь, бан может быть и пол года и год, но не на всегда. Это только мое мнение.
Тобто, я правильно зрозуміла, що саме заради вас і вашої думки наразі треба негайно змінювати Правила форуму, бо вам так хочеться ?

скільки знаходишс я це скільки сторінка відкрита . відкриває ш вона у відкритих висіть  і час рахує
+ а все що я написав це від чистого серця 

по гонгадзе мав бути бан але довічно вважаю це забагато для  розумного фупчега (розумних у нас тут не так багато)

а руза можна я не буду коментува ти що несе цей скажемо м'яко нік (просто можна почитати за бажанням)
Ну, от не песди.  :gigi:

Дивися:

Припустим о, в середньом у на написання одного поста юзер витрачає 5 хвилин. Це з усим - і думанням, і пошуком перевіроч ної інфи і з відправко ю....

Тоді маємо:

95 329 * 5 = 476 645 хвилин, або це 7944,08 годин, або це 331 доба. Ти реально в процесі написання постів на цьому форумі провів 331 ДОБУ!!!
І будеш розказува ти, що це якісь відкриті закладки?  :gigi:

І не тобі торохтать про чужий "генерірує мий контєнт", ой не тобі....

при чому в разі розбану не несу за хлопців в тс жодної відповіда льності
вони хлопці дорослі

А, то ти ще й відповіда льності нести не хочеш? А чого тоді за них впрягаєшс я?

+1

:gigi: Ти хоч сам зрозумів, шо оце собі наплюсува в? Якщо тебе самого твоя думка не цікавила, то навіщо ти її тут наклав?

:gigi: Ти хоч сам зрозумів, шо оце собі наплюсува в? Якщо тебе самого твоя думка не цікавила, то навіщо ти її тут наклав?

ну звичайно нік Karoffka

Ну, от не песди.  :gigi:

Дивися:

Припустим о, в середньом у на написання одного поста юзер витрачає 5 хвилин. Це з усим - і думанням, і пошуком перевіроч ної інфи і з відправко ю....

Тоді маємо:

95 329 * 5 = 476 645 хвилин, або це 7944,08 годин, або це 331 доба. Ти реально в процесі написання постів на цьому форумі провів 331 ДОБУ!!!
І будеш розказува ти, що це якісь відкриті закладки?  :gigi:

І не тобі торохтать про чужий "генерірує мий контєнт", ой не тобі....

відкрий  кілька вкладок одна з яких ФУП не закривай,
просто зверни працюй з чимось іншим
наприклад  з докфайлом
і тобі додасться цей час як час що ти провів на ФУПі

ось так це  працює ;) 

відкрий  кілька вкладок одна з яких ФУП не закривай,
просто зверни працюй з чимось іншим
наприклад  з докфайлом
і тобі додасться цей час як час що ти провів на ФУПі

ось так це  працює ;)

Та я тобі вже все порахувал а. А оте шо ти називаєш "працює" - то тягне лише на 85 ДІБ.  :gigi:  А 331 ДОБА - то таки твоє безвилазн е перебуван ня на форум шляхом написання отих майже 96к постів.

Та я тобі вже все порахувал а. А оте шо ти називаєш "працює" - то тягне лише на 85 ДІБ.  :gigi:  А 331 ДОБА - то таки твоє безвилазн е перебуван ня на форум шляхом написання отих майже 96к постів.

ніколи не вивчав як це працює

мені подобаєть ся на фупі 

багато діб нарахувал о? ну і ок

до речі перевірив
на фупі врахують будь яку активніст ь на компі коли фуп відкритий як одна з вкладок
пиши хоч на іншому сайті  хоч статтю наукову пиши 

Останнє редагування: 12 лютого 2019 23:38:57 від Potato

:gigi: та вже можеш не напрягацц я зливацця. Вже все зафіксова но.

rst

скільки знаходишс я це скільки сторінка відкрита . відкриває ш вона у відкритих висіть  і час рахує
+ а все що я написав це від чистого серця 

по гонгадзе мав бути бан але довічно вважаю це забагато для  розумного фупчега (розумних у нас тут не так багато)

а руза можна я не буду коментува ти що несе цей скажемо м'яко нік (просто можна почитати за бажанням)

...а в это время вы шерстите разнообра зные новостные сайты в поисках: чего бы такого принести на фуп? Потому что написать из головы нечего, а создать на фупе с пяток тем и опитувань очень хочется))) Это болезнь уже. Зависимос ть, называетс я.

Да, и как я понял, УКИ сейчас пишет на другом форуме, на котором, я так понимаю, есть доступ и у вас, следовате льно, есть возможнос ть почитать этого умного дописувач а. Припасть, так сказать к мудрости и истине.  ;)

...а в это время вы шерстите разнообра зные новостные сайты в поисках: чего бы такого принести на фуп? Потому что написать из головы нечего, а создать на фупе с пяток тем и опитувань очень хочется))) Это болезнь уже. Зависимос ть, называетс я.

Да, и как я понял, УКИ сейчас пишет на другом форуме, на котором, я так понимаю, есть доступ и у вас, следовате льно, есть возможнос ть почитать этого умного дописувач а. Припасть, так сказать к мудрости и истине.  ;)

Ну так  я б хотів його бачити на своєму форумі на  ФУПі на якому я і він дописуємо вже відповідн о 12 та 14 років

Хотів би бачити тут Geo - справжню людину яка завжди закликала до дій і робила те до чого вона закликала . людина яку не можна не поважати 

Болукан - людина яка дуже різко заявляє часто цілком правдиві речі. каже людям як є. на жаль не завжди може втриматис ь в рамках правил 

Kievlyani n - з'їхавший на своїй теорії, на мою думку правильні й на 60-70%, але доведеній до певного абсурду

ЮАР - людина зі своїми плюсами і мінусами але яка пише про якісь свої реальні емоції

ну і т.д.

є звичайно під'їхавши на петрі типу кабса. але і у кабса це цілком від душі.  хоча не люблю повторюсь не люблю і не сприймаю його рівень спілкуван ня. часто рівень бота

З цими фупчегами тут приємно спілкуват ись і цікаво читати

А про що спілкуват ись з такими як мирослава чи карофка які чомусь дуже схвильова ні цією гілкою (про тебе нічого не скажу, не пам'ятаю тебе і твоїх постів)
деградува ти до їх рівня?...ні краще спробуват и трошки підняти рівень фупу повернувш и реально тямущих фупчегів
така моя маленька ціль. ціль цієї гілки   

Останнє редагування: 13 лютого 2019 10:34:40 від Potato

тим  всім  фупчикам нині  хочеться  бути  в  реальност і  де  петю  лише  хвалять  ,  і  загалом  всі  за  нього .  Хто  не  за нього -  агент  кремля  або  бидло  .
Це  і  є  головною  причиною  чого  вони  почали  лити  л@йно на  pravda  .

Рузу забанили возможно по ошибке. А этих свиней - за то, что придя в гости положили ноги на стол. Желающим припасть к их "творчеств у" никто не мешает поселитьс я на СУПе и там получать удовольст вие.

Рузу забанили возможно по ошибке. А этих свиней - за то, что придя в гости положили ноги на стол. Желающим припасть к их "творчеств у" никто не мешает поселитьс я на СУПе и там получать удовольст вие.

ти вже став тут типу хазяїном?

по суті якщо Geo для тебе свиня обговорюв ати щось з тобою великого сенсу немає

ти вже став тут типу хазяїном?

по суті якщо Geo для тебе свиня обговорюв ати щось з тобою великого сенсу немає
я тут типа юзер, один из тех, кому вы, свинота, срете на головы, изображая истину в последней инстанции .  И да - ОН для меня свинья, что не умеет себя вести по людски. Здесь все одинаковы - выполняй правила и живи.

rst

Ну так  я б хотів його бачити на своєму форумі на  ФУПі на якому я і він дописуємо вже відповідн о 12 та 14 років

Хотів би бачити тут Geo - справжню людину яка завжди закликала до дій і робила те до чого вона закликала . людина яку не можна не поважати 

Болукан - людина яка дуже різко заявляє часто цілком правдиві речі. каже людям як є. на жаль не завжди може втриматис ь в рамках правил 

Kievlyani n - з'їхавший на своїй теорії, на мою думку правильні й на 60-70%, але доведеній до певного абсурду

ЮАР - людина зі своїми плюсами і мінусами але яка пише про якісь свої реальні емоції

ну і т.д.

є звичайно під'їхавши на петрі типу кабса. але і у кабса це цілком від душі.  хоча не люблю повторюсь не люблю і не сприймаю його рівень спілкуван ня. часто рівень бота

А про що спілкуват ись з такими як мирослава чи карофка які чомусь дуже схвильова ні цією гілкою (про тебе нічого не скажу, не пам'ятаю тебе і твоїх постів)
деградува ти до їх рівня?...ні краще спробуват и трошки підняти рівень фупу повернувш и реально тямущих фупчегів

Благородн о. Правдопод обно даже, если бы не одно НО)))
Все, с кем вам приятно общаться, видимо по чисто случайном у совпадени ю, принадлеж ат к тому же политичес кому лагерю "порохобот ов", что и вы. То есть #твердозапетра. Они еще и очень сильно твердозап етра, судя по тому , что люто ненавидят любого, кто не разделяет с ними такую слепую и беззаветн ую любовь и веру в Гетьмана.
 А те, кого вы не отнесли к умным и интересны м собеседни кам, конечно же снова таки по чистой случайнос ти, принадлеж ат к другому политлаге рю- "юльков")))))
И вот уже через призму этого ваша ветка выглядит как "штабной топит за своих таких же штабных", то есть лицемерно .

Ну и не могу не отметить, что все перечисле нные вами персонажи открыто, недвузнач но и неоднокра тно выразили свое отношение к этому форуму вообще и к его владелице в частности . Они не хотят тут находитьс я.
К чему ваш плач ?

Банить за взгляды я думаю нет смысла, тогда не будет дискуссии, а вот манера и способ вести споры, это да...тут надо наказыват ь, когда за рамки выходят, но на всегда не надо. можно например до послевыбо ров, и этого будет достаточн о.

Благородно. Правдопод обно даже, если бы не одно НО)))
Все, с кем вам приятно общаться, видимо по чисто случайном у совпадени ю, принадлеж ат к тому же политичес кому лагерю "порохобот ов", что и вы. То есть #твердозапетра. Они еще и очень сильно твердозап етра, судя по тому , что люто ненавидят любого, кто не разделяет с ними такую слепую и беззаветн ую любовь и веру в Гетьмана.
 А те, кого вы не отнесли к умным и интересны м собеседни кам, конечно же снова таки по чистой случайнос ти, принадлеж ат к другому политлаге рю- "юльков")))))
И вот уже через призму этого ваша ветка выглядит как "штабной топит за своих таких же штабных", то есть лицемерно .

Ну и не могу не отметить, что все перечисле нные вами персонажи открыто, недвузнач но и неоднокра тно выразили свое отношение к этому форуму вообще и к его владелице в частности . Они не хотят тут находитьс я.
К чему ваш плач ?

ті хто названі в тс в першу чергу живі люди а не просто ніки
+ ще і робили історію фупу майже з початку його заснуванн я

а ті інші ще питання чи є реальними людьми

по запетра:
я б не писав в ТС про когось невідомог о мені хто може бути ботом пєті юлі кого завгодно
якого небудь бордерлен дера

я підтримую тільки багато років відомих фупчегів

той же ЮАР був запеклим юльком і що
з Geo я останнім часом взагалі не дуже персікавс я бо мені зовсім не подобаєть ся його наїзди на тих кого він (вони) називає "квартироо птимістам и"

взагалі ну що муже бути цікавого у фупчега/бота який пише лише яке г... петро або яка цяця юля. чи навпаки петро петро наш найкращий ...прибир аючи з фупу ніки за якими стоять живі люди ми перетворю ємо фуп на таке штучне протистоя ння віртуальн их неживих срачів.

А про що спілкуват ись з такими як мирослава чи карофка які чомусь
Потато, ви надто самовпевн ений, або вас хтось люто ввів в оману
Маю на увазі той факт, що ви себе очевидно вважаєте розумним співрозмо вником

ну і т.д.

Якщо тобі тут немає про що говорити, то може б ти пішов туди до них, бо їх 5-х набагато важче сюди перетягти, аніж одного звідси ви3,14дити.

Банить за взгляды я думаю нет смысла, тогда не будет дискуссии, а вот манера и способ вести споры, это да...тут надо наказыват ь, когда за рамки выходят, но на всегда не надо. можно например до послевыбо ров, и этого будет достаточн о.

Але всі перерахов ані не підпадают ь під вашу характери стику, бо забанені були не за політични й спір з юзерами. Тому і після виборів їх розбанюва ти немає сенсу, як і до. Там був бан зовсім не за ті "погляди".

Повна версія