Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи банять за образливе перекручування ніку?

Чи банять за образливе перекручу вання ніку?

Це відбуваєт ься не тільки з цим штабним порохобот ом.
Вони звичайно "зграєю" нападають .

Показати зображення...
Це відбуваєт ься не тільки з цим штабним порохобот ом.
Вони звичайно "зграєю" нападають .
Тобі не подобаєть ся інфа? Люкса пробують попередит и, що це може бути проблеми, переживаю ть за Люкса а ти відразу прекручув ання втулюєш.. .

Нитік ти наш, подивись трошки позитивні ше на світ... Ато якась у тебе пасмурне бачення світу, депресії можуть закінчува тись погано)))

Кстати, должньі банить.

Кстати, должньі банить.
Чого це ???

Чого це ???

Не знаю, есть ли єто в правилах, может бьіть єто негласное -- не знаю, но озвучивал ось не раз.

Не знаю, есть ли єто в правилах, может бьіть єто негласное -- не знаю, но озвучивал ось не раз.
У люкса є можливіст ь дати здачу у власній гілці... По куражатьс я і пройде це рівно на тиждень і знову по новому...

А з чого ти взяв, що це перекручу вання чийогось ніку?

андрій_ХЕ Рківець  теж  нормально ,  нє

андрій_ХЕРківець  теж  нормально ,  нє
Мійже постійно перекручу ють? Я нию за це?  :lol: І не жаліюсь.. . Мені це байдуже.

первый раз не баню, но предупреж даю
когда фупчик повторяет свою ошибку, баню

Re: Чи банять за образливе перекручу вання ніку?

хотілося б почути думку фупчика нік якого перекрути ли. таке прочтєніє для тебе є образливи м?

rst

а за второй ник?

Тобі не подобаєть ся інфа? Люкса пробують попередит и, що це може бути проблеми, переживаю ть за Люкса а ти відразу прекручув ання втулюєш.. .

Нитік ти наш, подивись трошки позитивні ше на світ... Ато якась у тебе пасмурне бачення світу, депресії можуть закінчува тись погано)))

Таки про зграю правда. Один із зграї вже підтягнув ся. Чекаємо наступних .

хотілося б почути думку фупчика нік якого перекрути ли. таке прочтєніє для тебе є образливи м?

ви ображаєте сь на тих хто заїкаютьс я ? це хвороба, або ж особливос ті людини не може вона норомальн о говорити.
тут десь так само , людині не вистачає мізків правильно прочитати нік або ж написати, ну або особливос ті людини такі.
Ну або ж людина спеціальн о думає що це звучить образливо або принизлив о.
І в першому і в другому і в третьому випадку я не ображаюсь, Нема змісту ображатис ь на таких людей.

дякую за попередже ння але в мене мадярськи й паспорт виданий цілком законно і справедли во і мені нічого не загрожує.

дякую за попередже ння але в мене мадярськи й паспорт виданий цілком законно і справедли во і мені нічого не загрожує.
Помню ти шукав записи, що родичі мали громадянс тво Угорщини в другі світовій, в Берегівсь кому архіві найшов?

Таки про зграю правда. Один із зграї вже підтягнув ся. Чекаємо наступних .
Ти чого підтянула сь сюди, ЗГРАЯ?

не звертай уваги, тут сформован ий цілий мій фан-клюб :-) в них часто відбувают ься збори в різних гілках  :laugh:  (tu) 

Помню ти шукав записи, що родичі мали громадянс тво Угорщини в другі світовій, в Берегівсь кому архіві найшов?

все ок.
Але вирішальн им є знання угорської мови. З родичами але без мови громадянс тво в більшості випадків не дадуть.

не звертай уваги, тут сформован ий цілий мій фан-клюб :-) в них часто відбувают ься збори в різних гілках  :laugh:  (tu) 
Є таке))))  :rotate:

все ок.
Але вирішальн им є знання угорської мови. З родичами але без мови громадянс тво в більшості випадків не дадуть.

Потім розповіси, ким працювали, бо багато хто мав угорське громадянс тво служив і воював проти каців у ті часи.  :D

Нєа,  кантралір ую зальоти вашої зграї, тьфу ти, пальоти. Фіксірую, карочь. А шо, ніззя?

Після виборів ваша зграя буде називатис я "зграя сомневающ ийся*", а ваш "керівник"-Пєдрілко Мальдівсь кий буде з маєтка в Марбел'ї керувати "військами".

Чи банять на ФУПі за системати чне написання Україна з маленької букви?

Чи банять на ФУПі за системати чне написання Україна з маленької букви?
Ще можна банити тих, хто на "літера" каже "буква"

+++
вело - красава! )

враньё ( пиз"ёж)

меня забанили на месяц без предупреж дения.
прокремлё вский оппонент настучал, а правда молотком на месяц.

правда, ты это - или молчи и делай, или объявляй охоту на врагов кремля.
я первый враг оккупанто в моего города, на меня и трави.

Нєа,  кантралір ую зальоти вашої зграї, тьфу ти, пальоти. Фіксірую, карочь. А шо, ніззя?

Мабуть не помічаєш, що перегибає ш палку... Уже виглядаєш смішною і не помічаєш цього... :shuffle: сорі.

Звичайно, що можна. Але нажаль чомусь не можна банити тох  хто бажає щоб держава Україна зникла. Хто постійно принизлив о з маленької літери пише Україна. Навіть якщо в у тому ж реченні чомусь Словатчин а вже з великої. Хто коверкає нік, ображає одну людину, хто в принизлив ій формі пише Україна, набагато більше людей.  :(

Після виборів ваша зграя буде називатис я "зграя сомневающ ийся*", а ваш "керівник"-Пєдрілко Мальдівсь кий буде з маєтка в Марбел'ї керувати "військами".
У тебе особливе загострен ня неадекват ності  :lol:

У тебе особливе загострен ня неадекват ності  :lol:

Мабуть не помічаєш, що перегибає ш палку... Уже виглядаєш смішно і не помічаєш цього... :shuffle: сорі. (с).

Все буде Україна.

Останнє редагування: 15 лютого 2019 23:04:26 від TimmiApostolMS

За "Любрикант ус" можуть забанити.
"Пєдрілко Мальдівсь кий" - на ФУПі вітається .

міс хіган? 8-)

Атак  иногда хочется про властных перевопла щенцев назвать истинным именем  , все поняли о ком я  ..  ;)

Повна версія