Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вийшов з бану 10-денного. Або чому сепарів і юльків не банять, а за критику юльків в бан

якби то

??? ;o

Та наговорив ти.

Що я поганого сказав?
Може помилково?
Кажи де, зараз вилучу!

Наверное рано вышел , снова  автор темы  гадит     :=V

del

Останнє редагування: 4 лютого 2019 16:03:23 від ricardo

Наверное рано вышел , снова  автор темы  гадит     :=V

О, Ваню, привіт!

Я мабуть перейду на твою рідну мову, щоб тобі зручніше було.

Как дела в Ольгино? Премию обещают до вьіборов?

чекаємо через 30 90 днів на нову тему від ТС "Вийшов з бану ...." :lol:

Пішов верстат вимикати, та збиратись до дому. :pooh_go:

ЮАР подивись уважно. Це вже не ФУП. Це суміш ЦУГа і Дурдома. Боюся що з цим вже нічого не зробити.

ЮАР подивись уважно. Це вже не ФУП. Це суміш ЦУГа і Дурдома. Боюся що з цим вже нічого не зробити.

Не бійся. Просто лови кайф від якісного контенту. :-B

чекаємо через 30 днів на нову тему від ТС "Вийшов з бану ...." :lol:

Тут тянет на больше (tu)

вірші непогані в ТС, упс...  в ніколи

вірші непогані в ТС, упс...  в ніколи

Допистівс я  :rotate:

Казав дурню: чого ти вчепився в ту Альону? В неї таке гарне, трохи сумне обличчя, одразу видно - відчуває чужий біль. Вона ще й у мило пише попередже ння. Це обеззброю є навіть такого цинічного коцапа, як Зольд. Тобто Ганс. Люблю стриманих жінок із кротким обличчям. В мене дружина така. Я їй навіть бандерівщ ину прощаю. :friends:

Допистівся
Та він для цього і приходив. Анонсував ши попереднь о на СУПі.

Де насрано?
Не сормно?
свідки секти Мадурівни сорому не мають, як і їх ментальні брати кацапи.. тому брешуть вільно, не соромлячи сь

Допистівся  :rotate:

Казав дурню: чого ти вчепився в ту Альону? В неї таке гарне, трохи сумне обличчя, одразу видно - відчуває чужий біль. Вона ще й у мило пише попередже ння. Це обеззброю є навіть такого цинічного коцапа, як Зольд. Тобто Ганс. Люблю стриманих жінок із кротким обличчям. В мене дружина така. Я їй навіть бандерівщ ину прощаю. :friends:
ганс,ганс.
якби я не знав Буковини то б повірив,шо ти прощаєш.
як ти можеш шось прощати,як ти там більший ,,бандерівець,, як деякі Українці зза Дністра. :shuffle:

свідки секти Мадурівни сорому не мають, як і їх ментальні брати кацапи.. тому брешуть вільно, не соромлячи сь

Другий пішов за ЮАРом в ніколи ...   :pooh_lol:

Так чий це другий нік?

ганс,ганс.
якби я не знав Буковини то б повірив,шо ти прощаєш.
як ти можеш шось прощати,як ти там більший ,,бандерівець,, як деякі Українці зза Дністра. :shuffle:

То ти мою дружину не знаєш. Вона Справжня /на всю голову/ галичанка . Така затята... З дому вигнала. Точніше, я сам пішов. Благо, маю куди. От Альона би не вигнала. В неї очі добрі і сумні.

Спочатку трохи статистик и:
За останні 3-4 місяці один раз на 30 діб, і п'ять раз по 10 діб.
Це в рази більше, ніж за попередні 12 років на ФУПі.

І пояснення може бути лише одне - комусь любі юльки і сепаратис ти.
Осталося лише поміркува ти кому???

Які є думки? B-)
Всё :(

То ти мою дружину не знаєш. Вона Справжня /на всю голову/ галичанка . Така затята... З дому вигнала. Точніше, я сам пішов. Благо, маю куди. От Альона би не вигнала. В неї очі добрі і сумні.

Ты думаешь, что такой примитивн ой лестью ты заставишь АЮ закрыть глаза на нарущение тобой правил? НЕ думаю. Раз Вершина и БЕДУИН только что забанены за второй ник по п. 4.8, то и авиатор под вторым ником prince of silence тоже должен быть забанен.

Сутяжники невыносим ы. Ноет и ноет... Такому легче дать, чем обьяснить, что его не хочешь. :rotate:

Сутяжники невыносим ы. Ноет и ноет... Такому легче дать, чем обьяснить, что его не хочешь. :rotate:

Исходя из разнообра зия ников на этом ресурсе у тебя большой опыт.

Наскільки я знаю, якщо основний нік забанений на "ніколи", людинка може потім зарегать новий нік і писати під новим ніком, не порушуючи ним правил. Так було на всіх форумах.

А якщо конкретну фізичну особу модери/адміни не хочуть бачити на конкретно му форумі, то в Правила форуму вносять ПЕРСОНАЛЬ НИЙ заборонни й пункт (як то було на ДД відносно Колі Козака).

Чи я щось не правильно розумію?

Наскільки я знаю, якщо основний нік забанений на "ніколи", людинка може потім зарегать новий нік і писати під новим ніком, не порушуючи ним правил. Так було на всіх форумах.

А якщо конкретну фізичну особу модери/адміни не хочуть бачити на конкретно му форумі, то в Правила форуму вносять ПЕРСОНАЛЬ НИЙ заборонни й пункт (як то було на ДД відносно Колі Козака).

Чи я щось не правильно розумію?

1. Да? Странно, не нахожу этого в правилах форума. Зато четко вижу

4.8. Заборонен о мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

2. То есть и Вершина, и Бедуин, и ГЕО, и ЮАР могут взять другие ники и писать снова как ни в чем ни бывало?

3. Насчет "не порушуючи правил" перечитай те сообщения prince of silence о киборгах, о "гражданск ой войне" в Украине.

Та він для цього і приходив. Анонсував ши попереднь о на СУПі.

а чего так вдруг?
оно того не стоит

Що є то є. Слав сильно мінстець розпустив, за те що ЮАР написав про Притулу у неї по суті і виходу не було.

Що є то є. Слав сильно мінстець розпустив, за те що ЮАР написав про Притулу у неї по суті і виходу не було.

может выпил человек.. .
как-то он не похож на себя трезвого.

1. Да? Странно, не нахожу этого в правилах форума. Зато четко вижу

4.8. Заборонен о мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

2. То есть и Вершина, и Бедуин, и ГЕО, и ЮАР могут взять другие ники и писать снова как ни в чем ни бывало?

3. Насчет "не порушуючи правил" перечитай те сообщения prince of silence о киборгах, о "гражданск ой войне" в Украине.

Та ну. Це вже перекручу вання.
Я ж не кажу щоб дубль-ніки пореєстру вали собі ще дубль-ніки і писали тут з-під двох ніків - основного і третього дубля. Якщо вже вбитий нік, то його ж немає. Ге ж?

Читати я нічого не буду - я не модер і не адмін і від мене нічого не залежить, навіть якби там щось було чи не було.

Карочь, я не буду нав*язувати тутешньом у Монастирю свої молитви, тим більше, якщо хоч один шанс є це зрозуміти не так, як того хотілося б.  :gigi: І на цьому ставлю у цій дискусії для себе жирненьку таку крапочьку .

может выпил человек.. .
как-то он не похож на себя трезвого.

шо значіт "может"? Ну, давайте всі понапиває мося, та походимо по гостях, нагнемо хазяїнам їбуків, а потім потрезвян кі скажемо "І шо тут такого, может випіл чєловєк.. . а ви сразу вигонітє".

шо значіт "может"? Ну, давайте всі понапиває мося, та походимо по гостях, нагнемо хазяїнам їбуків, а потім потрезвян кі скажемо "І шо тут такого, может випіл чєловєк.. . а ви сразу вигонітє".
Ти тут завжди трезва??? Навіть коли рейтинг ЮЛІ падає?))))

Ти тут завжди трезва??? Навіть коли рейтинг ЮЛІ падає?))))

Та мені якось похеру її рейтинг. Я відповіда ю за свій голос. А голоси інших її прихильни ків мене не цікавлять .

ЮАР очевидно считает себя жертвой произвола . Возможно да, возможно нет. Так что, теперь всем кто считает себя жертвой можно всё? Так же форум одних жертв получится .

ЮАР очевидно считает себя жертвой произвола . Возможно да, возможно нет. Так что, теперь всем кто считает себя жертвой можно всё? Так же форум одних жертв получится .

Та, он по жизни чернорота я жертва. Хоть бы шота умное/интересное пейсал, а так один негатив и обзывалки . Мы тут шо, его громоотво д?  :suicide2:

Та, он по жизни чернорота я жертва. Хоть бы шота умное/интересное пейсал, а так один негатив и обзывалки . Мы тут шо, его громоотво д?  :suicide2:
============================

От хто б писав про ФУП- громовiдв iд, тильки не ти, Ганс! :facepalm1:

Re:  Вийшов з бану 10-денного. Або чому сепарів і юльків не банять, а за критику юльків в бан
ricardo [ Відповіст и в приват ] [Ігнорувати]
4 лютого 2019 18:20:55                               IP/Host: ---.wifipon-rsbit.uar.net

:lol:

Треба вилучати всю команду! :gigi:

Жарт, звичайно! :-)o

============================

От хто б писав про ФУП- громовiдв iд, тильки не ти, Ганс! :facepalm1:

А шо, ганс приходил на фуп излить негатив? Напротив, только позитивчи к пейсал. Как Сереня007 :-B

ricardo [ Відповіст и в приват ] [Ігнорувати]
4 лютого 2019 18:20:55                               IP/Host: ---.wifipon-rsbit.uar.net
Що сказати хотів?

Повна версія