Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

А Гео вообще писал что то последнее время? Я не видел чтобы он вообще тут появлялся ...

біглий фуп-президент гео обявився, традиційн о прокричав

і зник.а  потім його забанили.

уклінно прошу адміністр ацію розбанити гео. він хоч і псих і порохобот . але він тисячувід сотково проукраїн ський, а я за те щоб проукраїн ських не банити, які б політупод обання у них би не були. і так. забаньте сєпара данєцкава

Чому досі немає відповіде й, які юзери поставили в адмінфору мі за останні декілька днів,і це при тому що за цей же час відбулися бани декотрих юзерів?
Невже той, чи та,( чи те) що банили юзерів, не бачили ці теми- питання?

Це просто неповага.
Якщо не сказати гірше.

:butcher: Я терплячий .
Та чекаю на відповіді від Олени Юріївни.  :smile3:

шо тут? намазам на самого самого фупо президент а который держит своё слово :lol:  и обозвал вас как только мог. ох уж эти педpoты :shuffle:

забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:

забанили сєпара, аж на цілих 10 діб забанили, забанили на 10 діб за те, за що в реалі 5 років дають  :facepalm1:

*нам нужни разниє мнєнія* (с)
*услишать глаза* (с)
*ето наші люді* (с)

тьху блд

Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Це просто неповага.
Якщо не сказати гірше.
це не не тільки неповага. а це говорить БАГАТО про те.які у нас модери проповіду ють політичні погляди,коли ЯВНОГО сепаратис та і ворога (а він того не скриває і прямо говорить,що буде битися з нами за "маладую рєспублік у") не банять НАЗОВСІМ а просто гладять рукою.І не кажіть модери і правда що Я щось видумую чи критикую модерів НІЗАЩО.Я вам написав конкретні випадки його ПРЯМОГО порушення не тільки людської гідності але і конституц ії України та її законів,але ви ігноруєте то. Бо признання боротьби проти наших вояків,сепаратизм і бажання і ДАЛІ вбивати за ту сепаратис тичну "рєспублік у" є ПРЯМИМ порушення м ВАШИХ модерів і парвди ПРАВИЛ форуму.
  Можете і мене забанити навічно.я кщо я говорю хоч крихту неправди. Бо існування такого поца у одному просторі зі мною мені не приносить ніякого задоволен ня і бан на десять діб його вважаю приниженн ям українців на форумі і мене особисто.

шо тут? намазам на самого самого фупо президент а который держит своё слово :lol:  и обозвал вас как только мог. ох уж эти педpoты :shuffle:
а ось і асмодейчи к виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівськ е личко юлька.
   І ви панове повинні знати що дід Панас то третій нік  тут нашого старого юлька асмодея.я кий плавно перетів у південну кров.А діда він використо вує лише тоді коли в бані по новому ніку або коли треба таке постити,що юльків ставить у невигідне становище .думайте форумчани ХТО є за таким ніком що захищає донєцкого .

:weep:  :weep:  :weep:

а ось і асмодейчи к виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівськ е личко юлька.
ахаха. тут уже было два дурика до тебя.  тоже так параноили теперь хз где они. :shuffle:

Действия модера обсуждать не принято,но 10 дней явно слабоваст енько

а ось і асмодейчи к виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівськ е личко юлька

А,так это у нас Асмодейчи к...

Бу-га-га

а ось і асмодейчи к виліз під запасним ніком,бо боїться показати своє бладівськ е личко юлька
А,так это у нас Асмодейчи к...

Бу-га-га
ахаха. нашли друг друга два одиночест ва. так вы это, создайте тему, что бы Алёна вам имбецилам глаза открыла  :lol:

ЯВНОГО сепаратис та і ворога (а він того не скриває і прямо говорить,що буде битися з нами за "маладую рєспублік у")
та не будет, а уже участвова л. Он где-то ляпал, что имеет оружие, хз как оно правильно называетс я, чи табельное, чи как. В общем смысл такой, что одно мое, другое выдали в части. Женушка директор  школы. Ну тоже понятно, избирател ьные участки, все такое. Видео их "утреннико в" в сети шо грязи. Семейка выродков. И 10 дней бана.

а что Гео его размазал по стенке, получил бан. Разбанье Гео, так нельзя.

тут не десять дней слабоваст енько, тут и ніколи будет мало.

Якщо Вам так не подобаетс я реальніст ь цього форуму чому ви тут?

читаю генератор ов. И дегенерат оров.

контента. И новости.

Якщо Вам так не подобаетс я реальніст ь цього форуму чому ви тут?

та ми тут здавну. пройщли і крим і рим. і коли явно тут Українців банили на 999, темні бани, і всяке було. І таких як ви переживем о.

ахаха. тут уже было два дурика до тебя.  тоже так параноили теперь хз где они. :shuffle:
ти б помовчав. Ми то добре памятаємо коли ти під ніком діда панаса собі лайки на СУПі (асмодей) бив .щось з 600 наставив,а коли виклали скріни то ти швидко зник від стиду.там по тобі асмодейчи ку добре проїхалис я.тому сопи і не відсвічуй ся.

Отака країна буде при юльці, готуйте зброю, добродії.

ти б помовчав. Ми то добре памятаємо коли ти під ніком діда панаса собі лайки на СУПі (асмодей) бив .щось з 600 наставив,а коли виклали скріни то ти швидко зник від стиду.там по тобі асмодейчи ку добре проїхалис я.тому сопи і не відсвічуй ся.
ты реально идиот? я на супе не когда не был :lol:

Это чудо вроде раньше на ДурДоме паслось.. Самое место

На дурдоме щас тишь и благодать . Зрады нет в помине и все проукраин ские.

Это чудо вроде раньше на ДурДоме паслось.. Самое место
и опять мимо :lol: всё таки вы друг друга стоите.

нова політика форуму, вони "хочуть чуть різні думки"(с)  :gigi:

Різні думки під час війни?
Це щось нове.
Історія воєн такого не знає.

нова політика форуму, вони "хочуть чуть різні думки"(с)

Особенно важны думкы кацапофф и ещё с явной ПсихЛечеб ницы

та ми тут здавну. пройщли і крим і рим. і коли явно тут Українців банили на 999, темні бани, і всяке було. І таких як ви переживем о.
Яких як я?

Повна версія