Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виявляється, я був забанений

Виявляєть ся, я був забанений

Зайшов зараз випадково на ФУП, а там 5 повідомле нь від "правди". В якомусь дивному порядку- з кінця моїх останній повідомле нь. Типа за останні йдуть попередже ння, а потім доходить до перших постів і каже- "Вам такі бан". А потім ще раз, по новій- "попередже ння", "Вам бан за образи"
Логічно, аж страшно- це вже ШІ проходить тест Т'юринґа в ролі модератор а, чи людина опустилас ь до рівня роботу ?
Причому до причини таких постів модеруюча Істота взагалі не добралась . Там Істота-провокатор спершу написала ( на рівному місті, мій розлогий пост-аналіз їй не сподобавс я ), що таких як я, треба бити. Бо ми погані викладачі та навчаємо дітей поганому. Що взагалі-то є більшим порушення м, ніж назвати божевільн у Істоту божевільн ою, бо є погрозою насильств а за слова та закликом до нього. Але тій Істоті, що мені погрожува ла, Істота, що модерує форум, нічого не зробила
Це що- якесь нашестя марсіан?

Re: Виявляєть ся, я був забанений

:lol:  (tu)

бо ти - порохобот, а от був би гєніратор ом кантєнта із турівсько ї чи кацапстан у, чи хоча б хреновєнь ким, але сумлівающ імся, то була б тобі від Каралєвни повна уважуха і респект у всьому.

притула тут на форуме подтверди ла давнюю истину:     лучше молчать и казаться умным человеком чем начать говорить и развеять все сомнения ...

..

она заговорил а и вот вам результат  :gigi:

S.Brandt      04.01.201 9   03.02.201 9 19:56

Kievlyani n      04.01.201 9   03.02.201 9 19:52

Шарик72- не забанений . Кхм  B-)

Стандарти БіБіСі  (tu)

arrow      06.01.201 9   07.03.201 9 13:44
arrow      06.01.201 9   16.01.201 9 13:40

arrow      06.01.201 9   07.03.201 9 13:44
arrow      06.01.201 9   16.01.201 9 13:40

планомерн о и ритмично закрывают рот сторонник ам Украинско й власти. вопрос с какой целью это делается?

планомерно и ритмично закрывают рот сторонник ам Украинско й власти. вопрос с какой целью это делается?

ти оце так пафосно сказав... . Ти случяєм, не обідив староннік ов власті, які своїм приспособ лєнчєство м уживуться при будь-якій владі? Чи ти мав на увазі стороннік ів Порошенка? Дик, це трішки інше.

та тут просто якийсь Бенкет Духів відбуваєт ься! Усіх у Бан, Бан, Бан! Веселимос ь!

Повна версія