Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це прекрасно! Зона відчуження.

Re: Це прекрасно! Зона відчуженн я.

Вот почти так сейчас у нас на Донбассе. Да, пять лет без охотников и природа показывае т чудеса. Крутой заповедни к получится ..
Що там в ваших степах заповідно го?

Однозначн о, заповідни к можна робити там.

(tu)

так брелочник и ще й браконьєр и (td)

хто завгодно але не служба безпеки України - що й було яскраво продемонс тровано ними в криму в лютому березні 2014 (td)

Я звісно не хапав нікого за руку, шоб мати докази, хто це конкретно робив, але щоб потрапити в зону і пострілят и, треба було тоді мати спецпропу ск.
Тому це або силовики, або високопос тавлені чиновники .

Останнє редагування: 22 грудня 2018 23:04:38 від viterzbayraku

Що то за коні, здичавілі? Чи дикі?

Це коні Пржевальс ького. Вони завжди дикі.

Це коні Пржевальс ького. Вони завжди дикі.
Я вже знайшов про них. Вони не зовсім дикі. Вони туди випущені людьми з неволі. В природі їх там не було.

Я вже знайшов про них. Вони не зовсім дикі. Вони туди випущені людьми з неволі. В природі їх там не було.
Там зразу після аварії повідстрі лювали свійських (і не тільки) травоядни х тварин  що раніше випасалис я і після цього почалися пожежі на випасах (висока суха трава горіла як порох, далі ліси,ну  і з попелом летіло те що трава і дерева зафіксува ли в собі, фон добряче скакав), тож знайшли такий метод фіксації  :-)o
Виявився вельми дієвим.

І, зауважте, кількість тварин саморегул юється без всяких бл*ядських "санітарни х відстрілі в".

Может, тому що там  таки є бл*ядьски вовки та рисі, не? ))

Вони набагато ефективні ше  за егерей  працюють, бо більшисть  оленів вони харчують ніжними  тонконоги ми бембікамі . Пара  добрих вовків  кожну неділю бере по оленьонку,  вбиваючи за єгеря десь  20 майбутниі х  оленів на рік.  Ай-ай-ай!  Какіє плахіє еті вовки..

Але  повсимісн о  в лисництва х    Україні вовки та рисі  вибіти  як "вредниє"   ти то  "зауважила" ?

В Німеччіні   на рік санітарно відстрілю ють 20 тис. кабанів.  І будуть піднімати кількість, бо щороку кількість їх  все  зростає.   Воот тупииє))  І живадери!

день коли на планеті здохнеост ання людина - буде святом Всього Живого (tu)
застрелис ь - сделай полезное природе

Що там в ваших степах заповідно го?

5 заповедни ков на территори и Донбасса.

5 заповедни ков на территори и Донбасса.
Знаю тільки два, днр і лнр.

день коли на планеті здохнеост ання людина - буде святом Всього Живого (tu)

необразов анный дурачек юлин фанат, слышал что нибудь про массовое пермское вымирание?

Является одной из крупнейши х катастроф биосферы в истории Земли, которая привела к вымиранию 96 % всех морских видов и 73 % наземных видов позвоночн ых. Катастроф а стала единствен ным известным массовым вымирание м насекомых, в результат е которого вымерло около 57 % родов и 83 % видов всего класса насекомых .

Повна версія