Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення до pravda

Звернення до pravda

Відкрити цю гілку мене спонукала інша гілка. А саме - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1021162.msg0#new
Не могла відразу відреагув ати, бо була забанена та чесно його відсиділа .
Але постійно мучила совість. Хоч і не з моєї  вини, але людину забанили в Ніколи, а я відчуваю свою провину через цей текст:

pravda [ Відповіст и в приват ] [Ігнорувати]
20 листопада 2018 23:21:24
IP/Host: ADMIN
_________ _________ _________ _________ ____
Anton Bidenko, 20 листопада 2018 17:20:58
Показати зображенн я...
Це Українськ а Правда чи Російська?

Есть подозрени е, что гражданин - второй ник Задармапр одавши.

Хочу розставит и всі крапки над  «І».
По-перше, можу заприсягтися на чому завгодно -  я ніколи!!!! не мала і не маю другого ніка. Я, навіть, технічно, не знаю, як це робиться. Та і не треба мені воно.  Я виступаю під своїм «ім*ям» і це дуже важливо, а не обходжу закони та правила.
По-друге,  тема мови – не моя тема. Я сама знаходжус ь в оточенні російсько мовного середовищ а.  За власної ініціатив и перейшла на спілкуван ня українськ ою мовою, але не є в неї спец, щоб повчати інших. Навпаки, мені самій роблять часто зауваженн я. Тому мені відкриват и гілки на тему мови, ну, просто некрасиво .
Тому, я навіть, не зрозуміла, чому нік Anton Bidenko так асоціюєть ся зі мной?
Звертаюсь до pravda. Чи то особисто Олена Юр*євна, чи то якийсь «загальний розум», але не можу не вступитис я за людину, яка через мене, не з моєї вини, постражда ла.
Я не знаю нік Anton Bidenko. Та й людина сама пише, що він більше читає ніж дописує. Зареєстро ваний він ще з 2014 року. Я не знаю де він мешкає, яких політични х поглядів тощо.
Дуже прошу, розбанити людину, бо, ще раз повторюю і клянусь, що це НЕ МІЙ ДРУГИЙ НІК.
А тому, у даному випадку, не доведено те, що людина не існує або має інший нік.
Прошу, виправити цю помилку.
 Справедли вість не повинна залежати від випадково сті.

Re: Звернення до pravda

Користуюч ися нагодою, оскільки сам не можу відкриват и гілки, а на приватні листи до pravda відповіді не отримав- прошу розблокув ати мені можливіст ь редагуват и коментарі та користува тися пошуком.
Я не розумію,за що мене позбавили права створюват и теми, правил форуму я не порушував, в бані останній раз був за два тижні до відключен ня права створення тем
Створюват и теми мені не особливо і потрібно, а ось неможливі сть редагуват и дописи, брати участь у голосуван нях і користува тися пошуком дуже напружує

Прошу розглянут и це питання і повернути можливіст ь користува тися відповідн ими функціями форуму, або хоча б пояснити, чому я раптом став недостойн им ними користува тися

Користуючися нагодою, оскільки сам не можу відкриват и гілки, а на приватні листи до pravda відповіді не отримав- прошу розблокув ати мені можливіст ь редагуват и коментарі та користува тися пошуком.
Я не розумію,за що мене позбавили права створюват и теми, правил форуму я не порушував, в бані останній раз був за два тижні до відключен ня права створення тем
Створюват и теми мені не особливо і потрібно, а ось неможливі сть редагуват и дописи, брати участь у голосуван нях і користува тися пошуком дуже напружує

Прошу розглянут и це питання і повернути можливіст ь користува тися відповідн ими функціями форуму, або хоча б пояснити, чому я раптом став недостойн им ними користува тися
Потому что ты не юлебот. Тут вменяемым людям позакрыва ли права. До выборов президент а чтобы не нарушить благостно й картины возвращен ия в старую систему.

одна просьба, старых не банить навечно

Не маю можливост і створюват и теми, тому пишу тут - прохання до адміністр ації зробити для мене доступною можливіст ь приймати участь в опитуванн ях та голосуван нях.
Дякую.

А які критерії позбавлен ня дописувач а створюват и нову тему і мати можливіст ь голосуват и?
От сьогодні помітила, що мене теж позбавили цього права.
Дуже хотіла б знати, що такого я наробила, що попала до цього "чорного" реєстру?
Чи просто цілеспрям овано вибивають політични х опонентів? Так навіщо це робити тихесеньк о без усяких пояснень? Честніше буде заявити про це вголос. Де ж демократі я? Де плюралізм думок?
Залишимо лише прихильни ків однієї політично ї сили?
Просто доки не розкриті критерії урізання певних прав і можливост ей дописувач ів, виникають саме такі думки.
І хто це робить: модератор и, чи одноосібн ий модератор, чи сама Олена Притула?
І чому тихесеньк о? Чому немає повідомле ння хоча б у приват?

А які критерії позбавлен ня дописувач а створюват и нову тему і мати можливіст ь голосуват и?
От сьогодні помітила, що мене теж позбавили цього права.
Дуже хотіла б знати, що такого я наробила, що попала до цього "чорного" реєстру?
Чи просто цілеспрям овано вибивають політични х опонентів? Так навіщо це робити тихесеньк о без усяких пояснень? Честніше буде заявити про це вголос. Де ж демократі я? Де плюралізм думок?
Залишимо лише прихильни ків однієї політично ї сили?
Просто доки не розкриті критерії урізання певних прав і можливост ей дописувач ів, виникають саме такі думки.
І хто це робить: модератор и, чи одноосібн ий модератор, чи сама Олена Притула?
І чому тихесеньк о? Чому немає повідомле ння хоча б у приват?

за недорстат очно восторжен ный образ мыслей о Юличке, за что же еще

B-)

Подивилас ь Банлист.
70% забанених останнім часом - симпатики Порошенка .
Невже ФУП стане цікавішим, якщо з нього підуть опоненти? З ким будуть чублятися?
Ну, можна вичавити усіх прибічник ів іншої думки, інших поглядів. Зробити такий собі камерний клуб  улюбленці в талантів ВОНИ.
Якось воно входить у протирічч я з оголошени ми правилами і принципам и форуму.
Сумно все це. :(

дотягалас ь лайна та фейків на форум.

Прикольно . Адмін напився чи шо?

Подивилась Банлист.
70% забанених останнім часом - симпатики Порошенка .
Невже ФУП стане цікавішим, якщо з нього підуть опоненти? З ким будуть чублятися?
Ну, можна вичавити усіх прибічник ів іншої думки, інших поглядів. Зробити такий собі камерний клуб  улюбленці в талантів ВОНИ.
Якось воно входить у протирічч я з оголошени ми правилами і принципам и форуму.
Сумно все це. :(

Це опонуванн я, чи просто набігли стадом порохобот ним обісрати?

Хоча, вже бачу, у "ніколи" улетіла.
Нічого, після виборів буде "амністія".
Зможеш свій рівень ТП ще показати.

Це опонуванн я, чи просто набігли стадом порохобот ним обісрати?

Показати зображення...
Хоча, вже бачу, у "ніколи" улетіла.
Нічого, після виборів буде "амністія".

Зможеш свій рівень ТП ще показати.

От як воно буває.
Може буде, а може не буде...

Вершина в Ніколи за другий нік,

а чому тоді її другий нік також не забанений в ніколи?

rst

А prince of silence, второй ник забаненно го навсегда авиатора, все еще нарушает пункт правил 4.8.

а який в неї другий нік?

а який в неї другий нік?
Задармапродавши

Задармапродавши
дурня
я Задарму знаю ще з каденции Ющенка
николи в неї не було других ніків

дурня
я Задарму знаю ще з каденции Ющенка
николи в неї не було других ніків
Розповіси про неї, може зрозуміют ь що інколи люди мають позицію, і готові її захищати як і прихильни ки Тимошенко, любим доступним способом і їх більше ніж прихильни ків Тимошенко .

Вершина БЮТовка вроде, я с ней общалась в ЛС. Я считаю, что банить в николы старых ФУПчиков нельзя, но тут нет смысла отстаиват ь права, к сожалению . Уже пытались, кончилось печально.

Задармапродавши

:facepalm1:

Повна версія