Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ракета "Нептун" пройшла успішні випробування та знищила ціль на відстані 280 км.

А який там еквівален т тротилу? Хоча б 200 кіло є?

Главное что делаются ракеты   .  Скоро ракеты уйдут в прошлое нужно уже сейчас  разрабаты вать оружие на основе  луча лазера способное за доли секунд уничтожат ь любые цели в том числе  спутники на орбите .Такое оружие уже есть  .У китайцев есть легкие лазеры по цене около 10 тысяч долларов  с дальность ю огня  и поражения до  800 метров.  У нас тоже есть старый  лазерный артиллери йский  дальномер  который   давно   можно модернизи ровать и усилить  и применять по назначени ю.

Главное что делаются ракеты   .  Скоро ракеты уйдут в прошлое нужно уже сейчас  разрабаты вать оружие на основе  луча лазера способное за доли секунд уничтожат ь любые цели в том числе  спутники на орбите .Такое оружие уже есть  .У китайцев есть легкие лазеры по цене около 10 тысяч долларов  с дальность ю огня  и поражения до  800 метров.  У нас тоже есть старый  лазерный артиллери йский  дальномер  который   давно   можно модернизи ровать и усилить  и применять по назначени ю.

Та ні, то вже пройдений етап
Десь в сусідній галактиці вже 10-й рік будують зірку смерті  :pooh_lol:

А який там еквівален т тротилу? Хоча б 200 кіло є?

Нема. Вся бойова частина - 140 кг. Добре, як там буде хоч 40 кг тротилу

Скоро ракеты уйдут в прошлое нужно уже сейчас  разрабаты вать оружие на основе  луча лазера способное за доли секунд уничтожат ь любые цели в том числе  спутники на орбите

Вже колись планували . Тільки виявилось . шо для одного пострілу потрібно возити з собою ядерний реактор.
Нагадаю прізвище - Рейган і його СОІ

Что меня в рожке удивляет. Кацапизм в смеси с ненависть ко всему украинско му. не знаю вашего имени отчества, но вы мудак. Свою страну только мудак может ненавидет ь. Адекватны й уже бы уехал, что-ли.

лазер може по прямій стріляти, ракета - зза горизонту .

Главное что делаются ракеты   .  Скоро ракеты уйдут в прошлое нужно уже сейчас  разрабаты вать оружие на основе  луча лазера способное за доли секунд уничтожат ь любые цели в том числе  спутники на орбите .Такое оружие уже есть  .У китайцев есть легкие лазеры по цене около 10 тысяч долларов  с дальность ю огня  и поражения до  800 метров.  У нас тоже есть старый  лазерный артиллери йский  дальномер  который   давно   можно модернизи ровать и усилить  и применять по назначени ю.

майбутнє за гравітаці йними бомбами. як допоміжну зброю можна використо вувати нейтронні гармати.
також дуже важливо вже зараз починати впроваджу вати в нашій армії телепорта ційні кабіни для передисло кації ДРГ. це вкрай ефективно в умовах гібридної війни. і викликає великий подив, чому Порошенко, який так хизується відроджен ням армії, не зробив жодних кроків в цьому напрямку. це набагато краще говорить про його якості, як головноко мандуєчог о, ніж всі ці нові форми, нове харчуванн я, ракети і т.п.

Вже колись планували . Тільки виявилось . шо для одного пострілу потрібно возити з собою ядерний реактор.
Нагадаю прізвище - Рейган і його СОІ
Федя - тебе опять вики процитиро вать? Или сам на прогрессе "порулиш"

лазер може по прямій стріляти,

Забув, шо Земля кругла? Все шо більше десятка км для наземних цілей, навіть для потужного лазера, що компенсує атмосферу, опираєтьс я в обмеження фізики

Нема. Вся бойова частина - 140 кг. Добре, як там буде хоч 40 кг тротилу

На всякий случай замечу, что 40 кг ВВ соответст вует морскому осколочно-фугасному снаряду калибра 381 мм при весе в 880 кг.

Гии...
А типу я лірників збирався?
Ви хоча б якусь ракету бачили вживу?

ПС. Не треба вважати мокшів зовсім за дурнів - в них є кому зацінити пропаганд у за Нептуни.
Тим більше є кому розказати їм за реальний стан серед наших військови х

Це моя гілка, і ти тут можеш збиратися тільки себе потішити ручкою.
А ракети я не тільки бачив але і запускав на стрільбах .
Ну і монтував на свій корабель, синку.
Я взагалі то морський офіцер.))))

АДЕЛАИДА!? Федя ты шо пол сменил?

Це моя гілка, і ти тут можеш збиратися тільки себе потішити ручкою.
А ракети я не тільки бачив але і запускав на стрільбах .
Ну і монтував на свій корабель, синку.
Я взагалі то морський офіцер.))))

О.
Тоді мабуть і у навчаннях приймали участь?
І скільки було влучань?  Га?
Тільки чесно!
Скільки взагалі  стартувал и?

ПС. Про себе скажу -під новий рік засилади від заводу на"генеральс кі"стрільби нашого інженера.
З Києва у Владік.
Так добре якщо з 5-ти торпед пара взагалі стартувал а.
Не думаю, що у ракетах краще.

Останнє редагування: 5 грудня 2018 23:37:04 від kleynod

... а треба хоча би 500!  B-)
----------------------------------------
Насправді такі ракети,як той же "Гром" можуть літати значно на довшу відстань. Я не иксперд,але чув, що для цього потрібні мінімальн и зміни. Чи то палива більше додавати,чи встановлю вати щось додаткове . Принаймні по "Грому" я точно чув,що його 600 км. можуть швиденко стати 1000.... Але то вже буде ракета середньої дальності . Щось подібне кацапи роблять з Калібром. ..який вони тихенько роблять ракетою середньої дальності и від того цей шкандаль з порушення ракетного договору. Ми те ж можемо.як що знадобить ся... а може й знадобить ся.

На всякий случай замечу, что 40 кг ВВ соответст вует морскому осколочно-фугасному снаряду калибра 381 мм при весе в 880 кг.

Значить там немає навіть 40 кг

спасибо Поршенку за приемну новыну

майбутнє за гравітаці йними бомбами. як допоміжну зброю можна використо вувати нейтронні гармати.
також дуже важливо вже зараз починати впроваджу вати в нашій армії телепорта ційні кабіни для передисло кації ДРГ. це вкрай ефективно в умовах гібридної війни. і викликає великий подив, чому Порошенко, який так хизується відроджен ням армії, не зробив жодних кроків в цьому напрямку. це набагато краще говорить про його якості, як головноко мандуєчог о, ніж всі ці нові форми, нове харчуванн я, ракети і т.п.
Гравитационные это далекая перспекти ва а лазерное уже стоит на вооружени и в РФ .Было заявление что способное сбивать спутники

Значить там немає навіть 40 кг

Есть. Ракета - не снаряд.

Щось подібне кацапи роблять з Калібром. ..який вони тихенько роблять ракетою середньої дальності

Не в Калібрі справа.
З моря він має право летіти на 3000км і далі, а з наземної пускової - тільки на 500

О.
Тоді мабуть і у навчаннях приймали участь?
І скільки було влучань?  Га?
Тільки чесно!
Скільки взагалі  стартувал и?

Як в анекдоті- "а це тебе нехай не  і п е !)))

Есть. Ракета - не снаряд.

В чому різниця? Просвіти різницю між снарядом і бойовою частиною ракети перед влучанням?

Як в анекдоті- "а це тебе нехай не  і п е !)))

тоді купляйте у магазині кетайські петарди, знімайте кіно як ви їх підпалюєт е, та лякайте маскалів тим кіно.
Воно вас попустить!
Але країні аж ніяк не допоможе.

20 років назад добровіль но знищили 2000 таких ракет

20 років назад добровіль но знищили 2000 таких ракет

В Україні ніколи не було X35. Та і зтрухняви ли б вони вже давно

Не в Калібрі справа.
З моря він має право летіти на 3000км і далі, а з наземної пускової - тільки на 500
-------------------------------------------
Отож, я про те,що всі такі ракети можуть летіти значно  на більшу відстань. Тре тільки там трохи підкрутит и. B-)

В чому різниця? Просвіти різницю між снарядом і бойовою частиною ракети перед влучанням?

1. Снаряд летит в три-четыре раза быстрее ракеты.
2. Снаряд должен выдержива ть нагрузки при выстреле без своего разрушени я.
3. Заряд снаряда предназна чен для его разрыва на крупные осколки. Фугасное действие морских снарядов невелико, основное разрушени е наносится массивным и осколками с высокой скоростью .

Снаряд воздейств ует на цель кинетичес ки, своей массой и высокой скоростью малого числа крупных осколков.
БЧ ракеты воздейств ует на цель фугасным действием .

Поетому у ракет вес боевой части в еквивален те ВВ в несколько раз больше.

Отож, я про те,що всі такі ракети можуть летіти значно  на більшу відстань. Тре тільки там трохи підкрутит и.

Можна. Але якшо піймають на брехні - іранські санкції покажутьс я раєм

В Україні ніколи не було X35. Та і зтрухняви ли б вони вже давно
З Вікі:

До складу ВПС України були передані 3 повітряні армії (1100 бойових літаків), серед яких були 30 Ту-16 (ракетонос ців), 30 Ту-22КД (ракетонос ців), 30 Ту-22Р (розвідник ів), 36 Ту-22М3, 23 Ту-95МС-16, 19 Ту-160, 21 літак-заправник Іл-78, а також великі арсенали авіаційни х крилатих ракет Х-55 (1068 одиниць) і Х-22 (423 одиниці)

1. Снаряд летит в три-четыре раза быстрее ракеты.
2. Снаряд должен выдержива ть нагрузки при выстреле без своего разрушени я.
3. Заряд снаряда предназна чен для его разрыва на крупные осколки. Фугасное действие морских снарядов невелико, основное разрушени е наносится массивным и осколками с высокой скоростью .

Снаряд воздейств ует на цель кинетичес ки, своей массой и высокой скоростью малого числа крупных осколков.
БЧ ракеты воздейств ует на цель фугасным действием .

Поетому у ракет вес боевой части в еквивален те ВВ в несколько раз больше.

1 Ложь. Обычный фугасный вылетает со ствола со скоростью 2-2,5 маха - обычная скорость современн ого истребите ля, который выпускает подобные ракеты. На конечном участке скорость снаряда уменьшает ся. а ракеты. наоборот. увеличива ется.
2 Смех просто. Истребите ль выпускает ракету на точно такой же скорости
3 Зависит от типа снаряда. Но снова неверно. Ракетная боевая часть ударяет в преграду с намного большей скоростью . чем артснаряд на излете практичес ки

З Вікі:

До складу ВПС України були передані 3 повітряні армії (1100 бойових літаків), серед яких були 30 Ту-16 (ракетонос ців), 30 Ту-22КД (ракетонос ців), 30 Ту-22Р (розвідник ів), 36 Ту-22М3, 23 Ту-95МС-16, 19 Ту-160, 21 літак-заправник Іл-78, а також великі арсенали авіаційни х крилатих ракет Х-55 (1068 одиниць) і Х-22 (423 одиниці)

Де тут Х-35?

Можливо з тих ракет можна було двигуни використа ти

на вигляд дуже схожі

тоді купляйте у магазині кетайські петарди, знімайте кіно як ви їх підпалюєт е, та лякайте маскалів тим кіно.
Воно вас попустить!
Але країні аж ніяк не допоможе.

Краще ту петарду встав собі в тухес і налякаєш москалів.)))

на вигляд дуже схожі

Ні. вони набагато потужніші і могли мати бойову частину з ядерним зарядом. Тому їх і знищили

Можливо з тих ракет можна було двигуни використа ти

Ні. то здоровенн і ракети

пан Аделаида, огласите ваш послужной список в любой из действующ их армий. Чисто посмеятьс я интересно .

Сам проект - это пример коопераци и различных украински х оборонных предприят ий: маршевые двигатели ракеты производи т "Мотор Сич", головки самонавед ения - "Радионикс", корпус - ХАЗ (Харьковск ий авиационн ый завод, который в свое время делал крылатые ракеты для Советског о Союза), а устройств а ориентиро вания в воздухе - "Оризон-навигация".

1 Ложь. Обычный фугасный вылетает со ствола со скоростью 2-2,5 маха - обычная скорость современн ого истребите ля, который выпускает подобные ракеты. На конечном участке скорость снаряда уменьшает ся. а ракеты. наоборот. увеличива ется.
2 Смех просто. Истребите ль выпускает ракету на точно такой же скорости
3 Зависит от типа снаряда. Но снова неверно. Ракетная боевая часть ударяет в преграду с намного большей скоростью . чем артснаряд на излете практичес ки

Например:

Снаряд морской артиллери и калибра 381 мм:
Вес - 880 кг, вес ВВ - 40 кг, скорость начальная - 785 м/с. Скорость конечная на дистанции 20 000 м - 512 м/с.

Ракета Х-35,
Вес - 600 кг, вес БЧ - 150 кг, скорость полёта 0,8М или 275 м/с.

Повна версія