Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, хто убив більше жителів СРСР під час другої світової - Німеччина чи СРСР?

Є сенс рахувати ?

На фотографии совместный парад войск Вермахта и Красной Армии 22 сентября 1939 года.

Показати зображення...

Очень известный и авторитетный источник! Верим каждому слову.

Оценки прямого физического истребления мирного населения, по данным ЧГК от 1946г.
РСФСР — 706 тыс. чел.
УССР — 3256,2 тыс. чел.

БССР — 1547 тыс. чел.
Лит. ССР — 437,5 тыс. чел.
Лат. ССР — 313,8 тыс. чел.
Эст. ССР — 61,3 тыс. чел.
Молд. ССР — 61 тыс. чел.
Карело-Фин. ССР — 8 тыс. чел.
http://nnm.ru/blogs/Dmitry68/poteri-sssr-i-germanii-v-vov/

Площа України , яка була окуповано повністю, і окупованої частини РСФСР майже однакова : 0,6 млн.кв.км. Понад половини російської окупованої території - етнічні українські землі, де до речі, щільність населення значно вища. Тобто з 700 тис. російських втрат принаймні половина - етнічні українці. В свою чергу росіян в Україні під окупацію залишилося небагато, майже всі вони мешкали в містах, які значною мірою були евакуйовані. Загалом виїхало на схід біля 3,5-4 млн. мешканців України, переважно росіяни і євреї.
У підсумку на 1 мирного росіянина у війну загинуло понад 10 українців.

Найбільше втрат Україна понесла в процесі т.зв. "освобождєнія", коли кацапи просто гнали на мінні поля і німецькі кулемети "асвабаждьонноє насілєніє".

Письменник А.Дімаров:

"— Коли село звільнили, всіх чоловіків від 16 до 60 років — всіх, аби була нога–рука, а чи сліпий–глухий — не важливо — стали брати до війська. Нас «озброїли» — дали по півцеглини і — «йдіть, іскупайтє вину кров’ю», бо ми на окупованій території були. Мовляв, ви жбурляйте цеглу, а німці нехай думають, що то гранати! Нас 500 душ вигнали на кригу водосховища, навпроти — якийсь комбінат, німці вибили в мурі бійниці. Сам мур — висотою метрів три. Попробуй через нього перелізти та по кризі до нього добігти. Німці нас підпустили і вдарили кинджальним вогнем. Повернутися назад не можна було — там сиділи смершівці з нацiленими нам у спину кулеметами… Вибухнула міна, мене знову контузило, я впав. Коли мене, непритомного, підібрали, в госпіталі не могли ту цеглину витягнути, так я в неї вчепився і вона в мене вмерзла. Я, як справжній солдат, зброю на полі бою не залишив (сміється). Хлопці казали, що з 500 душ лише 15 уціліли! А під Ізюмом десять тисяч таких беззбройних поклали! І так винищували чоловіків по всій Україні. Ніхто про це не пише. Я єдиний написав. Решту — мов заціпило.
Вважаю, що після Голодомору це було друге зумисне винищення українського народу! Життя нашого солдата нічого не було варте. І коли Жукова запитали, як будемо переправлятися через Дніпро, плавзасобів же нема, він відповів: «По хохлам пройдьом!»

http://zz.te.ua/anatolij-dimarov-ya-vse-zhyttya-prozhyv-pid-psevdo-yak-ounivski-voyaky/

Є сенс рахувати ?

Показати зображення...
На фотографии совместный парад войск Вермахта и Красной Армии 22 сентября 1939 года.

Вот совместный парад России и США И что, отсюда следует вывод что США и Россия союзники???

Очень известный и авторитетный источник! Верим каждому слову.

Іноді краще мовчати...

Іноді краще мовчати...

Да-да, это очень верно. Особенно ярким будет молчание ежели попросить, например, ссылку на протоколы Нюрнбергского процесса про "снятые обвинения в блокаде Ленинграда".

Вот совместный парад России и США И что, отсюда следует вывод что США и Россия союзники???
Під час WWII ?

Останнє редагування: 4 грудня 2018 11:26:43 від Ламер

ну не можна ж так...
Останню гордість москалів знищувати - "дєди ваєвалі!".  :)

Кацапи, як завжди, просто кацапи, не збреше не проживе:

Спільний парад РККА і Вермахту на окупованій території Польщі після спільної окупації та розподілу Польщі
порівняли з церемоніальним проходженням підрозділу військ США на ювілейному параді Перемоги

А блокаду Ленінграда підтвердили відсутністю протоколів з Нюрнбергу. 

Показати зображення...

А парад також з нагоди сумісного розділу Польщі ?

А меня уже тошнит от этой темы.100 лет прошло почти,а народ никак не успокоится и пережевывает одно и то же по 1000 раз.Кацапы в этом деле конечно лидеры,но и у нас хватает любителей этого дела.Нормальные страны смотрят в будущее,а дегенераты копаются в прошлом,как будто это что то может изменить.

А меня уже тошнит от этой темы.100 лет прошло почти,а народ никак не успокоится и пережевывает одно и то же по 1000 раз.Кацапы в этом деле конечно лидеры,но и у нас хватает любителей этого дела.Нормальные страны смотрят в будущее,а дегенераты копаются в прошлом,как будто это что то может изменить.

То ви певно якусь вину відчуваєте якщо вас тошніт.

кацапи на цій темі об'єднали вату сьогодні навколо себе,
вата з георгієвськими-гвардійськими стрічками її вороги українці-бандерівці
тому колупання таки змінює сьогоднішнє - світогляд

я можу знайти твою тему де ти почуваєшся переможцем, чи нащадком переможців у тій війні
цьогорічну

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія