Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страшную весть про Аэроэксресс принес я в твой дом, Надежда :lol:

..шли третьи сутки с торжественного открытия... :weep:

Віктор Гарвона
1 ч.
ВІДМІНА РЕЙСІВ АЕРОЕКСПРЕСА!

Доїздився, бідолашний. Як повідомляють небайдужі залізничники, просто зараз відміняються рейси аероекспреса номер: 801, 802, 805, 806, 809, 810, 815, 816, 819, 820, 823, 826, 8Ч5, 8Ч6, 8Ч9, 850, 853, 856. І начебто є підписана телеграма про відміну.

Дешевий піар-проект чекає не менш дешевий фініш. На третій день курсування до традиційних проблем з оформленням квитка додались поламані термінали у стюардів та нове, небачене досі розгільдяйство Красноравшана та його джамшутів. Цитую дослівно колегу Иван Иванович, який не потрапив на рейс у п"ятницю. По прильоту з Європи його пригоди продовжились:

"Для того чтобы обкатать аэроэкспресс, пришлось прорваться чуть ли не с боем.

Вышел с аэропорта в 20.50, подошёл к платформе в 20.53. Смотрю ближайший в 20.57, работали и терминалы и касса!!!

На терминале показывает отправление в 21.14. Ну думаю куплю у проводника, тем более все меня уверяли, что он билеты продаёт. Проводник на входе заявляет, что он билеты не продаёт, на заявление, что у него должен быть терминал, парировал, что он сломался. Ну бегу я в терминал, покупаю билет, который он выдаёт. А проводник опять не пускает, говорит у вас билет не на этот поезд. Пришлось заявить что я поеду на этом поезде, я не буду заложником не нормально работающей системы.

Пока я бегал туда-сюда, а это всего 15-20 метров, все время ругался мужик с кассиршей, что она не выдаёт ему билет, видимо терминал у неё подвис, как у меня в пятницу".

Отже, фантастично ідіотська проблема, що ви не зможете в аеропорту придбати квиток на поїзд, що вже стоїть в Борисполі, якщо в цей час не відправляється експрес з Київ-Паса. Бо термінал в Борисполі налаштований на продаж квитків по часу відправлення з Києва-Пасажирського! "Ані дня без гівна" -- девіз роботи команди Красноравшана та його джамшутів.

Тим часом Песа 620м-007 вже підпирає собою штахета в депо, кажуть, без руху. Найгірше в цій ситуації - штрафувати якогось слюсара, якщо маємо безліч красноравшанів з мільйонами задекларованої готівки і нулем ефективності в роботі пасажирського господарства. Окрім керівників пасажирського та приміського секторів, повинні бути відсторонені від роботи начальник Регіональної філії та всі, по ієрархії, включно до начальника депо. І дуже шкода професійних відкривашок з Кабміну, яких вітчизняні джамшути поставили в таке ідіотське становище. Бо поломки й відміни лише починаються.

І не смійтесь, ходять чутки що в паніці джамшути терміново латають в коростенському депо старий ризький дизель ДР1А-253 під аероекспрес!!! Якщо так станеться, то пасажири аероекспресу поїдуть на ретро, та ще й "з іскоркою", а кому пощастить -- то й "з вогником!", як їздять сьогодні пасажири пригороду в бухих груників )))

Сергей СВ рассказывал что всё прекрасно!

Я ему верю, а не какому-то Гарвону :)

Сергей СВ рассказывал что всё прекрасно!

Я ему верю, а не какому-то Гарвону :)
Подождем отчет Бебифокса о поездке в старой рижской электричке

Радість прийшла

В проекту трабл

Буває
Похвалити слід хундаї що без шуму й пилу за сотні лямів баксів поїхали з першого разу

П.с. зрадрфілія переростає в мадурівщину : небезпечна штука

Пам'ятаєте як було з Хундаями Борі Колеса?
Перші пів-року факап на факапі та факапом поганяв.
Але потім все налагодилося, зараз ви часто в новинамх чуєте про ті Хундаї?
Я знав що з початку так й буде, бо керують "директора базарів" без інженерних навичок.

Вышел с аэропорта в 20.50, подошёл к платформе в 20.53. Смотрю ближайший в 20.57, работали и терминалы и касса!!!

На терминале показывает отправление в 21.14. Ну думаю куплю у проводника, тем более все меня уверяли, что он билеты продаёт. Проводник на входе заявляет, что он билеты не продаёт, на заявление, что у него должен быть терминал, парировал, что он сломался. Ну бегу я в терминал, покупаю билет, который он выдаёт. А проводник опять не пускает, говорит у вас билет не на этот поезд. Пришлось заявить что я поеду на этом поезде, я не буду заложником не нормально работающей системы.

Чувак реальный ебанат.
Купил билет на 21:14 и рвался в поезд на 20:57

А сталинский паровоз слабо пустить о маршруту ?

Чувак реальный ебанат.
Купил билет на 21:14 и рвался в поезд на 20:57
Да уж, жырная получилась электричка :lol:

Радість прийшла

В проекту трабл

Буває
Похвалити слід хундаї що без шуму й пилу за сотні лямів баксів поїхали з першого разу

П.с. зрадрфілія переростає в мадурівщину : небезпечна штука
Со второго дня? Это не трабл - это фиаско, сосед

Налагодиться.

Пам'ятаєте як було з Хундаями Борі Колеса?
Перші пів-року факап на факапі та факапом поганяв.
Але потім все налагодилося, зараз ви часто в новинамх чуєте про ті Хундаї?
Я знав що з початку так й буде, бо керують "директора базарів" без інженерних навичок.

а нефиг с дуркувато выпученными стеклянными глазами, натянутыми на ботскую лыбу рапортовать о перемоге, когда ещё необкатано

а нефиг с дуркувато выпученными стеклянными глазами, натянутыми на ботскую лыбу рапортовать о перемоге, когда ещё необкатано
(tu)
Петр открывашка и заяц Омелян :weep:

суроооооовиииииє годи ухоооооодят....

то депутат юльок з фастова http://fastiv-rada.gov.ua/node/5695

хотілося б когось незалежного послухати

Скиньте кто нить гиперлупщикам. Пусть свою соску-ТП отправят посмотреть и купить пару штук.
Аккумуляторный электропоезд Талант-3 от Бомбардира. Как раз для гибридной тяги.

https://traffic.od.ua/news/worldtrans/1206474

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія