Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росія втретє не змогла запустити електростанції в Криму.

Запрошується Рожко.
Правда, тут не про міст, але..."Ростех" не зміг вчасно здати електростанції в Криму, на будівництво яких вже витратили 71 млрд рублів, і в третій раз запропонував перенести їх запуск.

Про це пише російське видання "РБК" з посиланням на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова.

"Ростех" попросив Міненерго перенести терміни запуску двох електростанцій в Криму - "Таврічеської" і "Балаклавської" ТЕС в Сімферополі і Севастополі відповідно.

Перші блоки обох станцій запустили з запізненням на місяць і вони працюють в режимі пусконалагодження.

"Енергоблоки завантажувалися, коли була така можливість, а іноді взагалі не видавали потужність в мережу, пояснює співрозмовник, близький до одного з профільних відомств", - пише видання.

За останніми даними, два енергоблоки цих кримських електростанцій можна буде запустити не раніше березня 2019 року, в той час як вони повинні були працювати ще з березня 2018 року.

"Ростех" вже втретє просить відкласти введення енергоблоків. Перший раз запуск зірвався через "проблеми з генеруючим обладнанням".

Структура "Ростех" купила німецькі газові турбіни Siemens (російських турбін великої потужності не існує), сподіваючись, що санкції проти Криму скасують. Поставка затримувалася, "Ростех" намагався змінити постачальника, але не зміг, і в підсумку змонтував в Криму турбіни Siemens, що викликало міжнародний скандал і нову хвилю санкцій відносно Росії, німецька компанія заявила про припинення співпраці з російськими держкомпаніями.

Вдруге (в червні) запустити енергоблоки також не вдалося, нібито через те, що підрядчики не побудували газові відводи і мережі для нових електростанцій.

На початку листопада Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомляло, що турбіни Siemens знову стали причиною аварії в Криму на "Таврічеській" (Сімферпольській) ТЕС. За наявною у відомства інформацією, на теплоелектростанції зі встановленими газовими турбінами Siemens проводилися пусконалагоджувальні роботи, в результаті яких і могла статись аварія.

У липні 2017 року Siemens подав позови проти причетних до постачання його турбін в окупований Крим.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/3/7200120/
   
не вірю, що проблема у принциповій позиції Сіменсу.
Просто мокші рукожопи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія