Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Макрон точно ни в чём не виноват?

А Макрон точно ни в чём не виноват?

Цена бензина во Франции €1.7 за литр. После его зелёных налогов. Французы конечно люди богатые но это же почти вдвое даже от Украины.

Re: А Макрон точно ни в чём не виноват?

Просто поразительно. Цена никого не удивляет. Это, между прочим, $7.30 за галлон. Если сравнить с Техасом где прямо сейчас $2.20 я вообще не понимаю почему не все французы жгут шины. Это же явный протест среднего класса. Достали с постоянным - "все на велосипеды!"

Просто поразительно. Цена никого не удивляет. Это, между прочим, $7.30 за галлон. Если сравнить с Техасом где прямо сейчас $2.20 я вообще не понимаю почему не все французы жгут шины. Это же явный протест среднего класса. Достали с постоянным - "все на велосипеды!"

Там культура інша, відстані інші та інфраструктура міста зовсім інша.

Мені, коли я жив в Німеччині, і в голову не приходила думка про авто, а як переїхав до штатів (напочатку був якраз в Техасі), то там без авто не можна.

В Італії стількі ж , та вони бідніші за французів

В Італії стількі ж , та вони бідніші за французів
В Германии было 1.38 в октябре, и они не беднее французов :)

Цена бензина во Франции €1.7 за литр.
Это, между прочим, $7.30 за галлон.

Это же надо такое человек не может не соврать даже при умножении двух цифр 3.78541*1.7=6.435197. Откуда 7.30? Ладно приврать цены.

У Франції зараз дизель коштує 1,5 євро - так само, як в Англії.
В Німеччині теж 1,5 євро. Було 2 дні тому.

А в Австрії зараз 1,23 і всі щасливі, ніхто не протестує

Раніше пальне було у французів дешевше, ніж у бритів.
Протестувати почали переважно сільські жителі, а потім до них вже приєдналися різні екстримісти, антиглобалісти, ліваки, праві тощо.

Это же надо такое человек не может не соврать даже при умножении двух цифр 3.78541*1.7=6.435197. Откуда 7.30? Ладно приврать цены.

евро доллар. ~1.2

Коли кілька років тому нафта стрибнула вгору, в нас дизель був по 1,5 фунти і фунт був високим. Тобто було по 2,3 долари за літр. Нічого. Ніхто революцію не влаштовував.
Думаю, ціни на пальне, то лише привід.
Французи вже скрізь кажуть, що наступне покоління буде жити гірше, ніж попереднє. Вперше за багато десятиліть. Золота доба Європи завершується. А ніхто не хоче жити гірше.

евро доллар. ~1.2
Ой действительно думал она имела ввиду 1.7$ что являлось бы правдой €1.5*1.14=$1.71
http://tripsmile.ru/benzin/29-stoimost-benzina-v-evrope-v-evro

Тому що при сісілізмі на усіх НЕ ВИСТАЧАЄ, до того ж ще на негрів та арабів. Нічого нового!   

(пардон шо болдом-накипело!) :D

У Франції зараз дизель коштує 1,5 євро - так само, як в Англії.
В Німеччині теж 1,5 євро. Було 2 дні тому.
1.5 где ? Если возле автобана, то это не показатель. Нужно смотреть в городах. В октябре на автобанах тоже 1.5 стоил.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія