Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слухаю я сивого "голуба миру" Литвина на 112-у і думаю..

Слухаю я сивого "голуба миру" Литвина на 112-у  і думаю..
ALF

.. скільки ж часу наша держава просрала в плані розвитку,  дякуючи от таким "героям України"...?

і вони далі лізуть зі своїми парадигмами, установками, настановами, баченнями ...

а це ж дякуючи їм ми зараз маємо те, що маємо(с)..

війна - це закономірний наслідок двадцятирічного керування державою такими кращими "достойниками" як цей конкретно персонаж..

циніки, у яких таки нічого святого нема..

і не каяться ні разу..

гобліни злобні , сцуко..

это да ..

Головне для таких політиків - створення політичного болота та перетворення дискурсу в балаган

Політична позиція - " за все хороше і проти всього поганого'

дякуючи от таким "героям України"...?

А Литвин з місяця прилетів чи його постійно мажоритарником на житомирщині вибирають?

війна - це закономірний наслідок двадцятирічного керування державою

От паразіти ці керувальники! Чи може це український народ не хотів і зараз на 5 році війни не хоче в НАТО вступати?

Рік повстання політичних трупів?

Брехуля, Литвин, хто наступний?

Re: Слухаю я сивого "голуба миру" Литвина на 112-у  і думаю..
ALF

А Литвин з місяця прилетів чи його постійно мажоритарником на житомирщині вибирають?

От паразіти ці керувальники! Чи може це український народ не хотів і зараз на 5 році війни не хоче в НАТО вступати?

я немаю жодних заперечень.. просто раніше мало зверталось уваги, але після 14-го "весна показала хто де..."(с), проте у 18-му на "манєжє всьо тє жє.."

невже бурштин гречка животворяща такі чудеса робить?

порівняно з молодими гнидами типу Омеляна Литвин цяця

этого гандона пора уже на пенсию..(это мягко сказано),а оно опять лезет...
напоминает о себе...
просится шоб в проэкт кто то взял.

Вистачило б однієі автоматноі черги у 2014 щоб прибрати весь виводок Литвинів, але не знайшлося козаченьків.

нє чуткіє ви

йому ж болить Україна

этого гандона пора уже на пенсию..(это мягко сказано),а оно опять лезет...
напоминает о себе...
просится шоб в проэкт кто то взял.

Пєтрухини підберуть, зараз подивляться на дефіцит кадрів та й візьмуть - бачиш як ізлагаєть вчіться Порохоботи...

Головне для таких політиків - створення політичного болота та перетворення дискурсу в балаган

Політична позиція - " за все хороше і проти всього поганого'

+1

Пєтрухини підберуть, зараз подивляться на дефіцит кадрів та й візьмуть - бачиш як ізлагаєть вчіться Порохоботи...

он и петрухе нахер не всрался..
литвин краине ненужен просто.

Орден Дружби (Російська Федерація, 2011) — за значний вклад у розвиток та укріплення відносин дружби та співробітництва між Російською Федерацією та Україною  B-)

Це чмо мало б сидіти в камері  з Кучмою. Вбивці руку подавати, а тим більше до рота заглядати  :facepalm1:

Вистачило б однієі автоматноі черги у 2014 щоб прибрати весь виводок Литвинів, але не знайшлося козаченьків.

ну, помилование от смертной кары он, имно, заработал, за участие в качестве головы ВР в мирном разруливании в 2004.
просто его карьере пришел бесславный конец, традиционный "украинский цикл" завершился

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія