Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

54.7 %

Re: 54.7 %

Выбирали Порошенка в надежде, что он не воевать будет, а мирно и главное быстро обо всем перетрет и понеслась воровать дальше.. Вот такие мысли были у нас на тот момент

Вибрали порошенка бо він гарно заповнив собою телевізор, і все, а там вже можна нести що завгодно, критиків все одно ніхто не почує.

У сепарні все ще попереду  :super:
  Розкажіть про Небесну сотню. За п'ять років кого покарано?

а навыщо було домовлятися з бандитами, олігархами, екс-януковичами?
В США коли хотіли навести десь порядок , находили головного бандіта і вручали йому шеривську зірку і так отримував федеральний уряд контроль над територією, бандит не справлявся находили більшого бандита.

Домовлялись з тим хто міг забезпечити контроль срочно і не липовий... Сумно це.

Вибрали порошенка бо він гарно заповнив собою телевізор, і все, а там вже можна нести що завгодно, критиків все одно ніхто не почує.

не.. то уже наслидки, яки Ви бачите..

В США коли хотіли навести десь порядок , находили головного бандіта і вручали йому шеривську зірку і так отримував федеральний уряд контроль над територією, бандит не справлявся находили більшого бандита.

Домовлялись з тим хто міг забезпечити контроль срочно і не липовий... Сумно це.

но прибрали токо одного такого контролера, почемуто самого проукраинского, а русскомирные почему-то на местах

Выбирали Порошенка в надежде, что он не воевать будет, а мирно и главное быстро обо всем перетрет и понеслась воровать дальше.. Вот такие мысли были у нас на тот момент

Bellingcat:  20% ГРУ працює на розхитування ситуації в Україні.

А за кого треба було голосувати в 2014? От і голосували за Порошенка. Якщо в 2019 буде вибір Юля чи Петро, то це знову Петро. І це буде не за Петра, а проти Юлі. І таких як я, думаю, буде багато.

щас пробую пригадати що ж я хотів, коли вибирав Порошенка...  а, йопт, я його не вибирав  :idea: 

аналогично

van

Сам за него голосовал  не мог в кошмарном сне  представить что такое учудит  ...

--------------------------------------------
Не п...зди,кацапик. Интересно, кто тебе в Ольгино сказал писать украинцам такую херню? Пецю выбрали как раз ,надеясь на военную победу. И именно так ВСЕ 54,7% этого хотели.До единого. Как раз все еще бесятся,что он ЕЩЕ НЕ ПОСЛАЛ АРМИЮ дать вам киздюлей,хотя уже можем. Так шо не буди лиха! B-)

А тут взагалі є ті хто голосував за Порошенка?

В 2014-м я голосовал за Порошенко и буду за него голосовать в 2019-м.

В 2014-м я голосовал за Порошенко и буду за него голосовать в 2019-м.

:о)  !

Ще до виборів шоколадного гетьмана було зрозуміло що за шобла долізла до Корита. Крим, Музичко - вже тоді все було зрозуміло.

А я в 2014 - ні (думалось підтримати у 2 турі, якщо буде), але тепер - буду і в першому, і в другому.

ТС, можна опитування зробити на тему :) З голосувалкою

--------------------------------------------
 Пецю выбрали как раз ,надеясь на военную победу.

На той час ні Європа, ні штати не вірили в те,
що кацапи введуть своє військо.
Ніхто не міг повірити, що русскіє будуть обстрілювати українців зі своєї території.

Порошенко - ворог Путіна.
Путін - ворог України.
Ворог мого ворога- мій друг.
Я за Порошенко.

http://2019ua.com/stats

Друзі не сваріться. Ось на цій статистичній карті України можна подивитись в яких областях більше чи менше підтримували кандидатів в 2010, 2014 роках.
Все чітко видно, але яка різниця хто за кого голосував ? Що маємо, то маємо.

2014 - петро

а от щодо 2019
чим далі тим менше хочеться Петю ще раз.
хіба що проти Юлі,
а якщо буде ПетЯ і Хтось, то складно сказаии

2014 - петро

а от щодо 2019
чим далі тим менше хочеться Петю ще раз.
хіба що проти Юлі,
а якщо буде ПетЯ і Хтось, то складно сказаии

але чому тільки цих два Прізвища фігурують у Вашому меседжі ?
нібт інших не існує, відкрийте очі)

LSD

А за кого треба було голосувати в 2014? От і голосували за Порошенка. Якщо в 2019 буде вибір Юля чи Петро, то це знову Петро. І це буде не за Петра, а проти Юлі. І таких як я, думаю, буде багато.
(tu)

LSD

але чому тільки цих два Прізвища фігурують у Вашому меседжі ?
нібт інших не існує, відкрийте очі)
(tu)

van

А чем Юля хуже Пети ? Пусть по рулит  а те сбегут.У нее хоть министр иностранных дел  адекватный и опытный.

Я голосував
І вдруге проголосую
Питання є?
що сподвигло тебе голосувати за порошенко вперше і що дає тобі підстави зробити це вдруге?

[A]  [ua]
+

і це було яскраво продемностровано годину тому на АйСіТіВі в Свободі слова

Я голосував
І вдруге проголосую
Питання є?

+1

Теж голосував і проголосую за Петра. До речі, більшість знайомих теж так думають)

А тут взагалі є ті хто голосував за Порошенка?

Десь поховалися, вже й вух не видно  :laugh:

я голосовал..

но второй раз пока не решил за кого голосовать.

А чем Юля хуже Пети ? Пусть по рулит  а те сбегут.У нее хоть министр иностранных дел  адекватный и опытный.

не..если выбирать между юлей и петей..то пускай уже петя рулит дальше..

не юля (x) однозначно.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія