Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підполковник львівської поліції Андрій

Підполковник львівської поліції Андрій

Підручник з еміграції:

(tu)

Re: Підполковник львівської поліції Андрій

людина прагне самовдосконалюватись, праця в польщі як етап на шляху до Канади або Штатів.

І що? Підполковник у відставці. Добре, що працює.
Знав таких, хто йшов у відставку й усе, капут, працювати десь ще не знає та спивалися нафіг.

Людина знайшла себе. Видно, що йому подобається його робота. (tu)

не лише на важких та малооплачуваних роботах працюють українці
навіть тут, де й чистіше,спокійніше й з\п добра(1500є) - теж наші
виникає питання - де працюють поляки? невже всі по офісах з ще більшими ставками :S

виникає питання - де працюють поляки? невже всі по офісах з ще більшими ставками
це казки з тієї самої книжки,як і то шо без Українців економіка Польші впаде.

ой, аж підполковник ! Та це простий старший дільничний чи старший опер в ОВС , чи старший слідчий або начальник якогось сектору в ІЦ може бути . Тобто не начальник. Людина досиділа до пенсії , а потім отримує і пенсію і ще працює десь . В міліції підполковників давали всім

Останнє редагування: 4 грудня 2018 08:57:28 від Serhii

краще б зняли сюжет про молодих патрульних , які проробили 2 роки та звільнились і поїхали в Польщу. От де треба розбиратись, чому вони кидають роботу та їдуть. А не там, де людина звільнилась на пенсію

це казки з тієї самої книжки,як і то шо без Українців економіка Польші впаде.

Так це , власне , самі поляки кажуть.  В мене хлопець знайомий на заводі процює в Лодзі , то каже з 800 працівникві 600 наших.
От як думаєш буде працювати завод , якщо наших не буде ?

Так це , власне , самі поляки кажуть.  В мене хлопець знайомий на заводі процює в Лодзі , то каже з 800 працівникві 600 наших.

то виходить -поляки всі за кордон валять ,бо не можуть терпіти брехливу та злодійську владу,яка краде й нічого не робить?
а ще не дозволяє іздити на дешевих машинах...

то виходить -поляки всі за кордон валять ,бо не можуть терпіти брехливу та злодійську владу,яка краде й нічого не робить?
  (tu)

Нічого подібного. Зараз темпи еміграції поляків значно знизились і навіть велика частина повернулася.
Справа не в еміграції, а в бурхливому зростанні економікі.

Буде працювати так само,як без ваших.Чи Ти серіо думаєш,шо в Польші будують підприємства,шоб на них працювали виключно Українці

Буде працювати так само,як без ваших.Чи Ти серіо думаєш,шо в Польші будують підприємства,шоб на них працювали виключно Українці

Я серьозно думаю , що в них дефіцит робочої сили пов*язаний зі значним зростанням економіки і українці значною мірою цю проблему вирішують.
Тільки офіційно а Польщі працює 2 міліона українців, якщо ти думаєш , що це дрібниці для економіки, то думаю ти дуже помиляєшся.

Як і керівництво України, яке зробило все щоб робоча сила звідси тікала мільонами без найменшого натяку на її заміну.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія