Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Без срачу, як ви рахуєте , яка ставка адекватного розмитнення авто???

як є. так справедливо.

Рекет це є справедливість? Ну тоді, як відомо, Війна це Мир, а Свобода це Рабство.

Гараж не загромаджує? А як вивірите, що не їздили?

Дійсно, як доведеш що не винен? Презумпція виновності це всьо наше, совєцьке.

І як не сумно в першу чергу ті що ніби топлять за економічний розвиток України, експорт, малий та середній бізнес. Їм зрозуміти заважають на їх поглд зухвалі дії окремих осіб. А те що в Україні більшість людей можливо хотіли б бути мобільнішими і вже чотири роки чекають обіцяного відкриття ринку їх не хвилює. То на кого їм надіятись як не на активних бляхарів. Бо без них не було б і тих напівпоступок, які є зараз.
А спросите кто из них занимается малым бизнесом.

Фіксований збір 500 євро на армію + 10..20 центів за кожен кубічний см. ДВЗ (10 бенз 20 диз). Електрмобілі не оподатковувати.
ПДВ з бу брати - моветон, він вже був сплачений прикупівлі.

Стосовно віку, то для усіх авто, старших 10 років, варто запроватити тестування токсичності, бо, як правило, десь у цьому віці вже характерні вирізані каталізатори та зняті сажеві фільтри.

фіксований акциз + пдв + мито
фіксований - розумно з прив’язкою до віку

чим старше авто - тим більше акциз

п.с. ще тре ТО таки, бо розвалюх старих дизелів з вибитими сажевими - дохріна
Акциз? ПДВ? С какой стати акциз на автомобили? Это ведь не предмет роскоши.
Во всем мире акцизом облагают либо вредные для здоровья товары, либо предметы роскоши. Какой же предмет роскоши из пятнадцатилетнего авто?
Что же касается НДС, так и он был уплачен в стране предидущей регистрации. То-есть при вывозе нужно возвращать уплаченый НДС в странах ЕС.
Остаются только таможенные платежи, и то размер этого платежа должен быть разумным.

ПДВ з бу брати - моветон, він вже був сплачений прикупівлі.
Кому ? цигану ?

Кому ? цигану ?

Державі, де купувалося новим. Німеччині, Польщі, Литві і т.д.

Что же касается НДС, так и он был уплачен в стране предидущей регистрации. То-есть при вывозе нужно возвращать уплаченый НДС в странах ЕС.

Повертай, хто тобі заважає? Ще можеш і зекономити, бо в Польщі ПДВ більший ніж в Україні.
В Україні ти його не сплачував, от при розмитненні і сплатиш.

Повертай, хто тобі заважає? Ще можеш і зекономити, бо в Польщі ПДВ більший ніж в Україні.
В Україні ти його не сплачував, от при розмитненні і сплатиш.
Если налог уже был уплачен, то он повторно не должен взыматься. Другое дело если я получил возврат НДС в той же Польше, тогда должен платить НДС в Украине, но только от реальной стоимости, а не от оценочной цены таможни.

Гараж не загромаджує? А як вивірите, що не їздили?
за гараж вже платиться податок. За дачу також. За їзду платиться ціна використаного палива.

Для тих, хто вже ввіз - 100$, для нових завозів - 100%

за гараж вже платиться податок. За дачу також.

Якщо не буде податку, то будуть нагромаждувати і поза ними.

За їзду платиться ціна використаного палива.

Так за можливість їхати, а не забруднювати.

А почему борцы за экологию не хотят начать свою борьбу с заводов Ахметова или на худой конец с Дарницкой ТЕЦ?

То чому ті, хто не нагромаджує, буде платити так само, як ті, хто нагромаджує?

Це щось подібно до того, що  кожна особа чоловічої статі може бути насильником по самому факту наявності знаряддя...

Если налог уже был уплачен, то он повторно не должен взыматься. Другое дело если я получил возврат НДС в той же Польше, тогда должен платить НДС в Украине, но только от реальной стоимости, а не от оценочной цены таможни.

Вообще-то вернуть НДС в Польше - это твои проблемы, а не Украины. Поэтому НДС необходимо автоматом начислять. А ты уж сам при покупке озаботься тем, чтобы его там тебе вернули.
Реальная стоимость - она должна быть именно реальной, а не оформленой как 10/20/50 евро.

Рекет це є справедливість? Ну тоді, як відомо, Війна це Мир, а Свобода це Рабство.
який нах рекет?
 собівартість пачки цигарок яка? а роздрібна ціна яка?
ось де рекет так рекет! :weep:
учісь, студєнт!(с)

То чому ті, хто не нагромаджує, буде платити так само, як ті, хто нагромаджує?

Нагромаджувати не будуть, бо це буде не вигідно. Податок не значний, але він повинен бути і виконувати регулювальну функцію.

питання поставлене принципово невірно
При чому не тільки ТС а й "бляхарями"

Акцизу та інших платежів не повинно бути ніяких! Платіж тільки за облік і видачу номерів
Всі решта проблеми це не проблеми держави а проблеми страхових компаній
Страхова має бути регулятором в питанні ск власник заплатить за залізяку куплену на шроті
А компетенція держави має бути виключно в дотриманні закону! ТОбто: порушив екологічні норми то платиш штраф ШТРАФ а не ті сльози і соплі шо нині є
Порушила чи змахлювала страхова - держава реагує (штраф чи позбавлення ліцензії)

А на чому я свою дупу вожу не повинно турбувати нікого крім мене! це мій кусок залізяки!!!
Якшо я готовий платити штрафи за порушення прийнятих норм то єдиним завданням держави буде обдерти мене як липку

Так, як при інших імпортах (сало напр.) - контрактна вартість + вартість перевезки до пункту митного контролю + мито + ПДВ

Щоби не пасти задніх і йти в ногу з часом, треба нагайно вводити карбоновий податок за забруднення середовища СО2.

Пропоную брати з ваги кожного. 10 гривень за кілограм ваги включаючи немовлят. Я вважаю це непогано. За 4кг немовля всього вийде 40 гривень в місяць.

Це мала ціна за Добробут та Велич Держави.

Нагромаджувати не будуть, бо це буде не вигідно. Податок не значний, але він повинен бути і виконувати регулювальну функцію.
Ви вже мене зовсім заплутали  :)  Тобто, нагромаджквати не будуть, а що тоді буде регулювати податок?
Добре, що незначний, то хай вже буде, щоб побільше людей мали роботу за ним слідкувати

питання поставлене принципово невірно
При чому не тільки ТС а й "бляхарями"

Акцизу та інших платежів не повинно бути ніяких! Платіж тільки за облік і видачу номерів
Всі решта проблеми це не проблеми держави а проблеми страхових компаній
Страхова має бути регулятором в питанні ск власник заплатить за залізяку куплену на шроті
А компетенція держави має бути виключно в дотриманні закону! ТОбто: порушив екологічні норми то платиш штраф ШТРАФ а не ті сльози і соплі шо нині є
Порушила чи змахлювала страхова - держава реагує (штраф чи позбавлення ліцензії)

А на чому я свою дупу вожу не повинно турбувати нікого крім мене! це мій кусок залізяки!!!
Якшо я готовий платити штрафи за порушення прийнятих норм то єдиним завданням держави буде обдерти мене як липку
[A]

Если налог уже был уплачен, то он повторно не должен взыматься.

Ти тільки не лякайся, але Польща та Україна то різні країни. Уяви!!! Те що якісь податки в Польщі сплачені при купівлі автівки немає ЖОДНОГО стосунку до податків в Україні. Чому - дивись перше речення. Якщо не зрозумієш - читай ще більш уважно перше речення, до повного розуміння.

Для тих, хто вже ввіз - 100$, для нових завозів - 100%

І скільки буде автівок з оформленими правами власності та знятими з обліку в країні походження? Питання риторичне, отже скоріше за все майже ніхто автівку не ввозив, а затягнули сюди тимчасово по лівим схемам. Так що варіант не життєздатний.

Ви вже мене зовсім заплутали  :)  Тобто, нагромаджквати не будуть, а що тоді буде регулювати податок?

Буде регулювати кількість автомобілів в країні. Зайві не будуть нагромаджуватись, а будуть передаватись у переробку.

Добре, що незначний, то хай вже буде, щоб побільше людей мали роботу за ним слідкувати

При сьогоднішньому рівні комп"ютерізації не обов"язкова більша участь людини, навпаки, чиновників можна скорочувати, була б на то лише воля верховних жерців тьфу ти, політиків.  :) Крім того, я ж пропоную ліквідувати всі податки та збори на ввезені авто із країн ЄС, тому об"єми роботи навпаки зменшаться.

придумають інші схеми

торгівлю документами, перебивання номерів та років випуску

ніхто реві не буде просто так платить дурні гроші. ще чого. соціалістичний уєбень розкатав губу.

Вообще-то вернуть НДС в Польше - это твои проблемы, а не Украины. Поэтому НДС необходимо автоматом начислять. А ты уж сам при покупке озаботься тем, чтобы его там тебе вернули.
Реальная стоимость - она должна быть именно реальной, а не оформленой как 10/20/50 евро.
щоб повернули тобі ват мусиш купити машину в платника ват ,що ви гоните який ват і хто вам буде повертати як купите машину в пана казіка з прикордонного села? :facepalm:
ви бля ненормальні тут поголовно

Ти тільки не лякайся, але Польща та Україна то різні країни. Уяви!!! Те що якісь податки в Польщі сплачені при купівлі автівки немає ЖОДНОГО стосунку до податків в Україні. Чому - дивись перше речення. Якщо не зрозумієш - читай ще більш уважно перше речення, до повного розуміння.
Ну то давай Петя будет все налоги платить в Украине, а потом еще раз в Панаме. Ми же как бы разные страны...  ;)

пісдєц :facepalm:
ви не розумієте різниці між ватом митом і податком на дохід
адддд

Ну то давай Петя будет все налоги платить в Украине, а потом еще раз в Панаме. Ми же как бы разные страны...  ;)

Вочевидь ти не знаєшся на економіці і навіть не уявляєш наскільки по дебільному виглядає твоя пропозиція.
Не переймайся, то я про своє. Воно тобі не треба.

І скільки буде автівок з оформленими правами власності та знятими з обліку в країні походження? Питання риторичне, отже скоріше за все майже ніхто автівку не ввозив, а затягнули сюди тимчасово по лівим схемам. Так що варіант не життєздатний.
Затянули, это если ночью, втихаря, тайными карпатскими тропами. А если авто заехало через официльный пункт пропуска, то въезд был официальным.

Затянули, это если ночью, втихаря, тайными карпатскими тропами. А если авто заехало через официльный пункт пропуска, то въезд был официальным.

Тимчасовий, щоб розмитнити автівку треба стати її власником та зняти з обліку в країні походження.
Хоч це для тебе не дуже складно?

Тимчасовий, щоб розмитнити автівку треба стати її власником та зняти з обліку в країні походження.
Хоч це для тебе не дуже складно?
звичайно
тільки так і не інакше
а документом який підтверджує що ти став власником є або фактура ват або умова купівлі- продажу

ЯкийвибачтеКхуям акціз та ПДВ, це рекет і більше нічого!
Повинно бути тільки мито та митні витрати більше нічого!
До речі, мито потрібно використовувать тільки для розвитку тієї галузі яка виробляє цей продукт який імпортується!
Це філософія економічного розвитку, а наш уряд займається державним рекетом, потім ці всі гроші розкрадає, наприклад, через ти самі субсидії!

Повинно бути тільки мито та митні витрати більше нічого!
До речі, мито потрібно використовувать тільки для розвитку тієї галузі яка виробляє цей продукт який імпортується!
Це філософія економічного розвитку, а наш уряд займається державним рекетом, потім ці всі гроші розкрадає, наприклад, через ти самі субсидії!
в польщі є і акциз і пдв і мито на машини з поза унії

Все вірно, ці поляки, німці та напевне більшість країн Європи задовбали зі своїм рекетом! Ми маємо піти іншим шляхом і взагалі скасувати всі податки, а те що грошей ні на медицину, ні на освіту, не кажучи вже про оборону, не буде - ну то так само склалося і ніхто в цьому не винен. Якось так.

Вочевидь ти не знаєшся на економіці і навіть не уявляєш наскільки по дебільному виглядає твоя пропозиція.
Не переймайся, то я про своє. Воно тобі не треба.
Все просто, если Пете можно жопой вилять, то почему так нельзя поступать бляхарям?
А теперь насчет "дебильности", один очень прохаванный бизнесмен из Израиля, был скажем так опиздошен поражен тем фактом, что существование Петиных офшоров никого не удивляет. По его словам, в понимании израильских налоговых органов офшор=уклонение от уплаты налогов, со всеми вытекающими.

Все просто, если Пете можно жопой вилять, то почему так нельзя поступать бляхарям?

То для мене все просто, бо я знаю і що таке податки, мито та таке інше і знаю що таке офшори.
А от для тебе то не під силу розібратись в темі, ось і мариш.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія