Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Без срачу, як ви рахуєте , яка ставка адекватного розмитнення авто???

Всякие акцизы, пдв, мыты, хуиты - в сумме не больше 25%.
Всё что выше - перебор.

Не рекламы ради, а по сути вопроса согласен с Михайлом:

0%. Цього митницького гоп-стопу не має існувати.

фіксована ставка ще і скасовує корупцію.
А то всі ці відсотки від суми то все поле для маніпуляцій. Фіктивний рахунок, вілкі-хуілкі та всьо такоє
Фіктивний зменшений рахунок із західного салону не дає змоги скинути ПДВ при вивозі з Євросоюзу. Тоді там реальна ціна повинна би бути більшою. Хоча я не ручаюсь чи за всі автівки продавцеві повертають ПДВ.

Паспорт громадянина ЄС дає масу переваг. Серед них не тільки можливість легального використання авто на іноземній реєстрації, а й ширші можливості у підприємницькій діяльності, працевлаштування, подорожей і т.д.

Отримання румунського паспорта і посвідчення водія може обійтися значно дешевше, ніж розмитнення “евробляхі”

Вот что может быть дальше ..

мито- навіщо мито, кого захищає мито?
пдв , ну якщо на все пдв, то і тут має бути, логічно.
акциз- це банальне здирництво.

але все впираеється в "парєшать", тому, що потрібен  реальний техогляд, на евро 4, чи 3..чи будь що.

Паспорт громадянина ЄС дає масу переваг. Серед них не тільки можливість легального використання авто на іноземній реєстрації, а й ширші можливості у підприємницькій діяльності, працевлаштування, подорожей і т.д.

Отримання румунського паспорта і посвідчення водія може обійтися значно дешевше, ніж розмитнення “евробляхі”

Вот что может быть дальше ..
Всередині країни особливих переваг вам той паспорт не надає. Навіть якщо ви громадянин іншої держави, але постійно проживаєте в Україні, маєте підкорятися законам України.

"0"

Всё что выше - перебор.

Багата Німеччина - 29+, Польща - 33+

Тим, хто хоче щорічний податок по факту наявності авто. А якщо його використовують не кожний день? А якщо взагалі воно стоїть більшість часу в гаражі/на дачі і не псує екологію?

До речі, пропоную щорічні податки на велосипеди, самокати, гіроскутери... пральні машини, хлібопічки...фени, машинки для стрижки...  :D

Всё что выше - перебор.

Показати зображення...
(tu)  Повністю згоден. Дуже дохідливо, особливо з першою половиною. Бо тут одні пропонують почекати на закон, інші подивитись як в Данії. Наша держава та економіка тратить вже. За рахунок того що населення не мобільне порівняно із сусідами. То як тут в бізнесі не тільки конкурувати, а доганяти, як дехто мріє ЄС. Навіть, якщо хтось і спроможеться купити для себе нове авто за 40 штук, то він спочатку для бізнесу буде вживаного буса чи іншу автівку юзати. Інакше вилетить в трубу.

Він сплагіатив від мене, тільки дещо краще переоформив. Мені байдуже, лиш би результат був позитивний  :) :
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947650.msg19183504#msg19183504

пдв , ну якщо на все пдв, то і тут має бути, логічно.
акциз- це банальне здирництво.

А чому ПДВ не здирництво, а акциз/мито здирництво? Це нелогічно. Все що примушують платити то є здирництво.

Багата Німеччина - 29+, Польща - 33+
а коли в Україні буде стільки ж автозаводів, як Німеччині чи Польщі?

а коли в Україні буде стільки ж автозаводів, як Німеччині чи Польщі?
Ніколи.

Фіктивний зменшений рахунок із західного салону не дає змоги скинути ПДВ при вивозі з Євросоюзу. Тоді там реальна ціна повинна би бути більшою. Хоча я не ручаюсь чи за всі автівки продавцеві повертають ПДВ.

тих рахунків можна зробити на всі випадки життя, наші перегони їх колись самі в черзі на митницю малювали

Тим, хто хоче щорічний податок по факту наявності авто. А якщо його використовують не кожний день?

Це проблеми господаря. От що-що, а річний податок на автомобіль - потрібен і це вірно і його введення я буду підтримувати. Тільки, звичайно, він повинен бути в помірному розмірі.

Останнє редагування: 2 грудня 2018 18:34:20 від Sojuznuk

От що-що, а річний податок на автомобіль - потрібен і це вірно і його введення я буду підтримувати.

Тепер і машини будут в лізінґу від Держави. А&уєнно.  (tu)

Тим, хто хоче щорічний податок по факту наявності авто. А якщо його використовують не кожний день? А якщо взагалі воно стоїть більшість часу в гаражі/на дачі і не псує екологію?

До речі, пропоную щорічні податки на велосипеди, самокати, гіроскутери... пральні машини, хлібопічки...фени, машинки для стрижки...  :D
Добре що в нас в урядовців чи депутатів клепки бракувало за мобільні телефони взятись. А то могли б подумати, що не гірші китйців чи корейців. Тоді б і на смартфони мита та акцизи ввели б.  Для захисту вітчизняного виробника. А що хіба простому українецю провідним зв'язком важко було б користуватись ?

річний податок на автомобіль - потрібен
чому? а на велосипеди і т.п. чому ні?

А чому ПДВ не здирництво, а акциз/мито здирництво? Це нелогічно. Все що примушують платити то є здирництво.

пдв-глобальний податок. Відмінити частково..??
мито- має захищати власних виробників, далі зрозуміло...
акциз- чому на авта є акциз, а на телевізори нема, на одяг нема?
скільки там підакцизних товарів? 4? нафтопродукти,спирт, тютюн...і авта.

акциз- чому на авта є акциз, а на телевізори нема, на одяг нема?

Проблемa ввести? В Британії є податок на телевізор. Треба розширювати спектр державних послуг!

Тепер і машини будут в лізінґу від Держави. А&уєнно.  (tu)

Якщо ти бажаєш спілкуватись із мною, то навчись людської мови, в іншому випадку, підеш в ігнор, я із тупаками не спілкуюсь.

Якщо ти бажаєш спілкуватись із мною, то навчись людської мови, в іншому випадку, підеш в ігнор, я із тупаками не спілкуюсь.

Ой, а я не помітив що ти єдиний хто є на цьому форумі. Корона не муляє?

Добре що в нас в урядовців чи депутатів клепки бракувало за мобільні телефони взятись. А то могли б подумати, що не гірші китйців чи корейців. Тоді б і на смартфони мита та акцизи ввели б.  Для захисту вітчизняного виробника. А що хіба простому українецю провідним зв'язком важко було б користуватись ?
та тут, як серйозно братися, то хіба тільки за мобілки? можна і до мишей каструль до.. дійти :D

чому? а на велосипеди і т.п. чому ні?

Велосипеди не такі громізді і не забруднюють повітря.

Ой, а я не помітив що ти єдиний хто є на цьому форумі. Корона не муляє?

Щасливого плавання.  :)

то ж я й питаю, які причини оподатковувати авто, яке стоїть в гаражі\на дачі? І не забруднює, і не загромаджує.

А податки існують виключно на громіздке і тільки те, що забрудює повітря?

то ж я й питаю, які причини оподатковувати авто, яке стоїть в гаражі\на дачі? І не забруднює, і не загромаджує.

В ідеалі манюпас має рентувати все від Держави. Щоби все було по Марксу.

Коротше, ТС просив без срачу. Найбільш дохідливо необхідність дешевого авто для української сім'ї викладена Михайлом Притулою. Як він твердить з державницьких позицій. Прошу прокоментувати у кого яка думка.

Тобто зробити принаймні втричі менші податки ніж в самій Польщі?
Круто губу закатали, круто.
Наш податковий та митний кодекс на смітник давно треба відправити

ніяких.
Все прив'язується до номерів.
Реєструють, дають номер - значить є ТО, страховка та авто попадає в реєстр оподаткування.
Зняли з обліку, здали номери - можете там розсаду на помідори висівати

ніяких.
Все прив'язується до номерів.
Реєструють, дають номер - значить є ТО, страховка та авто попадає в реєстр оподаткування.
Зняли з обліку, здали номери - можете там розсаду на помідори висівати
трясця :)  я не про процедуру питаю, а про ідеологічні основи ЩОРІЧНОГО оподаткування за фактом наявності. Колись казали, що запихнули в вартість палива - хто їздить, той платить. То тепер і цього мало?

яка ставка адекватного розмитнення авто НА ДАНИЙ МОМЕНТ

така  щоб  васадзе  і  богдан  рошенівський  мали  прибуток

трясця :)  я не про процедуру питаю, а про ідеологічні основи ЩОРІЧНОГО оподаткування за фактом наявності. Колись казали, що запихнули в вартість палива - хто їздить, той платить. То тепер і цього мало?
Мало, бо такий економічний бум, що скоро чинуші одне одного гризти будуть

ідеолгічні основи податку?
Так як завжди - гроші треба

Рекет це основа існування держави.

Так як завжди - гроші треба
А, то тут я згодна  :D  Хай вже податок на борщ несуть

як є. так справедливо.
дура лекс, сед лекс.

Гараж не загромаджує? А як вивірите, що не їздили?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія