Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судячи з усього мордор таки готується до наземної операції...

заздриш?
Чого я маю заздрити людині без батьківщини? Кажуть представники кочових племен вільні, але це вони насправді раби свого его і боягуства.

Возвращаясь к ватность Чернигова. Соглашусь с Ольгердом, тут языковый маркер показателен. Плюс Чернигов был последним пристанищем множества отставников СА. Очень был прокацапским, что бы не говорили результаты голосований. Сейчас уже нет. Много могил. Они от ватности страшная прививка.
Да не был Чернигов ватным никогда! Хоть и русскоязычный и отставников много (уже правда многие тоже на яцево)

Смотрите результаты выборов с 2004 года.

розкажика уєбан як вони збираються наприклад Чернігів та суми хочаб втримувати?

де 85%+антиросіян. ти хоч розумієш бовдуре шо треба бути всіх їх знищити? у прямому ефірі на цілий світ. я вже не кажу про київську область і київ

вони навіть у криму у лугандоні тільки "трактористами" гібридними пішли у 2014. інші області гібридно не виходить а значит треба авіація і массовані обстріли мирного населення +негібридна наземна операція

Ти вправду виришь що там треба буде всих знищити, якщо хтось його захоче окупувати? Тоди звернись до истории, коли Чернигов був у склади Литовского княжества, Речи-Посполити аба Росии. И зараз нажаль небагато з того часу зминилось.

01.12.2018 | Илья Крамник
Туман войны
В каком состоянии находятся вооруженные силы Украины, и по какому сценарию мог бы развиваться военный конфликт Москвы и Киева
https://profile.ru/politika/item/128415-tuman-vojny

обговорення вторгнення в Україну в Мордоры йде вже відкрито

Багдассаров зовсім не соромится

Ти вправду виришь що там треба буде всих знищити, якщо хтось його захоче окупувати? Тоди звернись до истории, коли Чернигов був у склади Литовского княжества, Речи-Посполити аба Росии. И зараз нажаль небагато з того часу зминилось.
кацапоязикий звикне до кацапської влади за 5 хвилин, вбивати будуть лише україномовних, Чернігівщина це вже проходила не раз

тобі те ж на сайт цвк :weep:
звідки ви лізете бовдури?
чи ви не розумієте приципову різницю...між за росію 70-80% і проти росії 70- 80%?
нема там такої різниці

Та вже може є. Там, дуже охайненько за цвинтарем, де вийскові поховані, дивляться. Прапор николи не буває вітром рваний, або цвілий. Таке ставлення про щось свідчить. Не буде там кацапу  добра.

До того ж. Як йду до мами, завжди заношу квіти на рендомно вибране поховання воїна й бачу, я не сам такий, квітів багато. Це той Чернігів, що до війни я вважав прокацапским.

а що, захоплення Криму, окупація Донбасу то вже не наземнi операцii ?
План знищення України iснував (i успiшно виконується за допомогою “хохлiв“) з початку  її утворення.
Спочатку економiчно пiдiрвати країну та знищити нацiональних лiдерiв.
Потiм горяча фаза – вiйна, яка триває зараз
Головна мета - знишення державностi ..

По всім ознакам які я бачу.
Може педро і має рацію щодо ВС.

Хоча це може бути і реакція мордору на ВС в україні

Не льсти себе! Нахрена РФ это недообразование с разваленной промышленностью, экономикой, многомиллиардными долгам и т.д. и т.п.???

Ты животное (Донецкий), не думающее о завтрашнем дне. Хотя дно давно пробито. А день твой будет суров и незавиден.

Не льсти себе! Нахрена РФ это недообразование с разваленной промышленностью, экономикой, многомиллиардными долгам и т.д. и т.п.???
Касап?

Ты животное (Донецкий), не думающее о завтрашнем дне. Хотя дно давно пробито. А день твой будет суров и незавиден.

Да, незалежна давно дно пробила, а за мой завтрашний день ты не переживай!

у незалежной свобода передвижения, едь куда хочешь учись работай. Экономика растет! 3% а параша  1%!
А у тебя в дыре гетто а блокадой, комендантским часом, липовыми доками, без работы без денег без перспектив
И плюс арт обстрелы каждый день
Узкий мир

Ти зараз про що? Завжди знав, що ти, сепар, Білосердешних  прикриваєш ...

у незалежной свобода передвижения, едь куда хочешь учись работай. Экономика растет! 3% а параша  1%!
А у тебя в дыре гетто а блокадой, комендантским часом, липовыми доками, без работы без денег без перспектив
Узкий мир

:facepalm:

Узкий мир

как примитивно!

пук

Вадік, прізвище назвеш чи сереш як завжди, пітушка?

У Гордона -   :(

"В пятницу ночью мы долго говорили с Андреем Илларионовым (бывший советник президента РФ по экономике – Ред.), экс-представителем России в G8, который сейчас живет в США. И он сказал мне вещь, которая стала для меня открытием и расстроила. Завтра это выйдет на сайте Гордон. Он сказал, что Украина напрасно думает, что Россия будет нападать на Мариуполь и Бердянск, тем более они хорошо укреплены.

По его мнению, Россия планирует напасть на Херсонскую область, а именно на район Таврийска и Новой Каховки, где практически нет укреплений. И причиной этого является не "коридор", как я подумал, а недостаток воды в Крыму, которая к июню 2019 года обострится в полный рост. И если Россия "сегодня" не получит эту воду для Крыма, то у нее возникнет очень большая проблема. Поэтому Илларионов обратил внимание, что Россия нападет именно на Херсонскую область", - объяснил Гордон."

Це для Донецького

https://www.оборзеватель/society/skrepyi-oskreplivali-ot-mata-i-zatreschin-kogda-narot-bambasa-vyiryival-produktyi-iz-ruk.htm?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

Останнє редагування: 3 грудня 2018 22:06:13 від Жовнір

На примере Скадовска, Херсона - что делать населению в случае бомбардировок или артобстрелов ?

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in /home/fup/www/Sources/Subs.php(1263) : runtime-created function on line 3