Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судячи з усього мордор таки готується до наземної операції...

По всім ознакам які я бачу.
Може педро і має рацію щодо ВС.

Хоча це може бути і реакція мордору на ВС в україні

Як я мені бачиться мордору потрібно ще 4-6 тижнів часу для концентрації сил

Доповідь за поширення недостовірної інформації та паніки!

Де ти бачиш паніку то ?
Це мої спостереження і висновки.

Окрім Зимової війни проти фінів небуло війн, котрі починалися взимку.

Мені думається москалям пох зима чи літо

В якому місці він хоч сто тисяч солдат стягнув?

звисно ж готуэться

операция называется "очередные парламентские выборы в Украине"
и даты известны - осень 2019

Очень показательные топики.

Раз в два месяца хуйловские твари плодят похожие темы. Потом все затихает и через месяц второй по новому

Перша російсько‐чеченська війна

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%E2%80%90%D1%87%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0

Це може знати тільки ЦРУ. З їх агентурними і технічними можливостями.
Думаю вони Трампу доповідають реальну інформацію.
А ми можемо тільки думати що.

Рождество наступило, в подвале темно. Сколько душ загубило напротив окно... Та й Крим вони віджимали в кінці лютого... Чи то не війна? Нашим загиблим розкажіть...

Очень показательные топики.

Раз в два месяца хуйловские твари плодят похожие темы. Потом все затихает и через месяц второй по новому
:facepalm1: Люкс по діамантових прокурорах і корупції, так що якщо вже він про це пише... Хоча ознаки були значно раніше...

Война наземная случится ровно после того, как развернут полевые госпитали и ни днём раньше. Развернули? Есть достоверная о том информация?

Война наземная случится ровно после того, как развернут полевые госпитали и ни днём раньше. Развернули? Есть достоверная о том информация?
Це раша, у них крематорії, забув?  Нашо госпіталі якщо є крематорії?

А взагалі це ти про останній момент, а всі інші ознаки вже є....

Де ти бачиш паніку то ?
Це мої спостереження і висновки.
откуда наблюдаешь?))

Кацапы пишут:
"В Омской области с рельсов сошел поезд с военной техникой и мазутом (фото)

Движение на поврежденном участке до сих пор не восстановлено, возможна задержка поездов.
30 ноября, около 21:27, в Омской области произошла крупная железнодорожная авария. На перегоне пост 46 км — Мангут участка Называевская — Ишим Тюменского региона Свердловской железной дороги с рельсов сошел военный состав. Часть вагонов была с мазутом. Также на платформах была военная техника."

забаньте цього товстопикого мадярського уїпана....  :X

та який ж з нього мадяр   8-)

татарва в основному зимою ходила

Синку, навчись користуватися гуглем,
або хоч телевізор дивись раз в тиждень.

"...РФ продовжує здійснювати тотальну концентрацію елітних підрозділів
 регулярної російської армії по всій лінії кордону з Україною.
 Тільки на східних рубежах їхня кількість налічує понад 80 тисяч військовослужбовців ЗС РФ.
 І це ще не кінцева цифра.
Батальйонно-тактичні групи, танкові з‘єднання,
ударна авіація, підрозділи ракетної артилерії, десантно-штурмові батальйони,
 спецпідрозділи ГРУ та МВС РФ. Розгортаються польові шпиталі..."

Кацапы пишут:

Движение на поврежденном участке до сих пор не восстановлено, возможна задержка поездов.
30 ноября, около 21:27, в Омской области произошла крупная железнодорожная авария. На перегоне пост 46 км — Мангут участка Называевская — Ишим Тюменского региона Свердловской железной дороги с рельсов сошел военный состав. Часть вагонов была с мазутом. Также на платформах была военная техника."

Показати зображення...
Показати зображення...
дякувати Богу

По всім ознакам які я бачу.
Може педро і має рацію щодо ВС.

Хоча це може бути і реакція мордору на ВС в україні

що за ознаки?

та який ж з нього мадяр   8-)
Спадковий, в нього бабуся документована  мадярка

та який ж з нього мадяр   8-)

він рєнєгат, а це те саме, що і пітарас в поганому сенсі слова...

Це раша, у них крематорії, забув?  Нашо госпіталі якщо є крематорії?

А взагалі це ти про останній момент, а всі інші ознаки вже є....
Тимми, вспоминайте "северный ветер" что дул под Дебальцево и Иловайском. Кацапы ебанутые без сомнения, но даже они не начинают не обеспечив логистики и не развернув полевые госпиталя.

що за ознаки?
приєднуюсь до запитання

Не підлизуйся.

Кацапы пишут:

Показати зображення...
Показати зображення...
большое спасибо. Я собираю такие фото, уже целая немаленький папка, если тяжко внутри, то пересматриваю.

Ще рік такого життя і...
І ніякого вторгнення не потрібно...
ІМХО, ясна річ.  :facepalm1:

Гетьман готовий до наземної операції! Діти в Англії, бабло в офшорах ,дача в Іспанії.

никакой паники нет, это будет война, если действительно развернули шпитали. Ну, значит война. Нас станет меньше и уйдут лучшие. Это хуже всего. Поголовье кацапов мне по барабану, а занять Украину не получится, естественно.

Тимми, вспоминайте "северный ветер" что дул под Дебальцево и Иловайском. Кацапы ебанутые без сомнения, но даже они не начинают не обеспечив логистики и не развернув полевые госпиталя.
Втому і прикол, що логістика вже готова. Скільки треба для розгортки польового медпункту???

Сучасна організація дозволяє розгорнути польові госпіталя у перший день бойових дій. Потім ми мало знаємо що вони вже в ДНР і ЛНР підтянули і Білорусії, з Криму, там взагалі вже готові стаціонарні лікарні.

Точно все вказує, що логістика на завершальному етапі.

Розгортання польових госпіталів не потребує багато часу.
Привнзли великі палатки, поставили обігрів, під'їхали санітарні поїзди і машини - і все.
А от замерзлі річки, озера і Поліські болота, для наступу як раз в плюс.

мабуть висновок зроблений на основі детального аналізу російської пропаганди
вся країна - первокласні спеціалісти, аналізують, дегустують, пробують вже багато років
щоб краще пізнати ворога :weep:

От недели до двух. Так было у нас. Не думаю, что кацапы расторопнее. И это не медпункт, где чирьи на жопе зелёнкой мажут. Это склад, операционные, много людей и палаток, энерго- и теплообеспечение, отдельный транспорт, доктора,  отдельная контора, что пишет, связь, да много чего в том госпитале. От недели, если все в одном месте хранилось на консервации, до двух, если собирать частями. Никак быстрее.

Останнє редагування: 1 грудня 2018 13:58:30 від beggy

От недели до двух. Так было у нас. Не думаю, что кацапы расторопнее. И это не медпункт, где чирьи на жопе зелёнкой мажут. Это склад, операционные, много людей и палаток, энерго- и теплообеспечение, отдельный транспорт, доктора,  отдельная контора, что пишет, связь, да много чего в том госпитале. От недели, если все в одном месте хранилось на консервации, до двух, если собирать частями. Никак быстрее.

Не один раз писали, що кацапи побудували декілька свіжих військових баз поблизу кордону з Україною.
На тих базах хіба немає госпітлів?

а чому "товстопикого"?

Не один раз писали, що кацапи побудували декілька свіжих військових баз поблизу кордону з Україною.
На тих базах хіба немає госпітлів?
как вы считаете, при наземной операции, сколько нужно условных койкомест например на тысячу вояк? Эти цифры известны даже для разного рельефа местности и для атакующих и обороняющихся, для разного времени года и разной погоды. Без полевых госпиталей война не возможна, а те цифры известные для любого вида войны писаны кровью людей.

Від йопанутих кацапів я чекаю на все! Тому я і за ВС.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія