Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Мито і кому за кого голосувати - це не питання дискусії. У вас є відповідь про мотиви влади щодо розмищтнення блях?

Звичайно: автомобільний лоббізм. Ось і відповідь. Не голосуйте за тих, хто живе на гроші спонсорів.

Слышали звон, да не знаешь где он. Основная проблема, где взять 2000 евро на размытнювання
Треба іпотеку під 3%

Т.е. контрабас уже победили? )))
це полякам баба з возу. бо їм неможливо було кожну машину перевіряти досконально. а наших не особливо цікавить, що вивозять.

2. Лох це ти і такі як ти, який горбатився, щоб  купити авто в нас за цінами в рази більшими від Європи . Продани тобі дякують за маєтки в Турції.
Лох это ты, который хочет купить шрот (а не машину) "за ценами дешевле чем у нас". Новые автомобили и не новые, но до 5-7 лет, в Европе стоят как минимум - столько же, сколько в Украине, а как максимум ДОРОЖЕ, чем в Украине. А лох да, тот покупает пердючий еврошрот, потому что ни на что приличное заработать не может. Но зато "дешевше".

3. Готуйся. Тепер Южаніна і КО будуть драти тебе ще раз. Бо бляхарів не вийшло. Кого їм драти як не лохів.
Я Гражданин (именно так, с большой буквы), который платит налоги в стране, где живет. Если вы считаете это лоховством, то вы просто быдло.

За оформление 15 "евроблях" в бюджет перечислено 890 тысяч
ЧЕТВЕРГ, 29 НОЯБРЯ 2018, 20:54
0

С начала действия новых правил ввоза автомобилей на иностранной регистрации уже оформлено 15 таких транспортных средств.

Об этом сообщается на сайте ДФС.

В бюджет перечислено 890 тысяч гривень, экономия за счет льготных ставок составила почти полмиллиона гривень.

Отмечается, что с одного автомобиля уплачен добровольный взнос в 8500 гривень, уплата которого предполагается за нарушение сроков пребывания на таможенной территории Украины.

ДФС сообщает, что таможенный пост "Луцк" Волынской таможни оформил в свободное обращение первый легковой автомобиль с дизельным двигателем Renault Thalia 2008 года изготовления, на иностранной регистрации, который год находился в режиме "транзит".

Его владелец с сентября 2017 каждые десять дней пересекал таможенную границу Украины с Республикой Польша без всякого протокола о нарушении таможенных правил.

Без выезда за пределы Украины мужчина обратился к брокерам за помощью в оформлении таможенной декларации 27 ноября. После ее оформления в госбюджет было уплачено почти 26,5 тыс. гривень таможенных платежей.

По действовавшим ранее нормам законодательства владелец не смог бы оформить этот автомобиль, поскольку он не соответствует экологическим стандартам Евро-5, отмечает ДФС.

25 ноября 2018 года вступили в силу два закона, которые легализуют ввезенные с нарушением таможенного и налогового законодательства авто с еврономерами.

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/11/29/643139/
Так это свежие машины 14 из 15.

Bmx

Скільки держава сказала, стільки я плачу. Я не сприймаю сплату податків, як щось погане.

У гондонів, які проти сплати податків, держави не буде. Бо хто не годує власну армію, буде годувати чужу (с).
Ніхто ж не проти сплати податків які є обгрунтовані.
А теза "Скільки держава сказала, стільки я плачу" - це рабська психологія. При чому раба, якого зламали ,і у якого вже немає ні сил на спротив, ні власної думки.
Це гірше любих "гондонів",  про які ви вище писали.

Я, щоб заробити на машину, пішов і заробив, а не в циган по підроблених документах купляв. Хто вам лікар, якщо ви лохи та ні хера не вмієте, як скиглити в бложеках...

+1

У него с одной стороны скулеж,  что в Украине не соблюдают законы, а с другой,  что в Украине начали соблюдать законы

+1

У него с одной стороны скулеж,  что в Украине не соблюдают законы, а с другой,  что в Украине начали соблюдать законы

Точно начали?  )))

А теза "Скільки держава сказала, стільки я плачу" - це рабська психологія.

Це звичайне правило життя в цивілізованому світі. Якщо є закон і згідно цього закону треба платити стільки-то, то всі стільки і платять, або приймають покарання, згідно до закону. Якщо якийсь закон не подобається - платять, але намагаються змінити цей закон.

Точно начали?  )))

Конечно.  На примере евроблях это наглядно видно

А лох да, тот покупает пердючий еврошрот, потому что ни на что приличное заработать не может. Но зато "дешевше".

Я не думаю, що нащадків совкового автопрому на дорогах менше, а то шрот ще той.
Та ну, бросьте. В разы меньше, чем раньше. Встречается конечно это одоробло на дорогах, но ИМХО не массово.

Скоріше за все головна мета повернути людей у правове поле, бо масове плювання на закон то шкода для держави.
Безусловно. Зае...ли уже эти архаровцы для которых "закон не писан", причем не только бляхеры.

Це звичайне правило життя в цивілізованому світі. Якщо є закон і згідно цього закону треба платити стільки-то, то всі стільки і платять, або приймають покарання, згідно до закону. Якщо якийсь закон не подобається - платять, але намагаються змінити цей закон.

По мнению юльков и зрадоепов они готовы платить только те налоги, которые им нравятся.  И только если им будет нравиться власть. 

14 автомобилей из миллиона.
Ну-ну...
А сколько денег в трубу из-за этого?
А сколько мог получить бюджет при умном подходе?

Вначале запретами спровоцировали контрабанду, а теперь начали с ней бороться.
ЗИ За сколько месяцев работы может купить авто из салона японский и украинский металлург? При том, что цены на металл мировые даже на внутреннем рынке.

По мнению юльков и зрадоепов они готовы платить только те налоги, которые им нравятся.  И только если им будет нравиться власть. 

Насіров відписував податкові розстрочки переважно олігархам
П'ЯТНИЦЯ, 30 ЛИСТОПАДА 2018, 11:02
"Загалом Насіров відписав розстрочки 70 компаніям на суму 18 млрд гривень. Половину розстрочок отримали структури Ріната Ахметова, а решту – енергетичні компанії братів Суркісів, Костянтина Григоришина та Ігоря Коломойського, структури Дмитра Фірташа, Миколи Злочевського та інших", - йдеться у статті.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/11/30/643146/

Ахметов к какой категории относится?

Насіров відписував податкові розстрочки переважно олігархам
П'ЯТНИЦЯ, 30 ЛИСТОПАДА 2018, 11:02
"Загалом Насіров відписав розстрочки 70 компаніям на суму 18 млрд гривень. Половину розстрочок отримали структури Ріната Ахметова, а решту – енергетичні компанії братів Суркісів, Костянтина Григоришина та Ігоря Коломойського, структури Дмитра Фірташа, Миколи Злочевського та інших", - йдеться у статті.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/11/30/643146/

Ахметов к какой категории относится?

Видишь,  не зря Насирова посадили (и его еще потаскают).  Я полностью поддерживаю наведение порядка на энергорынке

ЗИ За сколько месяцев работы может купить авто из салона японский и украинский металлург? При том, что цены на металл мировые даже на внутреннем рынке.
Ну я не в курсе всех металлургов, знаю только о небольшом предприятии цветмета, где директор - мой хороший друг. У него работяги получают 14-15 на руки.
Равон Р2 - 200.000 гривен. Эрго - за год и 2 месяца, если откладывать всю зарплату и жить на з/п жены.
В кредит - за пару месяцев. А шо? Или это "не машина", и надо непременно БМВ на бляхе?

Видишь,  не зря Насирова посадили.  Я полностью поддерживаю наведение порядка на энергорынке

Так вы юльки или зрадоепы??

Вначале запретами спровоцировали контрабанду, а теперь начали с ней бороться.

За сколько месяцев может купить работник VAG в Китае и Германии новое авто? При том, что цены на авто плюс/минус одинаковые во всем мире.

А контрабанду спровоцировали лохи,  которые думали наипать государство.  А в итоге автобарыги наипали их самих

Так вы юльки или зрадоепы??
Не дай Бог.  Я обычный законопослушный гражданин.  Который знает,  что соблюдение законов и уплата налогов это моя из основных обязанностей.

Кстати,  рядовому ITшнику в Дании дольше работать на свое авто чем ITшнику в Украине. За Сингапур вообще молчу.  Там частное авто это предмет роскоши

Смотрю по трафику поховались бляхари

Bmx

Видишь,  не зря Насирова посадили
У якій тюрмі чи сізо сидить пан Насіров?

Не дай Бог.  Я обычный законопослушный гражданин.  Который знает,  что соблюдение законов и уплата налогов это моя из основных обязанностей.

Дык чего же вы уклоняетесь от уплаты налогов?

За сколько месяцев может купить работник VAG в Китае и Германии новое авто? При том, что цены на авто плюс/минус одинаковые во всем мире.

А контрабанду спровоцировали лохи,  которые думали наипать государство.  А в итоге автобарыги наипали их самих
спочатку олешководи роблять закони собі, знімають вершки, а потім мафія дерслужбовців доїть пересічних, передаючи нагору готівку... Ти про конрабанду нічого не знаєш, олешководи завжди в долі...

Кто улюклоняется? Факты есть, чтобы кто то нарушил законы и не заплатил налоги?

Кто уклоняется? Факты есть, чтобы кто то нарушил законы и не заплатил налоги? Ты не путай рассрочку с неоплатой

Останнє редагування: 2 грудня 2018 13:04:17 від Alezka

Bmx

Звичайно: автомобільний лоббізм. Ось і відповідь. Не голосуйте за тих, хто живе на гроші спонсорів.
Ну якщо це лоббізм, і вигідно тільки лоббістам- чому Президент підписав?
І хто ці лоббісти? Україна не виробляє власні авто. Укравто взагалі лади продає на повну. Весь модельний ряд.

Ніхто ж не проти сплати податків які є обгрунтовані.
А теза "Скільки держава сказала, стільки я плачу" - це рабська психологія. При чому раба, якого зламали ,і у якого вже немає ні сил на спротив, ні власної думки.
Це гірше любих "гондонів",  про які ви вище писали.

Хуясє: платити податки - рабська психологія? Шановні, філософія козаченьків нічого хорошого Україні як державі ще не дала. Без своєї держави будете виконувати забаганки чужинців.

У якій тюрмі чи сізо сидить пан Насіров?

Вроде под домашним арестом.  А что? Хотите проведать?

Кто улюклоняется? Факты есть, чтобы кто то нарушил законы и не заплатил налоги?

Рассрочка за взятку на 9 млрд. во время войны это нормально?

Рассрочка за взятку на 9 млрд. во время войны это нормально?

Наверное не нормально. Поэтому Насирова и сняли,  а бизнес доплатил налоги.  И не скулил,  что ему сейчас тяжело и надо ему эти налоги простить

Я вважаю кожного, хто пропонує не платити податки, бо "Петро поганий, Україна - бантустан", провокатором і прибічником капітуляції перед Рашкою (свідомо чи несвідомо).

Лох это ты, который хочет купить шрот (а не машину) "за ценами дешевле чем у нас". Новые автомобили и не новые, но до 5-7 лет, в Европе стоят как минимум - столько же, сколько в Украине, а как максимум ДОРОЖЕ, чем в Украине. А лох да, тот покупает пердючий еврошрот, потому что ни на что приличное заработать не может. Но зато "дешевше".

Я Гражданин (именно так, с большой буквы), который платит налоги в стране, где живет. Если вы считаете это лоховством, то вы просто быдло.

Я, Сашо, теж лох. Теж плачу податки, на які жирують продани, насірови і їм подібні. Так що не кіпєшуй.
А якщо ти Громадянин України з великою літери, яким себе вважаєш, то писав би українською все ж таки...

Я вважаю кожного, хто пропонує не платити податки, бо "Петро поганий, Україна - бантустан", провокатором і прибічником капітуляції перед Рашкою (свідомо чи несвідомо).

Женьо, не треба пардон, п***а . ОК ? Я не закликаю платити податки. Це злочин. Точно такий як їх красти. Їх не крадуть ?  Увійну ?

Останнє редагування: 2 грудня 2018 13:17:11 від Людас

Скільки держава сказала, стільки я плачу. Я не сприймаю сплату податків, як щось погане.

У гондонів, які проти сплати податків, держави не буде. Бо хто не годує власну армію, буде годувати чужу (с).

Якщо їх крадуть у війну та будують маєтки в Турції , то за це треба розстрілювати. ТИ хоч з цим згоден, істерик ?

Я, Сашо, теж лох. Теж плачу податки, на які жирують продани, насірови і їм подібні. Так що не кіпєшуй.
А якщо ти Громадянин України з великою літери, яким себе вважаєш, то писав би українською все ж таки...

А ти не вибирай погану владу та подавай приклад, як треба поводитися.

А ти не вибирай погану владу та подавай приклад, як треба поводитися.

То зараз влада погана ?

Наверное не нормально. Поэтому Насирова и сняли,  а бизнес доплатил налоги.  И не скулил,  что ему сейчас тяжело и надо ему эти налоги простить

И кто из ваших за это сядет?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія