Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки блях розмитнено за 4 дні?

Re: Скільки блях розмитнено за 4 дні?

делать запрос в Литву, там снимать с учета , но надо номера сдавать, и писать купчую , потому что что бы ее снять с учета нужно указать причину снятия
а там борги на авто за 5 років . Транспортні податки, страховки, штрафи. І що тоді? без сплати всіх боргів не знімуть з реєстрації.  Все ппц - тільки на шрот

де брати ту купчу чи договір продажу
Я от тут електронний термометр за 109 грв купляв, так мені і паспорт і інструкцію і печатку про гарантію. А лошари віддають 2-3 тис дол і ніц не мають. Чого б так квартири не купляти. Віддав цигану гроші, взяв ключі і живи. А там може закон який вимайданити по легалізації.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

поляки по 100 Євро платять за машину ?

Знайомий розповідав шо знає двох поляків які не живуть у Польщі на який висить 17 тисяч блях.
Не знаю чи правда але кажуть.

поляки по 100 Євро платять за машину ?

А за що там аж 100 євро давати ?

Хто знав, що епоха "польських блях", закінчиться так несподівано?
Просто зараз в Томашувє-Любєльскому, звернувся до мене російськомовний українець з проханням, чи я не знаю, де залишити авто на місяць, на два, поки все не проясниться.
Він був на машині на литовських номерах.

- Що проясниться?

- Ну не знаю, не пускають, чи то війна чи ще щось...

- Знаєш, на самому кордоні, в Гребенному є багато паркінґів. Я вчора там був і бачив, що багато українців залишають свої машини на польських номерах.

- Пане, я там був на кордоні, питав, всі парковки зайняті. Навіть в приватних дворах нема куди стати.
  Навіть далі в Любичі питав, там теж нема місць.

- Мені жаль, але я не надаю парковок, але можу дати фото оголошення з пропозицією купити вашу машину. Вчора бачив на паркані в Гребенному.

- Та пане, я бачив, дзвонив, там копійки дають.

Останнє редагування: 29 листопада 2018 14:41:48 від ricardo

Бляхарі здалися (tu)  Може тепер на кордонах черги зменшаться.

Вже суттєво зменшилися.

Знайомий розповідав шо знає двох поляків які не живуть у Польщі на який висить 17 тисяч блях.
Не знаю чи правда але кажуть.
Ідея стара як світ. Усі кому не лінь наживаються на дебілізмі українських керманичів. :gigi:
Працював у Польщі. Наш бригадир Вадим, прочухавши цю ситуацію, вигугнув: - Навіщо працювати в цій грязюці!? Прийму громадянство Польщі й стану за 100$ переганяти куплені земляками авто в Україну. А там їхні проблеми.  B-)
Блін, яка прекрасна ідея! Ви купуєте авто на мене. (я вже тіпа поляк). Я сідаю за кермо і як поляк (громадянин ЄС) вільно пересікаю кордон України.
Беру у вас за "працю" зелений стольнік і повертаюсь автобусом за інщим авто. B-)

а чому народ не підтримав майдан бляхарів :S
вони  ж не лише для себе старалися( так казали)

а чому народ не підтримав майдан бляхарів :S
вони  ж не лише для себе старалися( так казали)
А що народ? Людей цікавить виживання... (Тут не до чужих "блях")  ;)

За оформление 15 "евроблях" в бюджет перечислено 890 тысяч
ЧЕТВЕРГ, 29 НОЯБРЯ 2018, 20:54
0

С начала действия новых правил ввоза автомобилей на иностранной регистрации уже оформлено 15 таких транспортных средств.

Об этом сообщается на сайте ДФС.

В бюджет перечислено 890 тысяч гривень, экономия за счет льготных ставок составила почти полмиллиона гривень.

Отмечается, что с одного автомобиля уплачен добровольный взнос в 8500 гривень, уплата которого предполагается за нарушение сроков пребывания на таможенной территории Украины.

ДФС сообщает, что таможенный пост "Луцк" Волынской таможни оформил в свободное обращение первый легковой автомобиль с дизельным двигателем Renault Thalia 2008 года изготовления, на иностранной регистрации, который год находился в режиме "транзит".

Его владелец с сентября 2017 каждые десять дней пересекал таможенную границу Украины с Республикой Польша без всякого протокола о нарушении таможенных правил.

Без выезда за пределы Украины мужчина обратился к брокерам за помощью в оформлении таможенной декларации 27 ноября. После ее оформления в госбюджет было уплачено почти 26,5 тыс. гривень таможенных платежей.

По действовавшим ранее нормам законодательства владелец не смог бы оформить этот автомобиль, поскольку он не соответствует экологическим стандартам Евро-5, отмечает ДФС.

25 ноября 2018 года вступили в силу два закона, которые легализуют ввезенные с нарушением таможенного и налогового законодательства авто с еврономерами.

https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/11/29/643139/

Сервисные центры Министерства внутренних дел (МВД) готовы в круглосуточном режиме регистрировать растаможку авто на европейских номерах, отмечает autosvit.

Об этом стало известно на межведомственном совещании по вопросам урегулирования ситуации с блокировкой автомобильного движения в пунктах пропуска на границе, передает пресс-служба Кабинета министров.

Люди выбрасывают свои машины. Но вспомнят об этом на выборах.

якщо буде мало платежів за розмитнення, то буде багато платежів по штрафах через 180 днів

Люди выбрасывают свои машины. Но вспомнят об этом на выборах.
сказав юльок , який і не збирався голосувати за владу))

U2

Для того щоб домагатись більш адекватних правил розмитнення не обов'язково треба бути бляхарем і навіть навпаки - якщо ти людина зі зниженою соціальною відповідальністю та начхав на закон, а потім вимагаєш змінювати закон, то до тебе особливе ставлення.
.    Т.е., ты не только о бляхарях? Ты и к чиновнику, начхавшему на закон, особлывэ ставлення продемонстрируешь? И как он отреагирует?

сказав юльок , який і не збирався голосувати за владу))
якби це мало якісь вплив на рейтинги, то всі соіскатєлі на табуретку, давно би вже критикували і обіцяли б манну безкоштовну наперебій.

Щось значить здалися ? Масово розмитнюють ?

в нас у дворі стояв такий гарний бмв кабриолет купе нп бляхах.. шкода піде на разборку.

в нас у дворі стояв такий гарний бмв кабриолет купе нп бляхах.. шкода піде на разборку.

Чому радієш ? Жаба душить ? Тепер бюджет не отримає навіть акцизи з бензину , що те авто споживало.

Про розмитнення  вже не кажу.  Що в бюджет піде ?

От такі ось платежі в бюджет.." Реформатори" х.єві.

Евробляхера начали выбрасывать свои автомобили

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1022202.0

Bmx

Виходить що масового розмитнення , навіть по пільговому тарифу не буде?
Виходить що влада прорахувалась, думали отримати більше надходжень, але не врахували, що грошей у бляхарів фізично не має для таких тарифів. Вартість розмитнення середньостатистичної 10-14 річної бляхи - це мінімум ще одна вартість авто.

Чи це свідомо зроблено? Наплювати на бюджет, основне - продовжувати заганяти всіх у люмпен.
Тут уже ж немає лоббі, Васадзе не конкурент, і у тій ціновій категорії не має що запропонувати таким клієнтам.

Яка мета тоді цього?

Виходить що масового розмитнення , навіть по пільговому тарифу не буде?
Виходить що влада прорахувалась, думали отримати більше надходжень, але не врахували, що грошей у бляхарів фізично не має для таких тарифів. Вартість розмитнення середньостатистичної 10-14 річної бляхи - це мінімум ще одна вартість авто.

Чи це свідомо зроблено? Наплювати на бюджет, основне - продовжувати заганяти всіх у люмпен.
Тут уже ж немає лоббі, Васадзе не конкурент, і у тій ціновій категорії не має що запропонувати таким клієнтам.

Яка мета тоді цього?

Ситуація законодавчо врегульована. Хто не хоче платити податки, може йти на (x).

Bmx

Ситуація законодавчо врегульована. Хто не хоче платити податки, може йти на (x).
Та я не сперечаюсь. Законодачо все врегульовано.
Питання, на чию користь врегульовано? Хто отримає вигоду?
Держава іигоди не отримає, судячи з статистики. Громадяни теж. Регулятори відгребуть на виборах.
Навіщо державі тоді такі шкідливі менеджери?

Та я не сперечаюсь. Законодачо все врегульовано.
Питання, на чию користь врегульовано? Хто отримає вигоду?
Держава іигоди не отримає, судячи з статистики. Громадяни теж. Регулятори відгребуть на виборах.
Навіщо державі тоді такі шкідливі менеджери?

Голосуйте за тих, хто акцизи зменшить і прибере той віковий коефіцієнт. Але саме мито буде прибрано лише з часом разом з іншими митами відповідно до УА з ЄС.

Яка мета тоді цього?
Нафуй идите со своим шротом с дорог, чего непонятного? Какая цель, какая цель... вот вам и цель.

Нафуй идите со своим шротом с дорог, чего непонятного? Какая цель, какая цель... вот вам и цель.

Паі Южаніна ? Ви ?  ;o

Голосуйте за тих, хто акцизи зменшить і прибере той віковий коефіцієнт. Але саме мито буде прибрано лише з часом разом з іншими митами відповідно до УА з ЄС.
Та не надо там даже уменьшать. Убрать возрастной коэффициент, или хотя бы ограничить его до 5 лет, все что старше 5 - старье, и покупается не от хорошей жизни.
Ну а с НДС-ом оно понятно, пока Украина даже не то, чтобы не член ЕС, а не в едином экономическом пространстве ЕЕА (для этого не обязательно быть членом ЕС) - то будет и пошлина, и НДС, и этого не отменит НИКТО, иначе возникнет вопрос, а за кой гхер такая привилегия только бляхастым?

Камери на кордонах зараз доставляють  :gigi: Виявляється, що контрабас возили лише на шроті, який не шкода втратити  :shuffle:

Зараз Людас свою шарманку ввімкне про зубожілих контрабандистів на кордонах  :weep:

Зараз Людас свою шарманку ввімкне про зубожілих контрабандистів на кордонах  :weep:

Сциш, педрюк ? Правильно!

Сциш, педрюк ? Правильно!

Я, щоб заробити на машину, пішов і заробив, а не в циган по підроблених документах купляв. Хто вам лікар, якщо ви лохи та ні хера не вмієте, як скиглити в бложеках...

Ситуація нарешті хоч якось врегульована, тут радіти треба, що не буде законодавчого безладу, а йолопи лише скиглять, що тепер не буде в нього бехи, яку він навіть ремонтувати не планував...

Т.е., ты не только о бляхарях? Ты и к чиновнику, начхавшему на закон, особлывэ ставлення продемонстрируешь? И как он отреагирует?

Звісно особливе ставлення продемонструю. Якщо чиновник тупий, то буде намагатись з себе пана видавати, а якщо розумний - вибачиться і все зробить по закону. Маю власний досвід з податковою, саме так і відбувалось.

Камери на кордонах зараз доставляють  :gigi: Виявляється, що контрабас возили лише на шроті, який не шкода втратити  :shuffle:

Т.е. контрабас уже победили? )))

Я, щоб заробити на машину, пішов і заробив, а не в циган по підроблених документах купляв. Хто вам лікар, якщо ви лохи та ні хера не вмієте, як скиглити в бложеках...

1. В мене немає бляхи. Зате є розум.
2. Лох це ти і такі як ти, який горбатився, щоб  купити авто в нас за цінами в рази більшими від Європи . Продани тобі дякують за маєтки в Турції.
3. Готуйся. Тепер Южаніна і КО будуть драти тебе ще раз. Бо бляхарів не вийшло. Кого їм драти як не лохів.
4. Души жабу в собі  і світ стане позитивніше.

Останнє редагування: 2 грудня 2018 12:29:02 від Людас

Bmx

Мито і кому за кого голосувати - це не питання дискусії. У вас є відповідь про мотиви влади щодо розмищтнення блях?

1. В мене немає бляхи. Зате є розум.
2. Лох це ти і такі як ти, який горбатився, щоб  купити авто в нас за цінами в рази більшими від Європи . Продани тобі дякують за маєтки в Турції.
3. Готуйся. Тепер Южаніна і КО будуть драти тебе ще раз. Бо бляхарів не вийшло. Кого їм драти як не лохів.

Скільки держава сказала, стільки я плачу. Я не сприймаю сплату податків, як щось погане.

У гондонів, які проти сплати податків, держави не буде. Бо хто не годує власну армію, буде годувати чужу (с).

Я не думаю, що нащадків совкового автопрому на дорогах менше, а то шрот ще той. Так що навряд чи це головна мета. Скоріше за все головна мета повернути людей у правове поле, бо масове плювання на закон то шкода для держави.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія